dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 186 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 186 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Wrocław,dolnośląskie

726 279 zł72 m² 10 094,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Tylko W kwietniu, komórka lokatorska gratis! oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego duże mieszanie, 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Froelicha

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

379 000 zł65 m² 5 830,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker rezerwacja Oferta dostępna tylko w Biurze Nieruchomości profil! Biuro Nieruchomości profil prezentuje do sprzedaży mieszkanie własnościowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chełmońskiego

Warszawa,mazowieckie

1 143 450 zł60 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie na Skoroszach o powierzchni 60,5 mkw z dużym ogródkiem (ok. 40 mkw) w Ursusie przy ul. Chełmońskiego. Mieszkanie w pełni wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Katowicka

Poznań,wielkopolskie

920 000 zł74 m² 12 432,40 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży luksusowego apartamentu na poznańskich Ratajach, w inwestycji zrealizowanej przez renomowanego poznańskiego developera ataner.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona

Gdańsk,pomorskie

899 000 zł69 m² 13 029 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

Sprzedam przytulne mieszkanie w kamienicy w Starym Przedmieściu Gdańska (dolne Miasto), w bardzo spokojnej, otoczonej zielenią i wodą (okolice Opływu Motławy) okolicy, a z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

865 000 zł40 m² 21 625 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Przedstawiam do sprzedaży wyjątkowe studio, znajdujące się w sercu Pragi Północ. Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Jego nowa odsłona doskonale oddaje ducha tej części Warszawy. Wysokie na ponad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

343 900 zł27 m² 12 601,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowej i funkcjonalnej inwestycji, z dogodnym dojazdem do centrum Poznania? Zlokalizowanej wśród nadwarciańskich terenów, ale doskonale skomunikowanej z resztą miasta? Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piekary Śląskie

Piekary Śląskie,śląskie

172 000 zł38 m² 4 526,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja! Prezentujemy Państwu słoneczne, dwupokojowe mieszkanie położone na jednym z ładniejszych osiedli w Piekarach Śląskich os. Andaluzja. Mieszkanie mieści się na III piętrze ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Pasaż Adolfa Radinga

Wrocław,dolnośląskie

720 000 zł51 m² 14 117,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę trzypokojowego mieszkania z kompletnym wyposażeniem, zlokalizowanego na trzecim piętrze budynku na terenie nowoczesnego osiedla Nowe Żerniki II. Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętokrzyska

Warszawa,mazowieckie

1 390 000 zł48 m² 28 898,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rzut lokalu udostępniam po kontakcie e-mail lub telefonicznym. Oferuję na sprzedaż mieszkanie z wyjątkowym, centralnym widokiem na pkin i Park Świętokrzyski. Budynek w którym znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Leśna Polana

Gdynia,pomorskie

548 250 zł46 m² 11 877 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: duża część dzienna bliskość lasu świetna lokalizacja termin realizacji: IV kwartał 2024 kupujesz bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Kielce,świętokrzyskie

847 000 zł75 m² 11 293,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Posiadamy w ofercie do sprzedaży przestronne, funkcjonalne i nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 75 m 2 , usytuowane na drugim piętrze w budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łężyca-Inżynierska

Zielona Góra,lubuskie

169 000 zł50 m² 3 380 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Odstąpię mieszkanie dwupokojowe 49,9 m pochodzące z zasobów rtbs (to samo co ktbs, tbs). Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Leśna Polana

Gdynia,pomorskie

535 000 zł43 m² 12 355 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hetmańska

Rzeszów,podkarpackie

410 000 zł48 m² 8 541,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Atuty: 48m2 3 pokoje przestronny układ - lokalizacja - balkon - piwnica - jasne wnętrza - bezpieczny zakup opis: na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48m2 zlokalizowane przy ul Hetmańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orlicz-Dreszera

Siedlce,mazowieckie

515 000 zł60 m² 8 583,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Bardzo jasne, ustawne mieszkanie. Gotowe do zamieszkania bez zbędnych nakładów finansowych. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń w pełni wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasna

Wieliczka,małopolskie

698 500 zł55 m² 12 663,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

3 pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż jasne i bardzo dobrze wykończone mieszkanie, położone na spokojnym osiedlu w Wieliczce. Dużo przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

470 000 zł60 m² 7 781 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

M2 Olsztyn przedstawia na sprzedaż nowocześnie urządzone mieszkanie znajdujące się na 10 piętrze w budynku przy ul. Murzynowskiego w Olsztynie. Nieruchomość o powierzchni 60,40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leśna Polana

Gdynia,pomorskie

560 420 zł48 m² 11 773 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

313 800 zł31 m² 10 122,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Staffa

Zgierz,łódzkie

275 000 zł49 m² 5 693,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zakup wyłącznie za gotówkę kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Iwaszkiewicza

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

333 000 zł48 m² 6 937,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie do zamieszkania i ewentualnie w późniejszym terminie do poprawy standardu. My tu mieszkamy i sobie chwalimy. Sprzedajemy z powodu czwartego piętra. Jesteśmy już emerytami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bunscha

Kraków,małopolskie

700 000 zł37 m² 18 919 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nieruchomości Stare Miasto to oferty z całego Krakowa i okolic zapraszamy na naszą stronie nieruchomoscistaremiasto za zapytanie ze strony gwarantujemy rabat. Do sprzedania mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zeusa

Kowale,pomorskie

499 000 zł47 m² 10 626,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 46,96 m2 usytuowane na Kowalach tuż przy granicy z Gdańskiem. Mieszkanie o ogromnym potencjale aranżacyjnym. Dzięku unikatowemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

505 200 zł43 m² 11 873,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Estońska

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł32 m² 12 468,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 32m2 na Wrocławskim Muchoborze Małym Pokój - 9m2 Kuchnia - 5m2 Salon - 11m2 Łazienka - 5m2 Przedpokój - 2m2 Ponadto do mieszkania przynależy Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krucza

Wrocław,dolnośląskie

694 999 zł56 m² 12 410,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 56m2, w sercu miasta, zapewniające szybki dostęp do wszystkich udogodnień. - duży pokój o powierzchni 20m2 - pokój średni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Oleśnica,dolnośląskie

299 000 zł38 m² 7 868,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie o powierzchni 37,90 m2 zlokalizowane na 4 piętrze budynku przy ulicy Żeromskiego 1 w Oleśnicy. Składa się z: - 2 pokoi, - oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Gagarina

Warszawa,mazowieckie

490 000 zł21 m² 23 113,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 21,2 m2 położone na 3 piętrze z 4 w budynku z 1960 roku położonym w dzielnicy Mokotów w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Poborzańska

Warszawa,mazowieckie

585 000 zł38 m² 15 394,70 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zapraszam na prezentację gotowego do zamieszkania lub wynajęcia mieszkania w okolicy Parku Brudnowskiego. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze budynku z 2007 roku. Wchodząc, po prawej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rekrucka

Warszawa,mazowieckie

889 707 zł65 m² 13 645,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez pcc! bez prowizji! Inwestycja inna niż wszystkie. To osiedle na Marysinie to dziesięć budynków, tworzących małe miasteczko, w którym znajdą się lokale usługowe, kawiarnie i restauracje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piła,wielkopolskie

345 000 zł60 m² 5 702,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Polecam na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe , idealne dla rodziny znajdujące się na IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

459 010 zł47 m² 9 743,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na mieszkaniu w centrum miasta i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pileckiego

Poznań,wielkopolskie

515 000 zł34 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szanowni Państwo Biuro rs invest house poleca na sprzedaż przepięknie wykończone 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,66 m2. Nieruchomość mieści się przy ulicy Witolda Pileckiego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rubież

Poznań,wielkopolskie

408 000 zł34 m² 11 891,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Hit Na sprzedaż duża ustawna kawalerka na poznańskich Naramowicach! Balkon i winda! Bez prowizji i bez ukrytych kosztów! Bisko tramwaj i autobus! Świetna lokalizacja! Piękna okolica! -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Karmelkowa

Wrocław,dolnośląskie

375 001 zł28 m² 13 636,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Karmelkowa/okazja/klecina/krzyki/1pok./balkon Przedstawiamy Państwu na sprzedaż kawalerkę z oddzielną kuchnią | ul. Karmelkowa - Klecina, wrocław 2 piętro (ostatnie), bez windy Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstania Wielkopolskiego

Gdynia,pomorskie

660 000 zł55 m² 12 028,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Nieruchomość położona w Gdyni Redłowie jest doskonałą inwestycją ze względu na zapotrzebowanie na najem w tej okolicy lub idealnym miejsce do życia dla ludzi, którzy cenią sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

762 100 zł39 m² 19 318,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia na wysokości Renomy. Prestiżowy apartamentowiec, powstaje.