dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 182 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 182 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Silnikowa

Warszawa,mazowieckie

713 050 zł52 m² 13 738,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 51,90 m , usytuowanego na 1. piętrze w atrakcyjnej cenie. Mieszkanie znajduje się na Warszawskich Szamotach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

708 330 zł63 m² 11 190 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w otoczeniu wody i pięknej zieleni, niemal w samym centrum Bydgoszczy to wymarzone miejsce do życia. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

480 000 zł55 m² 8 725,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż 55 metrowe mieszkanie 3 pokojowe z osobną kuchnią oraz z osobną łazienką i wc. Mieszkanie składa się z salonu o powierzchni blisko 18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bezrzecze

Bezrzecze,zachodniopomorskie

625 000 zł69 m² 9 057,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 69 m2 z balkonem, położone na 1 piętrze niskiego bloku. Standard Mieszkanie bardzo jasne i słoneczne, rozkładowe do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Branickiego

Warszawa,mazowieckie

1 300 000 zł69 m² 18 898,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Avenue Estate prezentuje 3 pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, położone w prestiżowej części Warszawy Miasteczku Wilanów. Nieruchomość Mieszkanie znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Sikorskiego

Żory,śląskie

315 000 zł55 m² 5 727,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam mieszkanie w Żorach na osiedlu Sikorskiego na 3 piętrze. Mieszkanie umeblowane, salon z balkonem od południa pięknie nasłoneczniony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zemska

Wrocław,dolnośląskie

690 000 zł60 m² 11 424 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Opiekun oferty tel. Oferta wyłącznie w sdp! Mieszkanie po kapitalnym remoncie wykonanym 4 lata temu (z całkowitą wymianą instalacji elektrycznej, nowymi oknami, podłogami, kaflami, gładziami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Złota

Ząbki,mazowieckie

490 000 zł40 m² 12 250 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, 40 mkw w budynku z 1999 roku w Ząbkach. Rozkład: - sypialnia (8,75m2) - Salon z aneksem kuchennym ( 21,61m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Barskich

Wrocław,dolnośląskie

589 000 zł39 m² 15 239,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Sprzedam mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 38,65m2 zlokalizowane w zachodniej części Wrocławia, osiedle Nowe Żerniki. Dookoła niska zabudowa wielorodzinna. Wspólnota mieszkaniowa oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Sokółka,podlaskie

265 000 zł39 m² 6 787,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 40 m2 w centrum Sokółki przy ul. Piłsudskiego. Nieruchomość jest położona na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

449 995 zł42 m² 10 683,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie w szeregu |ok. Psiego Pola!| 2pok. |. Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42m2 + 16m2 strych nieużytkowy, pełniący funkcję schowka. Opiekun oferty : Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Iwaszkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

819 999 zł71 m² 11 520 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Opiekun oferty Trzypokojowe mieszkanie 71,18m2 w dzielnicy krzyki(wojszyce) we Wrocławiu. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się na kameralnym osiedlu w otoczeniu niskich bloków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hawelańska

Poznań,wielkopolskie

514 000 zł42 m² 12 238,10 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkań w inwestycji. (oferta biura sprzedaży dewelopera). Zakup bez pcc i prowizji! Brak konieczności zakupu miejsca postojowego!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krzyżanowskiej

Kielce,świętokrzyskie

749 000 zł83 m² 9 002 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania 83,2m2 na ul Krzyżanowskiej 7 w Kielcach. Parter blok 4 piętrowy po termomodernizacji Dostępne od zaraz Najważniejsze atuty * Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

869 000 zł53 m² 16 396,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż ustawne, dwustronne mieszkanie położone na Warszawskim Targówku, przy ul. Krzewnej. Mieszkanie jest idealnym wyborem dla osób ceniących komfort, funkcjonalność oraz doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

322 090 zł33 m² 9 760,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł42 m² 18 810 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

.Muranów! Idealna lokalizacja! Ciekawe mieszkanie! Kamienica przy al. gen. Władysława Andersa! Metro Ratusz Arsenał! Prezentujemy dwupokojowe mieszkanie 42m2. przy jednej centralnych ulic Śródmieścia!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Święta Katarzyna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

698 990 zł60 m² 11 630,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Siechnice/ratusz/parking i komórka w cenie!/3pok/centrum/balkon/premium Okazja! Miejsce parkingowe i komórka lokatorska w cenie! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Papierni Prądnickich

Kraków,małopolskie

724 000 zł48 m² 14 940,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Lokalizacja: kraków, prądnik Biały, ul. Papierni Prądnickich Cena sprzedaży : 724 000zł Powierzchnia: 48,46m2 Piętro: 2/5 Pokoje: dwie sypialnie + salon z aneksem Na sprzedaży mieszkanie 3 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kosynierów

Marki,mazowieckie

767 140 zł70 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego trzypokojowego mieszkania w nowoczesnym, nowobudowanym budynku w podwarszawskich Markach. Ten kameralny projekt wyróżnia się na tle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hubska

Wrocław,dolnośląskie

820 000 zł56 m² 14 608,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie położone na zamkniętym osiedlu Mieszczańskim przy ulicy Hubskiej 60. Lokal oddany do użytku w 2014 roku, jest kompletnie wyposażony i gotowy do przejęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowosądecka

Kraków,małopolskie

649 000 zł45 m² 14 390,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkaniem Z balkonem zielona okolica - świetnie skomunikowane N20 Nieruchomości prezentuje na sprzedaż gotowe do zamieszkania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kotlarska

Wrocław,dolnośląskie

539 000 zł35 m² 15 312,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Takie okazje zdarzają się niezwykle rzadko - możesz zainwestować w mieszkanie znajdujące się 4 minuty pieszo od Wrocławskiego Rynku! Świetna inwestycja pod wynajem krótkoterminowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Baczyńskiego

Sosnowiec,śląskie

278 000 zł43 m² 6 465,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w zlokalizowane w Sosnowcu Milowice przy ul. Baczyńskiego. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 4-piętrowego bloku. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Kosynierów

Rzeszów,podkarpackie

288 000 zł22 m² 12 914,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż kawalerka przy ul. Kosynierów w Rzeszowie. Mieszkanie posiada powierzchnię 22,3 m2 i usytuowane jest na parterze w niskim 4- piętrowym bloku. Układ mieszkania: - duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szafera

Kraków,małopolskie

990 000 zł54 m² 18 333 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Biuro Nieruchomości Stare Miasto prezentuje mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Sądowej i Szafera. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wiejska

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł32 m² 26 562,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Najbardziej pożądana lokalizacja w Warszawie przy ulicy Wiejskiej vis a vis Hotelu Sheraton w bliskości Sejmu rp. Przestronna kawalerka z dużą loggią. Mieszkanie w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stabłowicka

Wrocław,dolnośląskie

348 999 zł52 m² 6 698,64 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

tanio!/stabłowicka/okazja/królewiecka/3pok. Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie do remontu o powierzchni 52m2, mieszczące się na parterze 2-piętrowej kamienicy z 1935r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

638 991 zł43 m² 14 894,90 zł/m²

 

Piętro:6/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Promenady wr/lux/2pok/komorka w cenie!top! Polecamy Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,50 m 2 piętro w 6-piętrowym apartamentowcu z windą z 2012 rokuwrocław.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Spółdzielczości Pracy

Lublin,lubelskie

445 404 zł37 m² 11 970 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Cena promocyjna Przy zakupie w lipcu istnieje możliwości uzyskania dodatkowych atrakcyjnych rabatów i podatku pcc Do zaoferowania mam dwupokojowe mieszkanie o powierzchni łącznej 37,21.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bartąg,warmińsko-mazurskie

499 000 zł57 m² 8 722,25 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane w miejscowości Bartąg, przy ul. Tęczowy Las 2a. To idealne miejsce dla osób ceniących spokój, bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Murarska

Wrocław,dolnośląskie

470 000 zł35 m² 13 428,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na spokojnym osiedlu w okolicy ul. Górniczej: ilość pokoi: 1 Metraż mieszkania: 34,61 m2 Metraż piwnicy: ok. 13 m2 Piętro: parter/2 budynek I okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rzemieślnicza

Głogów,dolnośląskie

251 002 zł31 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Free home nieruchomości w Głogowie zaprasza do zapoznania się z ofertą na rynku pierwotnym złota podkowa - Etap D ***rolety zewnętrzne gratis! *** taras 34,80mkw Nasza oferta mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

899 000 zł85 m² 10 576,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferta W przygotowaniu Inwestycja znajduje się w bliskiej odległości od Parku Brzeźnieńskiego im. JJ. Haffnera, sąsiadującego z malowniczą plażą nad Zatoką Gdańską. Dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Syreny

Warszawa,mazowieckie

920 000 zł48 m² 19 166,70 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż: mieszkanie 48 m na Woli - Gotowe do nowego nabywcy! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 48 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Makowa

Kiełczów,dolnośląskie

698 170 zł63 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Pragniesz zamieszkać poza granicami miasta, wśród ciszy, spokoju i zieleni? Zapraszam do poznania oferty trzypokojowego mieszkania z balkonem przy ul. Makowej w Kiełczowie. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krzemieniecka

Opole,opolskie

640 000 zł61 m² 10 491,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 61m , znajdujące się na 1. piętrze niskiego bloku w lubianej dzielnicy Opola - Malinka, przy ul. Krzemienieckiej. Opis mieszkania: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

420 000 zł96 m² 4 375 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Poddasze centrum katowic sienkiewicza 3 .Witam, proponuję na sprzedaż poddasze w stanie do wykończenia na chwilę obecną wydzielone 2 pokoje , kuchnia z salonem - open space oraz łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

340 000 zł32 m² 10 526,30 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania bardzo blisko umk. Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze w wieżowcu. Powierzchnia mieszkania 32.30 m2. Składają się na nie: -2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Łódź

Łódź,łódzkie

280 000 zł40 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży przytulnego mieszkania jednopokojowego pokojowego o powierzchni 40m2 (po podłodze), usytuowanego w dzielnicy Bałuty (doły).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krzyżówki

Warszawa,mazowieckie

740 000 zł52 m² 14 222,60 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Prezentujemy mieszkanie, które będzie idealne jako pierwsze mieszkanie oraz jako lokata kapitału. Mieszkanie posiada trzy, widne pokoje, aneks kuchenny, łazienkę oraz spory balkon Lokalizacja przy ulicy.