dowolna

Mieszkania

95 878 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 878 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

2 300 zł36 m² 63,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 35,85 m , zlokalizowane na 2. piętrze w nowym budownictwie przy ul. Dolnej 7/16 w Gliwicach. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł55,69 m² 10 594,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:grudzień 2027

Komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie na 2. piętrze, zlokalizowane w inwestycji Nowa Wieliczka. Do lokalu przynależy miejsce postojowe naziemne (w cenie 35 000 zł). O inwestycji Nowa Wieliczka to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł55,69 m² 10 594,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:grudzień 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł150,85 m² 7 292,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:grudzień 2027

Komfortowe, 5-pokojowe mieszkanie na -1, 0 i 1 piętrze, zlokalizowane w inwestycji Nowa Wieliczka. Do lokalu przynależy miejsce postojowe w garażu (obowiązkowe 60 000 zł).

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł25 m² 64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferujemy Państwu kawalerkę na.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł53,01 m² 8 960,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Bardzo ustawne, 2-pokojowe mieszkanie na parterze kamienicy przy ul. Wygodnej we Wrocławiu, w jednej z najlepiej skomunikowanych części Ołbina. Nieruchomość o pow. 53,01 m stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł36,94 m² 15 403,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mam przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie z pięknym widokiem oraz piwnicą na sprzedaż w świetnej lokalizacji - os. Na Lotnisku 6, w bezpośrednim sąsiedztwie dh Wanda.

Szczegóły ogłoszenia

549 900 zł41,63 m² 13 209,22 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego i nowoczesnego dwupokojowego mieszkania przy ulicy Niemeńskiej, na granicy miasta białystok/nowodworce. To niezwykle spokojna, zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Listopadowa 105 i 107

Dolne Przedmieście Bielsko-Biała

430 000 zł33,80 m² 12 721,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 1-pokojowe, ul. Listopadowa 105 i 107

Dolne Przedmieście Bielsko-Biała

499 000 zł44,84 m² 11 128,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, antresoli, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Listopadowa 105 i 107

Dolne Przedmieście Bielsko-Biała

420 000 zł36,30 m² 11 570,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

796 000 zł80,43 m² 9 896,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji Swarzędza, os. Działyńskiego. Jeśli szukasz przestronnego, komfortowego i gotowego do zamieszkania mieszkania w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł34,40 m² 17 296,51 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Bezpośrednio od właściciela klimatyzowane jednopokojowe mieszkanie, zaledwie kilka kroków od Rynku. Doskonała lokalizacja: atutem lokalizacji w samym sercu miasta jest doskonała komunikacja oraz.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 000 zł177 m² 19 790,72 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Penthouse | 4 pokoje | 180 m | taras na dachu | dwupoziomowe | recepcja | garaż | klimatyzacja | basen | Metro Na sprzedaż dwupoziomowy apartament z tarasem na dachu o powierzchni 70 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł500 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:20

 

Rok budowy:1936

Lokalizacja Nieruchomość położona w Sosnowcu przy ul. Sobieskiego 6, w centralnej części miasta, z wygodnym dostępem do infrastruktury miejskiej i komunikacji. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

580 000 zł82 m² 7 073,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Dobre Nieruchomości oferują na sprzedaż przestronne, bardzo funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 81,6 m2, zlokalizowane na 2 piętrze w kameralnym, czteropiętrowym bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł52,81 m² 11 342,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

W ofercie biura Estaton prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , zlokalizowane w budynku z roku 2013 przy ul. Wieniawskiego w Rzeszowie Okolica ulicy Wieniawskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

430 928 zł46,84 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Oferta bez prowizji biura! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, ogródka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

656 899 zł79,47 m² 8 266 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Promocja Do każdego mieszkania dwupoziomowego boks garażowy w cenie! Skontaktuj się z naszym Biurem Sprzedaży, aby poznać szczegóły promocji. Oferta bez prowizji biur! Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

636 244 zł79,89 m² 7 964 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Promocja Do każdego mieszkania dwupoziomowego boks garażowy w cenie! Skontaktuj się z naszym Biurem Sprzedaży, aby poznać szczegóły promocji. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

1 675 000 zł101,50 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Stylowy i odnowiony apartament o powierzchni 101,5 m | 2 przestronne sypialnie | Ogromny, zadaszony taras z widokiem na zieleń | Plac Vogla | Kameralny budynek | Południowy zachód.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł47,52 m² 12 605,22 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,52m2 zlokalizowane przy ulicy Dynowskiej w Rzeszowie. Elegancko wykończone mieszkanie z drewnianym.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł53,90 m² 9 628,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferta dostępna wyłącznie w homfi! Na sprzedaż przestronne, 2-poziomowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 53,59 m , położone w spokojnej, zielonej części Mielca.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł58,40 m² 11 284,25 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58,4 m2 zlokalizowane przy ulicy Korczyńskiej w Rzeszowie. Opis budynku: - rok budowy: 2017 - Ilość pięter:.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł43 m² 16 953,49 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gdańska dzielnica Letnica- charakteryzuje się bliskością pasa nadmorskiego, zielenią oraz rozwijającą się infrastrukturą Handlowo - usługową. Tworzy się tutaj małe miasteczko, zbudowane.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł77,18 m² 11 596,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Tylko Nest Brokers Estate Agency Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 77,18 m , położone przy ul. Czeczów w Krakowie. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł69,50 m² 12 949,64 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowoczesna przystań, gdzie poranek zaczyna się od uśmiechu. Szukasz miejsca, które nie tylko pomieści Twoją codzienność, ale doda jej szczypty luksusu i spokoju? Zapraszamy pod adres, który.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł160 m² 93,75 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Strzeżone osiedle | Standard Premium |design | Umeblowany | Metro | Pola Mokotowskie | Eko Park | Restauracje | 2 Tarasy | 2 miejsca postojowe Najwyższej jakości prestiżowy apartament zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł89,54 m² 18 974,76 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1897

Mam przyjemność zaprezentować przestronne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 89,54 m , zlokalizowane przy ul. Węgierskiej w sercu krakowskiego Starego Podgórza, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

584 000 zł36,57 m² 15 969,37 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

*jurowiecka* bez pcc*2 pokoje*wyposażone*miejsce postojowe* *oferta tylko w naszym biurze*posiadamy klucze* Prezentujemy Państwu nowoczesne, atrakcyjne mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Jurowieckiej.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł66,40 m² 14 156,63 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż przestrzenne 3 pokojowe mieszkanie, 66 m z balkonem, ul. Górników, apartamenty Wielicka, prokocim lokalizacja Ulica Górników znajduje się niedaleko ul. Wielickiej, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł56,67 m² 11 981,65 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

W ofercie biura Estaton prezentujemy nowoczesne, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 56 m , zlokalizowane przy ul. Siemieńskiego w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł78,61 m² 6 996,57 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Sprzedarz bez pośrednika Księga wieczysta spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego. 73,67m2 + 4,94m2 dawna wózkownia. (obecnie czerwony przedpokój, w przedpokoju jest szafa.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł58,08 m² 11 862,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1889

Szukasz bezpiecznej lokaty kapitału, która zarabia od pierwszego dnia? Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 58.08 m położone na tętniącym życiem Nadodrzu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł77,80 m² 12 596,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Gerberowa | Wojszyce / Ołtaszyn. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane na południu Wrocławia - na granicy z Ołtaszynem, w samym centrum prestiżowych Wojszyc. Spokojne, zielone otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

934 000 zł54 m² 17 296,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta na wyłączność. 0% prowizji od Kupującego. Piękny cichy apartament w trakcie wykańczania , sprzedawany będzie jedynie bez zabudowy kuchennej .Standard wykończenia pokazany na zdjęciach.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł64,67 m² 8 179,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

W ofercie biura Estaton prezentujemy, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67.67 m , zlokalizowane, przy ul. Lubelskiej w Rzeszowie Lubelska to spokojna i zielona część Rzeszowa, idealna.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka we Wrocławiu na ulicy Krętej w pobliżu zajezdni Ołbin. Mieszkanie znajduję się na drugim piętrze w apartamentowcu z windą, jest umeblowane i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł54,30 m² 9 558,01 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

W ofercie biura estaton przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54,27 m2 zlokalizowane przy al. Wyzwolenia w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 2008 Ilość pięter: 7/8 Rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł33 m² 12 393,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m2 przy ulicy Jacka Malczewskiego. To doskonała lokalizacja na osiedlu Kmity, zaledwie 5 minut od ścisłego.

Szczegóły ogłoszenia

898 000 zł56,16 m² 15 990,03 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zachęcam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania, które mieści się na przyjemnym osiedlu przy ul. Quo Vadis 1a na warszawskim Ursusie. Mieszkanie znajduje się na piątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł48 m² 11 229,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

W ofercie biura estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 47.91 m zlokalizowane przy ulicy Monte Cassino w Rzeszowie. Opis budynku: - rok budowy: 1990 - Ilość.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł40,30 m² 11 042,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

W ofercie biura estaton dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2 zlokalizowane przy ulicy Szarych Szeregów na osiedlu Kmity w Rzeszowie. Mieszkanie przeszło remont w którym wykonano.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł39,20 m² 12 627,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 39,2 m2 zlokalizowane w Rzeszowie - przy ulicy Dąbrowskiego. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł61 m² 7 524,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie częstochowa północ I piętro dobry rozkład Biuro toro Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 61 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 620 000 zł73,20 m² 35 792,35 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Lokalizacja: ścisłe centrum Gdańska, tuż przy najbardziej charakterystycznych miejscach takich jak: długie Nabrzeże, targ rybny, koło widokowe, hotel Hilton, muzeum II Wojny Światowej, filharmonia.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł57 m² 24 210,53 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe w inwestycji doki! *świetna lokalizacja na wyciagnięcie ręki- stare Miasto, stocznia, galeria handlowa m.in z siłownią i przychodnią, liczne.