dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Warszawa,mazowieckie

670 915 zł36 m² 18 421,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Hit! nowa inwestycja na bemowie! - bez prwoziji - bezpośrednio od developera 0% kosztów obsługi, pełne wsparcie merytoryczne w kwestii wyboru nieruchomości! Kontakt: mobile: - 5 min pieszo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

195 000 zł50 m² 3 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2 w Gorzowie Wielkopolskim. Mieszkanie znajduje się na Zawarciu, na 1 piętrze w niskiej, dwukondygnacyjnej kamienicy. Nieruchomość do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Waszyngtona

Częstochowa,śląskie

1 790 000 zł202 m² 8 861,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Jedyny taki apartament W częstochowie! oferta dla wymagającego klienta! Przepiękny, luksusowy apartament w stylu włoskim, z balkonem, usytuowany na trzecim piętrze prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Warszawa,mazowieckie

1 190 000 zł67 m² 17 761,20 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż Mieszkanie 3 pokojowe w apartamentowcu z 2005 roku przy ul Woronicza w Warszawie. To prestiżowa lokalizacja w otoczeniu drzew.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gniezno,wielkopolskie

380 000 zł65 m² 5 873,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie położone w centrum Gniezna przy ul. Sienkiewicza w bloku wybodowanym w 1985 roku. P o m i e s z c z e n i.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Chrobrego

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

1 400 000 zł106 m² 13 226,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

4- Pokojowy apartament w Ustroniu Morskim, wybudowany w 2009 roku z cegły. W budynku znajduje się 6 apartamentów, miejsca grillowego zadaszonego, oraz podjazdu na auta dla każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wawelska

Rybnik,śląskie

340 000 zł75 m² 4 509,28 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie(75,4 m2) z widokiem na las i blisko centrum! Mieszkanie jest bardzo unikalne i wykończone z największa dbałością o detale. Spory metraż, bo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kombatantów

Gdańsk,pomorskie

670 000 zł50 m² 13 346,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania w doskonale skomunikowanej dzielnicy Gdańska. Mieszkanie może nabyć osoba spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego i nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białystok,podlaskie

430 000 zł36 m² 11 813,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Urocze 2-pokojowe mieszkanie w samym sercu miasta - idealne dla pary lub singla! Szukasz przytulnego mieszkania w doskonałej lokalizacji przy ulicy św. Mikołaja.? Mamy dla Ciebie idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Szczecin,zachodniopomorskie

550 000 zł74 m² 7 554,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Tylko U nas! Na sprzedaż słoneczne mieszkanie spółdzielczo - własnościowe bez księgi wieczystej o powierzchni 74m2 mieszczącego się w dzielnicy Bukowe-Klęskowo. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerkaska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

519 000 zł51 m² 10 236,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Piękne mieszkanie na Osiedlu Leśnym na parterze bezpośrednio po kapitalnym remoncie. Ogłoszenie prywatne. Duże trzy pokojowe mieszkanie 50m2 z aneksem kuchennym na parterze w kameralnym trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Powstańców Warszawy

Rzeszów,podkarpackie

890 000 zł90 m² 9 837,52 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

W ofercie biura Doradzamynieruchomosci prezentujemy Państwu wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 90,47 m2, zlokalizowane przy głównej arterii komunikacyjnej Rzeszowa, ulicy Powstańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Współczesna

Gdańsk,pomorskie

515 000 zł46 m² 11 239,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Z przyjemnością oferuję do sprzedaży kompaktowe i funkcjonalne mieszkanie znajdujące się na ostatnim - trzecim piętrze budynku z windą, w kameralnej i popularnej inwestycji 'nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kąty Grodziskie

Warszawa,mazowieckie

865 000 zł55 m² 15 713 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie na Białołęce, ul. Kąty Grodziskie 19D - Wymarzone Miejsce z Ogródkiem i Tarasami! Mieszkanie o powierzchni 55 metrów kwadratowych, położone na Białołęce, przy ulicy Kąty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

885 000 zł50 m² 17 700 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie z balkonem w top lokalizacji - Jana Pawła II. Najważniejsze informacje: powierzchnia: 50 m Piętro 6 - przepiękny widok, 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

420 012 zł47 m² 8 957,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaracza

Ostróda,warmińsko-mazurskie

183 000 zł35 m² 5 229 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Umowa przedwstępna Prezentujemy Państwu nieruchomość w Ostródzie przy ul. Jaracza. Idealne mieszkanie dla każdego za niewielkie pieniądze. Budynek i okolica: budynek i klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Skoczów

Skoczów,śląskie

358 000 zł62 m² 5 737 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Skoczów| parter, 3 pokoje, 62,4 m2 Na sprzedaż bardzo przestronne mieszkanie, do remontu. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, osobnego wc, przestronnego przedpokoju. Atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Flisaków

Warszawa,mazowieckie

540 000 zł42 m² 12 857,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Prezentowane mieszkanie składa się z: - salon z aneksem kuchennym, - sypialnia, - łazienka, oraz - hol. Prezentowane mieszkanie jest zadbane, gotowe do wprowadzenia. Kuchnia jest wkomponowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jana III Sobieskiego

Warszawa,mazowieckie

958 000 zł63 m² 15 182,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie na parterze w 4 piętrowym budynku z 1972 roku. Bardzo dobry rozkład mieszkania które składa się z : przedpokój - 8m2, 3 pokoje (12m2, 9m2, 8m2), salon - 16m2 z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł39 m² 15 359 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39m2 z możliwością zrobienia trzech pokoi usytuowane na 11 piętrze w wysokim budynku z lat 70-tych zlokalizowane na Mokotowie. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

408 900 zł42 m² 9 685 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Murapol Osiedle Szafirove - Połączenie natury z bliskością miasta Oddanie do użytku IV kwartał 2025 teraz promocja! Oprócz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

598 517 zł59 m² 10 191 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja deweloperska na winogradach! największy wybór mieszkań I najkorzystniejsze ceny! Jedyna w swoim rodzaju inwestycja mieszkaniowa, nowocześnie i starannie zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Odyńca

Warszawa,mazowieckie

2 999 999 zł104 m² 28 943,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Opiekun oferty tel. Rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, o powierzchni 103.65 m2 na Warszawskim Mokotowie. Podstawowe informacje: mieszkanie wykończone w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

735 000 zł53 m² 13 896,80 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Szanowni Państwo, na sprzedaż słoneczne 2-pokojowe, ustawne mieszkanie położone przy parku i jeziorze Balaton na Gocławiu (praga Południe). Poza dwoma pokojami (o powierzchni 21,40 i 12,44m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Warszawska

Biała Podlaska,lubelskie

321 000 zł58 m² 5 582,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż mieszkanie o dwustronnej ekspozycji (wschód-południe), znajdujące się przy ul. Warszawskiej w Białej Podlaskiej. Nieruchomość o powierzchni 57.5 m.kw., znajduję się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boruty-Spiechowicza

Rzeszów,podkarpackie

439 000 zł32 m² 13 680,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Doradzamy Nieruchomości przedstawia Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32,1 m2, zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Mieczysława Boruty-Spiechowicza. Mieszkanie usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

235 000 zł94 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie w Centrum Wałbrzycha w dzielnicy Śródmieście o powierzchni 94m2. Nieruchomość przeznaczona do własnej aranżacji(remontu). Okna Pcv, na ścinach częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Jerzmanowskiego

Kraków,małopolskie

479 000 zł27 m² 17 721,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Przestronne 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 27m2, położone w zielonej okolicy przy ul. Jerzmanowskiego na Prokocimiu Nowym. Mieszkanie w pełni wyposażone, składające się z: * salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lawendowe Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

730 000 zł64 m² 11 406,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na osiedlu Lawendowe Wzgórze. Lokal znajduje się na 3 piętrze czteropiętrowego budynku z windą. Mieszkanie dwustronne składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wrońska

Lublin,lubelskie

578 000 zł50 m² 11 491 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nieużywane, nowe trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50,30m2 na parterze w nowo powstałym budynku przy ul. Wrońskiej w dzielnicy Bronowice. Mieszkanie Salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Estońska

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł32 m² 14 062,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 32m2 na Wrocławskim Muchoborze Małym Pokój - 9m2 Kuchnia - 5m2 Salon - 11m2 Łazienka - 5m2 Przedpokój - 2m2 Ponadto do mieszkania przynależy Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Waliców

Warszawa,mazowieckie

679 000 zł30 m² 22 618,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Klimatyczne, przytulne i funkcjonalnie zaaranżowane 2-pokojowe mieszkanie. Lokal położony na wysokim parterze w zadbanej, czystej i zmodernizowanej 4 piętrowej kamienicy z 1970 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cukrownicza

Warszawa,mazowieckie

775 000 zł51 m² 15 196,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 8 mieszkań przynależących do inwestycji Sweet Villa, która będzie zlokalizowana na Pradze-Południe. Lokalizacja Planowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Niepodległości

Mielec,podkarpackie

460 000 zł67 m² 6 906,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania o powierzchni 66,6 m2 w samym centrum na wysokim parterze w Mielcu przy Al. Niepodległości. Mieszkanie 3 pokojowe z wyposażeniem, odświeżone i gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

397 863 zł23 m² 17 589 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się przy ulicy Zwycięskiej. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Kraków,małopolskie

648 450 zł39 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji na Prądniku Białym 1 ha Park do wyłącznego korzystania dla mieszkańców wysoki standard miejsca postojowe w hali garażowej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

652 000 zł65 m² 9 987,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Prezentujemy piękne mieszkanie, wykończone przez projektanta z dbałością o każdy detal, w nowoczesnym budynku. Teren zamknięty, z wjazdem na teren posesji przez bramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kazachstańska

Wrocław,dolnośląskie

414 990 zł32 m² 13 099,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Brochów-ul.Kazachstańska | Duża kawalerka! 2023. Polecam na sprzedaż mieszkanie znajduje się w spokojnej dzielnicy Wrocławia, kilka kilometrów od Rynku i od wschodniej obwodnicy Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rzeszowska

Dębica,podkarpackie

399 000 zł69 m² 5 776,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Do sprzedaży mieszkanie 4 pokojowe o pow. 69,07m2, zlokalizowane przy ul. Rzeszowskiej w Dębicy. Położone na parterze w 4 piętrowym bloku z lat 80tych. Pomieszczenia: - 4 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pleśniarowicza

Rzeszów,podkarpackie

535 000 zł74 m² 7 272,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Atuty: duża Powierzchnia: mieszkanie o imponującej powierzchni 74,25m2, co zapewnia mnóstwo przestrzeni do życia. 4 pokoje: oferuje możliwość stworzenia wielu przestrzeni mieszkalnych, sypialni.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij