dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młynarska

Siedlce,mazowieckie

339 000 zł36 m² 9 525,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Nieruchomość gotowa do zamieszkania, nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja cicha i spokojna okolica w pełni wykończony lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Karoliny

Rzeszów,podkarpackie

619 000 zł65 m² 9 523,08 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Atuty ogród 102 m2 3 pokoje z możliwością wydzielenia 4 parter komórka lokatorska 65m2 nowe budownictwo bezpieczny zakup świetna inwestycja osiedle Projektant stan deweloperski możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Piła

Piła,wielkopolskie

597 000 zł72 m² 8 268,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego. NA sprzedaż! Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,2 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Akwarelowa

Szczecin,zachodniopomorskie

560 000 zł50 m² 11 267,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

2 pokojowe rozkładowe mieszkanie w niskim bloku z 2005r. o powierzchni ok. 50 m2. Lokal znajduje się na parterze w trzypiętrowym bloku. Do mieszkania przynależy duży i kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kujawska

Sopot,pomorskie

899 000 zł51 m² 17 662,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 2-pokojowe w Sopocie z widokiem na Zatokę Gdańską i potencjałem inwestycyjnym! Mieszkanie o powierzchni 49,1m2 składa się z przedpokoju, sypialni, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Leśna

Dziwiszów,dolnośląskie

1 299 000 zł132 m² 9 848,37 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

***oferta na wyłączność nie szukaj dalej*** Biuro Nieruchomości Optima prezentuje piękny i wyjątkowy dom z 2020 roku znajdujący się w Dziwiszowie przy ul. Leśnej niedaleko Jeleniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Wrocław,dolnośląskie

907 605 zł96 m² 9 469,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Majowa promocja do 20tyśięcy rabatu na wybrane mieszkania, budowa zakończona!oferta od dewelopera bez pcc, bez prowizji od kupującego! Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego Przystań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

320 000 zł72 m² 4 425 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta Aktualna! W atrakcyjnej cenie 2-pokojowe przestronne mieszkanie o powierzchni aż 72,32 m kw, usytuowane w Gorzowie Wielkopolskim przy ul.Dąbrowskiego. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Jastrzębia Góra

Jastrzębia Góra,pomorskie

890 000 zł62 m² 14 283,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Witam i zapraszam do zapoznania się z ofertą tego niezwykle ciekawego miejsca, położonego w Jastrzębiej Górze, będącej najdalej na północ wysuniętą częścią Polski. Nasza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

889 116 zł50 m² 17 800,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Gorąca oferta dewelopera! Regularna cena mieszkania 1 044 960,00 zł Cena po rabacie 889 116 zł zatrzymaj na inne wydatki 155 844 zł Bezpośrednio od dewelopera / Bez Prowizji Biura / Bez pcc 2% to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Zacharzyce,dolnośląskie

483 725 zł60 m² 8 050 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe w III kwartale 2025 Mieszkanie idealne dla Rodziny. W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

359 000 zł20 m² 17 941 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Top Sky tower/powstańców Kawalerka/inwestycja Oferujemy na sprzedaż fajną kawalerkę w bardzo dobrej lokalizacji - Rondo Powstańców Śląskich. Składa się z jednego pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł32 m² 17 879,20 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Chcesz posiadać swój własny kawałek raju w mieście? Prezentujemy nasze 1-pokojowe mieszkanie z balkonem na Ursusie - unikalne połączenie nowoczesnego stylu i naturalnego piękna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

295 000 zł53 m² 5 566,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie z pięknym widokiem Sprzedam mieszkanie o powierzchni 53 m2 usytuowane na 3 piętrze, położone w spokojnej okolicy z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Armii Krajowej

Częstochowa,śląskie

280 000 zł55 m² 5 090,91 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam mieszkanie o powierzchni 55,15 m2 wraz pomieszczeniami przynależnymi, usytuowane na wysokim parterze eleganckiego wieżowca. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

734 000 zł41 m² 17 858,90 zł/m²

 

Piętro:parter/20

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

DO sprzedania: dwupokojowe, przytulne mieszkanie o powierzchni 41,1 m2 z dużym balkonem (pow. około 8 m2), w budynku apartamentowym z 2008 roku na strzeżonym i monitorowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piastów Śląskich

Bielsko-Biała,śląskie

435 000 zł46 m² 9 456,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe + kuchnia Z przestrzenną łazienką O pow. 45.5 m2 położone na I piętrze w budynku 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

734 742 zł38 m² 19 249,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Gorąca oferta od dewelopera! Regularna cena mieszkania 853 374 zł Cena po rabacie 734 742 zł zatrzymaj na inne wydatki 149 101 zł Bezpośrednio od dewelopera / Bez Prowizji Biura / Bez pcc 2% to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jerzmanowskiego

Kraków,małopolskie

576 000 zł32 m² 17 943,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Prokocim - 1-pokojowe Z balkonem N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie jednopokojowe o pow. 32,01m2, usytuowane na trzecim piętrze w dziesięciopiętrowym budynku z lat 80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

549 378 zł43 m² 12 776,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam mieszkanie 43 m2 na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku bez windy. Odbieram telefony 9:00-21:00 Mieszkanie składa się z 2 pokojów, osobnej widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podczaszyńskiego

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł35 m² 18 571,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Przytulne 35 metrowe mieszkanie w centrum Żoliborza. Słodowiec. 300 m do stacji metra Słodowiec, słynny serek na Żoliborzu. Metro oraz znajdująca się w odległości 50 m ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11 Listopada

Wałbrzych,dolnośląskie

130 000 zł50 m² 2 585,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokal do remontu! Stwarza duże możliwości własnej aranżacji przestrzeni! Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w dzielnicy Nowe Miasto w pięknej kamienicy po termomodernizacji. Zadbana klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prusa

Pruszków,mazowieckie

895 000 zł64 m² 13 984,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Bez prowizji od Kupującego! Prezentacja już w czwartek- 23.05! Na sprzedaż trzy- pokojowe mieszkanie z tarasem oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym i komórką lokatorską. Rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kapucyńska

Piła,wielkopolskie

530 000 zł100 m² 5 309,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1961

Pragnę przedstawić Państwu ofertę mieszkania idealnego do zamieszkania przez parę lub rodzinę szukającą przestrzeni do komfortowego życia! Nieruchomość o powierzchni 99,83m2 usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niska

Warszawa,mazowieckie

740 000 zł48 m² 15 320,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Klimatyczne i słoneczne mieszkanie na ostatnim piętrze - 48,30 m2 - 2 niezależne duże pokoje - osobna urządzona kuchnia (możliwość otwarcia kuchni na salon) - łazienka z toaletą - balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrzeciono

Warszawa,mazowieckie

629 000 zł37 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam na prezentację :) 2 pokojowe mieszkanie na warszawskich Bielanach Powierzchnia - 37m2. Mieszkanie mieści się na ulicy Wrzeciono. Otacza je pełnia zieleni, tuż przy Lasku Bielańskim - co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokratesa

Warszawa,mazowieckie

1 450 000 zł86 m² 16 860,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Doskonała propozycja dla najbardziej wymagających klientów, ceniących sobie spokój i intymność Nowe, przestronne, piękne mieszkanie. Luksusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Okrzei

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

339 000 zł59 m² 5 788,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1931

Oferujemy Państwu przestronne, dwupokojowe mieszkanie usytuowane na parterze odnowionej kamienicy przy ulicy Okrzei, w przepięknej i zielonej okolicy osiedla Piaski w Gorzowie Wlkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

290 000 zł44 m² 6 530,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Przedstawiamy państwu ofertę sprzedaży mieszkania niskim bloku w centrum miasta-śródmieście. Budynek z 1963 roku z wyremontowaną klatką schodową oraz instalacją domofonową. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

479 995 zł41 m² 11 622,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Taras / zielona okolica / komórka + parking Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2 pokojowego, zlokalizowanego na zamkniętym i bezpiecznym osiedlu z 2009 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

634 999 zł37 m² 17 208,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

lux / hit / okazja / jagodno / balkon. Mieszkanie 38,2 m2, które znajduję się przy ulicy Kopycinskiego 23,osiedle Jagodno. Mieszkanie jest położone na pierwszym piętrze 4-piętrowym budynku. Cały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podgórska

Wieliczka,małopolskie

849 000 zł117 m² 7 268,84 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera | 0% prowizji | bez dodatkowych opłat | miejsce postojowe zewnętrzne W cenie Oferujemy do zakupu mieszkanie dwupoziomowe (2.2) o powierzchni użytkowej 116,80 m2 zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wolności

Dziwnówek,zachodniopomorskie

1 200 000 zł42 m² 28 523,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szukasz idealnego miejsca na wypoczynek latem lub zimą nad morzem? A może poszukujesz inwestycji na wynajem lub marzysz o luksusowym urlopie? Oferujemy wyjątkowy, elegancki apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wejhera

Gdańsk,pomorskie

529 000 zł32 m² 16 609,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2-pokojowe w doskonałej lokalizacja | Blisko morza | ul. Wejhera | Dzielnica Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia Mieszkanie o powierzchni użytkowej 31,85 m2 mieści się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Świdnica,dolnośląskie

260 000 zł46 m² 5 616 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego, znajdującego się w centrum Świdnicy. Mieszkanie na parterze. Lokal mieszkalny (46,3m2) składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reymonta

Łomża,podlaskie

449 000 zł51 m² 8 752,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dla rodziny przy ulicy Papieża Jana Pawła II Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie w Łomży przy ulicy Reymonta. Cicha i spokojna okolica w pobliżu parku. Szczególnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Warszawa,mazowieckie

738 740 zł43 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji I bez podatku pcc! Stan deweloperski | klucze dostępne od już Praga Północ ul. Jagiellońska 77 - nowe osiedle Bulwary Praskie Stan deweloperski - mieszkanie już oddane, dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

588 190 zł45 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mama do zaoferowania fantastyczne, przestronne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 44,90m2, położone w świetnej lokalizacji - Gdańsk Jasień! Bliski dostęp do przedszkoli, szkół, siłowni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drukarzy

Bielsko-Biała,śląskie

748 660 zł68 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Hot oferta! tylko U nas! przedsprzedaż! apartamenty parkowe - drukarzy 4 0% - pcc Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentu w stanie deweloperskim w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Daktylowa

Wrocław,dolnośląskie

779 999 zł62 m² 12 580,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

hit / 3 pok / stabłowice / balkon! Polecam słoneczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,09 mkw na Stabłowicach przy ul. Daktylowej w zachodniej części Wrocławia. Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Bohaterów Getta Warszawskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

765 000 zł108 m² 7 089,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 87,61m2 dodatkowo niezależna kawalerka 20,3m2 jako pomieszczenie przynależne, wszystko na jednej księdze Oba mieszkania mają niezależne wejścia , łazienki.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij