dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

355 000 zł43 m² 8 255,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

NA sprzedaż Mieszkanie o powierzchni 42,42 m2, które znajduje się na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku. Zakup bez pośredników. Kupujący nie płaci kilkutysięcznej prowizji dla biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bażyńskiego

Gdańsk,pomorskie

1 336 611 zł68 m² 19 792,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Luksus w pięknym wydaniu. Duży ogródek 49 m2. Jeśli cenisz wyjątkowy styl, prestiż i wygodę życia, ten apartament jest właśnie dla Ciebie. Jest również doskonały jako lokata kapitału,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Brzozowa

Paprotnia,mazowieckie

419 000 zł55 m² 7 682,43 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż urokliwe mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem w miejscowości Paprotnia, 12 km od Centrum Sochaczewa. Zachęcam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

1 940 280 zł112 m² 17 250 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

" sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie. Mam do zaoferowania czteropokojowe mieszkanie z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Barwinek

Kielce,świętokrzyskie

425 000 zł60 m² 7 083,33 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji doc/187/2025 Kielce, dn. 20.01.2025 r. Ogłoszenie Zarząd Spółdzielni Budowlano-Mieszkaniowej Pionier w Kielcach ogłasza przetarg w formie pisemnej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

642 269 zł53 m² 12 072,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

U nas mieszkanie pomaga Ci wybrać architekt i projektant wnętrz! Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Odbieramy do 21:30, zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wincentego

Wrocław,dolnośląskie

480 000 zł32 m² 14 856,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Do sprzedaży wyremontowane mieszkanie w kamienicy w doskonałej lokalizacji Wrocławia,10 minut od Rynku, w pobliżu Parku Staszica .Mieszkanie składa się z:- pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

719 550 zł48 m² 14 959,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chrzanowskiego

Koszalin,zachodniopomorskie

365 000 zł54 m² 6 809,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Jeśli poszukujesz mieszkania trzypokojowego, w bardzo dobrej lokalizacji z dostępem do pełnej infrastruktury - to jest oferta dla Ciebie. Lokalizacja: osiedle Przylesie charakteryzuje się bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Awicenny

Wrocław,dolnośląskie

783 730 zł62 m² 12 600,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2025-08 Funkcjonalne mieszkanie z tarasem. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przytulna

Gdańsk,pomorskie

999 000 zł96 m² 10 363,10 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 96,40m2 z dużym balkonem 21,11m2. Nieruchomość bardzo zadbana gotowa do zamieszkania. Odległość od sąsiednich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Albertyńskie

Kraków,małopolskie

599 000 zł33 m² 18 151,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Oferuję Państwu mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane na 1 piętrze w 4 - piętrowym budynku na osiedlu Albertyńskim w Krakowie - dzielnica Czyżyny. Mieszkanie o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

599 472 zł57 m² 10 537,40 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

U nas mieszkanie pomaga Ci wybrać architekt i projektant wnętrz! Ponad 70 inwestycji w Poznaniu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Odbieramy do 21:30, zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Technologiczna

Rzeszów,podkarpackie

636 972 zł76 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro rzeszowskie - nieruchomości ma do zaoferowania piękne mieszkanie o powierzchni 75,83 m2 mieszkanie na osiedlu Krakowska, to nowoczesna inwestycja obejmująca kompleks budynków. Osiedle doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

777 472 zł60 m² 12 957,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

959 000 zł42 m² 23 108,40 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Prezentowane mieszkanie to wyjątkowa propozycja dla fanów Starego Mokotowa, wygody i luksusu. Tu jesteś blisko centrum, obok Metra Racławicka, a jednocześnie w otoczeniu licznych terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

509 152 zł45 m² 11 344,70 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Stanów Zjednoczonych

Warszawa,mazowieckie

575 000 zł38 m² 15 333,30 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Zapraszamy do zakupu 2 pokojowego mieszkania z wspaniałym widokiem na Warszawę na 9 tym piętrze z windą. Lokal jest do odświeżenia. W pokojach znajduje się klepka dębowa w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

705 351 zł58 m² 12 096,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Jako architekt i projektant wnętrz pomogę Ci znaleźć i wybrać właściwe mieszkanie. Zaproponuję możliwe zmiany w układzie funkcjonalnym. Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dowkontta

