dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 190 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 190 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Majkowskiego

Kartuzy,pomorskie

628 000 zł65 m² 9 661,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Obniżona cena obowiązuje tylko przez 2 tygodnie I nie podlega dalszej negocjacji! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego mieszkania w stanie deweloperskim, zlokalizowanego przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polo

Wrocław,dolnośląskie

1 099 999 zł67 m² 16 417,90 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie do własnej aranżacji na osiedlu Olimpia Port! Polecam na sprzedaż mieszkanie czteropokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 67 m2, usytuowane na pierwszym piętrze trzypiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jutrzenki

Józefosław,mazowieckie

1 100 000 zł75 m² 14 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferujemy na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,11 m2 w podwarszawskiej miejscowości Józefosław. To eleganckie mieszkanie usytuowanej jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

655 378 zł67 m² 9 738,16 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Tylko w niedzielę (4.08.2024) W celu uzyskania większej ilości informacji oraz umówienia się na indywidualną prezentację, proszę o kontakt telefoniczny. Jeśli nie będę mógł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jana Kazimierza

Gdynia,pomorskie

764 275 zł92 m² 8 349,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Spokojne i urokliwe miejsce do zamieszkania! - zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji - 0% podatku pcc $ cena: 764 275,00 zł! Termin realizacji budynku to IV kwartał 2024 roku. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Browarna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

435 000 zł53 m² 8 238,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta Na sprzedaż mieszkanie 52,8mkw, 2 pokoje w Elblągu przy ulicy Browarnej. Lokalizacja Ulica Browarna, blisko wyjazdu na drogę ekspresową S7, przez trasę Unii Europejskiej. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

270 000 zł38 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Przedstawiam ciepłe, przytulne, ciche i jasne mieszkanie w doskonałej lokalizacji na osiedlu Leśnym. Budynek cofnięty względem ulicy. Okna wychodzą na stronę wewnętrznego osiedla. Wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Świecie,kujawsko-pomorskie

280 000 zł46 m² 6 087 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Rezerwacja. Na sprzedaż mieszkanie na parterze - 3 pokoje. Prezentuję Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 46,00m, które znajduje się na parterze w budynku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Habicha

Warszawa,mazowieckie

779 900 zł46 m² 17 080,60 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty tel. Trzypokojowe mieszkanie 45,66 m2 z ogródkiem 25 m2 w nowej części Ursusa. Podstawowe informacje: mieszkanie z 2023 roku, gotowe do zamieszkania od ręki. Nowa zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

438 000 zł90 m² 4 866,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż mieszkanie na poddaszu w lokalizacji Katowice - Murcki, lokal znajduje sę na 3 piętrze, na poddaszu, o powierzchni całkowitej 90 m2 (46,5m2 użytkowej i tylko od tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mogilska

Kraków,małopolskie

725 000 zł42 m² 17 262 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Więcej informacji: telefon: wszystkie oferty na stronie: jeśli szukasz wygodnego mieszkania 2 pokojowego, w którym możesz szybko zamieszkać, to ta alternatywa jest dla Ciebie :). Przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kępno

Kępno,wielkopolskie

510 000 zł74 m² 6 938,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie- kępno! Oferujemy Państwu mieszkanie w samym centrum Kępna. Lokal położony jest na parterze. Posiada funkcjonalny układ pomieszczeń w skład których wchodzą: duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Turmoncka

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł37 m² 15 176,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Opiekun oferty tel. Podstawowe informacje: na sprzedaż jasne, 2-pokojowe bardzo funkcjonalne mieszkanie w bardzo cichej i spokojnej okolicy. Powierzchnia nieruchomości to 36,9 m2 z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 11 Listopada

Radom,mazowieckie

319 000 zł56 m² 5 646,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Sprzedam mieszkanie cena atrakcyjnie niska, bez pośredników.ZAPRASZAM BEZPOŚREDNIO ZAINTERESOWANYCH 3 pokoje w niskim bloku przy ul.11-Listopada róg ul.Żwirki i Wigury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Na Kozłówce

Kraków,małopolskie

959 000 zł58 m² 16 398,80 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Biuro nieruchomości ,tec Real Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu urokliwe mieszkanie przy ul. Polonijnej, o powierzchni 58,48m2, usytuowane na dziesiątym piętrze 11-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyjaźni

Lublin,lubelskie

354 000 zł43 m² 8 232,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania o pow. użytkowej 43 m2, położonego na parterze 4-pietrowego bloku przy ul. Przyjaźni w Lublinie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sikorki

Kraków,małopolskie

1 150 000 zł75 m² 15 428 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne mieszkanie na sprzedaż, znajdujące się w dzielnicy Czyżyny, na osiedlu "fajny Dom", przy ulicy Sikorki. Lokalizacja Osiedle "fajny Dom" to urocze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

537 000 zł34 m² 15 794,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Prezentujemy Państwu piękne 1-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Podgórze, przy ul. Myśliwskiej. Lokal jest bardzo przestronny i funkcjonalny, wymaga odświeżenia pod własne potrzeby. Znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krynicka

Wrocław,dolnośląskie

654 000 zł63 m² 10 445,60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Duże mieszkanie na gaju/krynicka 3-pok/inwestycja! Oferujemy na sprzedaż ładne duże mieszkanie trzypokojowe znajdujące się na Wrocławskim gaju. Mieszkanie jest w pełni rozkładowe i posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grudziądzka

Gdańsk,pomorskie

1 560 000 zł67 m² 23 283,60 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Nieruchomość położona jest na osiedlu Zajezdnia Wrzeszcz, w pierwszym budynku, który powstał w ramach tego osiedla jako pokazowy , dlatego też.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Pawła II

Myszków,śląskie

419 000 zł48 m² 8 821,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam, mieszkanie z ogródkiem, 47,50 m2, myszków, ul Jana Pawła II. Wgn Myszków ul. Sikorskiego 53g. Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie usytuowane na parterze nowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Kiełczów,dolnośląskie

599 000 zł57 m² 10 573,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Prezentujemy Państwu ofertę komfortowego mieszkania z ogródkiem w Kiełczowie. Lokalizacja: ul. Akacjowa, kiełczów Kiełczów położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rybnik

Rybnik,śląskie

330 000 zł64 m² 5 184,60 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie typu M-4 w pożądanej lokalizacji. Oferujemy do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie, o powierzchni 63,65 m2 w Rybniku przy ulicy Dąbrówki. Duże, przestronne, dobrze doświetlone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

265 000 zł46 m² 5 760,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie O pow 46 M2 .JELENIA GÓRA - centrum Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania jednopokojowego po remoncie położonego w ścisłym centrum Jeleniej Góry o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Makowskiego

Kraków,małopolskie

650 000 zł37 m² 17 567,60 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Azory - ul. Makowskiego Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Azory, ul. Makowskiego w Krakowie. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze. Składa się ono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Słonecznikowa

Gdynia,pomorskie

539 000 zł37 m² 14 607 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

*Tylko u nas* Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 36,9m2 w Gdyni na Dąbrowie. Mieszkanie znajduje się na parterze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Wrocław,dolnośląskie

360 000 zł31 m² 11 612,90 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe ( kawalerka z wydzielonym drugim mniejszym pokojem przechodnym z większego pokoju ) powierzchni 30,95 m 9 piętro w 10-piętrowym bloku z płyty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

653 954 zł68 m² 9 616,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Gotowe do odbioru! 4 pok, 2 łazienki, ogródek 59m2 Pokój z aneksem 22.5m2 Ogórdek 59,13 m2 Sypialnia 10,19m2 Sypialnia 9,82m2 Sypialnia 8.62m2 WC, Łazienka lub Garderoba 2,1m2 Łazienka 3,69m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

285 000 zł41 m² 6 951,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 41,2 m , znajdującego się na trzecim piętrze niskiego bloku. Szczegóły nieruchomości: powierzchnia: 41,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

415 000 zł58 m² 7 155,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie na sprzedaż * 58m2 * 3 pokoje * Rubinkowo I Cechy oferty: - duży słoneczny salon - wyposażenie widoczne na zdjęciach w cenie - mieszkanie rozkładowe, dwustronne - brak ruchu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

270 000 zł34 m² 7 826,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj w cichej okolicy blisko natury! Miejsce idealne dla rodzin z dziećmi, młodych osób jak i seniorów. Bezpieczeństwo i spokój na pierwszym miejscu. Prezentowane mieszkanie: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

699 783 zł50 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalne mieszkanie 3 pokoje mistrzejowice blisko! świetna lokalizacja/spokojna okolica/wysoki standard inwestycji inwestycja jest W trakcie budowy termin oddania koniec 2026 roku forma wlasnosci:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bunscha

Kraków,małopolskie

652 905 zł39 m² 16 677 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy 2 pokojowe mieszkanie na kameralnym osiedlu przy ul. K. Bunscha w Krakowie bez pcc Inwestycja ukończona! W sprzedaży dostępne mieszkania o powierzchni od 32,72m2 do 76,23m2 Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Żagań,lubuskie

199 000 zł80 m² 2 490,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Żagań ulica Leśna ,mieszkanie bezczynszowe o powierzchni użytkowej 63,42m2 na sprzedaż. Oferuję mieszkanie w budynku 2 rodzinnym , stanowiące 52% całej nieruchomości wraz z udziałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buszka

Kraków,małopolskie

9 500 000 zł442 m² 21 483,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży jednego z największych apartamentów w Krakowie. Apartament o powierzchni całkowitej 442,2m2 z 139m2 tarasem zajmuje dwie ostatnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Śmigłego-Rydza

Łódź,łódzkie

480 000 zł52 m² 9 174,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Dąbrowa| Komfortowe 3 pokoje| 52m2| dobra komunikacja| do wprowadzenia| dla Ciebie i Twojej rodziny Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą komfortowego i przytulnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hokejowa

Gdańsk,pomorskie

526 160 zł55 m² 9 611,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie na nowo powstałym osiedlu Zdrovo 2. Mieszkanie oryginalnie zaprojektowane jako 2 pokojowe z możliwością przerobienia na 3 pokoje. Atuty: - inwestycja powstała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wygoda

Wieliczka,małopolskie

888 000 zł75 m² 11 840 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Więcej informacji: tel.; Krystyna tel. e-mail: wszystkie oferty na stronie Jeśli szukasz mieszkania trzypokojowego w nowym budownictwie i gotowego do zamieszkania, to ta alternatywa jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Dąbrowa Górnicza,śląskie

364 500 zł50 m² 7 290 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

sprzedam bezpośrednio (bez prowizji dla agencji) 2 - pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Tysiąclecia, dzielnica Gołonóg. położone na 11 piętro z 13 mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Półwiejska

Kostrzyn,wielkopolskie

305 000 zł41 m² 7 439,02 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży oferty biura sprzedaży dewelopera. Nie płacisz prowizji! II pokojowe mieszkanie w spokojnej zielonej okolicy jedyne 20 minut od Poznania!.