dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chocimska

Warszawa,mazowieckie

1 190 000 zł53 m² 22 495,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na Mokotowie, w doskonałej lokalizacji, w sąsiedztwie Łazienek Królewskich, belwederu, placu Unii Lubelskiej, w zadbanej, wyremontowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Orle,pomorskie

425 000 zł53 m² 8 081,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Dwupoziomowe mieszkanie W cichej, spokojnej okolicy! W otulinie lasów! Mam przyjemność zaprezentować Państwu lokal mieszkalny o powierzchni 52,59m2 położony w Orlu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysłouchów

Kraków,małopolskie

689 000 zł49 m² 13 975,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Możliwość rezerwacji do czasu uruchomienia programu Kredyt mieszkaniowy #nastart Kredyt 0% Mieszkanie spółdzielcze własnościowe z kw na ul. Wysłouchów, przytulne i komfortowe na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

385 000 zł55 m² 7 910 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Sprzedam M 3 48.67m2 na parterze własnościowe komunalne w centrum miasta w niskim budownictwie. Do mieszkania przynależy piwnica. Blok przeszedł termomodernizację. Ogrzewanie z sieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Pawła Adamowicza

Gdańsk,pomorskie

669 724 zł44 m² 15 193,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne osiedle łączące bliskość miejskich atrakcji z terenami rekreacyjnymi. Nieruchomość: mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni 44.08m2, znajduje się na 2. piętrze, a w jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z miejscem parkingowym, ul. Tymienieckiego

Łódź,łódzkie

990 000 zł102 m² 9 748,89 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

WE speak english - please do not hesitate to contact us Societa ma przyjemność przedstawić wyjątkowy loft o unikatowym układzie, mieszczący się w kompleksie "u Scheiblera". Lokalizacja bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł51 m² 9 830,58 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Res Nieruchomości oferuje do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem przy alei Sikorskiego w Rzeszowie. Mieszkanie ma powierzchnię 50,76 m2, usytuowane jest na paterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Praska

Kraków,małopolskie

739 900 zł35 m² 21 140 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Polecamy! mieszkanie 2 P okojowe do wejścia! dębniki! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na ul. Praskiej Nieruchomość położona na wysokim parterze w 2 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

468 650 zł52 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jedności

Gliwice,śląskie

319 000 zł65 m² 4 907,69 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Szukasz mieszkania, które możesz poddać całkowitej metamorfozie? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie zlokalizowane w Gliwicach przy ul. Jedności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śląska

Gdynia,pomorskie

399 000 zł31 m² 12 723 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nieruchomości, która nie tylko nawiązuje do charakterystycznej gdyńskiej architektury, ale także oferuje wyjątkowe rozwiązania dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Poznań,wielkopolskie

659 382 zł53 m² 12 478,80 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Promocja! taniej O 20 tys bez prowizji! bez podatku pcc 2%! zakup od Dewelopera! 3 pokoje - 52,83m2 - 5 piętro Przestronne, słoneczne i ustawne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem. OD południa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Nowa Sól

Nowa Sól,lubuskie

284 900 zł41 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

0% prowizji - bez podatku pcc Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,7 m2 - znajduje się na I piętrze V-piętrowego bloku z windą. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skoroszewska

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł46 m² 15 332 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2 pokoje - balkon Z widokiem - klimatyzowany salon - miejsce postojowe Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Skoroszewskiej 24a. Dodatkowo do mieszkania przynależy wygodne miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Matejki

Poznań,wielkopolskie

628 958 zł89 m² 7 066,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Marzy Ci się wyjątkowa nieruchomość na kameralnym osiedlu, z którego będziesz mieć blisko do każdego punktu usługowego i sklepu? Poznaj Lofty Matejki: - unikatowe zabytkowe lofty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Unii Lubelskiej

Poznań,wielkopolskie

450 888 zł39 m² 11 481,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2 pokoje W super cenie Rynek pierwotny - doskonałe rabaty - zadzwoń do mnie i umów się na prezentację Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc bezpośrednio Szybka decyzja się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

359 104 zł36 m² 10 087 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja murapol. Wolka - Cichy i rewelacyjnie skomunikowany sam środek Górnośląskiej Metropolii. Wolka, ul. Odległa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

314 578 zł19 m² 16 461,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Zainwestuj W kołobrzegu!/lux/niższa cena!/spa0%. Oferujemy Państwu na sprzedaż luksusowe apartamenty wraz ze strefą rekreacyjną spa. Apartamenty to kameralna inwestycja, która zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wielka

Wrocław,dolnośląskie

590 001 zł54 m² 10 893,70 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Top przy Aquaparku/tramwaj skytower/parking za szlabanem Oferujemy do sprzedaż w pełni rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe w najlepszej pod inwestycję lokalizacji- krzyki ul. Wielka - 3 minuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

572 336 zł64 m² 8 975 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja jw. Construction - Osiedle Kościuszki Duże, jasne, nowe i komfortowe mieszkanie. z balkonem. Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szosa Ciechanowska

Przasnysz,mazowieckie

260 000 zł45 m² 5 784,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością przedstawiam wyjątkową ofertę mieszkania dwupoziomowego z klimatycznym poddaszem położonego przy ul. Szosa Ciechanowska w Przasnyszu. Usytuowane na 1 i 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zatorska

Wrocław,dolnośląskie

590 000 zł54 m² 11 028 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

duże / rozkład / garderoba / parking + komórka Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w dzielnicy Psie Pole os. Zakrzów przy ul. Zatorskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Olbrachtowska

Wrocław,dolnośląskie

629 990 zł56 m² 11 245,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Stabłowice-Olbrachtowska | 2pok |garaż!. Polecam na sprzedaż przytulne i ciepłe 2 pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej dzielnicy Stabłowice, ul. Olbrachtowska (sklepy spożywcze ok 5min spacerem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Poznań,wielkopolskie

450 274 zł35 m² 12 846,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Idealna dla inwestora bez prowizji! bez podatku pcc 2%! zakup od Dewelopera! duża I ustawna kawalerka Dzięki super układowi okien możesz przerobić kawalerkę na 2 pokoje + balkon! Wybierz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Wrocław,dolnośląskie

936 005 zł58 m² 16 278,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 05.2026 * Świetna lokalizacja TERAZ NIŻSZA CENA! CENA PRZED PROMOCJĄ 955 107 zł Funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kazachstańska

Wrocław,dolnośląskie

414 995 zł32 m² 13 103,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Brochów-ul.Kazachstańska | Duża kawalerka! 2023.| Polecam na sprzedaż mieszkanie znajduje się w spokojnej dzielnicy Wrocławia, kilka kilometrów od Rynku i od wschodniej obwodnicy Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Spokojna

Rajkowo,zachodniopomorskie

365 000 zł32 m² 11 558 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Rajkowo, warzymice, ul. Spokojna, kawalerka, balkon, II piętro, miejsce postojowe, niski budynek. Tylko u Nas! Klucze w biurze! Oferuję na sprzedaż nowe developerskie mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batuty

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł46 m² 14 192,10 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2 tuż przy Metrze Służew! Mieszkanie o powierzchni 45,8 m2 składa się z : - Salonu z balkonem - Sypiani - Oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Chełm,lubelskie

159 000 zł50 m² 3 575,83 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mamy przyjemność zaoferować Państwu mieszkanie bezczynszowe w kamienicy na pierwszym piętrze, stanowiący odrębną nieruchomość o powierzchni 44,88 m2, mieszczące się w Chełmie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

701 800 zł61 m² 11 504,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Warszawa,mazowieckie

663 000 zł38 m² 17 680 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,5m2, usytuowane na 5 piętrze w budynku 10 piętrowym z 1970 roku zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Międzynarodowej. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Architektów

Rzeszów,podkarpackie

741 000 zł78 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Biuro nieruchomości Trio ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż na ul. Architektów 1 o powierzchni 78m2 Mieszkanie położone jest na ostatnim piętrze w bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szewska

Lublin,lubelskie

599 000 zł46 m² 12 990,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Ofertą sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w 5-cio piętrowym bloku. Mieszkanie znajduje się w ścisłym centrum Lublina. Wewnątrz salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

711 443 zł65 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie w super lokalizacji oraz umiejscowieniu w budynku! Z widokiem na Staw Królewiecki Lokalizacja: - 30m do autobusu, który zawiezie Cię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesławicka

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł41 m² 14 457,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 40,81m2, położone na 5 piętrze 10 piętrowego budynku. Zlokalizowane w doskonale skomunikowanej okolicy, niedaleko metra Bródno. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolfkego

Warszawa,mazowieckie

714 000 zł50 m² 14 337,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 49,8m2, usytuowane na 10 tym piętrze w bloku zlokalizowane na Bemowie. Budynek ocieplany. Na powierzchnię mieszkania składa sie: przedpokój / 5,8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bociania

Wrocław,dolnośląskie

1 175 050 zł83 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna Rodzinna okolica * Realizacja III Kwartał 2025 Idealne dla Rodziny mieszkanie z dużym Balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Mrówcza

Warszawa,mazowieckie

420 000 zł26 m² 16 153,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Oferujemy Państwu 26-metrową kawalerkę w odnowionym budynku z lat 80. Blok w ciągu ostatnich dwóch latach przeszedł gruntowny remont związany z wymianą dachu, odnowieniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pogonowskiego

Łódź,łódzkie

541 926 zł47 m² 11 550 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,92 m z balkonem i przestronnym tarasem o powierzchni 18,8 m ! Stan deweloperski - do wykończenia. Możliwość dokupienia miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

159 000 zł27 m² 5 932,84 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Witam serdecznie. Do sprzedania mieszkanie - kawalerka o powierzchni ok. 26,80 m + piwnica na Podzamczu w Wałbrzychu. Możliwe jest pozostawienie mebli na wyposażeniu. Mieszkanie po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Odyńca

Warszawa,mazowieckie

2 899 000 zł103 m² 28 126,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Opiekun oferty tel. Ustawne 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, o powierzchni 103.07 m2 na Starym Mokotowie. Podstawowe informacje: mam przyjemność zaprezentować Państwu apartament.