Radom,mazowieckie

320 000 zł72 m² 4 458,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie na os. Planty o powierzchni 71,77 mkw położone na drugim piętrze w trzypiętrowym bloku. Czynsz w wysokości 642 zł zawiera opłatę na fundusz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Długosza

Pruszków,mazowieckie

624 274 zł52 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z II etapem ostoi długosza 2. Apartamentowiec skała się z 14 lokali. Na parterze 7 lokali trzy pokojowych o powierzchni 52,46m2 z ogródkami od 35 m2 do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

584 715 zł55 m² 10 681,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

492 455 zł44 m² 11 251 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

419 200 zł35 m² 11 994,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Kraków,małopolskie

1 073 000 zł65 m² 16 561,20 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zespół Annderson ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż mieszkanie z ogródkiem, które znajduje się w dzielnicy Czyżyny. Apartament Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 64.79.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sprawiedliwości

Pruszków,mazowieckie

959 000 zł83 m² 11 512,60 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie w samym sercu Pruszkowa. Położone przy ul. Sprawiedliwości 4. Mieszkanie o powierzchni 83,3 m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

1 502 415 zł111 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 111,29m2 znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku z windą. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy ul. Jedności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

855 000 zł37 m² 22 990,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,19m2 usytuowane w przy ul. Wilanowskiej na Mokotowie. Lokal znajduje się na 6 ostatnim piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2019r. Cały teren osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Węgorzewo

Węgorzewo,warmińsko-mazurskie

1 040 000 zł65 m² 16 094,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Prestiżowy apartament na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, węgorzewo - półwysep Kal - 400m własnej linii brzegowej. Apartament ten to synonim prestiżu i wyrafinowanego stylu życia. Każdy detal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Świecie,kujawsko-pomorskie

219 000 zł48 m² 4 562,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta tylko U nas! Na sprzedaż lokal stanowiący odrębną nieruchomość, położony w Świeciu Al. Jana Pawła II nr 2. Lokal mieszkaniowy położony na IV piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Technologiczna

Rzeszów,podkarpackie

359 916 zł40 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu nowoczesne, przytulne 2- pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Technologicznej. Opis mieszkania: - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Armii Krajowej

Grójec,mazowieckie

369 999 zł58 m² 6 379,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o pow. 58m2, które znajduje się w centrum Grójca przy ul. Armii Krajowej. Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze, doskonale doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

1 180 424 zł110 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Przestronne 5 pokojowe mieszkanie z antresolą. Mieszkanie wyróżnia się dużym salonem z aneksem kuchennym oraz miejscem na gabinet na I poziomie oraz 2ma lub 3ma sypialniami na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

1 235 000 zł66 m² 18 743,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

NA sprzedaż mieszkanie W dzielnicy gdańsk - letnica, 3-pokojowe, 3 miejsca postojowe, komórka lokatorska - w cenie mieszkania! Na sprzedaż prezentujemy Państwu 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Wojciecha Korfantego

Katowice,śląskie

612 870 zł61 m² 10 083,40 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa inwestycja- katowice Centrum- 3 pokoje - 60,78m2 Szukasz mieszkania pod inwestycję? Zapytaj mnie o pełną ofertę W ofercie posiadam również niepublikowane mieszkania, o których.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żelazna

Warszawa,mazowieckie

1 237 500 zł75 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Oferujemy Państwu bardzo atrakcyjne mieszkanie na bliskiej Woli, przy ul Żelaznej. Jest to bardzo prężnie rozwijająca się okolica. Dużo nowych inwestycji, zarówno komercyjnych jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ostrobramska

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł67 m² 16 476,90 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3-pokojowe mieszkanie, z ogródkiem na tarasie o powierzchni aż 144m2! Na nowoczesnym zamkniętym osiedlu na gocławiu! Tak przestronny ogródek do unikat na skalę dzielnicy! - - - - - - - - - - -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

749 000 zł73 m² 10 227 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Mam na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie 2 poziomowe w zabudowie szeregowej z pięknym ogrodem (150m2) w Dobrzykowicach, w odległości 2,5km od Wrocławia (13 km od wrocławskiego Rynku).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Technologiczna

Rzeszów,podkarpackie

555 520 zł72 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania na osiedlu Krakowska, reprezentującego nowoczesną inwestycję,. Niewątpliwym atutem tej.