dowolna

Mieszkania

95 872 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 872 ogłoszenia

849 235 zł92,95 m² 9 136,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Brak prowizji oraz podatku pcc Gotowe do wykończenia, 3 pokojowe mieszkanie z 31m2 tarasem w nowej inwestycji na granicy Krakowa i Skawiny. Nowoczesny pięciokondygnacyjny apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł45,70 m² 6 455,14 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie 45,70 m | 2 piętro | duży balkon | mieszkanie widokowe | osiedle Na Kotlinę Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45,70 m, usytuowane na 2.

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł61,53 m² 12 270,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

*** 3 pokojowe słoneczne mieszkanie W kameralnej inwestycji na oś mickiewicza *** Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Żubrów w Białymstoku, w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

200 000 zł26,92 m² 7 429,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu kawalerkę o powierzchni 26,92 m2 w Gryficach. Nieruchomość znajduję się na 4 piętrze w bloku na osiedlu. Mieszkanie składa się z dużego pokoju z wnęką,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

409 000 zł59 m² 6 932,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

W ofercie sprzedaży mieszkanie na Osiedlu ksm ul. Śląska w Kielcach. Propozycja dla rodziny z dziećmi ale bardzo atrakcyjne również pod wynajem. Nieruchomość na IV p. w niedużym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

693 000 zł49 m² 14 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Ceniona i poszukiwana lokalizacja w Bronowicach. Mieszkanie na 1 piętrze w niskim 3 kondygnacyjnym blok z lat 60 tych. Aktualny rozkład : 2 osobne pokoje ,oddzielna kuchnia , przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł60 m² 3 316,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Poszukujesz trzypokojowego mieszkanie w świetnej cenie do którego wprowadzić możesz się od zaraz? Świetnie trafiłeś! Koniecznie zapoznaj się z tą ofertą. Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

884 485 zł34,15 m² 25 900 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy na sprzedaż apartament w inwestycji Lighthouse Hotel w Mrzeżynie. Wykończony, gotowy do zamieszkania apartament z bezpośrednim widokiem na port. Narożny, doskonale doświetlony.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł138 m² 6 224,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż bardzo ładne, przestronne mieszkanie dwupoziomowe, o łącznej powierzchni użytkowej aż 138 m2, na którą składa się: pierwszy poziom o powierzchni 70,37 m2: - przedpokój- 4 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

602 886 zł67,74 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Polecam 4-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane na parterze. Inwestycja z gwarancją ceny! Termin realizacji: i kwartał 2027 Do końca marca w cenie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 747 000 zł100 m² 17 470 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mint Property prezentuje mieszkanie w stanie deweloperskim przy ul. Klimeckiego w Krakowie, na terenie nowoczesnego osiedla mieszkaniowego w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Zabłocie,.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł32 m² 15 312,50 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Kołobrzeg najpopularniejszy polski kurort nad Bałtykiem. To tutaj możesz połączyć przyjemność wypoczynku z pewną i dochodową inwestycją. O apartamencie Na sprzedaż nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł42,50 m² 5 529,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o pow. 42,5m2. Mieszkanie przeszło generalny remont w 2023 roku wymieniono zarówno instalację elektryczną, jak i wodno-kanalizacyjną. Na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł67,55 m² 3 686,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 67,55 m - Polkowice Dolne, przy parku - do remontu Na sprzedaż przestronne bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 67,55 m , położone w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

1 129 000 zł60 m² 18 816,67 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: nowe 3-pokojowe mieszkanie - Mokotów! najważniejsze informacje: mieszkanie w stanie deweloperskim - gotowe do własnej aranżacji. Możesz nam zlecić wykończenie tego mieszkania pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

284 832 zł33,12 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta sprzedaży nowego 2 pokojowego mieszkania z dużym balkonem o łącznej pow. 33 m2 w centrum Zgierza. Mieszkanie znajduje się na II piętrze w bloku z cegły. Zapytaj.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł76,94 m² 9 357,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Okazja! Funkcjonalne, świetnie skomunikowane mieszkanie w nowym Apartamentowcu. Do sprzedaży uroczy apartament o powierzchni 76,94 m2, usytuowany na 3 piętrze 4 kondygnacyjnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł63,20 m² 15 015,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 3-pokojowe na myśliwskim wzgórzu. Lokalizacja: myśliwskie Wzgórze to spokojna, zielona i bardzo dobrze skomunikowana część Gdańska. W pobliżu znajdują się przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

657 300 zł84,71 m² 7 759,41 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

!nowa inwestycja! Nowoczesny i komfortowy apartament z przestronnym tarasem balkonowym w Świerklańcu - w otoczeniu lasu! Brak opłaty pcc! Na sprzedaż przestronny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł42 m² 16 643 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wyjątkowy apartament na Starym Mieście w Szczecinie. Cena dotyczy całości mieszkania, wraz z kompletnym umeblowaniem, wyposażeniem kuchni, wysokiej jakości sprzętem rtv, systemem sterowania.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł29 m² 82,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia słoneczna kawalerka z tarasem w inwestycji Bunscha Park od zaraz Mieszkanie o powierzchni prawie 30 m2, wykończone w wysokim standardzie, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł31,06 m² 16 741,79 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Mokotów - Służew, ul. Modzelewskiego (przy skrzyżowaniu z al. Wilanowską) - blisko centrum handlowego Westfield Mokotów! > przystanki autobusowe 200 m od budynku > przystanki tramwajowe 500.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł59 m² 10 152,54 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3-pokojowe mieszkanie 59 m z piwnicą, nadodrze / Kleczków Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 59 m , położone na 1. piętrze w budynku z wielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

594 704 zł67,58 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Promocja Pierwotna cena 607 544 zł Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67.58 m z oddzielną kuchnią, położone na parterze nowoczesnej zabudowy w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł64 m² 9 609,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie położone w spokojnej części ścisłego centrum Szczecina, przy ul. Jagiellońskiej. Lokal znajduje się na trzecim piętrze i dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

606 765 zł63,87 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne osiedle w sercu Jawora - komfort, zieleń i wygoda na co dzień Obecnie realizujemy kolejną część inwestycji - pierwsze pięć budynków już powstało. Dzięki temu można zobaczyć,.

Szczegóły ogłoszenia

894 000 zł67 m² 13 343,28 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam Państwu przytulne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe w pełnym rozkładzie, zlokalizowane przy ul. Armii Krajowej 18 we Wrocławiu. Mieszkanie jest po generalnym remoncie (który był.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł72,49 m² 20 554,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, czteropokojowe mieszkanie w nowoczesnym wydaniu o powierzchni użytkowej 72,49m2, usytuowane na podwyższonym parterze 3-piętrowego budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł76,75 m² 3 843,65 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny, który stanowi parter w budynku dwurodzinnym, położonym w zielonej, spokojnej części Bobolic przy ul. Fabrycznej, w powiecie koszalińskim. To nie tylko mieszkanie, ale.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł60,11 m² 6 138,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne wnętrza, komfort w użytkowaniu i pożądana lokalizacja nieruchomości to tylko kilka zalet tego mieszkania. Zapraszam do zakupu trzypokojowego mieszkania o pow. 60.11 m2, wraz.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł73,50 m² 8 965,99 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Hot oferta tylko W pepper house! Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie położone w spokojnej, a jednocześnie świetnie skomunikowanej dzielnicy Gdańska - Siedlce. To 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł98 m² 7 234,69 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 4-pokojowe przy ul. Żeliwnej w Gdynia. Lokal o powierzchni ok. 98 m znajduje się na 11. piętrze, co zapewnia dobrą ekspozycję oraz widok na okolicę.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł49,70 m² 13 279,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dwu -pokojowe o pow. 47m2, zlokalizowane przy ul. Turmonckiej 10 na 3 piętrze w 4 -piętrowym budynku bez windy. Przynależy piwnica o pow. 2,70m2. Na powierzchnię 47 m2 składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

1 030 000 zł44,58 m² 23 104,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Mamy przyjemność przedstawić Państwu 2 pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

595 000 zł40,44 m² 14 713,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe. Prezentujemy nowoczesne osiedle zlokalizowane w południowo-wschodniej części miasta. W III etapie powstanie czteropiętrowy budynek , w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

304 087 zł38,25 m² 7 949,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

We speak english. Przy zakupie dowolnego mieszkania odbierz miejsce parkingowe naziemne oraz komórkę lokatorską gratis. Szukasz wyjątkowego mieszkania? Cenisz nieszablonowe rozwiązania i wysoką.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł78,87 m² 11 348 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Oferta bez prowizji od kupującego Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 78,87 m , położone w Wieliczce przy ul. Różanej 54b. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł41,10 m² 5 717,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż mieszkanie w ścisłym centrum Ełku. Lokal mieszkalny położony na II piętrze w kamienicy przy ulicy Armii Krajowej 46 i powierzchni 41,1.

Szczegóły ogłoszenia

1 489 000 zł177,40 m² 8 393,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 177m2 w modernistycznym budynku w centrum Łodzi, ostatnio użytkowane jako pracownia architektoniczna. Idealne zarówno do zamieszkania jak i do.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł35,93 m² 20 317,28 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Apartament Sea Salt - 35,93 m | Zaspa | Nowoczesność, styl i lokalizacja blisko morza Na sprzedaż apartament o powierzchni 35,93 m położony w nowoczesnej inwestycji Sea Salt przy.

Szczegóły ogłoszenia

896 000 zł69,29 m² 12 931 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Informacja: cena nieruchomości obejmuje stałe zabudowy. Jeśli natomiast ktoś będzie zainteresowany wyposażeniem oraz umeblowaniem ruchomym, to jest ono dodatkowo płatne 30000 złotych. Mieszkanie: na.