dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 357 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 357 ogłoszeń

Rynek pierwotny

469 920 zł48,95 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedsprzedaż Promocyjna! Tarnów, ul. Skrzyszowska. Osiedle "nowa Pradolina" to nowa inwestycja składająca się ze 132 mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej o pow. od 48 m 2 do 78.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł96 m² 11 458,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie na sprzedaż Polecam na sprzedaż unikatowe mieszkanie dwukondygnacyjne, gotowe do zamieszkania po generalnym remoncie przeprowadzony 4 lata temu w zielonej dzielnicy Łazarza. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia. Zakończenie budowy przewidziane na czerwiec 2027 roku. Nowoczesne, słoneczne i nowe, 2-pokojowe mieszkanie z dużym Tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł67,29 m² 29 707,24 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Agencja westate prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży apartamentu w prestiżowej inwestycji przy ul. Stara Stocznia 6 w Gdańsku! To doskonała propozycja dla osób poszukujących nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

470 000 zł85 m² 5 529,41 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową inwestycję- osiedle Platanowe zlokalizowane w spokojnej i zielonej okolicy Zosina, w pobliżu Hanulina, 4 km od Kępna. To kameralne osiedle obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 431 zł76,51 m² 9 938,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Miasteczko Nova Fala w Gdyni Cisowej to komfort, aktywność, bezpieczeństwo i przestrzeń - idealne miejsce do życia w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

372 000 zł73 m² 5 095,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Biuro Mapa Nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż ofertę czteropokojowego mieszkania umiejscowionego na parterze w niskim bloku, budynek ustawiony prostopadle do ulicy, w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

379 200 zł31,60 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Z przyjemnością prezentujemy nową inwestycję zlokalizowaną w Centrum Bydgoszczy. To idealne miejsce dla osób, które cenią wygodę mieszkania w centrum miasta, w bliskiej odległości do.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł55 m² 7 454,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na parterze kameralnej kamienicy w jednej z najspokojniejszych części Starego Miasta przy Placu Solnym.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł48,50 m² 15 237,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

2-pokojowe mieszkanie na Ursusie, ul. Warszawska 48,5 m Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 48,50 m , położone w Ursusie przy ul. Warszawskiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł41,32 m² 6 026,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Słoneczne mieszkanie z balkonem o powierzchni 41,32m 2 , położone w ścisłym centrum Lęborka przy ulicy Kossaka (vis.

Szczegóły ogłoszenia

1 225 500 zł57 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowe, świeżo wykończone i urządzone mieszkanie gotowe do wprowadzenia się przy ulicy Pana Tadeusza 10 w Krakowie. Mieszkanie ma metraż 56,97m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

562 000 zł52,90 m² 10 623,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo zadbane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 52,9 m , położone na Grunwaldzie, przy ul. Pogorzelskiej 4. Lokal znajduje się na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 960 000 zł87,20 m² 22 477,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

WYJĄTKOWA OFERTA - APARTAMENT PRZY PLANTACH DIETLOWSKICH NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

446 498 zł48,27 m² 9 250,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Już gotowe w stanie deweloperskim, 3 - pokojowe mieszkanie, o funkcjonalnym układzie, na 1 piętrze w niskiej kameralnej zabudowie. Opis nieruchomości: - mieszkanie o powierzchni:.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł220 m² 950 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Mapa Nieruchomości prezentuje na sprzedaż budynek do generalnego remontu W centrum włocławka/tereny mieszkaniowe/potencjał inwestycyjny Nieruchomość zabudowana dwukondygnacyjnym budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł62,89 m² 10 733,03 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Piękne mieszkanie na sprzedaż w dwuletnim apartamentowcu 63m2. Salon z otwartą kuchnią, dużym, narożnikowym balkonem. Elegancka zabudowa kuchenna wraz ze sprzętem agd. Duża sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

254 000 zł32 m² 7 937,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne 2 pokoje w Sosnowcu / Niwka ulica Śliwki Idealne na start lub pod inwestycję! tgqphd|[] Na sprzedaż ustawne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m Z lokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł66,88 m² 12 694,38 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 66,88 m , usytuowane na 4. piętrze w spokojnej i zielonej części Bemowa. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

