dowolna

Mieszkania

95 878 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 878 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 900 zł35 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku z windą przy ul. Krzemienieckiej. W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

946 960 zł71,20 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Przytulne, 4-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką, wc i loggią, mieszczące się w inwestycji Piasta Park VI

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

686 340 zł44,28 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Przytulne, 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i loggią, mieszczące się w inwestycji Piasta Park VI

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

739 487 zł49,63 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Przytulne, 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i loggią, mieszczące się w inwestycji Piasta Park VI

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem gotowe do wprowadzenia 2 pokojowe mieszkanie na osiedlu lsm w dzielnicy Rury! Nieruchomość o powierzchni ok. 40 m położona jest na pierwszym piętrze 4-piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł84 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szukasz przestrzeni jak w domu, ale w cenie mieszkania? To 4-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem daje dokładnie to. Komfort, prywatność i bliskość natury, tylko 4 km od.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł60,22 m² 12 454,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Świeradów-zdrój apartament przy lesie ul. Zakopiańska lokalizacja I otoczenie: nieruchomość znajduje się w wyjątkowo atrakcyjnej części Świeradowa-Zdroju przy ulicy Zakopiańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł32,13 m² 71,58 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa kawalerka do wynajęcia w klimatycznej, historycznej części Nowej Huty! Mieszkanie o powierzchni 32 m z funkcjonalnym układem i osobną kuchnią znajduje się na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ciepła 38

Sienkiewicza Białystok

527 670 zł45,10 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ciepła 38

Sienkiewicza Białystok

688 800 zł57,40 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki oraz balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ciepła 38

Sienkiewicza Białystok

693 770 zł58,30 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł110 m² 12 272,73 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2006

Przestronny apartament W zakopanem Na sprzedaż widokowy, słoneczny apartament zlokalizowany w spokojnej części Zakopanego, w rejonie Pardałówki. Apartament o powierzchni 92,43.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł20 m² 75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę w domku jednorodzinnym, całkowicie niezależną z osobnym wejściem na Bemowie (róg ul. Powstańców Śląskich i ul. Radiowej). Mieszkanie dostępne od zaraz dla jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł95,67 m² 13 483,85 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

4-pokojowy apartament W zakopanem Na sprzedaż przestronny 4-pokojowy apartament zlokalizowany w spokojnym miejscu Zakopanego, w otoczeniu terenów zielonych, tras spacerowych. Komfortowy lokal.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł53,11 m² 14 102,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Słoneczne 3-pokojowe mieszkanie W zakopanem Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 53,11 m2 położony w spokojnym miejscu Zakopanego, w otoczeniu terenów zielonych oraz domów.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł55,53 m² 14 136,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Zapraszam do zakupu pięknego mieszkanie dwupokojowego w bloku z 2016 r. z windą, na Osiedlu Słoneczny Zakątek przy ulicy Babiego Lata we Wrocławiu. Mieszkanie położone jest w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

499 900 zł34,11 m² 14 656 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Super oferta/pilna sprzedaż mieszkanie 35M2/ ochota/ szpital banacha/ uczelnia wum Idealne dla Klienta Indywidualnego oraz Inwestycyjnego. Możliwość zakupu przez obcokrajowców Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 854 zł53,91 m² 11 497,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, zlokalizowane w nowej inwestycji Lumena w Toruniu. Dodatkowe opcje zakupu: - miejsce postojowe w garażu: 42 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

