dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Legionowo

Legionowo,mazowieckie

791 700 zł74 m² 10 698,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Atrakcyjne 4-pokojowe mieszkanie po remoncie w świetnej lokalizacji Zapraszam do zapoznania się z ofertą przepięknego, rozkładowego 4-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kulczyńskiego

Warszawa,mazowieckie

1 075 000 zł85 m² 12 647,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Do sprzedania rozkładowe dla rodziny: dwustronne, mieszkanie przy obecnym układzie 3-pokojowe z oddzielną, widną kuchnią i jadalnią o łącznej powierzchni 85m2. Położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

895 000 zł40 m² 22 629,60 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecam słoneczne i ciche 2-pokojowe mieszkanie w Śródmieściu przy ul. Jana Pawła II nieopodal Ronda onz. Nieruchomość usadowiona na 12/15 piętrze budynku z 1970 r. Świetne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Świętokrzyska

Warszawa,mazowieckie

600 000 zł20 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Inwestycja na wynajem krótkoterminowy - dotychczasowe obłożenie blisko 100 %. Kamienica z oknami na całej wysokości pomieszczenia - doświetlone wnetrze z widokiem na Plac Powstańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

340 000 zł64 m² 5 298,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Szukasz swojego M4?! okazja czeka na ciebie. .ciepłe i ciche mieszkanie .pomożemy ci urządzić w stylu jaki lubisz Ofertą jest mieszkanie w stanie do remontu/odświeżenia o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gryfa Pomorskiego

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

704 640 zł44 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta Przedmiotem sprzedaży jest narożny apartament położony w centrum Międzyzdrojów o powierzchni 44,04 m na czwartym piętrze budynku z windą. Wyjątkowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lubin

Lubin,dolnośląskie

650 000 zł87 m² 7 462,69 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4 pokoje , 87m 2 , bezczynszowe w nowym budynku z miejscem postojowym w garażu podziemnym Nowocześnie wykończone, klimatyzowane mieszkanie położone w monitorowanym nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

620 000 zł46 m² 13 463,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie umeblowane i wyposażone w sprzęt agd! Z prawdziwą przyjemnością oferuję Państwu na sprzedaż nowoczesne i zadbane 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pogonowskiego

Łódź,łódzkie

316 000 zł45 m² 6 991,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania z dużym potencjałem, zlokalizowanego w odległości 900 m od Manufaktury. Lokal mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętokrzyska

Wrocław,dolnośląskie

995 000 zł107 m² 9 299,07 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Uwaga cena promocyjna za m2 nie całe 9.300zl! Idealne na inwestycje. Na sprzedaż duże mieszkanie aż 107m2 z balkonem oraz komórka lokatorska, w pięknej turystycznej stronie Wrocławia ;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skwierzyńska

Wrocław,dolnośląskie

509 999 zł42 m² 12 142,80 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

We speak English, call for more details! English version below. Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie idealne pod inwestycję, 2,5 km od centrum! informacje podstawowe Cena: 509 999 zł Metraż: 41,59 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kossutha

Warszawa,mazowieckie

700 000 zł50 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy lokal w sercu Bemowa. Mieszkanie położone przy ul. Lajosa Kossutha 2 oraz składa się z dwóch pokoi. Na dokładnie 49,91 m składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dzielna

Warszawa,mazowieckie

1 590 000 zł64 m² 24 941 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa związanych z zakupem nieruchomości. Elegancka inwestycja "dzielna 64" zrealizowana przez Ochnik Development zlokalizowana jest na pograniczu Śródmieścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

465 908 zł35 m² 13 450 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Posiadamy 4 pokojowe, nowe mieszkanie w stanie deweloperskim na Białołęce. Niska zabudowa 3 kondygnacyjna, budynki w technologii modułowej drewnianej przyjaznej dla środowiska i dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ruda Śląska

Ruda Śląska,śląskie

230 000 zł38 m² 6 052,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38m2 w skład którego wchodzą: - kuchnia otwarta na słoneczny salon - sypialnia - przedpokój - łazienka z wc W mieszkaniu nie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kasztanowa

Sulejówek,mazowieckie

639 000 zł49 m² 13 040,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 49,06 m , z dodatkową antresolą o powierzchni 15 m . Mieszkanie wykończone 5 lat temu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

760 000 zł57 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na warszawskich Stegnach. Mieszkanie składa się z: - 3 osobnych pokoi (18 m2, 10 m2, 9 m2); - kuchni - widna, osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kosmonautów

Poznań,wielkopolskie

445 000 zł47 m² 9 468,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Niski blok, 4 piętro, rewelacyjna lokalizacja! Os. Kosmonautów, 47,3m2, 3pokoje, balkon, piwnica Układ niezależny, mieszkanie dwustronne! Bardzo blisko przystanku tramwajowego i autobusowego! Duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Kraków

Kraków,małopolskie

1 260 000 zł104 m² 12 134 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piłsudskiego

Starogard Gdański,pomorskie

219 999 zł35 m² 6 271,35 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ta kawalerka jest naprawdę urokliwa! Gdy wejdziemy, znajdziemy się w małym, ale przytulnym holu, który prowadzi nas do głównego pomieszczenia. Na lewo od wejścia znajduje się drzwi prowadzące do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Miła

Rzeszów,podkarpackie

549 000 zł43 m² 12 767,40 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Osiedle Srebrne Klony - ulica Miła - Rok budowy: 2017 - Piętro: 2. - ogrzewanie: piec gazowy w zabudowie - Czynsz: około 195 zł (zawiera zaliczkę na wodę, wywóz śmieci oraz koszty utrzymania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Awicenny

Wrocław,dolnośląskie

574 766 zł42 m² 13 717,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Rozkładowe i jasne, 2 pokojowe mieszkanie ze skosami do 4,5m wysokości nadające mieszkaniu unikalnego charakteru oraz dające możliwość wybudowania antresoli! Zamieszkaj w zielonej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Gdynia,pomorskie

536 750 zł56 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż Przestronne, 3 - pokojowe 56, 29 m 2 mieszkanie znajdujące się w Gdyni przy ul. Żeromskiego (pogórze). Pomieszczenia: - przestronny salon, - pokój - sypialnia - duża oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gliwice

Gliwice,śląskie

389 828 zł37 m² 10 496 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa Inwestycja w Gliwicach! Super Lokalizacja! 0% prowizji! zakup bezpośrednio od dewelopera! Miejsce postojowe naziemne i Smart Home Premium w cenie! Kompaktowe układy od jedno- do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wybickiego

Kraków,małopolskie

799 000 zł44 m² 18 159,10 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bezprowizyjnie, bez pcc, bez ukrytych kosztów z dodatkowymi bonusami tylko dla naszych klientów ;-) kraków, ok. Wrocławska centrum dostępne metraże: 27.49 - 72.34 m2 LICZBA MIESZKAŃ: 164 lokal 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Jagiełły

Brzesko,małopolskie

339 000 zł61 m² 5 584,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania, położonego w malowniczej i spokojnej okolicy na osiedlu Jagiełły w Brzesku. To idealne miejsce dla rodzin, osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

540 000 zł52 m² 10 384,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Do sprzedania mieszkanie 52m2 z jednym takim układem pomieszczeń! Nowy projekt zakładał powiększenie łazienki i stworzenie przejścia pomiędzy sypialnia i pokojem dziecięcym/gabinetem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Próchnika

Koszalin,zachodniopomorskie

418 000 zł54 m² 7 798,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy atrakcyjne, trzypokojowe mieszkanie na osiedlu Przylesie! Lokal mieszkalny o pow. 53,6m2, położony na I piętrze w bloku IV piętrowym - Koszalin, ul. Próchnika. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lublańska

Kraków,małopolskie

765 000 zł41 m² 18 514 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Tym razem chciałam zaprezentować mieszkanie, w pełni umeblowane oraz wykończone w wyższym standardzie i gotowe do wejścia. Jest to jasne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piękna

Sosnowiec,śląskie

259 000 zł46 m² 5 571 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja: sosnowiec , ul. Piękna Opis: z przyjemnością prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie położone na ul. Pięknej w Sosnowcu. Nieruchomość ma powierzchnię 46,90m2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kielce

Kielce,świętokrzyskie

585 000 zł50 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Rezerwacja! oferta na wyłączność 0 % prowizji od kupującego! sprzedaż bez pośrednika. Oferuje na sprzedaż: piękne, nowoczesne i funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

379 500 zł63 m² 6 061,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Niższa cena! Przestronne mieszkanie 3-poojowe z oddzielną kuchnią o pow. 62,61 mkw położone na 2 piętrze w niskim bloku na os. Manhattan na Górczynie. Dobry standard: okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Nabycińska

Wrocław,dolnośląskie

439 000 zł25 m² 17 560 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Serdecznie polecam na sprzedaż przepiękną i jasną kawalerkę o łącznej powierzchni 25m2. Nieruchomość usytuowana jest na wysokim parterze w czteropiętrowym bloku mieszkalnym z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łódź,łódzkie

289 000 zł33 m² 8 757,58 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Wyobraź sobie mieszkanie na ostatnim piętrze wieżowca w Łodzi, dzielnicy Chojny. Miejsce, gdzie jedynym dźwiękiem są Twoje własne kroki, a widok z okna codziennie przypomina, że życie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strawińskiego

Wrocław,dolnośląskie

599 008 zł40 m² 15 012,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Krzyki Jagodno /2 pok/39m2/lux /2 pok! Polecam sprzedaż piękne, w pełni umeblowane, dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Igora Strawińskiego na Wrocławskim Jagodnie. Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kompasowa

Warszawa,mazowieckie

793 260 zł41 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Do sprzedaży prezentujemy pięknie wykończone mieszkanie o powierzchni 40,68 m2 zlokalizowane w dzielnicy Praga Południe. Położone jest na 5 piętrze 6 piętrowego bloku z 2016 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

519 750 zł58 m² 8 961,21 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Okazja zakupu tylko do dziś - 12-08-2024 mieszkania z 25% obniżką w stosunku do wyceny rzeczoznawcy na licytacji elektronicznej zleconej przez sąd. Mieszkanie 58 m2 przy ul. Odkrytej 58a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 900 000 zł91 m² 20 879,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu piękny apartament na Bemowie z przepięknym widokiem. Metraż mieszkania to 91m2 I składa się Z : Trzech sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Słonimska

Wrocław,dolnośląskie

725 000 zł66 m² 10 984,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

DO biura! Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie na ul. Słonimskiej o powierzchni 66m2. To dwupoziomowe mieszkanie charakteryzujące się niepowtarzalnym układem pomieszczeń i atrakcyjnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

775 000 zł49 m² 15 816,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie. Metraż mieszkania to 49m2 i składa się z : - salonu o powierzchni 16,5 m -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Imieli

Ruda Śląska,śląskie

152 000 zł36 m² 4 257 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1918

Mieszkanie wyposażone do zamieszkania o powierzchni 35,71 m2 w Rudzie Śląskiej dzielnica Godula to okazja nie tylo dla poszukujących własnego M, ale również dla osób poszukujących lokalu.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij