dowolna

Mieszkania

95 875 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 875 ogłoszeń

405 000 zł53 m² 7 641,51 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż komfortowe, bezczynszowe mieszkanie położone w spokojnej i malowniczej miejscowości Rajgród, przy ulicy Rajgrodzik. Około 800 metrów od Jeziora Rajgrodzkiego. Idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł39 m² 17 923,08 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie, 37 m2 + balkon zlokalizowane przy ul. Lindego, bronowice w inwestycji gotowej do użytku. Brak pcc! Lokalizacja Mieszkanie znajduje się przy ul. Lindego.

Szczegóły ogłoszenia

479 400 zł68 m² 7 050 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

* kupując swoje pierwsze mieszkanie nie zapłacisz Podatku pcc 2% w tym przypadku będzie to oszczędność 9588 zł (potwierdź czy spełniasz warunki u agenta prowadzącego) Mieszkanie mieści.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł54 m² 13 888,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Tylko U nas! Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnia o powierzchni 54 m2 położony w dzielnicy Ruczaj. Lokalizacja: ruczaj jest to miejsce, które umożliwia.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł61,90 m² 8 885,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

3 pokoje | 61,9 m | balkon z widokiem na las | 1 piętro | Os. Pomorskie Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61,9 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł42,20 m² 16 563,98 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie znajdujące się na Mokotowie przy ul. Jałtańska. Lokal o pow. 42 m2 na 9-piętrze, 10-piętrowego bloku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł42,60 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Pinea Apartamenty - Twój Drugi Dom nad Morzem Zamknij oczy i wyobraź sobie poranek, w którym budzi Cię szum drzew i rześkie, nadmorskie powietrze. Pinea Apartamenty

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł35,80 m² 6 145,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Tylko u nas! Mieszkanie do własnej aranżacji w centrum miasta. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,8 m , położone w centrum miasta. To doskonała okazja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł68 m² 61,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Stylowe mieszkanie w Lofty Lubelska english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje stylowe mieszkanie w nowoczesnym budynku na ulicy Lubelskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 000 zł128,73 m² 6 680,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 128,73 m , położony w kameralnej inwestycji na Łódzkim Złotnie. To idealna alternatywa dla domu - przestronne, 5-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł97 m² 9 226,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękne mieszkanie w klimatycznej i zadbanej kamienicy w dzielnicy muzycznej, na I piętrze z balkonem loggia. Trzy duże pokoje, jeden z wyjściem na balkon, drugi.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł40,80 m² 23 284,31 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie Z widokiem na morze! lokalizacja: wyjątkowa nieruchomość położona w samym sercu Gdyni - przy prestiżowym Skwerze Kościuszki. To miejsce, gdzie codzienność łączy się.

Szczegóły ogłoszenia

346 000 zł49,47 m² 6 994,14 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Dudek prezentują do sprzedaży wyposażone mieszkanie w centrum Kowar. Lokal znajduje się na trzecim piętrze wyremontowanej kamienicy. Powierzchnia użytkowa wynosi 49,47 m2, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

665 895 zł64,65 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości- prezentujemy Państwu nowe, oddane do użytku czteropokojowe mieszkanie o metrażu 64,65m2 z dużym balkonem mieszczące się na szóstym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 373 577 zł80,69 m² 29 416 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Inwestycja w sercu stolicy Apartamenty Jana Pawła 34 to wyjątkowa inwestycja deweloperska, która na nowo ożywi kameralną nieruchomość w centrum Warszawy. Projekt Polskiego Holdingu.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł63,34 m² 4 720,56 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o pow. 63,34 m2 usytuowanego na iip. w kamienicy, miasto chojnów. Nieruchomość usytuowana w dogodnej lokalizacji, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

1 370 000 zł67,31 m² 20 353,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Apartament w którym znajduje się apartament, zlokalizowany w Śródmieściu (ujazdów), tuż przy granicy z Mokotowem, w bliskiej odległości od Parku Łazienkowskiego. Dzięki dużej.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł74,62 m² 2 814,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Poszukujesz mieszkania w Michałowie? Ta oferta jest dla Ciebie! Ceny mieszkań w Białymstoku są zbyt wysokie? Duże rodzinne mieszkanie możesz kupić w Michałowie! - tutaj nie płacisz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

541 041 zł36,19 m² 14 950,01 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł48,80 m² 11 987,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2 pokoje wraz z piwnicą, mieszkanie na sprzedaż, piątkowo, poznań Serdecznie polecam Państwu na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie: 2 niezależne pokoje z dwoma balkonami i przynależną.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł21,34 m² 14 761,01 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Super lokalizacja Wrocław ul. Przyjaźni! Na sprzedaż kawalerka inwestycyjna z balkonem. Lokale w pełni wykończone gotowe do zamieszkania lub wynajmu. Cena obejmuje kompleksowo wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł67 m² 11 179,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3-pokojowe mieszkanie 67 m - Ostróda, ul. 1 dywizji 12 Ostatnie piętro z windą + garaż podziemny + balkon z widokiem na plac zabaw Wyobraź sobie: budzisz się rano, otwierasz drzwi na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 241 735 zł105,50 m² 11 770 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku pcc! zaparszamy do naszego biura sprzedaży - katowice ul. Ligocka 103 - umów się na spotkanie! Mieszkanie składające się z 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł58,80 m² 7 976,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,8m2, usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku. Nieruchomość zlokalizowana jest przy ul. Jacka.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł25,97 m² 10 974,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1932

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do sprzedaży 1-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Obornickiej - Piątkowo. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wrocław fabryczna - kuźniki ul. Dźwirzyńska W pełni wyposażone 2 pokojowe mieszkanie opis Na wynajem, dwupokojowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 38,20 m2, zlokalizowane spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł74 m² 54 054,05 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1963

Oferta przykładowa - prosimy się nie kontaktować.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczytno,warmińsko-mazurskie

378 000 zł60,40 m² 6 258,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży przedstawiam bardzo przestronne, słoneczne 3 pokojowe mieszkanie w Szczytnie na ul. Chopina 1. Mieszkanie jest częściowo po generalnym remoncie, chociaż tak naprawdę do idealnego.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł26,43 m² 18 161,18 zł/m²

 

Piętro:21/26

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wolfies House ma przyjemność zaprezentować świeżo wykończone mieszkanie, położone w samym centrum Katowic przy ulicy Zabrskiej. Mieszkanie mieści się w prestiżowym apartamentowcu,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 575 zł61,16 m² 9 983,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Chcielibyśmy poinformować o promocji na naszej inwestycji Przystań Siechnice. Obowiązuje od dnia 23-03-2026 do 30-04-2026r. Każdy klient, który podpisze umowę w tym czasie ( może być.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 000 zł54,57 m² 10 720,18 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży przestronnego i doskonale doświetlonego mieszkania o powierzchni 54,57 m , usytuowanego na parterze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł48 m² 72,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 mkw. Mieszkanie położone w dzielnicy Krzyki przy ul. Rymarskiej. Lokal położony na 3 piętrze w bloku z 2018r,.

Szczegóły ogłoszenia

384 000 zł36,60 m² 10 491,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 36,6 m2 znajdujące się na obrzeżach centrum Żyrardowa. Lokal stanowi odrębną nieruchomość. Blok z cegły, ocieplony, mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

762 000 zł77,58 m² 9 822,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 77,58 m idealny dla osób szukających komfortu, wygody i świetnej lokalizacji. Osiedle Choiny - Czechów - Blok przy parku! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł37,10 m² 4 824,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Nowa niższa cena - 179 000 zł! szczecinek - ul. Kamienna | 2 pokoje | balkon | piwnica Na sprzedaż mieszkanie (spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu) o powierzchni 37,10 m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł89 m² 12 359,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Biuro Nieruchomości ew ma przyjemność zaprezentować Państwu nową ofertę dostępną w naszej bazie. Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 89m2.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł58,11 m² 11 185,68 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta na wyłączność- tylko w naszym biurze. Biuro Nieruchomości Prestige oferuje na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 58 m2, położone na parterze kameralnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

304 608 zł31,73 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia, natomiast oddane do użytku nastąpi w sierpniu 2026r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w bloku z windą! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 €228,70 m² 5 028,42 €/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1906

Royal Space prezentuje ofertę sprzedaży dwupoziomowego apartamentu w stylu klasycznym przy ul. Józefa Piłsudskiego na Starym Mieście, tuż obok krakowskich Błoń. Kamienica Zabytkowa kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 000 zł39,72 m² 18 630,41 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Sulma Real Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę przestronnego 2-pokojowego mieszkania zlokalizowanego w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji przy ul. Portowej 16.

Szczegóły ogłoszenia

1 215 000 zł134,64 m² 9 024,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2007

Oferta na wyłączność Na sprzedaż wyjątkowy apartament dwupoziomowy o powierzchni 132,65 m, położony w Kołobrzegu przy ul. Mazowieckiej, na cenionym Osiedlu Bajkowym. Nieruchomość.