dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 176 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 176 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

943 792 zł39 m² 24 400 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

728 280 zł26 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Twoje miejsce w centrum Wrocławia! Proponuję Państwu prestiżową inwestycję, która wyróżnia się znakomitą lokalizacją (plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Seminaryjska

Kielce,świętokrzyskie

370 000 zł34 m² 11 041,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości super locum oferuje Mieszkanie 2 pokojowe bez piecyka w Centrum Kielc, po Generalnym Remoncie! Idealne miejsce dla pary lub pod i nwestycję! Na Sprzedaż lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Barlickiego

Wrocław,dolnośląskie

1 090 000 zł103 m² 10 582,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż rozkładowe, 4-pokojowe mieszkanie na wysokim parterze w odrestaurowanej kamienicy z piwnicą przy ulicy Barlickiego. Idealne pod inwestycję bądź dla siebie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

779 946 zł43 m² 18 300 zł/m²

 

Piętro:1/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szukasz czegoś wyjątkowego? Inwestycji premium dzięki której zarobisz? Świetnie trafiłeś. Wyjątkowa inwestycja premium! druga najwyższa inwestycja we wrocławiu! 0% prowizji! Na sprzedaż 2 pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Miłakowo

Miłakowo,warmińsko-mazurskie

259 000 zł41 m² 6 348,04 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Marzysz o swoim pierwszym mieszkaniu? Szukasz nieruchomości w spokojnej i cichej miejscowości? Świetnie! To mieszkanie jest idealne dla Ciebie. Lokalizacja: mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Traugutta

Wrocław,dolnośląskie

744 640 zł29 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: apartamentowce Angel City zostały oddane w 2022r. Pięknie wykończone z zielonym patio , blisko rzeki przy której znajdziemy spacerowe promenady.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

794 500 zł55 m² 14 435 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Psiepole/wrocław/3pok/parter/balkon/lux/top/okazja Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Olimpia Port na parterze z ogródkiem. Mieszkanie składa się z: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osiedle Orłowiec

Rydułtowy,śląskie

315 000 zł63 m² 4 998,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 63,02 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grottgera

Gdańsk,pomorskie

995 007 zł42 m² 23 445 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez podatku pcc oraz bez prowizji od kupującego. Nieruchomość: mieszkanie 2 - pokojowe, o powierzchni 42.44m2 znajduje się na 1. piętrze, a w jego skład wchodzą: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dekerta

Kraków,małopolskie

595 000 zł39 m² 15 415 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa oferta na rynku. Do sprzedania mieszkanie o pow. 35 m2 + 3,60 m2 piwnica zlokalizowane na wysokim parterze w ocieplonej kamienicy przy ul. Jana Dekerta / Zabłocie. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jasińskiego

Gdańsk,pomorskie

730 000 zł65 m² 11 314,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Opis: mam do zaoferowania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,52 m2. Mieszkanie znajduję się na 1 piętrze z windą. Budynek został wybudowany w 2021 roku. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zielona Góra,lubuskie

499 000 zł69 m² 7 200,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Nowa niższa cena! Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie na os. Przyjaźni, położone na II piętrze niskiego, zadbanego bloku z 1999 roku. Wygodne i przestronne mieszkanie o niespotykanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śniegockiej

Warszawa,mazowieckie

2 944 000 zł92 m² 32 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Prezentujemy przestronny, słoneczny apartament położony w zabytkowej kamienicy w prestizowej dzielnicy Śródmieście Powiśle. Nieruchomość Apartament usytuowany jest na 3 piętrze 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Rdestowa

Gdynia,pomorskie

865 000 zł79 m² 11 009,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

To już ostatnia szansa, aby odebrać mieszkanie jeszcze w tym roku i zamieszkać na nowoczesnym, samowystarczalnym osiedlu w Gdyni, które otworzy zupełnie nowy rozdział w tej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Opole

Opole,opolskie

299 000 zł28 m² 10 678,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka o pow. 28,20m2 położona w bloku na Ip / X. Standard do zamieszkania. Ogrzewanie i woda ciepła miejska. Piwnica do mieszkania. Cena ofertowa ; 299000zł. Opis sporządzany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Boiskowa

Wrocław,dolnośląskie

357 553 zł30 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zielona część Wrocławia * Mieszkanie idealne na start * Realizacja IV Kwartał 2025 * Świetna opcja na start Idealne na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

531 575 zł40 m² 13 356,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Marzy Ci się spokojna okolica w połączeniu z codzienną wygodą? Kupujący nie płaci prowizji, ani podatku pcc 2% Zadzwoń i umów się na prezentację. Udogodnienia: korzystaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

437 999 zł64 m² 6 799 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja Murapol siewierz jeziorna: ekologiczna Dzielnica nad Zalewem Przeczycko-Siewierskim Murapol Siewierz Jeziorna to wyjątkowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hallera

Ostrołęka,mazowieckie

265 000 zł48 m² 5 520,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż jasne, rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie do remontu, zlokalizowane przy ul. Hallera w Ostrołęce. Mieszkanie 48 m2, wymaga remontu. Bardzo jasne, z doskonałym rozkładem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śląska

Łódź,łódzkie

214 700 zł25 m² 8 601,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Przedstawiamy ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania świeżo po remoncie o powierzchni 24,96 m2, usytuowanego na 1 piętrze przy ul. Śląskiej w Łodzi. Budynek Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

764 775 zł57 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie typu studio w odrestaurowanym folwarku - unikatowa inwestycja! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania w niepowtarzalnej inwestycji w dawnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Sikorskiego

Żory,śląskie

296 000 zł48 m² 6 141,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Świetna opcja na start lub pod wynajem na Osiedlu sikorskiego!na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie(48,2 m2) z przestronną kuchnią. I piętro!mieszkanie posiada bardzo przyjazny układ z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Jana Pawła II

Kraków,małopolskie

1 873 944 zł92 m² 20 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie położone bezpośrednio przy Parku Lotników. Mieszkanie składa się z :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

373 900 zł37 m² 10 136 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja murapol. Wolka - Cichy i rewelacyjnie skomunikowany sam środek Górnośląskiej Metropolii. Wolka, ul. Odległa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaracza

Łódź,łódzkie

309 000 zł46 m² 6 717,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy przestronne dwupokojowe mieszkanie w bloku z cegły położonym w Łodzi-Śródmieście. Okna wychodzą na ulicę Jaracza, lecz też na podwórko. Mieszkanie przeznaczone jest do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

1 104 334 zł109 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Bez pcc I prowizji Prezentuję na sprzedaż przestronny i komfortowy apartament składający się z 5 pokoi o powierzchni 109,34 m2: apartament usytuowany jest na parterze dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kąty Grodziskie

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł62 m² 12 046,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Okazja! To ciche i pełne zieleni miejsce stanowi idealne tło dla komfortowego życia rodzinnego. To może być Twoja okolica- zapraszam na Białołękę :) dokładny adres: kąty grodziskie 19h atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

986 700 zł51 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować przestronną i funkcjonalną 2-pokojową nieruchomość usytuowaną na Pradze Południe. Nieruchomość Mieszkanie składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

329 000 zł47 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Doskonała lokalizacja! Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Lokal mieszkalny składa się z trzech niezależnych pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z wc. Mieszkanie doprowadzone do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

589 000 zł47 m² 12 612,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Komfortowe 3-pokoje z balkonem w inwestycji "zaciszny Wojnów"! Wybierz dla siebie mieszkanie - Odwiedź naszą stronę internetową - zacisznywojnów.pl Ceny pozostałych mieszkań podane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrocławska

Kraków,małopolskie

715 000 zł52 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

/ wrocławska/ 5 piętro / doskonała lokalizacja / Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji, dzielnica Krowodrza, u l. Wrocławska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

317 000 zł38 m² 8 448,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 37,52 m2 położone w centrum Stargardu. Nieruchomość położona na 1 piętrze niskiego bloku z lat 70-tych. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konarzewskiego

Luboń,wielkopolskie

530 000 zł53 m² 9 951,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Z wielką przyjemnością prezentuję Państwu kolejną ofertę, która trafiła w ostatnim czasie do mojego portfolio. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania zlokalizowanego w Nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

777 778 zł62 m² 12 646,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie sprzedawane bez prowizji, bez podatku pcc! bezpośrednio od dewelopera! piekne osiedle - dobra lokalizacja. Planowany odbiór inwestycji III kwartał 2025. Przedstawiam Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czarnieckiego

Wrocław,dolnośląskie

707 000 zł62 m² 11 348,30 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Pełen rozkład - pełen komfort Trzypokojowe, słoneczne mieszkanie o pow. 62,30 mkw, położone w budynku przy ul. Stefana Czarnieckiego, w dzielnicy Stare Miasto, os. Szczepin Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wenus

Józefosław,mazowieckie

799 018 zł61 m² 13 007 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokoje I józefosław I osiedle Z parkiem | 799 018 pln Zapraszam na prezentację mieszkania w kolejnym etapie inwestycji w Józefosławiu. Mieszkanie ma 3 pokoje, aneks kuchenny,.