dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 199 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 199 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

485 000 zł100 m² 4 850 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż unikalne mieszkanie usytuowane na 4 piętrze IV kondygnacyjnej kamienicy zlokalizowanej w ścisłym Centrum Gorzowa Wlkp. przy ul. Armii Polskiej 31 o metrażu 100m2. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława Łokietka

Kraków,małopolskie

899 000 zł67 m² 13 417,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Łokietka , na pierwszym piętrze, jednopiętrowego budynku z 2011 roku w bardzo spokojnej i zielonej okolicy. ul. Łokietka położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

2 411 442 zł122 m² 19 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Avenue Estate prezentuje komfortowy apartament z 80 m2 tarasem usytuowany w ekskluzywnym apartamentowcu przy ul. Puławskiej. ********klient kupujący nie płaci prowizji************* Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostrogórska

Sosnowiec,śląskie

553 776 zł80 m² 6 950 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup bez prowizyjny - bez podatku Do sprzedania mieszkanie z terminem realizacji wakacje 2025 w Sosnowcu (ok. 13 min od centrum Katowic) ul. Ostrogórska. Mieszkanie 4 pokojowe o projektowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

430 000 zł25 m² 16 929,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Blisko ? Wszędzie! kościuszki przy pałacyku - perfekcyjne pod inwestycję! Zalet mieszkania w centrum jest wiele, a tak przedstawiają się odległości w naszym przypadku: do Rynku 900.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

650 000 zł54 m² 12 149,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż bardzo ładnie 3-pokojowe mieszkanie z dużym narożnym ogródkiem oraz garażem, zlokalizowane na Pogodnie w nowym bloku z 2018r. Nieruchomość położona jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

415 000 zł26 m² 15 949,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

2-dwupokojowe mieszkanie położone na III piętrze kamienicy na os. Arkońskim w Szczecinie, powstałe z adaptacji poddasza. Powierzchni całkowita po podłodze 37,64 m2, użytkowa 26,03 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwarna

Poznań,wielkopolskie

771 400 zł52 m² 14 900,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? A może Biura w Centrum? To mieszkanie zlokalizowane w kamienicy głównej wyposażone w windę daje szerokie możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

306 251 zł25 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

0 zł prowizji - bez ukrytych opłat bez podatku pcc 2% - Zakup kawalerki od Developera Dzwoniąc na to ogłoszenie bezpłatnie zyskujesz: - profesjonalną obsługę kredytową, - profesjonalną pomoc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

782 676 zł72 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Jeżeli szukasz ciszy i spokoju, to jest Twoje miejsce. Cisza i spokój w świetnej cenie. 0% prowizji! Mieszkanie pasuje do Rodzinnego Kredytu Mieszkaniowego - zapytaj o szczegóły! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strobanda

Toruń,kujawsko-pomorskie

623 000 zł57 m² 10 891,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie jar świetna lokalizacja! Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania 3 - pokojowego o pow. 57,20 m2 zlokalizowanego na 1 piętrze przy ul. Strobanda w Toruniu. Atuty mieszkania: - idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

460 000 zł22 m² 20 453,50 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Przedstawiam do sprzedaży mieszkanie typu studio, znajdujące się w budynku przy ul. Targowej 42 powstałym w 1963 r. Budynek Wojskowej Centrali Handlowej został zbudowany według projektu Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Puławska

Piaseczno,mazowieckie

770 000 zł70 m² 10 953,10 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mam dziś do zaoferowania Państwu 3-pokojowe słoneczne mieszkanie przy ul. Puławskiej 45a w Piasecznie! informacje O nieruchomości: mieszkanie jest 3-pokojowe (ekspozycja południe/zachód).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Afrykańska

Warszawa,mazowieckie

745 000 zł45 m² 16 445,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Biuro Nieruchomości Pure Estates zaprasza do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania na Saskiej Kępie. Lokal jest dwustronny, znajduje się na 1 piętrze w 4 kondygnacyjnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Boiskowa

Wrocław,dolnośląskie

373 065 zł31 m² 11 919 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj na kameralnym osiedlu położonym pośród trzech parków. Zostały ostatnie mieszkania na tej inwestycji. Dostępne również większe mieszkania. Mieszkanie 31.3 mkw: - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwarcowa

Lublin,lubelskie

545 000 zł46 m² 11 822,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Super oferta! Komfortowe mieszkanie na Osiedlu Eko Park! Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze w bloku z 2021r. Powierzchnia 46.10m2 obejmuje: aneks kuchenny otwarty na salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł36 m² 13 861,10 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż mieszkanie we Wrocławiu przy ulicy Ślicznej. Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 10 piętrowym bloku z windą po termomodernizacji. Blok jest ocieplony, co pozwala na obniżenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

460 375 zł45 m² 10 290 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne i wygodne mieszkanie 3 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Zapewniamy darmową pomoc doradcy finansowego Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów 500m od Warty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

629 000 zł49 m² 12 821 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

***tylko U nas*** Mieszkanie 2 pokoje chełmińskie przedmieście * wysoki standard * smart* Przedstawiam ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania o pow. 46,51m2 zlokalizowanego przy ul. Polnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Gwarna

Poznań,wielkopolskie

575 500 zł41 m² 13 901 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Poczuj magię Poznania w samym sercu miasta! Na sprzedaż mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy - idealna perspektywa inwestycyjna - sprawdzi się zarówno jako biuro, jak i mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Gliwice,śląskie

399 000 zł47 m² 8 543,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie usytuowane jest na trzecim piętrze w budynku czteropiętrowym wybudowanym z cegły. Znajduje się w bardzo dobrej, przyjemnej lokalizacji - dużo zieleni, ogródki działkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kotsisa

Warszawa,mazowieckie

729 000 zł38 m² 19 184,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Prezentowane mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w wykończonym w wysokim standardzie budynku z 2023 roku, położonym przy ul. Aleksandra Kotsisa na Pradze Północ. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komedy

Wrocław,dolnośląskie

779 000 zł73 m² 10 603 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji biura i podatku pcc Polecam gotowe mieszkanie 4 pokojowe na Krzykach, w pobliżu planowanego zielonego klina wojszyckiego. Mieszkanie na 2 piętrze, 73,47mkw + 2 balkony balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Gdynia,pomorskie

963 976 zł44 m² 22 140 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam na sprzedaż fantastyczny apartament w samym sercu gdyńskiego Redłowa. W skład apartamentu o powierzchni 44 m2 wchodzą: - salon z aneksem kuchennym, - sypialnia, - łazienka, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

913 452 zł45 m² 20 326 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun nieruchomości: tel. Dwupokojowe mieszkanie z widokiem na rzekę. Jasne i ciepłe! Do własnej aranżacji. Zapraszam do kontaktu. Podczas spotkania otrzymacie Państwo najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

289 900 zł40 m² 7 247,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. Nieruchomość położona na 3 piętrze w budynku po termomodernizacji. Lokal o powierzchni 39,8 m2 skład się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przerwana

Warszawa,mazowieckie

418 946 zł30 m² 13 826,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Ten gotowy 1-pokojowy, apartament inwestycyjny w Warszawie pod wynajem to pewna inwestycja. W pełni urządzony i wykończony na wysokim standardzie! Zarabiaj już od przyszłego miesiąca!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

260 000 zł66 m² 3 927,49 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu dwupokojowe mieszkanie, usytuowane na wysokim parterze budynku wielorodzinnego, w okolicach Jeleniej Góry. W skład powierzchni użytkowej 51,00 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

379 600 zł40 m² 9 490 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pejzażowa

Wrocław,dolnośląskie

1 390 000 zł115 m² 12 087 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferta w standardzie premium, skierowana do osób poszukujących swojego miejsca do zamieszkania w zielonej, cichej oraz spokojnej lokalizacji z dobrym dostępem do pełnej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

368 586 zł31 m² 11 840,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz atrakcji Centrum miasta? Jeśli tak to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Retoryka

Kraków,małopolskie

999 000 zł73 m² 13 617,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszanie położone zaledwie kilka minut spacerem od płyty Rynku Głównego w okolicy ul Retoryka. Mieszkanie o powierzchni 73,36 m2 położone jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wróblewskiego

Łódź,łódzkie

339 000 zł48 m² 7 062,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Zachęcam do oglądania. Mieszkanie 2 pokojowe rozkładowe z oddzielną kuchnią. Stan pokoi i przedpokoju do odświeżenia/ kuchnia i łazienka do remontu. Na podłogach w pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sławinkowska

Lublin,lubelskie

890 000 zł89 m² 10 013,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Czteropokojowy apartament w nowej inwestycji Apartamenty Sławinkowskie przy ul. Sławinkowskiej o powierzchni projektowej 88,88 m2. Mieszkanie o podwyższonym stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Wrocław,dolnośląskie

736 274 zł43 m² 17 234,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 05.2026 * Świetna lokalizacja TERAZ NIŻSZA CENA! POPRZEDNIA CENA 751 300 zł Idealne na start.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starodęby

Warszawa,mazowieckie

1 069 000 zł65 m² 16 446,20 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przestronne, urządzone w wysokim standardzie, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m2, usytuowane w dobrze skomunikowanej części dzielnicy Ursus. Lokalizacja Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nefrytowa

Wrocław,dolnośląskie

549 099 zł48 m² 11 385 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty tel. ***I speak english (scroll down)*** dział deweloperski sdp nieruchomości przedstawia Świetnie usytuowane mieszkanie z ogrzewaniem podłogowym na Ołtaszynie Mieszkanie do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

699 000 zł93 m² 7 534,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Super oferta | mieszkanie dostępne od zaraz | odbierz klucze jeszcze dziś | mieszkanie w trakcie wykończenia (malowanie ścian, oświetlenie, podłogi, drzwi wewnętrzne) bez mebli stałych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

510 000 zł27 m² 18 945 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

! nowa inwestycja na bemowie! - bez prwoziji - bezpośrednio od developera ogród Z tarasem - 54 m2 0% kosztów obsługi, pełne wsparcie merytoryczne w kwestii wyboru nieruchomości! Informacje: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

742 650 zł48 m² 15 388,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Chcesz iść do rynku na piechotę? Albo bardzo szybko wynająć i zarabiać? Wybierz tą inwstycję 0% prowizji! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,26 m2. Znajdziesz je 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

890 000 zł72 m² 12 361,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Polecam Państwu do sprzedaży klimatyczny apartament dwupoziomowy znadujący się na kameralnym osiedlu przy ul B.Prusa w Karpaczu. Apartament mieści się na 2 piętrze w budynku z windą.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij