dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

471 644 zł41 m² 11 585,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

U nas mieszkanie pomaga Ci wybrać architekt i projektant wnętrz! Ponad 70 inwestycji w Poznaniu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Odbieramy do 21:30, zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mehoffera

Warszawa,mazowieckie

1 388 000 zł104 m² 13 346,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

najczęściej spotykane marzenie - mieszkanie Z tarasem Jeśli chcesz mieszkać w domu, ale nie chce zajmować się ogrodem. Jeśli dlatego marzysz o tarasie - To właśnie jest to mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

536 168 zł39 m² 13 797,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Jako architekt i projektant wnętrz pomogę Ci znaleźć i wybrać właściwe mieszkanie. Zaproponuję możliwe zmiany w układzie funkcjonalnym. Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

604 732 zł55 m² 10 947,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

585 360 zł52 m² 11 287,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lutynia

Lutynia,dolnośląskie

389 546 zł47 m² 8 305,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie pomoże Ci wybrać i dostosować do Twoich potrzeb architekt i projektant wnętrz! Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piskorskiej

Toruń,kujawsko-pomorskie

448 000 zł61 m² 7 344,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 3 rozkładowych pokoi (25m/12m/9m), oddzielnej kuchni, łazienki, wc, przedpokoju oraz balkonu (loggia). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

736 270 zł60 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bez prowizji, bez pcc Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji. Mieszkanie składa się z : - Salon z aneksem kuchennym - Sypialnia - Sypialnia - Łazienka - Przedpokój Etap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 099 000 zł83 m² 13 305,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2001

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu piękne mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Ursynowie. Mieszkanie Powierzchnia mieszkania to 82 m2 i składa się z: pięciu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piotrkowska

Łódź,łódzkie

539 000 zł66 m² 8 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie na ul.Piotrkowskiej z oknami na pasaż Rubinsteina, duże dwa pokoje, kuchnia łazienka, przedpokój. Słoneczne z oknami na południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

591 664 zł57 m² 10 396,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

U nas mieszkanie pomaga Ci wybrać architekt i projektant wnętrz! Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Odbieramy do 21:30, zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

199 000 zł38 m² 5 236,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 38m2 położone na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Raków. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

562 575 zł41 m² 13 621,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

719 550 zł48 m² 14 959,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Gwiezdna

Sosnowiec,śląskie

189 000 zł33 m² 5 727,27 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Przedstawiam na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie w Sosnowcu. Lokal do remontu. Ul. Gwiezdna. Na powierzchnię ok. 33 m2 składa się: - kuchnia z oknem - pokój dzienny z wnęką na sypialnie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

643 700 zł64 m² 9 996,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

705 351 zł58 m² 12 096,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Technologiczna

Rzeszów,podkarpackie

525 525 zł64 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie 3 pokoje z ogródkiem o powierzchni 63,70 m2 zlokalizowane na 1 piętrze nowoczesnego osiedla przy ul. Technologicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wieniawskiego

Gdańsk,pomorskie

827 391 zł43 m² 19 300 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj u bram Śródmieścia i odkryj własną perspektywę na Gdańsk Wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa zaprojektowana w dolinie potoku Siedleckiego, która prowadzi ulicą Kartuską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

947 000 zł50 m² 18 940 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Zdjęcia przedstawiają faktyczny stan mieszkania. Sprzedaż bezpośrednio od Właściciela. Stan mieszkania; po generalnym remoncie gotowe do wprowadzenia się. Po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

899 000 zł85 m² 10 582,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

BB Nieruchomości oferuję na sprzedaż bezczynszowy apartament 85 m2 z wyjściem na działkę 600 m2 i własną fotowoltaiką położony na osiedlu Dajtki w Olsztynie. Mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lutynia

Lutynia,dolnośląskie

389 197 zł47 m² 8 280,79 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Radom

Radom,mazowieckie

235 000 zł34 m² 6 887,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w centrum miasta Radom Niedaleko do dworca Mieszkanie składa się z pomieszczeń: -Kuchnia -pokój -łazienka -przedpokój Do mieszkania przynależy piwnica oraz jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kasztanowa

