dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 326 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 326 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dybowskiego

Warszawa,mazowieckie

728 000 zł48 m² 15 167 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zakup tylko gotówkowy. Lux oferta! dostępne od zaraz. Metro imielin, stokłosy! okazja! 2 duże ustawne bardzo widne pokoje , duża kuchnia. Pakrkiet nowy po wycyklinowaniu. Łazielnka nowa po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostrogórska

Sosnowiec,śląskie

327 063 zł41 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bez prowizyjny - bez podatku Do sprzedania mieszkanie z terminem realizacji wakacje 2025 w Sosnowcu (ok. 13 min od centrum Katowic) ul. Ostrogórska. Mieszkanie 2 pokojowe o projektowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zawada

Zawada,małopolskie

345 217 zł34 m² 10 050 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się w miejscowości Zawada Rynek pierwotny Twoje mieszkanie może wyglądać tak, jak na zdjęciu! Nie pobieramy prowizji! Zapraszam do kontaktu Mieszkanie idealnie sprawdzi się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Wojskowa

Poznań,wielkopolskie

398 800 zł25 m² 15 894,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Prestiżowa I niepowtarzalna inwestycja ak cit park - przy mtp Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc Zamieszkaj w prestiżowej lokalizacji na poznańskim Łazarzu, w miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

348 000 zł47 m² 7 404,26 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne M-4 po remoncie na Błoniu. Mieszkanie o powierzchni 47 m2, usytuowane na 4 piętrze bloku, składa się z 3 pokoi, kuchni otwartej na przedpokój oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

395 000 zł36 m² 10 931,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe o pow. 36,50m2 położone na trzecim piętrze w niskim bloku przy ul. Krakowskiej blisko uczelni wsiz i Centrum. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Panoramiczna

Szczecin,zachodniopomorskie

780 000 zł70 m² 11 223 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Tylko U nas! Na sprzedaż luksusowy trzypokojowy apartament z balkonem, garażem w najbardziej prestiżowej dzielnicy Szczecina - Warszewo. Mieszkanie usytuowane jest na osiedlu Panoramika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

662 288 zł67 m² 9 902,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: nowoczesna inwestycja w samym centrum Bydgoszczy! Teren zamknięty, oddzielony od zgiełku miasta. Nieruchomość usytuowana na 1 piętrze w budynku z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Częstochowska

Łódź,łódzkie

427 000 zł44 m² 9 686,93 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Zapraszamy do zakupu tego uroczego mieszkania 2 pokojowego w Łodzi, przy ulicy Częstochowskiej 64. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowego i funkcjonalnego miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elekcyjna

Warszawa,mazowieckie

705 000 zł49 m² 14 387,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Rozkładowe, ciche dwupokojowe mieszkanie, widna kuchnia, łazienka, duży przedpokój, balkon. Mieszkanie jest bardzo funkcjonalne, ustawne, pełna własność z księgą wieczystą. Wszystkie okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

567 951 zł53 m² 10 710 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Niepowtarzalna Okazja Czeka! Oszczędzaj dziś! Skorzystaj Już Teraz! Szczegóły Mieszkania: biuro sprzedaży mieszkań deweloperskich z radością prezentuje: mieszkanie 3 Pokojowe z Balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

358 700 zł31 m² 11 467 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja murapol Trzy Lipki - Twoje miejsce do mieszkania. Inteligentne i komfortowe mieszkanie położone na wschodnim zboczu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 259 078 zł67 m² 18 778,20 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera kupując Z nami nie płacisz żadnej prowizji! Inwestycja położona jest w kwartale ulic Wołoskiej, marynarskiej, domaniewskiej i Postępu, vis-à-vis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

495 000 zł40 m² 12 371,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zielińskiego, ok. Skytower | 2 pok | centrum. Polecam na sprzedaż atrakcyjnie usytuowane mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 40mkw. Przedpokój 2,5 mkw Salon z aneksem kuchennym 23,5mkw Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Kraków,małopolskie

1 490 000 zł104 m² 14 326,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dwupoziomowego inwestycyjnego apartamentu przy ul. Szerokiej w samym centrum dzielnicy Kazimierz, w Krakowie. Mieszkanie o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Na Stoku

Kielce,świętokrzyskie

549 000 zł67 m² 8 156,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja Proponuję Państwu mieszkanie 61,7 m2 dodatkowo piwnica 5,61 m2 czyli powierzchnia całkowita w kw jest podana 67,31 m2. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jantarowa

Lublin,lubelskie

649 000 zł75 m² 8 653,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy w dzielnicy Czuby na nowoczesnym osiedlu w głębi osiedla z dala od ruchliwych ulic. Ciche i słoneczne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kobylnica

Kobylnica,pomorskie

560 000 zł69 m² 8 115,94 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Sprzedam nieruchomość w której skład wchodzi mieszkanie 3-pokojowe wraz z miejscem parkingowym oraz poddaszem użytkowym z możliwością aranżacji. Mieszkanie usytuowane na nowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Parkowa

Świdnica,dolnośląskie

462 536 zł61 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Opis tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy w I kwartale 2025 Mieszkanie idealne dla Rodziny. W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Jana Pawła II

Rzeszów,podkarpackie

419 000 zł60 m² 7 013,73 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu - 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,74 m2 usytuowane na pierwszym piętrze z balkonem, do którego przynależą dwa miejsca postojowe w tym jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świemirowska

Sopot,pomorskie

1 490 000 zł120 m² 12 416,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 120m2 w Sopocie przy ulicy Świemirowskiej na Osiedlu Leśnym mieszkanie: mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w budynku 2 piętrowym (bez windy).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdynia

Gdynia,pomorskie

759 000 zł67 m² 11 294,60 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Oferta tylko W mio casa! mieszkanie idealne dla rodzin W nowoczesnym budynku! komfortowe I przytulne Z przepięknym widokiem! Przestronne, bardzo funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chodecka

Warszawa,mazowieckie

865 000 zł59 m² 14 611,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Z przyjemnością prezentuję Państwu mieszkanie do zakupu zaraz przy Parku Bródnowskim! Mieszkanie: mieszkanie, które znajduje się na 6 piętrze, składa się z przestronnego salonu z otwartą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podwale

Łańcut,podkarpackie

399 000 zł65 m² 6 176,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie 3-pokojowe, atrakcyjna lokalizacja ,centrum, przy ulicy Podwale w Łańcucie z miejscami parkingowymi. Powierzchni użytkowa 64,60 m2, cena 399 000 złotych. Oferta na Wyłączność -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

510 000 zł40 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, 40 mkw w budynku z 1999 roku w Ząbkach. 10 minut samochodem/rowerem od stacji pkp! Zalety: -W bliskim sąsiedztwie dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł52 m² 11 409,50 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Oferuję Państwu 2-pokojowe mieszkanie w budynku oddanym do użytku w roku. Nieruchomość zlokalizowana jest na Pradze Południe, gocław, ul. Władysława Tatarkiewicza 10. Aspekty formalne Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

308 999 zł46 m² 6 717,37 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Otako Nieruchomości zaprasza do oglądania M3 na Tysiącleciu Bardzo dobra lokalizacja blisko hali Polonia Powierzchnia ok 46 m2 -salon z wyjściem na balkon -sypialnia -kuchnia -łazienka Drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sarbinowska

Wrocław,dolnośląskie

415 000 zł38 m² 10 779,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwupokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie na Wrocławskich Kuźnikach, przy ul. Sarbinowskiej. Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze zadbanego bloku z lat '80. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hipoteczna

Łódź,łódzkie

299 000 zł45 m² 6 625,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy przestronne dwupokojowe rozkładowe mieszkanie z balkonem położone na drugim piętrze ocieplonego bloku przy ul. Hipotecznej blisko parku w dzielnicy Bałuty. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Curie-Skłodowskiej

Piekary Śląskie,śląskie

297 000 zł50 m² 5 940 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie zarezerwowane! Tylko w Realton - Klucze w biurze - zadzwoń i umów się na prezentacje! Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytów hipotecznych! 0% Prowizji! Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Opole

Opole,opolskie

608 840 zł49 m² 12 512,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy do zaoferowania Państwu mieszkanie znajdujące się w najnowszej inwestycji - Atlantis Prestige Park etap 2 - realizowanej we wschodniej części Opola, w dzielnicy Malinka. Składa się ono.