dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 327 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 327 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

499 000 zł63 m² 7 908,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i ustawne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 63,1 m2 usytuowane na 3 piętrze niskiego bloku zlokalizowanego na Osiedlu Przyjaźni w Zielonej Górze. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komuny Paryskiej

Szczecin,zachodniopomorskie

489 000 zł46 m² 10 582,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46,21mkw. Na powierzchnie składają się: -2 pokoje -oddzielna kuchnia -łazienka wraz z wc dodatkowo balkon oraz piwnica Ogromnym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wiktorii Wiedeńskiej

Legnica,dolnośląskie

460 000 zł37 m² 12 432,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowe dwupokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie w pełni urządzone w wysokim standardzie, mierzące 37m2, składające się z : - sypialni - otwartej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Filipkowskiego

Gdynia,pomorskie

680 000 zł54 m² 12 477,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie zlokalizowane jest zaledwie 15 minut od serca Gdyni, a także Sopotu. Do Gdańska dojedziemy obwodnicą Trójmiejską. Nieruchomość znajduje się niedaleko trasy " Kaszubskiej " co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Gdynia,pomorskie

490 246 zł39 m² 12 674,40 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przedstawiam ofertę wyjątkowego lokalu otoczonego terenami zielonymi oraz piękną infrastrukturą w której nie brakuje lokali usługowych. Lokal znajduje się na Dąbrowej czyli dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Curie-Skłodowskiej

Wrocław,dolnośląskie

550 001 zł46 m² 11 853,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Top pl. Grunwaldzki um 2-pok Piwnica. Przedstawiamy Państwu 2-pokojowe mieszkanie o całkowitej powierzchni 46,5 m2. W skład mieszkania wchodzą 2 osobne pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

427 275 zł57 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości przedstawiam Państwu inwestycję realizowaną przy ul. Dębickiej. Zaprojektowane 2 i 3 piętrowe, niskie bloki z windą o nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

435 000 zł47 m² 9 255,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Oferta sprzedaży przestronnego i bardzo słonecznego dwupokojowego mieszkania z balkonem powierzchni 47 m 2 zlokalizowanego na oś. Majowym, prawobrzeżnej części Szczecina. Usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

366 050 zł33 m² 11 092 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro sprzedaży nowych mieszkań, brak prowizji i podatku pcc. Możliwość spotkania + obejrzenia przykładowych rozkładów na żywo od poniedziałku do soboty. Możliwy kontakt g. 8-21. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wigilijna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

449 000 zł52 m² 8 552 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 52,50 m2 na Starówce przy ulicy Wigilijnej. Lokal usytuowany na 1 piętrze w nowoczesnej kamienicy z windą. Składa się z przestronnego salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

889 000 zł60 m² 14 858,80 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w nowo powstałej inwestycji w pobliżu Bonarka City Center bez pcc Mieszkanie składa się z; - przestronnego salonu z aneksem kuchennym - dwóch sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górczyńska

Poznań,wielkopolskie

870 000 zł67 m² 12 948,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta dostępna tylko u nas! - wynagrodzenie doradcy pokrywa sprzedający! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą luksusowego apartamentu na sprzedaż na 1. piętrze z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Tychy

Tychy,śląskie

398 000 zł42 m² 9 458,17 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przestronne zachodnie 2pok. Z dużym balkonem 4,5m2_z gwarancją najniższej proponowanej ceny w zakupie gotówkowym. Sprzedaż bezpośrednia dewelopera_brak podatku pcc_bez prowizji 0 zł idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Modlnica

Modlnica,małopolskie

669 000 zł70 m² 9 557 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Więcej informacji: martalub biuro:, w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail:. Wszystkie oferty na stronie: mamy przyjemność zaprezentować nową ofertę komfortowego mieszkania w Modlnicy, na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

339 000 zł46 m² 7 450,55 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

"willowy zakątek Osiedle Prestiż" nowa inwestycja deweloperska blisko Brzegu / Żłobizna ul. Krokusowa! Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą III etapu osiedla na którym to będą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

681 748 zł70 m² 9 788,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz atrakcji Centrum miasta? Jeśli tak to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piwnika-Ponurego

Wrocław,dolnośląskie

495 000 zł42 m² 11 785,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Top Psie Pole 2-pok 42,3 m2 Piwnica Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,3 m2 zlokalizowane przy ulicy Piwnika Ponurego, w spokojnej, zielonej okolicy niedaleko węzła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

874 999 zł50 m² 17 368 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Centrum-Braniborska | 3pok | Apartamentowiec! Polecam na sprzedaż nowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie 3-pokojowe jasna, nowoczesna kuchnia z agd bez podatku pcc i prowizji z księgą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

365 822 zł37 m² 9 833,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Albertyńskie

Kraków,małopolskie

500 000 zł40 m² 12 345,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Uwaga! z potencjałem ok.Ronda Czyżyńskiego,DWUPOKOJOWE os.Albertyńskie - do generalnego remontu, Ma również zalety. Agencja i Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu Dwupokojowe 40,5m2plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyjaciół Żołnierza

Sosnowiec,śląskie

279 000 zł37 m² 7 540,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji dla biura nieruchomości! Mieszkanie po generalnym remoncie z balkonem! Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o pow. 36,36 mkw. Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Unii Lubelskiej

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

385 000 zł46 m² 8 461,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie w okazyjnej cenie! W doskonałej lokalizacji. 3 pokoje, osobna kuchnia (widna), przedpokój, łazienka, balkon, piwnica. Czynsz w wysokości 600,- ze wszystkimi zaliczkami ( woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

406 501 zł37 m² 10 954 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy kompaktowe mieszkanie dwupokojowe z loggią. Lokal idealnie nada się na użytek własny lub pod wynajem. Powierzchnia użytkowa 37,11m2 + loggia 3,5m2. Miejsce postojowe w hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Legionowo,mazowieckie

559 000 zł50 m² 11 180 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentuję Państwu przestronne, słoneczne mieszkanie znajdujące się przy ul. 3 - go Maja idealne dla pary lub rodziny. Największym atutem oferty niewątpliwie jest to, że nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

389 000 zł46 m² 8 463,88 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Dostępne mieszkanie trzypokojowe z ogrodem. Rzeszowskie Biuro Nieruchomości posiada w ofercie mieszkanie o powierzchni 45,96 m2 z ogrodem ok. 47 m2. Mieszkanie znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Klonowica

Toruń,kujawsko-pomorskie

725 000 zł116 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Przedstawiam Państwu interesujące mieszkanie w Kamienicy (ul. Klonowica), na I piętrze. Lokal składa się z 4 rozkładowych pokoi (30m/25m/25m/20m), aneksu kuchennego, 2 łazienek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

1 266 819 zł70 m² 18 100 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Miejsce stworzone z myślą o tych, którzy pragną wieść spokojne i wygodne życie, acz nie mniej interesujące z uwagi na bliskość śródmiejskich atrakcji. Mam przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Narcyzów

Józefosław,mazowieckie

565 000 zł44 m² 12 973,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Topowa rewelacyjna lokalizacja - piękna zielona okolica - ulica Narcyzów - józefosław Mieszkanie znajdujące się blisko tętniącego życiem centrum miasta, w enklawie zieleni i harmonii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Marzanny

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł18 m² 22 044,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Mokotowie. Lokalizacja Mieszkanie jest zlokalizowane na Mokotowie, w okolicy ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bitwy Oliwskiej

Gdańsk,pomorskie

799 000 zł56 m² 14 191,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Trzypokojowe mieszkanie po remoncie generalnym w rewelacyjnej lokalizacji na Gdańskiej Żabiance. Nieruchomość Nieruchomość składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Mickiewicza

Wągrowiec,wielkopolskie

145 000 zł27 m² 5 351 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

NA sprzedaż kawalerka W centrum wągrowca Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie 1 pokojowe położone na ul. Mickiewicza w Wągrowcu. Powierzchnia 27,10 m , lokal bez balkonu. IV piętro (blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

354 560 zł41 m² 8 680 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Pakiet = mieszkanie + miejsce postojowe naziemne + system smarthome: 354 560 zł Wartość rynkowa miejsca postojowego: 20 000 zł Dla celów analitycznych - cena mieszkania 40.85 m2 bez ceny parkingu po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodkiewicza

Gdańsk,pomorskie

945 000 zł48 m² 19 687,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż nigdy nie zamieszkałe mieszkanie w Gdańsku Brzeźno zaledwie 500 m od plaży. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze niskiego bloku z windą. Miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Tarnogajska

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł50 m² 15 980 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż 2-pokojowy, urządzony w wysokim standardzie apartament o powierzchni 50m2 + taras 36m2 Rozkład pomieszczeń *salon 17 m2 *kuchnia 13m2 *sypialnia 10m2 *łazienka 4 m2 *przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ostrogórska

Sosnowiec,śląskie

260 555 zł32 m² 8 149,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bezprowizyjnie, bez pcc, bez dodatkowych kosztów Nowe 1 pokojowe mieszkanie 31,97 m2 na 4 piętrze w bardzo dobrej lokalizacji! Lokal nr 15a Mieszkanie doskonałe zarówno jako inwestycja jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

279 000 zł48 m² 5 800,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na I piętrze przy ulicy Łącznej w Świebodzicach. Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Do remontu zostały wykorzystane materiały wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niedźwiedzia

Wrocław,dolnośląskie

629 000 zł61 m² 10 311,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Popowice/61mkw/3pok./ROZKŁAD/DWUSTRONNE/BALKON /PIWNICA Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 60,80 m2, znajdujące się na III piętrze w czteropiętrowym budynku z lat 80 po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karabeli

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł46 m² 13 864,60 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowy mieszkanie położone w Warszawskim Bemowie przy ul. Karabeli 13 Słoneczne i ciche mieszkanie o powierzchni 45,80m2 + balkon 3,5 m2, położone jest na ósmym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Wojska Polskiego

Warszawa,mazowieckie

1 897 000 zł79 m² 24 043,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Piękne, jasne mieszkanie z ekspozycją wschód- zachód, 3 pokoje znajdujące się na 2 piętrze 5-cio piętrowego budynku z 2010r. Mieszkanie zostało zaprojektowane przez architekta.