Mosty,pomorskie

749 900 zł74 m² 10 157,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowe wykończone mieszkanie w kameralnej zabudowie! Na sprzedaż niesamowity apartament o powierzchni 73,83 m2 zlokalizowany na pograniczu Mostów i Rewy, zaledwie 1200 metrów od morza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

415 000 zł60 m² 6 916,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie w Wałbrzychu - dzielnica Śródmieście przy Parku Sobieskiego. W pobliżu sklepy, punkty usługowo-handlowe, przystanki autobusowe, szpital. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Rekowo Górne

Rekowo Górne,pomorskie

380 000 zł56 m² 6 785,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opis Mieszkania: przedmiotem sprzedaży jest funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56.00 m , położone w Rekowie Górnym, zaledwie 35 minut drogi od centrum Gdyni. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łąkowa

Poznań,wielkopolskie

1 100 000 zł104 m² 10 576,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Polecam Państwu na sprzedaż doskonały produkt inwestycyjny zlokalizowany w centrum miasta przy ul. Łąkowej w Poznaniu. Położenie Centrum miasta Poznania charakteryzują zabytkowe kamieniczki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

416 560 zł35 m² 11 994,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

574 566 zł42 m² 13 712,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

646 613 zł38 m² 16 922,60 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z korzystną opcją rozłożenia rat 20-80! Dobry pomysł na inwestycje lub mieszkanie na przyszłość. Inwestujesz tylko 20% a 80% płacisz dopiero przy odbiorze mieszkania! U nas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zaułek Rogoziński

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł34 m² 11 605,60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż duża kawalerka 34.38m2 położona na Wrocławskich Karłowicach/Różance Mieszkanie znajduje się na parterze 10-piętrowego bloku, zbudowanego na przełomie lat 90. i 2000. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

432 913 zł30 m² 14 581,10 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

492 455 zł44 m² 11 251 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mińska

Wrocław,dolnośląskie

655 000 zł46 m² 14 270,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 2-pokojowe, dwustronne, mieszkanie blisko galerii Factory. Kameralne i bardzo lubiane, rodzinne osiedle Develia budowane przez cieszącego się popularnością dewelopera lccorp. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prusa

Kraków,małopolskie

1 299 000 zł86 m² 15 184,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

-Jest to ogłoszenie bezpośrednie od właściciela. Agentów zapraszamy jedynie z klientami- oferowane mieszkanie znajduje się na trzecim-ostatnim piętrze. Dwustronne doświetlenie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morcinka

Skoczów,śląskie

320 000 zł52 m² 6 130,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

| zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania do remontu przy ul. Morcinka w Skoczowie Opis mieszkania: powierzchnia: 52,2 m Piętro: 2. piętro w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lniana

Łódź,łódzkie

310 000 zł37 m² 8 271,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą dwupokojowego mieszkania, w spokojnej, zielonej i dobrze skomunikowanej okolicy (ul. Lniana, teofilów). Nieruchomość jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koniuchy

Toruń,kujawsko-pomorskie

529 000 zł56 m² 9 446,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Sprzedam mieszkanie na pierwszym piętrze o powierzchni 56 m2 w budynku z cegły przy ulicy Koniuchy. Mieszkanie składa się z 3 pokoi (18, 12 i 9 m2), osobnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Brzeg Dolny,dolnośląskie

439 000 zł57 m² 7 672,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Przestronne, ustawne i rozkładowe mieszkanie w boku dwuklatkowym. Lokal jasny, z osobną kuchnią z oknem (w zabudowie i z wyposażeniem) i z dużym przedpokojem. Położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

483 462 zł42 m² 11 593,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wieczorna

Wrocław,dolnośląskie

729 000 zł69 m² 10 505,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

3 pokoje | Wieczorna | Krzyki Na sprzedaż 3-pokojowe, własnościowe mieszkanie o powierzchni 69,39 m2, znajdujące się na wysokim parterze, dwukondygnacyjnej kamienicy przy ulicy Wieczornej we.