dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 268 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 268 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sprzeczna

Warszawa,mazowieckie

1 517 429 zł56 m² 26 900 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, dwupoziomowe, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 56,41 m2, usytuowane na 4 piętrze nowego, wielorodzinnego, budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w sercu Pragi, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Roentgena

Warszawa,mazowieckie

1 249 000 zł82 m² 15 231,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2001

Oferuję na sprzedaż pięciopokojowe mieszkanie bez windy o powierzchni 82 mkw, znajdujące się na 3 (z 3) piętrze w budynku z cegły z 2001 roku przy ulicy Wilhelma Konrada Roentgena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zatorska

Wrocław,dolnośląskie

647 375 zł52 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Zatorskiej we Wrocławiu. Dwa niezależne pokoje, w tym jeden z balkonem, jasna kuchnia, łazienka z wanną, duży przedpokój a do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Katowice,śląskie

799 052 zł46 m² 17 550 zł/m²

 

Piętro:27/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szanowni Państwo, oferujemy na sprzedaż przestronny 2-pokojowy apartament położony na XXVII piętrze w Katowicach, w samym Centrum miasta. To bardzo fajny przestronny lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościelna

Piaseczno,mazowieckie

796 942 zł57 m² 13 981,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Z przyjemnością prezentuje przestronne mieszkanie w samym sercu Piaseczna! Mieszkanie znajduję się na najwyższym piętrze (4tym) w budynku z 2014 roku. Przedmiotowy lokal wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Katowice

Katowice,śląskie

462 756 zł47 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2 pokojowy apartament Z dużym ogródkiem! Szanowni Państwo oferujemy na sprzedaż przestronny 2-pokojowy apartament o powierzchni 47,19m2 z dużym ogródkiem o powierzchni 42,48m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Milczańska

Poznań,wielkopolskie

829 000 zł71 m² 11 692,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Poranna kawa w otoczeniu zieleni, na świeżym powietrzu i pełna infrastruktura na wyciągnięcie ręki. Tutaj poczujesz się wyjątkowo! Na sprzedaż nowy, przestronny apartament w Poznaniu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

395 000 zł117 m² 3 376,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do sprzedania 4-pokojowe mieszkanie o pow.117m2. Mieszkanie znajduje się na 3-piętrze kamienicy w pobliżu Starostwa Powiatowego i Urzędu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Rybnik

Rybnik,śląskie

470 000 zł64 m² 7 343,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie typu M4 z balkonem oraz pomieszczeniem gospodarczym. Kameralny dwupiętrowy apartamentowiec (5 mieszkań), blisko terenów zielonych. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

433 001 zł48 m² 8 950 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezprowizyjnie, bez pcc, bez dodatkowych kosztów Nowe 2 pokojowe mieszkanie 48,38 m2 na parterze w bardzo dobrej lokalizacji! Lokal nr 51b Mieszkanie doskonałe zarówno jako inwestycja jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sardyńska

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł42 m² 14 657,20 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Biuro Nieruchomości Home Estate prezentuje mieszkanie dwupokojowe z osobną kuchnią na 1 piętrze przy ul. Sardyńskiej 4 zlokalizowane w Mokotów/ Stegny. Oferta na wyłączność. Spółdzielcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wolska

Wrocław,dolnośląskie

379 999 zł67 m² 5 646,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

inwestycyjne/wolska/leśnica/4pok./tanio/top Świetna alternatywa inwestycyjna! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 67,1 m2 które znajduje się przy ul. Wolskiej w Leśnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

405 800 zł44 m² 9 222,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krowoderska

Kraków,małopolskie

1 560 000 zł60 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Do sprzedania mieszkanie 60 m2, w nowej inwestycji, ul Krowoderska, oddalone od ulicy, trzecia linia zabudowy. Nowoczesny budynek z windą. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze, -salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Wrocławska

Kraków,małopolskie

546 940 zł24 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Opis mieszkania: funkcjonalnie rozplanowane studio o powierzchni 23,78m2 z przynależnym ogrodem o powierzchni 100 metrów. Przestrzeń apartamentu oferuje część dzienną z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

344 999 zł54 m² 6 388,87 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 3-pokojow e mieszkanie zlokalizowane na Podzamczu w Wałbrzychu. Na powierzchnię 54m 2 składa się: - salon, - dwie sypialnie, - oddzielna widna kuchnia, - łazienka z wc, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szeligowska

Warszawa,mazowieckie

608 013 zł31 m² 19 506,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Bez pcc! bez prowizji! W 4-kondygnacyjnym budynku znajdzie się 79 mieszkań z ogródkami, balkonami i tarasami. Budynki zaprojektowano w nowoczesnym, eleganckim stylu i jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

780 000 zł36 m² 21 714,90 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Mokotów I kawalerka 35,92 m Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 35,92 m . Zlokalizowane na warszawskim Mokotowie. Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zamiejska

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł61 m² 14 665,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Westate praga prezentuje trzypokojowe mieszkanie na warszawskim Targówku przy metrze Trocka. Mieszkanie usytuowane jest na siódmym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku wybudowanym w 1980 roku -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiertnicza

Rybnik,śląskie

235 000 zł72 m² 3 254,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

*oferta na wyłączność W naszym biurze* Oferujemy na sprzedaż mieszkanie M-4 o powierzchni 72,20m2 usytuowane w Rybniku, dzielnica Niedobczyce ul.Wiertnicza na 1 piętrze niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

588 999 zł39 m² 15 141,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Krzyki przy parku/lux / 2 pok/ winda/nowy/klecina Nowy apartament Polecam mieszkanie dwupokojowe. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poniatowskiego

Gliwice,śląskie

309 000 zł31 m² 9 967,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie po kapitalnym remoncie na ulicy Poniatowskiego. Świetna lokalizacja - mnóstwo zieleni, cisza, spokój, w pobliżu pełna infrastruktura osiedla oraz przystanki autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

180 000 zł29 m² 6 206,90 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w Centrum Dąbrowy Górniczej. Kawalerka 30 metrów kwadratowych, umeblowana. Kuchnia bez okna częściowo otwarta na pokój. Łazienka duża z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Poznań,wielkopolskie

464 996 zł44 m² 10 491,80 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 44,32m2 z tarasem 4,5m2 oraz małym ogrodem. Mieszkanie ma duży salon i sypialnię, dzięki czemu stwarza wiele możliwości aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

608 999 zł59 m² 10 339,50 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Grunwald ok.Plac Bema /Okazja/58m2/Tramaj/1997rok Polecamy mieszkanie przy Nowowiejska | 57,13 m2 | piwnica i miejsce postojowe Opis mieszkania: Salon: Przestronny salon z wystawą na wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szkocka

Wrocław,dolnośląskie

699 999 zł71 m² 9 859,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż w pełni rozkładowe dwustronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71 m2 zlokalizone Na Wrocławskim Muchoborze Małym ( Dzielnica Fabryczna ) ul Szkocka * 1.piętro, wyremontowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 249 832 zł120 m² 27 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

WE also speek english. Przedmiotem ogłoszenia jest komfortowa, dwu pokojowa nieruchomość w ekskluzywnym apartamentowcu budowanym w górnej części Mokotowa. Do wyboru przygotowaliśmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł37 m² 18 891,90 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Blok z 1961 roku, mieszkanie znajduje się na 1 pierwszym piętrze z 7 , blok z windą. Mieszkanie nie wymaga wkładu finansowego jest po remoncie , blok również , przeszedł generalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

1 069 000 zł73 m² 14 605,80 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz teraz niższa cena! poprzednia cena 1139000.00 zł ZŁ Dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

649 200 zł66 m² 9 836,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: nowoczesna inwestycja w samym centrum Bydgoszczy! Teren zamknięty, oddzielony od zgiełku miasta. Nieruchomość usytuowana na 1 piętrze w budynku z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł31 m² 18 843,40 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować gotowe do wprowadzenia, 1-pokojowe mieszkanie na Grochowie. Jest możliwość wydzielenia sypialni. Budynek / osiedla Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mocarni

Kościelisko,małopolskie

1 439 560 zł62 m² 23 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu nową inwestycję w Kościelisku. Novi Mocarni to inwestycja, na którą składają się trzy domy. W każdym z nich znajdują się dwa, dwupoziomowe apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podwisłocze

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł53 m² 9 415,09 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 53m2, 3-pokojowe, zlokalizowane w centrum Rzeszowa (os. Nowe Miasto) Mieszkanie składa się z salonu, dwóch pokojów, przedpokoju, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

495 000 zł22 m² 22 009,80 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Przedstawiam do sprzedaży mieszkanie typu studio, znajdujące się w budynku przy ul. Targowej 42 powstałym w 1963 r. Budynek Wojskowej Centrali Handlowej został zbudowany według projektu Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Bankowy

Warszawa,mazowieckie

870 000 zł42 m² 20 714 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

.U zbiegu centralnych dzielnic miasta Śródmieście a Muranów _plac Bankowy! Prezentujemy ciekawe mieszkanie przy Placu Bankowym! Nieopodal ul. Senatorskiej a Stacja Metra Ratusz Arsenał!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Browarna

Racibórz,śląskie

283 000 zł48 m² 5 895,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży przytulnej kawalerki w Raciborzu. Lokal o powierzchni 48m2 składa się z kuchni, łazienki, przedpokoju, jednego pokoju oraz piwnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Roosevelta

Wrocław,dolnośląskie

509 000 zł68 m² 7 540,74 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

CO sprzedajemy? Trzypokojowe mieszkania w kamienicy o powierzchni 67,5 mkw. położone na 5 piętrze pięciopiętrowej kamienicy na Nadodrzu. Gdzie znajduje się mieszkanie? Położone jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świętokrzyska

Gdańsk,pomorskie

603 655 zł48 m² 12 550 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Do sprzedaży oferujemy mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48.1m2, położone na 4-piętrze czteropiętrowego bloku w nowej inwestycji deweloperskiej na Łostowicach. Termin oddania - 30.03.2024!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

1 440 000 zł88 m² 16 364 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Tylko u Nas. Znakomita lokalizacja. Ulica Marszałkowska tuż obok Placu Konstytucji. Nieruchomość sprzedawana jest jako lokal mieszkalny, bo takie też zastosowanie widnieje w księdze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Warszawa,mazowieckie

640 000 zł33 m² 19 393,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Agencja Nieruchomości Digital Broker zaprasza do zakupu kameralnego mieszkania na spokojnym Żoliborzu. Usytuowanie przy ul. Krasińskiego 20 zapewnia świetną komunikację z miastem. Okna mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żeromskiego

Wołów,dolnośląskie

399 000 zł61 m² 6 566 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 3 pokoje w willi miejskiej Opis lokalizacji: wołów ulica Żeromskiego Opiekun oferty tel. Mieszkanie 3 pokojowe, w wysokim standardzie z dużym tarasem i ogrodem.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij