dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 285 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 285 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Paderewskiego

Gdynia,pomorskie

587 000 zł30 m² 19 566,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nowa oferta W mio casa Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w centrum Gdyni o powierzchni 30 m , zlokalizowane na 7 piętrze z 10, oferujące niesamowity widok na morze. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Snowidza

Snowidza,dolnośląskie

331 000 zł62 m² 5 296 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w wysokim standardzie wykończenia. Do odświeżenia / zamieszkania. Mieszkanie Mieszkanie 3 - pokojowe, o powierzchni 60,50 m2. Mieszkanie zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

136 500 zł48 m² 2 843,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta na wyłączność Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Biały Kamień o powierzchni 45,60m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

855 000 zł58 m² 14 843,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Posiadamy w swojej ofercie mieszkanie o powierzchni 57,6m , położone przy ul.Słomianej na osiedlu Podwawelskim. - w świetnej lokalizacji, - jasne, dobrze doświetlone, - pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

739 000 zł82 m² 9 067,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Tuż u podnóża Ślęży * Możliwość wykończenia pod klucz Przestronne mieszkanie u podnóża Ślęży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

349 000 zł26 m² 13 249,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja: wrocław, ul. Grabiszyńska Powierzchnia: 26,34 m Cena: 349 000 zł Balkon na cichą stronę. Szczegóły oferty: powierzchnia: 26,34 m Stan: do remontuinstalacja: stara instalacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Technologiczna

Rzeszów,podkarpackie

359 916 zł40 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Kup mieszkanie inwestycyjne w Rzeszowie 2 pokoje | Szybko dojazd do S19 i A4. Termin oddania IV kw. 2024 r. Metraż 40,44 m2 | 2 pokoje | Balkon | Wybierz piętro - 0 zł pcc - 0 zł prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Merliniego

Warszawa,mazowieckie

1 199 000 zł64 m² 18 734,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mam przyjemność zaprezentować Państwo 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,91m2 zlokalizowane na Mokotowie / Henryków. Naprzeciwko Wodnego Parku. Nieruchomość położona na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Nasielsk,mazowieckie

410 000 zł75 m² 5 466,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam przestronne i widne mieszkanie na osiedlu przy ulicy Piłsudskiego w Nasielsku. Mieszkanie składa się z: dużego pokoju dziennego z podwójnym oknem balkonowym, dużego balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poniatowskiego

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł51 m² 14 753 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Dział deweloperski Biura sdp Nieruchomości. Zakup wiąże się z brakiem podatku pcc. Opiekun oferty: tel. Mieszkanie 2-pokojowe z możliwością zmiany aranżacji na dwie niezależne kawalerki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kukuczki

Wrocław,dolnośląskie

598 000 zł45 m² 13 288,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Lokalizacja Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na parterze z tarasem usytuowane przy ulicy Kukuczki na wrocławskim Gaju o powierzchni 45,10 m2, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

469 000 zł34 m² 13 741,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera/bez pcc/bez prowizji W cenie 469000 zł Oferta dotyczy sprzedaży 2-pokojowego apartamentu na nowo budowanym osiedlu w Iwinach pod Wrocławiem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bajki

Rotmanka,pomorskie

669 900 zł64 m² 10 400,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie Pruszcz Gdański Rotmanka Nowa oferta tylko w Fidu Nieruchomości, więc zapraszamy do zapoznania się z tą atrakcyjną ofertą mieszkania na sprzedaż. Lokalizacja: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Wrocławska

Bytom,śląskie

154 900 zł28 m² 5 569,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Posiadamy w ofercie na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 27,81m2, do remontu. Mieszkanie na 2 piętrze w niskim ocieplonym bloku z miejscem parkingowym. Dla mieszkańców zamontowano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gwarecka

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł65 m² 12 282,90 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam wyjątkowe, przestronne i jasne mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w spokojnej i zielonej okolicy przy ul. Gwareckiej. To idealne miejsce dla rodziny, pary lub inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bogunki

Warszawa,mazowieckie

747 000 zł39 m² 19 153,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

** mokotów kamienica I 2 pokoje I 39m2 I oddzielna kuchnia ** Oferuję przestronne mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią, słoneczne, jasne i ciche zlokalizowane na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Chmielna

Gdańsk,pomorskie

1 360 000 zł66 m² 20 506,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Atuty: najbardziej prestiżowa lokalizacja w Gdańsku na Wyspie Spichrzów w otoczeniu topowych restauracji, modnych klubów oraz pięknych spacerowych alejek. Mieszkanie idealne pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czerwone Maki

Kraków,małopolskie

1 790 000 zł92 m² 19 393,30 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Mam przyjemność zaprezentować Państwu eleganckie mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane na ostatnim piętrze w siedmiopiętrowym budynku na osiedlu Europejskim w Krakowie - dzielnica Dębniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

524 130 zł51 m² 10 209 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 3-pokojowe z tarasem. Zakup bez pcc i prowizji! Budynek oddany do użytkowania 04-2024 Co zyskujesz? - Rabaty na wybrane mieszkania i miejsca postojowe - Pakiet Home Smart - Pakiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

690 000 zł89 m² 7 726,76 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Skrajny szereg + ogródek / klucze do odbioru Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży segmentów mieszkalnych w zabudowie szeregowej. Budynek oddany do użytku - klucze do odbioru!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

698 000 zł54 m² 12 950 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Opiekun oferty tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania z osobną, jasną kuchnią, łazienką i wc. Lokalizacja daje możliwość sprawnej komunikacji z innymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

519 000 zł41 m² 12 658,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie w centrum miasta! cena: 519 000 zł Charakterystyka nieruchomości: powierzchnia: 41 m Liczba pokoi: 2 Piętro: 3/5 Czynsz: 350-400 zł loggia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Białystok

Białystok,podlaskie

572 000 zł70 m² 8 218,39 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Stylowe osiedle na Dojlidach Górnych Poznaj kameralne osiedle, na widok którego serce zabije Ci mocniej. Nowa inwestycja to prawdziwy unikat wśród białostockich nieruchomości pod względem designu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

515 000 zł32 m² 16 008,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie od dewelopera! oferta bez prowizji dla biura I podatku pcc 2% Zapraszam do zakupu lokalu usługowego z funkcją mieszkalną jest to kawalerka z gotową łazienką, gotową kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Legnica

Legnica,dolnośląskie

183 000 zł25 m² 7 320 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży posiadam piękną kawalerkę po kapitalnym remoncie (instalacja elektryczna, wodna, gazowa, kanalizacja). Nieruchomość znajduje się w centrum; blisko Park Legnicki, stadion.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Kazimierzowskie

Kraków,małopolskie

559 000 zł45 m² 12 422,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Nie szukaj dalej oferta dostępna tylko W naszym biurze! polecamy! mieszkanie 3 P okojowe! bieńczyce! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na os. Kazimierzowskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętosława

Dębica,podkarpackie

250 000 zł48 m² 5 208 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie w dobrej cenie. Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane przy ulicy Świętosława w Dębicy. Ta oferta stanowi doskonałą propozycję dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miła

Ząbki,mazowieckie

659 000 zł45 m² 14 802,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,52 m2 zlokalizowane w Ząbkach przy ul. Miłej Całość mieści się na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku z 2021 roku. Zamknięte zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

1 072 000 zł62 m² 17 262,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży wyjątkowy apartament, w prestiżowej dzielnicy Krakowa w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Warszawa,mazowieckie

1 330 000 zł92 m² 14 456,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1976

Oferujemy do sprzedaży 5 pokojowe mieszkanie o powierzchni 92 m2, ciche, usytuowane na zielonym osiedlu Służew nad Dolinką przy ul. Wałbrzyskiej, od stacji metra Służew 2 min. Ponadto blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chrzypsko Wielkie

Chrzypsko Wielkie,wielkopolskie

245 000 zł54 m² 4 553,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Szukasz mieszkania w przystępnej cenie? Chciałbyś mieć własną przestrzeń i ogródek mieszkając jednocześnie w bloku? Mamy w ofercie naszego biura ustawne mieszkanie wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krzywoń

Warszawa,mazowieckie

985 000 zł72 m² 13 680,60 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mamy przyjemność przestawić Państwu mieszkanie 72m2 w doskonałej lokalizacji warszawskiego Bemowa, jelonek. Standard Budynek powstał w 1977r roku, w konstrukcji rama H, usytuowany wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spiżowa

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł67 m² 11 925,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Przedmiotem sprzedaży jest dwustronne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m2 usytuowane na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku. Nieruchomość jest położona w budynku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szeligowska

Warszawa,mazowieckie

879 000 zł38 m² 22 962,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najważniejsze informacje: świetna lokalizacja! - tuż przy budowanej stacji metra - Chrzanów (ok 50 m od wyjścia z budynku będzie stacja metra)! Rewelacyjne miejsce pod wynajem! bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bartycka

Warszawa,mazowieckie

960 000 zł43 m² 22 325,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Przedstawiamy nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m2 zlokalizowane w kameralnym nowym apartamentowcu z windą przy ul. Bartyckiej 55 (mokotów). Parametry nieruchomości: składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Gdańsk,pomorskie

525 000 zł38 m² 13 815,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Atuty: - doskonała lokalizacja w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska, - 10 minut spacerem do plaży, - pełna infrastruktura handlowo- usługowa w zasięgu ręki, - bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dworcowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

415 000 zł48 m² 8 646 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferowane mieszkanie przy ulicy Dworcowej w Olsztynie 48m2, trzy pokoje to doskonała propozycja dla osób poszukujących komfortu i wygody w centralnej lokalizacji. Położone na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

439 000 zł34 m² 12 911,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera/bez pcc/bez prowizji. Przedmiotem sprzedaży są dostępne wyłącznie w naszym biurze apartamenty na osiedlu Miodowa Aleja. W sprzedaży posiadamy wiele kombinacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Parkowa

Białystok,podlaskie

499 000 zł56 m² 8 910,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

To zadbane mieszkanie zlokalizowane jest bardzo blisko ścisłego centrum miasta, na os. Mickiewicza przy ul. Parkowej. Na powierzchnię 56 m składa się: - korytarz, - oddzielna kuchnia, - 3 pokoje, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szczecińska

Stargard,zachodniopomorskie

369 000 zł205 m² 1 801,32 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:1945

Ofertą sprzedaży są dwa lokale użytkowe połączone funkcjonalnie w jedną dużą całość o łącznej powierzchni 204,85 m2. Lokal usytuowany w budynku usługowo-mieszkalnym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kiełczowska

Wrocław,dolnośląskie

637 000 zł57 m² 11 175,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Polecam bardzo ładne, przestronne, trzypokojowe mieszkanie o pow. 57 m2 znajdujące się na parterze przy ul. Kiełczowskiej we Wrocławiu. Mieszkanie położone jest w budynku z 1973r.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij