dowolna

Mieszkania

95 878 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 878 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

388 740 zł35,34 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

O inwestycji: nowoczesne osiedle składające się z czterech budynków wielorodzinnych. W ofercie sprzedażowej nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,34 m z balkonem, komórką.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

536 726 zł62,41 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

446 498 zł48,27 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

536 726 zł62,41 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

402 000 zł41,73 m² 9 633,36 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowe, 2-pokojowe mieszkanie w wyjątkowym, klimatycznym osiedlu na granicy Rzeszowa. Funkcjonalne mieszkanie na pierwszym piętrze o powierzchni 41.73 m2, położone w kolejnym etapie.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł52 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Мы также говорим на русском! oferta na wyłączność vibehome ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m w 5 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł51,08 m² 9 201,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko u Nas! Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Osiedle Młodych, ul. Dąbrowskiego, świdnica Na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 51,16 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

278 500 zł38,27 m² 7 277,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,27 m2, zlokalizowane na trzecim piętrze w kamienicy w centrum miasta. Budynek zabytkowy - gminna ewidencja zabytków. Miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kijowska 11

Przydworcowe Białystok

1 276 115 zł82,33 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

3-pokojowy apartament nr 2 na I piętrze o powierzchni 82,33 m2 w nowobudowanym kameralnym budynku, zlokalizowanym w Centrum Białegostoku przy ul. Kijowskiej 11. - | Kijowska Premium |.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kijowska 11

Przydworcowe Białystok

1 297 600 zł81,10 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

3-pokojowy apartament nr 18 na III piętrze o powierzchni 81,1 m2 w nowobudowanym kameralnym budynku, zlokalizowanym w Centrum Białegostoku przy ul. Kijowskiej 11. - | Kijowska Premium |.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kijowska 11

Przydworcowe Białystok

1 277 325 zł81,10 m² 15 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

3-pokojowy apartament nr 11 na II piętrze o powierzchni 81,1 m2 w nowobudowanym kameralnym budynku, zlokalizowanym w Centrum Białegostoku przy ul. Kijowskiej 11. - | Kijowska Premium |.

Szczegóły ogłoszenia

572 900 zł67,40 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do sprzedaży w stanie deweloperskim 3 pokojowe mieszkanie Dostępne od zaraz. Mieszkanie zostanie wykończone pod własny projekt klienta przez profesjonalną firmę lokalizacja: mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł48,30 m² 8 799,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 zł40 m² 74,97 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz idealnego miejsca do zamieszkania w Łodzi? To przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2, położona na parterze przy ulicy Kusocińskiego 119, to doskonały wybór! Do.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 zł40 m² 74,97 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł25,68 m² 7 359,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Prezentuję państwu wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane na Starym Polesiu przy ulicy Odolanowskiej 8c. Ta kawalerka o powierzchni 26 m2 to idealna propozycja zarówno dla studentów jak.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 zł50,33 m² 49,65 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia w Łodzi, ul. Zelwerowicza 13 Lokalizacja: łódź, ul. Zelwerowicza 13 Parter w ogrodzonym bloku Ciche i spokojne miejsce, idealne dla rodziny, studenta lub pracownika.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 830 zł68,35 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Apartament zlokalizowany jest na parterze budynku D. W ramach tego lokalu przypisany jest balkon o powierzchni ok 14 m2. Budynek zaprojektowany z użyciem najnowszych technik budowlanych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 982 zł74,59 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

614 068 zł62,66 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Apartament zlokalizowany jest na parterze budynku D. W ramach tego lokalu przypisany jest ogródek zielony o powierzchni ok 40 m2. Budynek zaprojektowany z użyciem najnowszych technik.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 zł44,85 m² 37,88 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego mieszkania o powierzchni 44,85 m2, położonego w sercu Łodzi na ul. Gdańskiej 141, dzielnica Polesie. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł35 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie 35 m - ul. Rzgowska 24, plac niepodległości, łódź Górna Świetna lokalizacja - blisko centrum, doskonała komunikacja Mam do wynajęcia przytulne, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł21 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie 21 m - ul. Rzgowska 24, plac niepodległości, łódź Górna Świetna lokalizacja - blisko centrum, doskonała komunikacja Mam do wynajęcia przytulne, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł17 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie 17 m - ul. Rzgowska 24, plac niepodległości, łódź Górna Świetna lokalizacja - blisko centrum, doskonała komunikacja Mam do wynajęcia przytulne, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł30,10 m² 16 279,07 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Pośrednikom dziękuję. Sprzedam kawalerkę 30,1 m w Warszawie na Pradze Północ przy ul. Wołomińskiej 19. Mieszkanie w bloku 10-piętrowym z 1974 r. znajduje się na piętrze ósmym. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-23

599 000 zł48,77 m² 12 282,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Są mieszkania, które widzisz i od razu wiesz, że mają potencjał - to jest jedno z nich. Co możecie Państwo sprawdzić osobiście podczas zaplanowanego na 23.05.2006 dnia otwartego, który.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł46 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do najmu umeblowane, dwupokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni i łazienki. Do mieszkania przynależy duża piwnica. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 820 000 zł89,23 m² 20 396,73 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

MB Estates z przyjemnością prezentuje Państwu wyjątkowy apartament 4-pokojowy | 89,23 m | lindego2 | Krowodrza, kraków Miasto w zasięgu ręki. Natura tuż obok. Komfort przyszłości.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Budynek Oferuję mieszkanie na wynajem w stylowej, zabytkowej kamienicy położonej przy ul Matejki 61 w jednej z najbardziej urokliwych części Poznania. Budynek z 1905 roku to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 zł23,10 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w kamienicy z windą przy Ogrodzie Kraińskich Na wynajem kameralne, przytulne i funkcjonalne studio położone w samym centrum. Mieszkanie w pełni wyposażone, po.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł87,48 m² 5 887,06 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Szukasz mieszkania w dobrej lokalizacji, które z pewnością sprawdzi się zarówno jako własny kąt, miejsce na biuro lub kancelarie, jak i mieszkanie inwestycyjne? Zatem zapoznaj się.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł80 m² 2 237,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Proszę dokładnie zapoznać się z treścią ogłoszenia Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe - Sosnowiec, pogoń, ul. Orla 9 | duży potencjał inwestycyjny! Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł39,20 m² 6 377,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż przytulne mieszkanie położone w zielonej i spokojnej części Trzebini na osiedlu Gaj. To idealna propozycja dla osób ceniących ciszę, bliskość natury oraz komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 zł71 m² 38,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę budynek mieszkalny wynajem okazjonalny: -zlokalizowany w Tarnowskich Górach przy ul. Pastuszki w sąsiedztwie osiedla "przyjaźń". W pobliżu sklepy, placówki medyczne, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł56,77 m² 13 017 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Loftowa przestrzeń 3,5 m | ostatnie piętro | W pełni wyposażone | 56,77 m | Otwock Mały Wyjątkowe mieszkanie dla osób ceniących przestrzeń, światło i komfort położone na.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł35,34 m² 8 347,48 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność, dostępna tylko W naszym biurze! mieszkanie: na sprzedaż atrakcyjne i niepowtarzalne mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni użytkowej 35,34 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł39,02 m² 10 738 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

***zadzwoń to idealne przytulne mieszkanie dla Ciebie*** Prezentuję Państwu wyjątkową ofertę mieszkania o powierzchni 39,02 m2, usytuowanego na czwartym piętrze w bloku z płyty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

894 000 zł86,90 m² 10 287,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji, bez pcc, bezpośrednio od dewelopera - odbiór 2025 Mamy przyjemność zaprezentować trzypoziomowe mieszkanie na sprzedaż przy ul. Borków w Warszawie. Jeśli szukasz dla siebie.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł61,55 m² 6 823,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Klimatyczne mieszkanie położone w Łodzi przy ul. Kopcińskiego w kamienicy o łącznej powierzchni 61,55 m2. Nieruchomość składa się z dużego przedpokoju, łazienki klimatycznego.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł51,87 m² 15 037,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania mieszkanie w Zakopanem Prezentujemy państwu mieszkanie o powierzchni 51,87m2. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze, budynku trzykondygnacyjnego. Składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł73,30 m² 7 626,19 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy kameralną inwestycję nowoczesnych lokali mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowaną w spokojnej części miasta na osiedlu Raduszka przy ul. Krokusów. Pierwszy etap.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł73,30 m² 7 489,77 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł46 m² 41,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46 m2 znajdujące się na parterze niskiego budynku wielorodzinnego przy Al. Żołnierza w Stargardzie. Lokal składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł44,01 m² 3 385,59 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Mamy doskonałą ofertę dla osób poszukujących spokojnej wiejskiej przestrzeni do zamieszkania. Mieszkanie w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 44 m2, składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł48,50 m² 7 216,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe, położone na trzecim piętrze zadbanego bloku na Osiedlu Piastowskim w Kościan.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł141 m² 17 375,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1896

Oferuję przestronne, pięciopokojowe mieszkanie o powierzchni 141 m w kamienicy z 1896 roku, położonej na Pradze Północ. W budynku i lokalu zachowały się liczne oryginalne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

332 100 zł29,42 m² 10 887,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 29,14 m , położone na parterze nowoczesnego osiedla w spokojnej okolicy przy bocznej ulicy Lwowskiej w Rzeszowie. Metraż: -.