dowolna

Mieszkania

95 871 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 871 ogłoszeń

Rynek pierwotny

659 000 zł61,08 m² 10 789,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

.oferta dostępna W pepper house! II etap inwestycji Nowa Przystań w Rumi - lokale już w sprzedaży. Atuty: - atrakcyjna lokalizacja, - nowe budownictwo, - funkcjonalny układ, - winda.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł55 m² 8 163,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Doskonała propozycja pod wynajem I dla rodziny - zapraszamy na bezpłatną prezentację Przedstawiamy Państwu 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na ostatnim piętrze 4-piętrowego bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł46,50 m² 17 849,46 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie na Saskiej Kępie, ul. Międzynarodowa, składające się z widnej kuchni, jadalni ( pierwotnie oddzielny pokój ), salonu, sypialni, łazienki oraz małego balkonu z widokiem na Stadion.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł35 m² 5 685,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Meg reale estate prezentuje jasne, przestronne, mieszkanie- kawalerkę, usytuowane w Czarnej Białostockiej przy ul. Żeromskiego 8. Lokal o powierzchni 36 m2 znajduje się na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

932 000 zł53,05 m² 17 568,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż | 53,05 m2 | 3 pokoje | 2 miejsca parkingowe W garażu podziemnym W cenie | komórka lokatorska | bezpośredni widok na zalew| klimatyzacja |! koniecznie zobacz film! Na.

Szczegóły ogłoszenia

439 900 zł62,78 m² 7 007,01 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rodzinne 3 pokoje, świetny układ i lokalizacja! | Sosnowiec Pogoń ul. Będzińska zadzwoń:   Pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

894 000 zł47,02 m² 19 013,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kozia 8 to kameralna inwestycja realizowana w ścisłym centrum Poznania, zaledwie 50 metrów od Starego Rynku, pomiędzy ulicą Wrocławską a ulicą Szkolną. Projekt obejmuje odnowienie.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł39,36 m² 58,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Proponujemy Państwu do wynajęcia luksusowo wykończony apartament, położony na Starym Mieście. Lokal o pow. 39,36 m2 znajduje się na IV piętrze w budynku z windą. Z balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł60 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Biuro nieruchomości Livinder prezentuje na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m , zlokalizowane na 6. piętrze w 10-piętrowym bloku. Najważniejsze informacje: -.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł44 m² 4 522,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania typu M-4, położonego na dogodnym drugim piętrze w niskiej zabudowie bloków przy ul.Łowickiej. W skład wchodzą trzy pokoje, w tym dwa przejściowe, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

1 161 000 zł77,44 m² 14 992,25 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przestronny, 3 pokojowy lokal mieszkalny położony w monitorowanym budynku mieszkalno-biurowym Rezydencja Tumska, tuż przy pl. Bema. Mieszkanie gotowe do wydania, z całkowicie umeblowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

626 750 zł50,14 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Z przyjemnością przedstawiamy wyjątkowy apartament na sprzedaż w nowo powstającej inwestycji Paderewskiego 29, zlokalizowanej w centrum Katowic! *zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł61,73 m² 18 629,52 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Poborzańskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku Rok budowy: 2016 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł65,63 m² 3 641,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

!oferta dostępna tylko W pepperhouse! atuty nieruchomości - mieszkanie dwustronne - bezczynszowe - 3km nad morze - przystanek autobusowy pod domem Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł64 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie 64 m z dużym balkonem 8 m - komfort i przestrzeń Do wynajęcia przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 64 m , położone na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł45,15 m² 8 837,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie koło Manufaktury Na sprzedaż funkcjonalne i nowocześnie wykończone mieszkanie 2-pokojowe w świetnej lokalizacji. Idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł82,30 m² 13 961,12 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj w jednym z najlepszych adresów w mieście. Codziennie rano będziesz budzić się z widokiem na Ratusz. Mieszkanie położone jest w samym centrum miasta, w pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

928 312 zł44 m² 21 098 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Do końca Listopada 2025 roku 10 % zniżki na wybrane apartamenty. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowy apartament inwestycyjny zlokalizowanego w kameralnej inwestycji "rezydencja rysy".

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł52 m² 48 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przestronne i słoneczne mieszkanie położone na Osiedlu Europejskim. Lokal składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni, przedpokoju oraz łazienki. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł33 m² 9 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1887

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 33m2 położone na drugim piętrze w kamienicy na bydgoskim Śródmieściu. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, w pełni wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł56,93 m² 5 445,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Poszukujesz przestronnego mieszkania w Łodzi w Śródmieściu? Nieruchomość o powierzchni 56,93 m , położona na drugim piętrze w kamienicy z 1900 roku to idealny balans.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

398 000 zł25,64 m² 15 522,62 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Sprzedam Kawalerkę - Idealna dla Inwestora Kontakt:   Posiadamy mieszkania na tej inwestycji w różnych metrażach. Gwarantujemy najniższą cenę. *Zakup w celach inwestycyjnych?.