541 559 zł32,14 m² 16 850 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Мы говорим на вашем языке, позвоните нам! Mamy przyjemność zaoferować Państwu przestronną kawalerkę.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł59,40 m² 5 976,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania z ogromnym potencjałem, znajdującego się przy ulicy Chopina w Koninie. Nieruchomość wymaga remontu co daje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł59,50 m² 8 991,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Przestronne trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym w Lublinie, w dzielnicy Czuby. Okna mieszkania wychodzą na północ i południe.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł47,80 m² 11 297,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2, zlokalizowane na 2. piętrze bloku z cegły, w cichej, spokojnej i zielonej okolicy. Nieruchomość składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł46,90 m² 16 396,59 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje | balkon | blisko morza | Żabianka | idealne pod inwestycję Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 46,9 m , położone na 8 piętrze w 10-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lokal inwestycyjny o pow. 27,32 m2 na 5 p. / 5 p. okolice ul. Droga Męczenników Majdanka. Zestawienie powierzchni: pomieszczenie dziennego pobytu z aneksem kuchennym o pow. 15,67 m2.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł51 m² 18 039,22 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Jasne mieszkanie 2 pokojowe z osobną kuchnią, o powierzchni 51m2 - zlokalizowane w doskonałym punkcie- kilka minut spacerem od Rynku Dębnickiego, wisły i Zamku na Wawelu, atuty.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł80,86 m² 7 160,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Szwederowo 4 pokojowe mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji, blisko centrum miasta. Lokal znajduje się na drugim piętrze i składa się z czterech osobnych pokoi, co czyni go.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

468 420 zł31,65 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

i podatku pcc. Kolejny etap cieszącego się dużym powodzeniem osiedla w Rembertowie. Nowoczesne osiedle położone na obrzeżach Warszawy, liczne tereny zielone i sąsiedztwo lasu rembertowskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro patjo Nieruchomości prezentuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Hetmańskiej bardzo blisko ścisłego centrum miasta. Nieruchomość o powierzchni 47,04.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł52,60 m² 6 634,98 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

-pokojowe na sprzedaż o powierzchni 52.60 m2. Lokalizacja:Dębowa. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł28,72 m² 16 539 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Krowodrza, ul. Radzikowskiego. Mieszkanie 1-pokojowe - 26,32 m 2 z balkonem. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z 2003 r. Składa się z pokoju o pow.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł110,67 m² 8 855,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Z przyjemnością prezentujemy niezwykle klimatyczne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ponad 110 m , położone na parterze eleganckiego budynku przy ul. Kołobrzeskiej. To nieruchomość,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta tylko W naszym biurze! nowoczesne lokale mieszkalne pod górami! nowoczesna architektura / piękne duże przeszklenia / własne ogródki / loggie /ogrody zimowe / liczne miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

589 997 zł38 m² 15 526,24 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane w Gdańsku przy ul. Obrońców Wybrzeża, w charakterystycznym falowcu, w dzielnicy Przymorze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 528 zł42,34 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jasne, nowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem Symbol mieszkania B11 Powierzchnia 42,34 m2, piętro I 2 pokoje - pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przedpokój. balkon.

Szczegóły ogłoszenia

999 600 zł47,60 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe o metrażu 47,60 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Śródmieście - inwestycja Młyny Mogilska Budynek C. Mieszkanie składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł103 m² 5 631,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 103 m , zlokalizowane w samym centrum Oławy. To idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni, którą mogą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

677 655 zł37,28 m² 18 177,44 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Panthers hunt. Panthers sell. Dostępne w Panthers Estate Są adresy, które się posiada. I są takie, które pracują na Ciebie. Gdynia Śródmieście. Kilka minut od morza. Inwestycja wendy -.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł30,80 m² 26 785,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Atuty nieruchomości Prestiżowa ulica Długa Serce gdańskiej Starówki Funkcjonalny i komfortowy układ wnętrza Idealne pod najem krótkoterminowy lub jako second home lokalizacja Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż Przedmiotem oferty sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 37m na Osiedlu Wyzwolenia w Piotrkowie Trybunalskim. Mieszkanie usytuowane na II piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

878 150 zł67,55 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

| nowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,55 m2 usytuowane na I piętrze nowego, kameralnego, trzypiętrowego budynku zlokalizowanego w dzielnicy Baranówek w sąsiedztwie lasu.