592 147 zł53,91 m² 10 983,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 644 zł44,14 m² 11 546,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, zlokalizowane w nowej inwestycji Lumena w Toruniu. Dodatkowe opcje zakupu: - miejsce postojowe w garażu: 42 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł66,47 m² 8 274,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Klimatyczne mieszkanie 3 pokojowe Mieszkanie 3 pokojowe w Centrum w kamienicy przy jednej z głównych ulic miasta - przy skrzyżowaniu ul. Jedności Narodowej i Łopuskiego.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł35,50 m² 13 661,97 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 35,5 m2 na ul. Bairda 52. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, łazienki z wc, oddzielnej kuchni i przedpokoju. Duży balkon ok. 7 m2 Ułożenie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 440 000 zł81,10 m² 17 755,86 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie w bardzo dobrym standardzie, zlokalizowane na warszawskiej Ochocie przy Alejach Jerozolimskich 151 w jednej z najlepiej skomunikowanych części miasta. To.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł38 m² 97,37 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem ul. Platynowa, warszawa Wola Nowoczesność, funkcjonalność i komfort w jednym Najemca nie płaci Prowizji Zapraszamy do wynajmu przytulnego i doskonale zaaranżowanego.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł67,74 m² 16 961,91 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie na osiedlu Wiszące Ogrody dewelopera Hossy (2020 r.). Atuty nieruchomości - Duży, słoneczny taras. - salon z kominkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł48 m² 15 833,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3 pokojowe mieszkanie dla miłośników spokoju i bliskości zieleni. Atuty - Kameralny budynek (zaledwie 5 mieszkań) wybudowany w 2022 roku - Położenie na drugim (ostatnim) piętrze - Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

988 000 zł120 m² 8 233,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie w systemie bezczynszowym w zabudowie szeregowej. Segment środkowy 4 lub 5 pokojowy | 2 miejsca parkingowe | Nowa Wola | Kameralnie |.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł64,48 m² 15 431 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie z loggią, o oryginalnym wystroju, położone w Zamieniu na osiedlu Zamienie Park. Mieszkanie: gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł70 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

AD Nieruchomości oferuje: do wynajęcia - idealne dla dwóch par, przestronne, świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni ok.70 m , położone na 2 piętrze domu w spokojnej okolicy. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

3 450 zł36 m² 95,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością oferujemy nowe, wyposażone w wysokim standadzie 2- pokojowe mieszkanie (poszukiwany pierwszy najemca!) położone w jednej z najbardziej urokliwych i poszukiwanych.

Szczegóły ogłoszenia

1 395 000 zł67,07 m² 20 799,17 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mam przyjemność zaoferować 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,07 m z loggią 7,05 m , położone na 2. piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Jana Kazimierza 66 na warszawskiej Woli.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł43,98 m² 21 123,24 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mam przyjemność zaoferować 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,98 m z loggią 3,42 m , położone na 1. piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Jana Kazimierza 66 w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 zł54 m² 37,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie - przy ul.Bieszczadzkiej (boczna ul.Podakrpackiej). Nieruchomość o łącznej pow. 54,36m2 położona jest na wysokim parterze i składa.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł34,21 m² 7 278,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,21 m2 znajdujące się przy ul. Lotniczej 9 w urokliwej miejscowości jaką jest Skarżysko-Kamienna. Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł65 m² 10 138,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest na osiedlu Górczyn w Gorzowie Wielkopolskim, przy ulicy Wincentego Witosa. To jedna z najbardziej cenionych lokalizacji w mieście doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł49,50 m² 50,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie nowe, zabudowa kuchenna, rolety elektryczne, słoneczne. 150 m Lidl, aldi i Biedronka. Nowa szkoła i przedszkole w pobliżu. Liczne tereny rekreacyjne, rusałka.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł69,50 m² 8 330,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Idealne mieszkanie dla rodziny - przestrzeń, spokój i świetna lokalizacja Polecamy przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Upalnej 82 , na cenionym przez rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł63,60 m² 9 732,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji, na parterze na osiedlu Majowym. Idealna oferta dla Ciebie i Twojej rodziny. W okolicy znajduje się wszystko- sklepy, szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł48 m² 6 020,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 48 m , na IV piętrze położone na spokojnym osiedlu przy ul. Hallera w Czersku. Nieruchomość dzięki przemyślanemu układowi pomieszczeń.