Szczegóły ogłoszenia

188 000 zł32,30 m² 5 820,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 32,30 mkw + użytkowana piwnica, położone na 2. piętrze bloku 4-piętrowego, przy ulicy Hutniczej, na Osiedlu Zazamcze we Włocławku. Duży pokój 11,26 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł60 m² 13 650 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w centrum Wrocławia w nowej inwestycji. Osiedle powstaje tuż przy Odrze, na Starym Mieście. Tej wyjątkowej lokalizacji zawdzięcza swój charakter - wielkomiejski, z doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł35,20 m² 16 448,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż atrakcyjny lokal mieszkalny w kompleksie ' Kapitański Mostek' przy ul. Bałtyckiej, o pow. 35,20 m2 na 2 piętrze z balkonem oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł180 m² 15 555,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, luksusowy i przestronny penthouse - wykończony w najwyższej jakości materiałów. Rozkład apartamentu: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

675 450 zł48,50 m² 13 926,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

A1.38 Brak prowizji Brak podatku PCC Nowa inwestycja w dzielnicy Bieżanów - Prokocim. Przedsprzedaż! Mieszkanie o powierzchowni 48,45 m2 znajdujące się na 5 piętrze kameralnego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

856 548 zł55,62 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura blisko 100 inwestycji na terenie krakowa I okolic (0%) kupujący zwolniony jest Z podatku pcc (2%) / nowoczesne osiedle gotowe już W III kwartale 2026 roku! / biuro.

Szczegóły ogłoszenia

1 064 759 zł60,67 m² 17 550 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Trzypokojowe mieszkanie na sprzedaż przy ul. Jagiellońskiej w inwestycji Bulwary Praskie english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł70,70 m² 6 595,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż ładne, rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie położone w samym centrum Środy Śląskiej w Rynku. Mieszkanie jest czyste, zadbane i w pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 185 898 zł146 m² 8 122,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2014

kontakt   gotowy dom zamiast mieszkania raty u dewelopera Osiedle nowych domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej na zamkniętym i dozorowanym terenie. 8min.do STACJI METRA.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł41,50 m² 11 325,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Słoneczne i ciche mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze budynku mieszkalnego w samym centrum Pruszcza Gdańskiego, tuż przy Starostwie Powiatowym. Lokal dwupokojowy, po remoncie. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł66,50 m² 5 488,72 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zamienię mieszkanie w Lubinie przy ul. Jaśminowej o powierzchni użytkowej 63,5 m 2 na 4 piętrze na mieszkanie dwu pokojowe do 2 piętra na tym samym osiedlu. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł45,68 m² 61,30 zł/m²

 

Piętro:8/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Zamieszkaj na nowoczesnym osiedlu Panoramiqa wybudowanym w 2024 roku, na Poznańskiej Starołęce. Do dyspozycji nowo wykończony apartament z przestronnym balkonem oraz dedykowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 665 zł37,02 m² 20 817,54 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Warszawie przy trasach wylotowych lokalizacja: mieszkanie położone jest w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy, w dzielnicy Mokotów - Służewiec. To lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

756 000 zł47,30 m² 15 983,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Wyjątkowa oferta przy ul. Brazylijskiej, w swietnym punkcie komunikacyjnym! Mieszkanie położone jest na parterze kameralnego bloku z lat 60. Lokal wymaga remontu, co daje możliwość aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł37,43 m² 2 404,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży duża kawalerka znajdująca się w Bytomiu przy ul. Towarowej. Pełna własność z księgą wieczystą. Nieruchomość wymaga generalnego remontu. Ogrzewanie węglowe. Gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 042 938 zł47,14 m² 22 124,27 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na alei Zwycięstwa w Gdyni, które zachwyci każdego miłośnika natury oraz sympatyka sielankowej.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł44,50 m² 12 696,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Home&invest Oddział Wrocław Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem rok budowy 2024, osiedle Błękitna Laguna Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie położone na nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

696 000 zł50 m² 13 920 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zapraszam Was do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego, funkcjonalnie urządzonego mieszkania z balkonem na terenach nadodrzańskich. Sprzedaż bezpośrednia od dewelopera - bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł75 m² 4 266,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Żagań, mieszkanie, powierzchnia 75 m2, trzy pokoje cena 320 000 zł, sprzedam. Uwaga! istnieje opcja wynajmu okazjonalnego. W przypadku wynajmu koszt odstępnego wynosi 1800 zł Kaucja zwrotna 2000.