dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 114 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 114 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Na Błonie

Kraków,małopolskie

745 701 zł42 m² 17 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą mieszkania dwupokojowego w nowej inwestycji na Bronowicach! Nieruchomość: przedstawiamy Państwu jasne i przestronne mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sąsiedzka

Kraków,małopolskie

808 264 zł57 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do sprzedania ustawne mieszkanie z bardzo łatwym dojazdem do centrum. Bez pcc Nie pobieramy prowizji. Lokalizacja: to wyjątkowo atrakcyjna lokalizacja, dla osób pragnących cieszyć się spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bieżanowska

Kraków,małopolskie

659 000 zł50 m² 13 313,10 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Nieruchomość składa się z: dużego salonu z aneksem kuchennym, dwóch pokoi, łazienki, korytarza, zabudowanej loggi. Do mieszkania przynależy obszerna piwnica. Znajduje się ono na 9 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Kwartowa

Kraków,małopolskie

648 000 zł36 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Prądnik czerowny - ul. Kwartowa Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Prądnik Czerowny, ul. Kwartowa w Krakowie. Mieszkanie znajduje się w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wieniawskiego

Zduńska Wola,łódzkie

311 900 zł47 m² 6 598,27 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Co znajdziesz odpowiedniego dla siebie w tym mieszkaniu? - funkcjonalny i przemyślany rozkład pomieszczeń - wyremontowaną i odświeżoną przestrzeń gotową do zamieszkania - spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Przemyśl

Przemyśl,podkarpackie

400 000 zł60 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Rezerwacja Na sprzedaż przestronne i komfortowe mieszkanie w bloku, zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Przemyśla. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Browarna

Warszawa,mazowieckie

845 000 zł34 m² 24 514,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie z widokiem na zieleń Parku Kazimierzowskiego na pięknym Powiślu. Dwa słoneczne pokoje, osobna widna kuchnia (z oknem) i łazienka, przedpokój z szafą na wymiar i z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

922 564 zł38 m² 24 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Twoje miejsce w centrum Wrocławia! Proponuję Państwu prestiżową inwestycję, która wyróżnia się znakomitą lokalizacją (plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Izabelin

Kruszewnia,wielkopolskie

589 000 zł91 m² 6 493,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości z 2020r. i 2021r. w Wielkopolsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Technologiczna

Rzeszów,podkarpackie

387 773 zł44 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro rzeszowskie - nieruchomości ma do zaoferowania piękne mieszkanie o powierzchni 43,57 m2 znajdujące się na 6 piętrze 12 piętrowego budynku Osiedle doskonale zlokalizowane w Rzeszowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

505 620 zł28 m² 17 853,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Lokal z funkcją mieszkalną ma powierzchnie 28,29m2 to jeden pokój z balkonem i kuchnią w aneksie oraz łazienką. Kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Katowice,śląskie

724 900 zł63 m² 11 579,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rodzinne mieszkanie w top lokalizacji! | Katowice ul. Zgrzebnioka zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon Nieruchomości biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szałwiowa

Niepołomice,małopolskie

599 000 zł61 m² 9 866,58 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60m2 w Niepołomicach. Idealne miejsce dla rodzin które szukają odpoczynku od miejskiego zgiełku jednocześnie w obrębie szybkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kompanii AK Goplana

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł48 m² 17 854,90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przedstawiam na sprzedaż 2-pokojowe klimatyzowane mieszkanie przy ulicy Kampanii ak "goplana" na Warszawskim Ursusie. Nieruchomość mieści się na piątym piętrze w ośmiokondygnacyjnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Lelechowska

Warszawa,mazowieckie

1 285 540 zł76 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Oferta bez prowizji dla Kupującego. Piękne, rozkładowe mieszkanie 3 pokoje 75,62 m2, z wyjątkowym atutem, jakim jest kominek w salonie. Lokal znajduje się w zabytkowej kamienicy na Starej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

165 000 zł58 m² 2 852,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta na wyłączność! Tylko w naszym biurze! Oferuję na sprzedaż nietuzinkową nieruchomość 2 w 1, która znajduje się na Białym Kamieniu. Nieruchomość idealna pod inwestycję wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolonia Praca

Gdańsk,pomorskie

2 387 515 zł128 m² 18 686 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: -duża część dzienna -świetna lokalizacja -osiedle samym centrum miasta -termin realizacji: IV kwartał 2024.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Struga

Żyrardów,mazowieckie

349 000 zł38 m² 9 184,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni 38 m2 w Żyrardowie przy ul. Struga Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze. Usytuowane jest w spokojnej, zielonej okolicy, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

440 000 zł19 m² 18 684,20 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Idealne dla inwestora Zakup tego lokalu doskonała lokata kapitału, dzięki której możesz osiągać comiesięczne przychody ciesząc się jednocześnie wzrostem wartości zakupionej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

1 100 000 zł54 m² 20 370,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Ogłoszenie sprzedaży dwupakietu mieszkań inwestycyjnych - ul. Klimeckiego, kraków Biuro nieruchomości "tec Real Estate" ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę inwestycyjną - pakiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wici

Łódź,łódzkie

349 000 zł46 m² 7 586,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie M4, zlokalizowane w Łodzi, dzielnica Bałuty - Teofilów, ul. Wici Mieszkanie o powierzchni 45,30 m2, usytuowane na 3 piętrze w trzypiętrowym bloku. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

230 000 zł73 m² 3 146,37 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie trzy pokojowe o powierzchni 73,10m2 zlokalizowane w Rynku w pięknej zabytkowej kamienicy usytuowane na III piętrze. Nieruchomość skład się z: dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Technologiczna

Rzeszów,podkarpackie

367 303 zł41 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W ofercie Centum Inwestycji Deweloperskich nowe 2 pokojowe mieszkanie w II etapie inwestycji zlokalizowanej przy ul. Technologicznej w Rzeszowie. Uwaga! Aktualna cena obowiązuje tylko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Plac Jana Matejki

Kraków,małopolskie

2 180 000 zł91 m² 23 956 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

All in One Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży w pełni urządzonego apartamentu mieszczącego się w kamienicy w samym sercu Krakowa - przy Placu Matejki. Mieszkanie jest piękne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Aleksandrów Kujawski

Aleksandrów Kujawski,kujawsko-pomorskie

279 000 zł65 m² 4 322,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe w centrum Aleksandrowa Kuj. po generalnym remoncie - dostępne od zaraz. Mieszkanie o powierzchni 64,55m 2 , usytuowane na pierwszym piętrze kamienicy w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Baczyńskiego

Wieliszew,mazowieckie

649 000 zł70 m² 9 270,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przytulne mieszkanie w atrakcyjnej cenie ,w dobrze skomunikowanej lokalizacji, do tego spokojna i zielona okolica - o tym z reguły myśli osoba zainteresowana zakupem mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

279 000 zł24 m² 11 757,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż kawalerkę zlokalizowaną w Szczecinie, w dzielnicy Pomorzany. Mieszkanie ma powierzchnię 24 m i znajduje się na czwartym piętrze czteropiętrowego budynku. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Maczka

Poznań,wielkopolskie

599 000 zł56 m² 10 696,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Przestronne mieszkanie 56,4 m Bez kosztów pośrednika! Duża piwnica! Idealna lokalizacja pod inwestycję! Szukasz mieszkania w cichej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Wrocław,dolnośląskie

539 000 zł40 m² 13 311,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Polecam na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w kamienicy w samym sercu Wrocławia przy ul. Kazimierza Wielkiego. Lokalizacja: wrocław - Stare Miasto Ilość pokoi: 2 Metraż: 40,49 m2 Kuchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Prądocin

Prądocin,kujawsko-pomorskie

415 500 zł59 m² 7 069,93 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie z tarasem 26m2 II etap osiedla osiedle cudne chmielniki k/bydgoszczy Blok nr 6 oddanie trzeci kwartał 2024r 0% prowizji 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od Dewelopera Osiedle Cudne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

389 000 zł46 m² 8 681,46 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa Inwestycja w Osiedlu Miłocin - Mieszkania na Sprzedaż w Rzeszowskich Nieruchomościach Biuro Rzeszowskie-Nieruchomości ma zaszczyt przedstawić nową inwestycję na osiedlu Miłocin,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Radosna

Wysoka,dolnośląskie

325 000 zł20 m² 15 869,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 20,48m , (33m po podłodze) Mieszkanie znajduje się na zamkniętym terenie wspólnoty mieszkaniowej, na którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

779 000 zł60 m² 12 905,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz niższa cena! poprzednia cena 83900 zł! Dwustronne mieszkanie.