dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rozewska

Gdynia,pomorskie

465 000 zł48 m² 9 687,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne i przytulne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni użytkowej 48 m , zlokalizowane w Gdyni Chyloni przy ul. Rozewskiej. Mieszkanie składa się z trzech osobnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Kraków,małopolskie

550 000 zł34 m² 16 176,50 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Profit Home przedstawia mieszkanie w świetnej lokalizacji o powierzchni 34 m2 wraz z dołączoną komórką lokatorską (0,8 m2) z rynku wtórnego. Mieszkanie jest doskonale skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zapustna

Warszawa,mazowieckie

869 000 zł66 m² 13 166,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie dostępne od zaraz Mieszkanie jest dostępne w programie "rent To Own". Wpłać 20% i zamieszkaj od zaraz. Resztę zapłacisz za 2 do 5 lat - masz czas na zbudowanie zdolności kredytowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

543 585 zł65 m² 8 350 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Sprzedaży Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję na mapie Rzeszowa realizowaną na ul. Technologicznej. Nowe osiedle powstaje w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Krzywoustego

Świnoujście,zachodniopomorskie

850 000 zł42 m² 20 383,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zakupu lokalu niemieszkalnego 2 pokojowego o powierzchni 41,7 mkw. Budynek położony przy Parku Zdrojowym. Najlepsza lokalizacja w otoczeniu natury, terenów rekreacyjnych, sportowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł44 m² 19 339,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż mieszkanie w ścisłym centrum Warszawy, przy ul. Złotej. Idealna lokalizacja bliskość komunikacji miejskiej, centrów handlowych, restauracji i licznych atrakcji kulturalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

389 000 zł42 m² 9 333,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wiklinowa

Łęczna,lubelskie

398 720 zł71 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Ustawne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 71,20 m2 w cichej okolicy na osiedlu Bobrowniki w Łęcznej. Bliskość szkoły a jednocześnie ciche i spokojne sąsiedztwo to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Wrocław,dolnośląskie

1 932 775 zł108 m² 17 939,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 05.2026 * Świetna lokalizacja Apartament z widokiem na rzekę W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Kielce,świętokrzyskie

445 000 zł40 m² 10 987,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

* rezerwacja * Mieszkanie 2pokojowe o powierzchni 40,5m2, znajdujące się na parterze w 5piętrowym apartamentowcu w inwestycji parkowe wzgórze stan deweloperski brak podatku pcc 2% -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

440 000 zł81 m² 5 406,73 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży unikatowe mieszkanie , obejmujące piętro niedużej kamieniczki, położone w małej, cichej uliczce wśród zieleni, a jednocześnie blisko centrum Wałbrzycha. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Ogrodowskiego

Rybnik,śląskie

200 000 zł40 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu na sprzedaż wyremontowane mieszkanie o powierzchni 35,4 m2 zlokalizowane w Rybniku, przy ulicy P. K. Ogrodowskiego, bardzo przestronne, z bliskim dojazdem na autostradę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Narwik

Warszawa,mazowieckie

985 000 zł51 m² 19 163,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowy, świeżo wykończony apartament z ogródkiem w nowoczesnej inwestycji przy ulicy Narwik 16. Usytuowany w cichej, zielonej części warszawskiego Bemowa - w bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

309 000 zł47 m² 6 574,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Dobra oferta! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-4 o powierzchni 47 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu szwederowo. W skład mieszkania wchodzi: -pokój 15m2, -pokój 9m2, -pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żegiestowska

Wrocław,dolnośląskie

553 737 zł33 m² 16 949,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Lokal z funkcją mieszkalną ma powierzchnie 32,67m2 to jeden pokój z balkonem i kuchnią w aneksie oraz łazienką. Kawalerska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

389 000 zł64 m² 6 078,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wygodne i bezpieczne mieszkanie trzypokojowe z balkonem, położone w zachodniej części Stargardu z szybkim dojazdem do Szczecina. Na powierzchni niespełna 64 metrów znajdują się: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pędzichów

Kraków,małopolskie

769 000 zł40 m² 19 129,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Eleganckie Mieszkanie na Starym Mieście - Prestiż i Komfort w Serce Krakowa Informacje dla inwestorów: średni dochód z najmu krótkoterminowego ok. 80 tysięcy złotych/rok. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Samsonowicza

Lublin,lubelskie

450 000 zł58 m² 7 731,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Czteropokojowe mieszkanie na Wrotkowie przy ul. Samsonowicza. Położone w bardzo atrakcyjnej okolicy. W bliskiej odległości Zalew Zemborzycki. Rozkładowe mieszkanie położone na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Barkowska

Bielsko-Biała,śląskie

493 320 zł65 m² 7 610,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

0% prowizji kupujący nie płaci podatku pcc bezczynszowe mieszkanie na Osiedlu Zielone Wzgórze - zielona dzielnica. W malowniczym zakątku północnej części miasta Bielska-Białej - Komorowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Makowskiego

Kraków,małopolskie

650 000 zł37 m² 17 567,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do zapoznania się z tym uroczym mieszkaniem o powierzchni 37 metrów kwadratowych, usytuowanym w doskonałej lokalizacji przy ul. Makowskiego. Odległość do Rynku Głównego wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bytkowska

Katowice,śląskie

703 248 zł68 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja Wawel Service - Bytkowska 3.0 - Nowoczesne Mieszkania w Katowicach. Naprzeciwko wejścia do Parku Śląskiego aleją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Prądocin

Prądocin,kujawsko-pomorskie

379 000 zł61 m² 6 212,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przedmiotem sprzedaży jest gotowe mieszkanie w stanie deweloperskim na osiedlu "cudne Chmielniki" w Prądocinie. Mieszkanie znajduję się na drugim piętrze z częściowym widokiem na las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowy Świat

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł36 m² 28 767,10 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie idealne pod inwestycje/wynajem z wysoką stopą zwrotu! Zapraszam na prezentację! Sprzedaż mieszkania 2-u pokojowego (ok.36,5 m2) z balkonem i pięknym widokiem na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Wrocław,dolnośląskie

495 000 zł45 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Opiekun oferty: tel. Klimatyzowane 2-pokojowe mieszkanie na wysokim parterze w 3-piętrowej kamienicy. Układ nieruchomości: - przedpokój z szafą w zabudowie oraz pawlaczami- ok. 3,5 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bukowa

Smolec,dolnośląskie

709 000 zł80 m² 8 862,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Krzeptów|dwupoziomowe|dwa balkony|pod lasem| - Przedstawiam Państwu nieruchomość znajdującą się w urokliwym miejscu jakim jest Krzeptów na ul. Tymiankowej. Nieruchomość mieści się przy samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stojałowskiego

Kraków,małopolskie

730 000 zł67 m² 10 895,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Podgórze duchackie - ul. Stojałowskiego Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Podgórze Duchackie , ul.Stojałowskiego w Krakowie. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

591 664 zł57 m² 10 396,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

U nas mieszkanie pomaga Ci wybrać architekt i projektant wnętrz! Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Odbieramy do 21:30, zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Katowice

Katowice,śląskie

1 092 625 zł89 m² 12 344,70 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą przestronnego apartamentu usytuowanego na 11 piętrze, realizowanego w ramach nowej prestiżowej inwestycji zlokalizowanej w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiejska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

340 000 zł38 m² 8 971 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie gotowe do zamieszkania - 2 pokoje - I piętro - ul. Wiejska. Sprzedam przytulne i zadbane mieszkanie po remoncie. Doskonałe na start. Mieszkanie z balkonem o łącznym metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lipowa

Białystok,podlaskie

463 900 zł39 m² 11 999,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

2 pokojowe mieszkanie z kuchnią na 3-cim piętrze przy ulicy Lipowej 18. Gotowe do zamieszkania lub dochodowego wynajmu. Kamienica położona jest w centrum miasta. Mieszkanie jest po gruntownym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł63 m² 12 682,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Pakiet 3 kawalerki Wola centrum -gotowiec inwestycjny Polecamy na sprzedaż na Woli ulica Gibalskiego Pakiet 3 kawalerek na 1 kw Mieszkanie wynajęte od 3 lat przynosi super zysk Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

730 001 zł48 m² 15 202 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Lux Legnicka 2-pok 48 m2 Apartament Platinum Na sprzedaż apartament o powierzchni 48 m2 / 2 pokoje z aneksem kuchennym i łazienką znajdujący się na parterze. Mieszkanie jest ciche, nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Graniczna

Wrocław,dolnośląskie

655 000 zł46 m² 14 270,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe, dwustronne, mieszkanie na ul. Granicznej. Położone na bardzo spokojnym, rodzinnym osiedlu, blisko centrum. Lokal znajduje się w budynku oddanym do użytku w 2016.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Frysztacka

Cieszyn,śląskie

235 000 zł47 m² 5 008,53 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy do zaoferowania mieszkanie w bardzo atrakcyjnej cenie - 235 tyś. złotych. 5 tyś za m2, do remontu, ale w cenie nieosiągalnej na rynku nieruchomości w Cieszynie. Mieszkanie, nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

538 565 zł52 m² 10 363 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ostatnie dostępne mieszkania 3 pokojowe W stanie deweloperskim! Przestronne mieszkanie trzypokojowe z balkonem, o powierzchni 51,97 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na Ratajach. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Jutrzenka

Poznań,wielkopolskie

354 000 zł26 m² 13 409,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż kawalerka, grunwald, 26,4 m2 Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży ustawnej kawalerki zlokalizowanej przy ul. Jutrzenka na poznańskim Grunwaldzie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Janusza I

Łomża,podlaskie

425 000 zł61 m² 7 016,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe, nowocześnie urządzone, 60-metrowe mieszkanie, położone przy ul. Księcia Janusza w Łomży. Mieszkanie wykończone w bardzo dobrym standardzie, komfortowe, częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

800 000 zł100 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Mam przyjemność zaproponować Państwu mieszkanie o pow. 100m2 zlokalizowane na 4 piętrze w kamienicy w centrum Poznania. Mieszkanie jest do kapitalnego remontu, stan kamienicy po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława IV

Gdynia,pomorskie

599 900 zł49 m² 12 151,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą przytulnego i bardzo ustawnego mieszkania w centrum miasta. Doskonała lokalizacja zapewnia dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej: kina,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Tarnów

Tarnów,małopolskie

519 000 zł56 m² 9 268 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jeżeli poszukujesz: -ciszy i spokoju w centrum miasta -dobrej lokalizacji -unikatowej architektury, to ta oferta skierowana jest właśnie dla Ciebie! Przedmiotem tej oferty jest apartament.