dowolna

Mieszkania

95 875 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 875 ogłoszeń

269 000 zł58,70 m² 4 582,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż berdychwo mieszkanie na parterze W wągrowcu na sprzedaż Przedstawiam ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania na parterze w bloku przy ul. Plac Zwycięstwa.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł55 m² 9 436,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Każdy tajny agent specjalny potrzebuje swojej tajnej bazy, która zachwyca perfekcyjnym stylem. Ta wyjątkowa dwupokojowa nieruchomość to prawdziwa licencja na luksusowe życie. Wnętrze zostało.

Szczegóły ogłoszenia

1 287 000 zł66,50 m² 19 353 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż komfortowe, mieszkanie położone przy ul. Przemysłowej w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Kraków na Zabłociu. Nieruchomość znajduje się w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł45,80 m² 3 165,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Nowe Miasto. W pobliżu są sklepy, piekarnia, apteka, poczta, przystanek autobusowy, niedaleko park i inne. Na powierzchnię 45,8 m2 składa się : dwa.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 zł82 m² 121 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na wynajem luksusowy apartament w sercu Wilanowa. Mieszkanie jest w pełni wyposażone i dostępne do zamieszkania od końca maja 2026. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł33,70 m² 16 587,54 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2 pokoje Z balkonem! nowe budownictwo! lokalizacja: nieruchomość położona w dzielnicy Mistrzejowice, os. Piastów. Osiedle to charakteryzuje się spokojem i bardzo dobrze rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł33 m² 14 090,91 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecamy, ładne, zadbane mieszkanie w doskonałej lokalizacji, ul. Sanocka Krzyki, okolice Uniwersytetu Ekonomicznego, centrum Handlowego Wroclavia, dworzec pkp, pks, centrum Handlowego Arena, aquapark;.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

453 975 zł69,36 m² 6 554,65 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam wyjątkową ofertę luksusowego apartamentu, zlokalizowanego na prywatnym, nowo budowanym osiedlu w spokojnej i malowniczej części Pilchowic - przy ul. Gliwickiej. Jest to nowoczesna,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł29 m² 41,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 29 m2 na parterze - Bytom, śródmieście. Do wynajęcia kawalerka po generalnym remoncie, usytuowana na parterze w kamienicy z ogrzewaniem elektrycznym. Charakterystyka mieszkania: salon.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł54,80 m² 8 740,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania o powierzchni około 55m , do odświeżenia. Mieszkanie znajduje się na II piętrze, w niskim bloku po termomodernizacji. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł46,84 m² 18 146,88 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

2-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Górczewskiej budynek Mieszkanie znajduje się na parterze w 6 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 46,84m2 składa się z: - salonu, -.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł105 m² 6 904,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowe 105 m Z widokiem na jezioro stan deweloperski całe piętro Na sprzedaż przestronny, dwupoziomowy lokal mieszkalny o powierzchni 105 m , położony w kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 528 zł42,34 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia. Zakończenie budowy przewidziane na czerwiec 2027 roku. Nowoczesne, słoneczne i nowe, 2-pokojowe mieszkanie z dużym Tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 551 226 zł85,95 m² 18 048 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja na Starym Podgórzu X 2027 Funkcjonalne 4 pokoje z salonem 30m2 * pokój.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł32,12 m² 11 488,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość: 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 32,12 m2, położone na III piętrze budynku położonego.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł46,76 m² 4 469,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 46,76m2, składające się z 2 niezależnych pokoi, kuchni, łazienki z toaletą, korytarza, balkonu i piwnicy w mieście Turek ul Spółdzielców.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł77,33 m² 18 091,30 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Gotowy apartament wykończony pod klucz szuka pierwszego właściciela. Bez podatku pcc! Zapraszam do odkrycia wyjątkowego apartamentu, który łączy ponadczasowy design, funkcjonalność oraz komfort.

Szczegóły ogłoszenia

349 900 zł52 m² 6 728,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz funkcjonalnego mieszkania w dobrej lokalizacji? Ta oferta to połączenie komfortu, przestrzeni i świetnego układu. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł35,20 m² 7 642,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie przy ul. Księcia Przemysława (oś Piastowskie) to propozycja dla osób, które cenią wygodę oraz spokojne otoczenie. Lokal położony na ostatnim piętrze gwarantuje prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł36 m² 15 278 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1792

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Premierowa inwestycja we Wrocławiu! Mam przyjemność zaprezentować Państwu nową wrocławską inwestycję - Szewska 5! Najważniejsze informacje: -.

Szczegóły ogłoszenia

489 900 zł35,07 m² 13 969,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m , położone na 1 piętrze w 5-piętrowym budynku z windą w centrum Szczecina przy ul. Mazowieckiej. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł36,99 m² 18 897 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Newstate rei ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w prestiżowej inwestycji lindego Noho w krakowskich Bronowicach. To propozycja dla osób, które oczekują.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

983 763 zł57,53 m² 17 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania nr 17 znajdującego się na 2 piętrze w kameralnej inwestycji Apartamenty Śmigielska na warszawskim Ursusie. Apartament wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł104,90 m² 9 342,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Komfortowe mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 104,9 m2, usytuowane na 3/4 piętrze w IV kondygnacyjnym budynku. Ekspozycja okien wschód i zachód. Obecnie zaaranżowano dwa niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł91,50 m² 14 196,72 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Szanowni Państwo, oferujemy do sprzedaży gotowiec inwestycyjny ( roi 8% ) o powierzchni 91,5 m2 znajdujący się w nowo wybudowanym apartamentowcu art malta, przy ulicy Katowickiej 2. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

397 000 zł83,53 m² 4 752,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie na pierwszym piętrze w kamienicy, składające się z pięciu bardzo dobrze doświetlonych pokoi dzięki dużym oknom. Obecnie rozmieszczone jako jedno całe mieszkanie, pierwotnie były.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 zł48 m² 97,92 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronny dwupokojowy apartament | Kamienica Muranów english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje ofertę wynajmu nowego, przestronnego dwupokojowego apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł163,35 m² 14 998,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkowym 6-pokojowym apartamentem inwestycyjnym na sprzedaż. Nieruchomość o powierzchni 163,35 m , zlokalizowana jest w reprezentacyjnej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł92,50 m² 8 421,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego apartamentu, zlokalizowanego w prestiżowej i bardzo cenionej lokalizacji Osiedle Stylowe w Niemczu, przy ul. Stefana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

514 348 zł44,15 m² 11 650 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja deweloperska - gotowa do zamieszkania! atrakcyjne ceny - funkcjonalne mieszkania W spokojnej okolicy Oferujemy: funkcjonalne układy mieszkań od 25 m do 57 m - idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł48 m² 10 833 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Okazja! 2 pokoje z oddzielną kuchnią do remontu Oferuję do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, w doskonałej lokalizacji przy ulicy Stalowej, na osiedlu Gajowice. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł42,32 m² 7 065,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż jasne mieszkanie o powierzchni 42,32 m2, usytuowane na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku przy ulicy Szujskiego. Przestrzeń podzielono na dwa pokoje w przechodnim układzie.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł52,81 m² 12 289,34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie ulokowane na parterze w budynku kameralnego osiedla w Gdańsku, wybudowanego przez znanego dewelopera Murapol. Atuty nieruchomości : - kameralny budynek, -.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł41,63 m² 96,08 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Doki Living | Apartament klasy Premium | Młode Miasto, gdańsk W samym sercu nowego, prestiżowego Młodego Miasta oferujemy na wynajem wyjątkowy apartament klasy Premium, zlokalizowany w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł52 m² 14 134,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie w nowo wybudowanym bloku z 2022 roku. Ścisłe centrum, a wraz z nim cała infrastruktura handlowo usługowa. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł51,10 m² 23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie w bloku przy ul. Wspólnej w Kruszwicy z możliwością garażu pod blokiem. Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze smaga nieruchomości. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

472 000 zł42,89 m² 11 004,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu kolejny etap inwestycji zlokalizowanej we wschodniej części Rzeszowa, przy ul. Jana Olbrachta. Trzeci etap obejmuje budowę niskiego bloku, w którym zaprojektowano 65 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł45,47 m² 14 932,92 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

/ nowa Inwestycja conrada 27 / bronowice / 45,47 m2 / dwa pokoje / 4 piętro / duży balkon / stan deweloperski / Oddanie III Kwartał 2025 / Posiadam w tej inwestycji również inne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 000 zł64,08 m² 12 952,56 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Brak 2% pcc! *** 0% prowizji od kupującego *** Mam przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż wyjątkowy 3-pokojowy apartament w inwestycji Rezydencja Liwska II na Bródnie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł110 m² 5 455 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

Przestronne, 2-poziomowe mieszkanie pod samą Świdnicą! Mieszkanie w trakcie podziału. Na powierzchnię mieszkania składają się dwa poziomy. Na parterze znajduje się cześć dzienna: duża.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

751 212 zł65,04 m² 11 550 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Posiadam W ofercie całą inwestycję-różne piętra, metraże I układy mieszkań. -0% prowizji -brak podatku pcc 2% -zakup bezpośrednio od dewelopera Dla Państwa udostępniam i oferuję.