dowolna

Mieszkania

95 868 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 868 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

549 000 zł39,82 m² 13 787,04 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prezentuję na sprzedaż atrakcyjne, nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 39,82m2 znajdujące się na iip nowego apartamentowca (2024r.) z windą na os. Bartodzieje. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

725 188 zł43,22 m² 16 778,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu, mieszczącego się na Osiedlu Link Bunscha.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

691 602 zł43,33 m² 15 961,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i ogródka, mieszczącego się na Osiedlu Link.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

814 945 zł52,22 m² 15 605,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł85,74 m² 3 137,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyjatkowa oferta w nietuzinkowym, zabytkowym budynku z historia. - polecam i zapraszam na prezentacje! Istnieje możliwość zamiany na mieszkanie w Bydgoszczy. Duże przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

642 000 zł54 m² 11 888,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Prezentuję na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w nowym bloku z windą i halą garażową na 3 ostatnim piętrze. Nieruchomość znajduje się na nowym zamkniętym osiedlu, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł63,50 m² 7 559,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie 3 pokojowe 63.5 m z balkonem na wysokim parterze, dodatkowo piwnica. Ogrzewanie(bez podzielników )jak i ciepła woda z sieci miejskiej. W bloku i mieszkaniu wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł38,34 m² 39,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajem tylko okazjonalny ( właściciel pokrywa 50% kosztów umowy notarialnej) Prezentuję do wynajęcia umeblowaną komfortową kawalerkę znajdująca się na ul. Strzeleckiego oś. Szwederowo/górzyskowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

388 416 zł40,46 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

2-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Sosnovia w Sosnowcu! Nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz balkonu. Jasne wnętrza,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

374 308 zł39,82 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

2 pokojowe mieszkanie na Osiedlu Sosnovia w Sosnowcu! Nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, garderoby, łazienki, tarasu i ogródka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

588 810 zł61,98 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Sosnovia w Sosnowcu! Nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki oraz balkonu. Jasne.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł71 m² 6 549,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie, 71m , Puławy, ul. Sikorskiego Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 71 m , położone na 4 piętrze zadbanego wieżowca.

Szczegóły ogłoszenia

605 000 zł34,20 m² 17 690,06 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Kraków Prądnik Biały, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej na sprzedaż kawalerka W wysokim stanardzie nowoczesne wykończenie, gotowa do zamieszkania! dostępna od zaraz! Nieruchomość o metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł48 m² 10 812,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,8 m , położone na 1 piętrze w czteropiętrowym bloku w dzielnicy Dziesiąta w Lublinie. Lokal przeszedł generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł50,10 m² 59,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

: do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w zielonej i cichej części Ursynowa : Wygodne i rozkładowe mieszkanie, dla singla lub pary. Miejsce postojowe w garażu podziemnym oraz komórka.

Szczegóły ogłoszenia

264 947 zł53 m² 4 999 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 2-pokojowe w centrum Łodzi. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 53 m , położonego na drugim piętrze kamienicy z lat.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł49,24 m² 38,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 49,24 m , położone w świetnej lokalizacji - blisko centrum Gliwic, przy ul. Jagiellońskiej. Mieszkanie składa się z: > przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

361 444 zł43,60 m² 8 290 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w inwestycji Modern House II w Ełku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

390 655 zł49,45 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 894 zł49,47 m² 8 690 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i tarasu. Lokal znajduje się w inwestycji Modern House II w Ełku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

419 000 zł48,70 m² 8 586,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1909

Zamieszkaj w miejscu, które łączy komfort, funkcjonalność i świetną lokalizację! To idealna propozycja zarówno dla rodzin, jak i inwestorów. Na sprzedaż funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł56 m² 7 125 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56 m2, położone na IV piętrze niskiego bloku. Budynek po termomodernizacji. Pierwotnie mieszkanie składało się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

549 000 zł72,50 m² 7 572,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Otoczenie Mieszkanie znajduje się na popularnym i doskonale skomunikowanym osiedlu Jaroty w Olsztynie, przy ul. Herdera 1. To jedna z najbardziej rozwiniętych dzielnic miasta, oferująca.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł41 m² 15 609,76 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż nowoczesne i jasne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41 m z dużym tarasem 11,5 m , położone na ostatnim (5.) piętrze kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł73 m² 11 356,16 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Uwaga! Dom, który może sprawić, że przestaniesz przeglądać inne ogłoszenia ? Przed Tobą segment, który ma wszystko, czego potrzeba do wygodnego życia - i ani metra zmarnowanej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka z widokiem na Odrę i Wały Chrobrego dostępna od zaraz. Na wynajem przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 35 m , położona w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł67 m² 12 522,39 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

W ofercie biura Home Space Nieruchomości prezentujemy wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m z imponującym ogrodem o powierzchni aż 222 m , zlokalizowane na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł32 m² 11 218,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferta sprzedaży przytulnego apartamentu, w spokojnej dzielnicy Kołobrzegu- podczele. Lokal znajduje się na czwartym, ostatnim piętrze budynku z 2000 roku. W budynku zamontowana nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

599 000 zł67,11 m² 8 925,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1880

Przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,11 m , usytuowane na 2 piętrze w klimatycznym budynku przy ul. Kasprowicza w Olsztynie, idealne dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł62,43 m² 14 896,68 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferujemy na sprzedaż jasne, funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,43 m , położone na 4. piętrze w 6-piętrowym budynku z 2012 roku z windą. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

339 900 zł47 m² 7 446,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Nowa cena Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,22 m , składające się z trzech pokoi oraz oddzielnej kuchni. Lokal idealny dla rodziny, pary, jak również jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł54,80 m² 7 299,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,8 m , położone na parterze w bardzo dobrej lokalizacji Plac Zwycięstwa. To idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł41,93 m² 11 333,81 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,93 m , położone na 7. piętrze w 8-piętrowym nowym bloku z tego roku.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł93,60 m² 8 012,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Polecam wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone na IV piętrze zadbanego budynku wielorodzinnego z lat 90. Lokal o powierzchni użytkowej 93,6 m został.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 zł53 m² 19,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trio Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na wynajem położone w Rzeszowie na 1 piętrze położone przy ul. Broniewskiego 32. Mieszkanie 2 lata temu przeszło generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł82 m² 5 182,93 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1880

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 82 m , położone na 2. piętrze w odremontowanej, zabytkowej kamienicy bezpośrednio przy Rynku w Oleśnicy. Układ mieszkania: 3.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł26,80 m² 6 305,97 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Oferta na wyłączność - Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 26,80 m , składająca się z: pokoju z wyjściem na duży balkon, jasnej kuchni z oknem, łazienki z wc, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł25,41 m² 7 044,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Oferta sprzedaży mieszkania - na wyłączność Na sprzedaż przytulne mieszkanie położone w dzielnicy Piaskowa Góra, przy ul. Malczewskiego 37. Lokal o powierzchni 25,5 m składa się z: *.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł28 m² 10 321,43 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 28 m , położona na parterze w siedmiopiętrowym budynku. To doskonała propozycja zarówno dla inwestora, jak i osoby szukającej.

Szczegóły ogłoszenia

614 000 zł55,70 m² 11 023,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez pcc, bez kosztów pośrednika, bez kosztów aktu notarialnego możliwość zakupu Z garażem Trzypokojowe mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze budynku położonego na os. Czarkowo. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł39,30 m² 15 241,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 39,3 m, usytuowanego na pierwszym piętrze w bloku bez windy. Lokalizacja: kraków, dzielnica XII.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu komfortowe, dwupokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Załęskiej. Nieruchomość o powierzchni 43 m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł70 m² 14 271,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1876

Wyjątkowa nieruchomość dla wymagających. Prezentujemy apartament, który łączy ponadczasową elegancję kamienicy z 1876 roku z nowoczesnym komfortem i najwyższym standardem.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł48 m² 8 104,17 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Dobre nieruchomości polecają na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,67 m , położone na 6 (ostatnim) piętrze w zadbanym bloku na bydgoskich Wyżynach. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł50,82 m² 7 477,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż przestronne 2 pokojowe o powierzchni użytkowej 50,80m2, położone na parterze 4-piętrowego bloku. Układ pomieszczeń: -salon -sypialnia -osobna kuchnia z oknem -łazienka -wc.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł68,90 m² 14 063,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

prowizja 0%! / 68,90m2 / 4 pokoje / wysoki standard / 2 mp w garażu + kl / Księże Małe Na sprzedaż, pięknie wykończone 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,90 m2. Mieszkanie usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł59 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż 3 pokojowy apartament z 2018 roku duży balkon, miejsce parkingowe osiedle Barwinek Prezentujemy Państwu na sprzedaż.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij