dowolna

Mieszkania

95 878 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 878 ogłoszeń

660 000 zł49,70 m² 13 279,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dwu -pokojowe o pow. 47m2, zlokalizowane przy ul. Turmonckiej 10 na 3 piętrze w 4 -piętrowym budynku bez windy. Przynależy piwnica o pow. 2,70m2. Na powierzchnię 47 m2 składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

1 030 000 zł44,58 m² 23 104,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Mamy przyjemność przedstawić Państwu 2 pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

595 000 zł40,44 m² 14 713,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe. Prezentujemy nowoczesne osiedle zlokalizowane w południowo-wschodniej części miasta. W III etapie powstanie czteropiętrowy budynek , w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

304 087 zł38,25 m² 7 949,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

We speak english. Przy zakupie dowolnego mieszkania odbierz miejsce parkingowe naziemne oraz komórkę lokatorską gratis. Szukasz wyjątkowego mieszkania? Cenisz nieszablonowe rozwiązania i wysoką.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł78,87 m² 11 348 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Oferta bez prowizji od kupującego Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 78,87 m , położone w Wieliczce przy ul. Różanej 54b. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł41,10 m² 5 717,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż mieszkanie w ścisłym centrum Ełku. Lokal mieszkalny położony na II piętrze w kamienicy przy ulicy Armii Krajowej 46 i powierzchni 41,1.

Szczegóły ogłoszenia

1 489 000 zł177,40 m² 8 393,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 177m2 w modernistycznym budynku w centrum Łodzi, ostatnio użytkowane jako pracownia architektoniczna. Idealne zarówno do zamieszkania jak i do.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł35,93 m² 20 317,28 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Apartament Sea Salt - 35,93 m | Zaspa | Nowoczesność, styl i lokalizacja blisko morza Na sprzedaż apartament o powierzchni 35,93 m położony w nowoczesnej inwestycji Sea Salt przy.

Szczegóły ogłoszenia

896 000 zł69,29 m² 12 931 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Informacja: cena nieruchomości obejmuje stałe zabudowy. Jeśli natomiast ktoś będzie zainteresowany wyposażeniem oraz umeblowaniem ruchomym, to jest ono dodatkowo płatne 30000 złotych. Mieszkanie: na.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł25 m² 7 560 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Poszukujesz małego mieszkania które generuje bardzo niskie koszty utrzymania? Idealnie się składa! W naszej ofercie pojawiło się mieszkanie po kapitalnym remoncie, gotowe do zamieszkania lub.

Szczegóły ogłoszenia

955 500 zł48,61 m² 19 656,45 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Widok na Wisłę i panoramę miasta | 2 pokoje (możliwość 3) | Powiśle - ul. Górnośląska Na sprzedaż wyjątkowo jasne mieszkanie o powierzchni 49 m , usytuowane na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 155 000 zł69 m² 16 739,13 zł/m²

 

Piętro:12/19

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe Z pięknym widokiem na brdę, znajdujące się na 12 piętrze, w nowym wieżowcu river tower. Nietuzinkowa oferta do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

440 278 zł39,23 m² 11 222,99 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

1 540 000 zł70,80 m² 21 751,41 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Śródmieście | Wilcza 13. Narożne, trzypokojowe mieszkanie w oficynie kamienicy, położone na 4. piętrze (bez windy) Wysokość pomieszczeń 3 m. Balkon, do mieszkania przynależy piwnica. Wnętrze:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 000 zł51,13 m² 11 519,66 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania nowe 2-pokojowe mieszkanie bezczynszowe. W stanie deweloperskim, do wykończenia. W cenie ogródek oraz miejsce postojowe. W budynku znajduje się 6 mieszkań. Dostępne są.

Szczegóły ogłoszenia

1 045 000 zł47,50 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa lokalizacja wysoki standard wykończenia apartamentowiec zabytkowy budynek po rewitalizacji loggia opis nieruchomości: mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowy, przestronny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł30,20 m² 22 847,68 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Atuty: - metraż: 30,2 m - W pełni umeblowane i wyposażone gotowe do zamieszkania lub wynajmu - Balkon i dostęp do bogatej infrastruktury inwestycji - Prestiżowa lokalizacja ul. Sienna.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł25,15 m² 71,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowocześnie wykończone, niskoczynszowe mieszkanie w nowo odrestaurowanej kamienicy z windą w samym centrum Leszna przy pl.Metziga. Mieszkanie klimatyzowane, bardzo przytulne,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł39,28 m² 12 704 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Nowa hot oferta W biurze nieruchomości pepper house! atuty nieruchomości: - słoneczna południowa ekspozycja okien - świetna lokalizacja - bardzo dobrze skomunikowana okolica (minuta do przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

384 000 zł57,09 m² 6 726,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57,09 m , położone na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku z 1982 roku bez windy. Nieruchomość idealna dla: - rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

547 956 zł42,28 m² 12 960,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc i bez prowizji. Don t hesitate to call, i speak English and German. Oferujemy funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

736 000 zł54 m² 13 629,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opis Ustroń Apartament wykończony pod klucz w centrum Ustronia. Nowe mieszkanie 1a (54m2) z osobnym wejściem i ogródkiem w budynku szeregowym. Dostępne są też inne lokale w tej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 957 642 zł163,64 m² 18 074,08 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Apartament 163,64 m2 na najwyższej kondygnacji w nowo zrealizowanej inwestycji na wrocławskich Krzykach. Inwestycja gotowa! Proponowane mieszkanie oferuje przestrzeń 163,64 m2 w tym: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł66,13 m² 9 057,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Osiedle platanowe W biestrzykowie ( Gm. Siechnice ) przy ul. Platanowej. To nowo budowane nowoczesne osiedle z pełną infrastrukturą, położone zaledwie 2km od granic Wrocławia, ok 500m. do.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł53,62 m² 18,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie po całkowitym remoncie położone na 2 piętrze kamienicy. Mieszkanie poza 2 pokojami posiada dużą przestronną kuchnię z ogrzewaniem podłogowym i ścianami.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł63 m² 10 301,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Millennium Nieruchomości prezentuje: wyjątkową nieruchomość na sprzedaż - przestronne mieszkanie o powierzchni 63 m2, położone na drugim piętrze czteropiętrowego budynku z wielkiej płyty.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł45,70 m² 9 080,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane przy ul. Urzędniczej. To wyjątkowa oferta dla osób poszukujących nieruchomości gotowej do zamieszkania, wykończonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł42 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od 01.07.2026r. Do wynajęcia bezczynszowe dwupokojowe mieszkanie w Brzozie przy ul. Łabiszyńskiej znajdujące się w kameralnym budynku z 2018roku. Wyposażenie:.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł55 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia eleganckie, przestronne mieszkanie o powierzchni 55 m , położone w samym sercu Warszawy przy Alejach Jerozolimskich 21. Lokal znajduje się na 4. piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł127 m² 6 291,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Piękne mieszkanie w zadbanej kamienicy z klimatyczną klatką schodową, która zaprasza do przestronnego wnętrza z niezwykłym klimatem. Samo Centrum Olsztyna.Stare Miasto, Ratusz, Dworzec.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł28 m² 9 964,29 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż | 2 pokoje po generalnym remoncie | Dąbrowa | inwestycja | 28 m Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 28 m , zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł49,55 m² 13 622,60 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w bloku zlokalizowanym w Krakowie, prądniku Czerwonym, w rejonie Os. Olsza, przy ul. Akacjowej. Lokal jednopoziomowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł28,60 m² 64,69 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna kawalerka 28,60 m . Z przyjemnością przedstawiam ofertę wyjątkowej kawalerki, położonej na poddaszu, na wynajem. Mieszkanie o powierzchni 28,60 m , jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

424 445 zł45,25 m² 9 380 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

* 0% prowizji dla biura nieruchomości * 0% pcc * cena ofertowa Z rabatem 20% na zakup mieszkania * nowy budynek (w trakcie budowy) * niskie koszty utrzymania * taras * smart home * W cenie pakiet.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

339 200 zł25,62 m² 13 239,66 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% prowizji! Bez pcc! Zakup bezpośrednio od dewelopera! Zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki, która znajduje się w nowym bloku mieszkalnym przy ul. Naramowickiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

1 495 000 zł81 m² 18 456,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowy apartament premium Na sprzedaż unikatowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 81 m , zlokalizowany w jednej z najbardziej prestiżowych i pożądanych części Szczecina -.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł47,10 m² 36,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie położone w Krapkowicach, dzielnica Otmęt, na Osiedlu XXX-lecia. Lokal mieści się na parterze, wielorodzinnego budynku. Blok ocieplony, zadbany,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 550 000 zł103,42 m² 14 987,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 5-pokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 103,42 m2, z dwoma balkonami, usytuowane na pierwszym piętrze bliźniaka położonego przy spokojnej ulicy Emaus. Atuty! *.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 000 zł87 m² 27 574,71 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Luksusowe, w pełni wyposażone 4-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji City Flow | Wola, ul. Redutowa 11 | bez prowizji Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 86,68 m w.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł73,90 m² 7 442,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie w zadbanej i odrestaurowanej kamienicy. Budynek po kapitalnym remoncie, a samo mieszkanie również wykończone od podstaw - gotowe do zamieszkania. Atuty mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

979 000 zł106,05 m² 9 231,49 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Apartament dwupoziomowy 106,05 m2 m z tarasami i garażem | Rzeszów - Budziwój Opis inwestycji Budziwój Legionistów to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, łącząca elegancki design.