dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 076 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 076 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Omulewska

Warszawa,mazowieckie

1 070 000 zł62 m² 17 313,90 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferuje Ci unikalną okazję do nabycia mieszkania, które przestanie być tylko czterema ścianami, a stanie się miejscem, gdzie Twoje marzenia i wspomnienia nabiorą kształtu. Witaj w swoim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

608 988 zł53 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujesz bezpośrednio od Developera. Rezerwacje - Umowa Developerska. Bez pcc - Twoje Nowe Mieszkanie. Spotkanie bezpośrednio w biurze Inwestycji. Zadzwoń umów spotkanie lub napisz Prowizja 0 %.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tęczowa

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł63 m² 10 258,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie z widokiem na Dworzec Świebodzki Przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,36 m2 , położone w samym centrum Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

374 000 zł44 m² 8 560,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Rezerwacja W ofercie na sprzedaż przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,69 m2. Nieruchomość znajduję się na 4 piętrze w bloku z 2015 roku z windą. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wyzwolenia

Warszawa,mazowieckie

1 199 000 zł47 m² 25 510,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Tylko W the estate warsaw! Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane pod jednym z najbardziej wyjątkowych adresów na Śródmieściu Południowym. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ziarnista

Poznań,wielkopolskie

463 743 zł40 m² 11 593,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkań w inwestycji. (oferta biura sprzedaży dewelopera). Mieszkanie 2 pokojowe = idealna lokata kapitału. Zakup bez pcc i prowizji! Brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Strobanda

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 137 685 zł104 m² 10 990 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży 4 pokojowego apartamentu o powierzchni 103,52 , położonego na parterze III piętrowego bloku. Kupujący zwolniony Z 2 % podatku pcc. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamińskiego

Opole,opolskie

551 557 zł47 m² 11 858,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu inwestycję pod nazwą atlantis prestige park realizowaną we wschodniej części Opola, w dzielnicy Malinka, przy ul. Harcmistrza Aleksandra Kamińskiego. Inwestycja składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wałbrzych,dolnośląskie

299 000 zł65 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność! Atrakcyjna cena! Oferuję na sprzedaż mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji Podzamcza. Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gruntowa

Białystok,podlaskie

509 000 zł46 m² 10 993,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Polecam nieruchomość o idealnych parametrach zarówno inwestycyjnych jak też w celach prywatnych. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 - piętrowym, kameralnym bloku z cegły (po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Nowa Ruda

Nowa Ruda,dolnośląskie

350 000 zł120 m² 2 916,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż pięciopokojowe mieszkanie w kamienicy położonej w Nowej Rudzie Słupiec. Rozlokowane na powierzchni całego parteru tejże kamienicy co daje nam 120m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kijowska

Katowice,śląskie

369 000 zł59 m² 6 254,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 58 m2 w Katowicach na ul. Kijowskiej, w skład którego wchodzą: 3 pokoje kuchnia łazienka z wc przedpokój balkon piwnica Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzelców

Kraków,małopolskie

770 000 zł52 m² 14 802 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Funkcjonalne mieszkanie Z balkonem - prądnik czerwony 1. Piętro | dwa pokoje | osobna kuchnia | winda N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wagrowska

Poznań,wielkopolskie

423 000 zł34 m² 12 441,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w nowoczesnej inwestycji, (oferta biura sprzedaży dewelopera). Zakup bez pcc i prowizji! Dlaczego my? - Rabaty na wybrane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

530 565 zł51 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Przestronne mieszkanie do remontu w atrakcyjnej lokalizacji we Wrocławiu. Poszukujesz idealnego miejsca dla swojej rodziny lub świetnej inwestycji pod wynajem? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Kraków

Kraków,małopolskie

820 000 zł45 m² 18 222,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie jest dostępne także w programie "rent To Own". Wpłać 20% i zamieszkaj od zaraz. Resztę zapłacisz za 2 do 5 lat - masz czas na zbudowanie zdolności kredytowej lub zebranie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

217 000 zł41 m² 5 292,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na Nowym Mieście o powierzchni 40m2 składające się z: salonu z aneksem kuchennym sypialni przedpokoju z dużą szafą w zabudowie łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jutrzenki

Warszawa,mazowieckie

682 000 zł43 m² 15 689 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujesz bezpośrednio od Developera. Rezerwacje - Umowa Developerska. Prowizja 0 % - Bez pcc - Twoje Nowe Mieszkanie. Spotkanie bezpośrednio w biurze Inwestycji. Zadzwoń umów spotkanie lub napisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grażyny

Kraków,małopolskie

1 035 000 zł62 m² 16 701,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Prezentuje Państwu trzypokojowe mieszkanie na sprzedaż w doskonałej lokalizacji na Prądniku Białym przy ul. Grażyny. Świetna propozycja dla młodych par! lokal -zadbane trzypokojowe parterowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reymonta

Włocławek,kujawsko-pomorskie

310 000 zł54 m² 5 770 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Z przyjemnością prezentujemy urokliwe mieszkanie o powierzchni 53,70 m , usytuowane w spokojnej okolicy tuż przy sercu miasta. To doskonała propozycja dla tych, którzy poszukują wygodnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nakielska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

350 000 zł47 m² 7 446,81 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie w centrum. Dzielnica Wilczak, na obrzeżach parku przy Kanale Bydgoskim. Miejsce ma bardzo dobrą komunikację, linie tramwajowe oraz autobusowe. Pieszo do centrum można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

557 760 zł43 m² 12 941,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wygodne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 43,1 idealne na pierwsze własne mieszkanie - świetne też na mieszkanie do wynajmu na Książu Wielkim przy ulicy Blizanowickiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

1 039 000 zł35 m² 29 668,80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

*Lokalizacja Świetnie zlokalizowane - w samym centrum przy hotelu Novotel i rondzie Dmowskiego. Tuż przy stacji metra, obok przystanków tramwajowych świetnie skomunikowane. Najbardziej centralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wschodnia

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

499 000 zł62 m² 7 996,79 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rzestronne mieszkanie 3-pokojowe W zielonej dzielnicy! ogrody | 15 minut od morza W kołobrzegu idealne dla rodziny jak również pod wynajem blisko dzielnicy uzrowiskowej! Parter 62,40 m2 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Jagiełły

Będzin,śląskie

399 000 zł68 m² 5 831,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Home Drop ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronne zlokalizowane na osiedlu zamkowym w Będzinie. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie nadaje się do zamieszkania bez większych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Pobierowo

Pobierowo,zachodniopomorskie

399 000 zł31 m² 12 871 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta na wyłączność - klucze W biurze oferta sprzedaży apartamentu, położonych W pobierowie ok. 700m od plaży W otoczeniu sosnowego lasu. Powierzchnia użytkowa 31m2 + przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Kraków

Kraków,małopolskie

799 000 zł47 m² 16 877,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zespół Annderson ma przyjemność zaprezentować mieszkanie, które znajduje się w inwestycji Apartament Kolorowe Balkony. Apartament Przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 47,43.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

989 143 zł69 m² 14 265,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wałbrzych,dolnośląskie

599 000 zł134 m² 4 470,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Jedyna taka oferta na wyłączność. Na sprzedaż luksusowy apartament składający się z dwóch poziomów o powierzchni (po podłodze 134 m2) użytkowej 117 m2. Położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Kolejowa

Warszawa,mazowieckie

779 190 zł27 m² 28 500 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Ochelska investment - prezentuje wyjątkową inwestycję W warszawie Do sprzedania mieszkanie w gotowym do wprowadzenia, nowoczesnym apartamentowcu, zlokalizowanym w spokojnej części Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Warszawa,mazowieckie

3 548 000 zł142 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

0% prowizji. 0% podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Gotowe do odbioru. Ostatnie dwa apartamenty na Ursynowie z tarasem 72 mkw na dachu. Blisko metra Kabaty i autobusu. Budynek otoczony ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stefana Batorego

Poznań,wielkopolskie

599 000 zł60 m² 9 983,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Szukasz ustawnego mieszkania z niezależnym układem pomieszczeń? Chcesz zamieszkać w bardzo dobrej lokalizacji, która zapewni Ci pełną infrastrukturę tuż pod ręką? Zapraszam do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polo

Wrocław,dolnośląskie

1 100 000 zł67 m² 16 417,90 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zamieszkaj na osiedlu Olimpia Port! Polecam na sprzedaż mieszkanie czteropokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 67 m2, usytuowane na pierwszym piętrze trzypiętrowego budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Beniowskiego

Gdynia,pomorskie

660 000 zł43 m² 15 456 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferta dostępna wyłącznie w Mio Casa nieruchomości! Przedstawiam Państwu ofertę nowoczesnego mieszkania o powierzchni 42,70 m , zlokalizowanego w dzielnicy Gdynia Grabówek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klaudyny

Warszawa,mazowieckie

695 000 zł54 m² 12 870,40 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Przytulne, ciepłe i ciche mieszkanie w okolicy Lasu Bielańskiego Mieszkanie w spokojnej i zielonej części Bielan - duży balkon oraz świetny rozkład mieszkania to największe atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

499 000 zł61 m² 8 180,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne, rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m 2 w Świdnicy. Mieszkanie na czwartym piętrze w bloku. Jedyne mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piastowska

Radomsko,łódzkie

294 000 zł58 m² 5 068,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Woźniakowski Nieruchomości oferuje do sprzedaży M5 w atrakcyjnej lokalizacji położone na 3 piętrze w bloku 4-piętrowym w Radomsku. Mieszkanie rozkładowe, bardzo widne z wystawą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

638 010 zł46 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prestiżowa inwestycja w centrum Lublina w sąsiedztwie Ogrodu Saskiego. Ponadczasowa, a zarazem nowoczesna architektura o wysokim standardzie wykończenia obejmująca budynek o 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopińska

Warszawa,mazowieckie

960 000 zł50 m² 19 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Idealne dla singla lub pary, wygodne ponad 50 metrowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Możliwość wydzielenia 3 pokoju. Rozkład: mieszkanie o powierzchni 50,2 m2 zapewnia wygodny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

450 000 zł86 m² 5 226,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Biuro Nieruchomości Aplauz oferuje do sprzedaży przestronne dwupokojowe mieszkanie centrum Jeleniej Góry. Lokal położony jest na drugim piętrze wyremontowanej kamienicy. Na powierzchnię użytkową 81.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dickmana

Gdynia,pomorskie

859 900 zł72 m² 11 993 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Oferta biura The House Nieruchomości. Z przyjemnością przedstawiamy Państwu wyjątkową propozycję zakupu dwupokojowego przestronnego mieszkania o powierzchni 71,7m2 usytuowanego na pierwszym.