dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

340 000 zł57 m² 5 964,91 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wombat nieruchomości prezentuje 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 57m 2 , usytuowane na drugim piętrze kamienicy. To doskonała propozycja dla osób poszukujących mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

1 300 000 zł62 m² 20 968 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Przedmiotem sprzedaży jest bardzo ładny apartament o wysokim standardzie zlokalizowany w budynku wybudowanym w 2006 roku, znajdującym się na terenie osiedla "Miasteczko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

889 000 zł47 m² 18 886,80 zł/m²

 

Piętro:7/19

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Opiekun oferty tel. Jasne, w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 zlokalizowane przy Rondzie Wiatraczna. For English scroll below | On parle français Podstawowe informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kutrzeby

Wrocław,dolnośląskie

999 900 zł96 m² 10 383,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie z bardzo dużym ogrodem - 200m2 położone na prestiżowej dzielnicy Wrocławia - Ołtaszynie. W swojej ofercie posiadam również inne oferty z tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prosta

Warszawa,mazowieckie

2 300 000 zł101 m² 22 772,30 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 4 pokojowe, ma dwie łazienki. Umeblowane. Dwa miejsca miejsca garażowe i komórka lokatorska. Lokalizacja w centrum Warszawy na Woli, przy rondzie Daszyńskiego. Do stacji metra 3 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

750 000 zł79 m² 9 493,67 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Szukasz mieszkania do wejścia od zaraz z doskonałą komunikacją? Marzysz o pozamiejskim spokoju z jednoczesną pełną infrastrukturą i szybkim dostępem do centrum? bingo! Dzisiaj mam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

889 000 zł68 m² 13 114 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz Funkcjonalne mieszkanie z dużym balkonem. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Białystok,podlaskie

389 000 zł44 m² 8 942,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Przedstawiam nieruchomość znajdującą się na osiedlu Mickiewicza w doskonałej lokalizacji. Lokal na parterze z balkonem o powierzchni całkowitej 43,5 m2.Mieszkanie z potencjałem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przewóz

Kraków,małopolskie

748 000 zł45 m² 16 622,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Ustawne, dwupokojowe mieszkanie Z balkonem blisko zalewu bagry! Prezentuję na sprzedaż ustawne, dwupokojowe mieszkanie o pow. 44,70 m2 położone na 3 piętrze budynku z windą przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Aleja Obrońców Tobruku

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

679 000 zł78 m² 8 709,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Rezerwacja Szukasz przestronnego mieszkania dla rodziny na os. Mleczna w Olsztynie? Może jesteś inwestorem, który szuka mieszkania pod inwestycję z zamysłem wynajmu na pokoje? Świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reymonta

Kłodzko,dolnośląskie

150 000 zł38 m² 3 929,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1897

Na sprzedaż klimatyczne, 2-pokojowe mieszkanie bezczynszowe, zlokalizowane w centrum Kłodzka, ul. Reymonta. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w kamienicy. Najważniejsze informacje: - metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

659 001 zł60 m² 10 941,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Doskonała lokalizacja, blisko park, rondo, tramwaj/autobus, uniwersytet ekonomiczny wrocław krzyki, ok. PL. Powstańców śląskich / 3 pokoje, kuchnia, balkon, piwnica, garaż 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Gdynia,pomorskie

480 000 zł42 m² 11 385,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Witam. Przedstawiam ofertę atrakcyjnego, pięknie i stylowo wykończonego mieszkania, które wystawiam na sprzedaż w Gdyni Cisowej. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni całkowitej 42,16 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

540 001 zł44 m² 12 151,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Dobra inwestycja, doskonałe pod wynajem wrocław krzyki borek okolica parku południowego - 3 pokoje, kuchni, łazienka, wc - 44,44 M2 serdecznie polecam I zapraszam na prezentacje W drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wspólna

Warszawa,mazowieckie

1 275 000 zł43 m² 29 651,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Opiekun oferty tel. Dwa pokoje w ścisłym centrum Warszawy! Podstawowe informacje: mieszkanie znajduje się w budynku z 2006r. Posiada ogromny taras (16,15 m ) oraz komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Szczecin,zachodniopomorskie

799 000 zł99 m² 8 094,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 98,71m w kamienicy przy Wałach Chrobrego zlokalizowane na 1. piętrze w odnowionej kamienicy. Mieszkanie jest przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okrężna

Świdnica,dolnośląskie

259 000 zł45 m² 5 756 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego o powierzchni 45m2, znajdującego się niedaleko galerii świdnickiej. W skład mieszkania wchodzi : - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

366 000 zł60 m² 6 147,13 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*** Rezerwacja do 20.09.2024r *** ATRAKCYJNE - 59,54m2 - Os. Staszica - ul. Marii dąbrowskiej - koło parku Cena do negocjacji Biuro certus nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Poznań

Poznań,wielkopolskie

661 049 zł60 m² 10 964,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

U nas mieszkanie pomaga Ci wybrać architekt i projektant wnętrz! Ponad 70 inwestycji w Poznaniu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Odbieramy do 21:30, zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Beliny-Prażmowskiego

Radom,mazowieckie

270 000 zł33 m² 8 115,42 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Usytuowane na wysokim parterze. Idealny rozkład mieszkania - bez przechodnich pomieszczeń. Słoneczna ekspozycja okien, mieszkanie środkowe, bardzo ciepłe. Przestronny i ustawny pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

796 075 zł73 m² 10 948,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Jako architekt i projektant wnętrz pomogę Ci znaleźć i wybrać właściwe mieszkanie. Zaproponuję możliwe zmiany w układzie funkcjonalnym. Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Warszawa,mazowieckie

1 217 160 zł64 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Great Home z przyjemnością prezentuje: mieszkanie 2poziomowe - salon z aneksem i łazienką na dole, na górze sypialnia z gabinetem. Na dole 8m balkon, na górze30m taras lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dębowa

Pruszków,mazowieckie

595 000 zł49 m² 12 044,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie w Pruszkowie o pow. 49 m2 usytuowane na parterze w 4 piętrowym budynku z lat 80-tych. Mieszkanie rozkładowe dwustronne w stanie po remoncie 2 lata temu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Wrocław,dolnośląskie

949 001 zł79 m² 11 997,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wrocław, krzyki - partynice / 4 pokoje, ogródek, garaż, komórka, winda parter cztery pokoje Z ogródkiem - zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje Czteropokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chałubińskiego

Gdańsk,pomorskie

639 000 zł63 m² 10 078,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuję do sprzedaży środkowe, dwustronne, w dobrym stanie ( do odświeżenia ) 3-pokojowe (63,4 m2) mieszkanie na 4 piętrze w budynku 4 piętrowym. Zapraszam do wirtualnego spaceru po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Masarska

Kraków,małopolskie

1 100 000 zł40 m² 27 424,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Sprzedam bezpośrednio, bez prowizji nowe, gotowe do wprowadzenia się mieszkanie. W pełni umeblowane i wyposażone w sprzęty agd i klimatyzacje. Funkcjonalne wnętrze zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

550 000 zł40 m² 13 878,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż urokliwe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,85m2, zlokalizowane na zamkniętym osiedlu Ornament w Szczecinie. Opis mieszkania: mieszkanie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mysłowice,śląskie

359 000 zł49 m² 7 326,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta zarezerwowana Oferta tylko u nas - zapraszam na prezentację! Zadzwoń lub napisz do nas: ładne i zadbane 2 pokojowe mieszkanie położone przy ul. Brzęczkowickiej w Mysłowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gdańska

Łódź,łódzkie

850 000 zł68 m² 12 527,60 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie (67,85 m2), położone na 7 piętrze z ośmiu, w nowej inwestycji central park 3 w centrum Łodzi. Budynek zlokalizowany jest przy ulicy Gdańskiej 147a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Wybrzeża

Gdynia,pomorskie

799 000 zł51 m² 15 666,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie w ścisłym centrum Gdyni. Lokal w bardzo dobrym standardzie, wygodny i świetny na inwestycję pod wynajem W okolicy pełne zaplecze handlowo - usługowo - rekreacyjne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

619 001 zł44 m² 14 164,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Wrocław - krzyki, rymarska / racławicka - dwa pokoje, komórka, garaż zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

450 000 zł100 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

= rezerwacja = Do sprzedaży oferujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie usytuowane w odrestaurowanej, staromiejskiej kamienicy znajdującej się Śródmieściu Wałbrzycha, przy reprezentacyjnej Alei.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kilińskiego

Szklarska Poręba,dolnośląskie

453 300 zł30 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Centrum Szklarskiej Poręby - III linia zabudowy od ul. Kilińskiego. Super lokalizacja - spokój - duży balkon Parter - południe - widok na Szrenicę - duży balkon 9m2 Jeśli szukacie Państwo apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cztery Podkowy

Wysoka,dolnośląskie

773 001 zł66 m² 11 712,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Wysoka, cztery podkowy, przedmieście wrocławia / 4 pokoje / II poziomy / garaż ładne funkcjonalne mieszkanie - zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje Piękne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 3 Maja

Katowice,śląskie

420 000 zł98 m² 4 263,96 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1980

Szukasz idealnego miejsca na inwestycję? Mamy dla Ciebie niepowtarzalną ofertę - piętrowe lokale z możliwością wykonania patio i aranżacji na butikowe apartamenty pod najem krótkoterminowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

310 000 zł33 m² 9 337,35 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu! Idealne dla studentów, młodych par lub inwestorów szukających nieruchomości pod wynajem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Praska

Kraków,małopolskie

660 000 zł36 m² 18 222 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Dzień dobry, do sprzedaży oferuję 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,22 w budynku z 1930 znajdujące się w południowej części Krakowa - dzielnicy Dębniki. Lokalizacja: ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

389 000 zł38 m² 10 236,80 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane na 8 piętrze 12 piętrowego bloku na poznańskich Ratajach, os. Powstań Narodowych. Największym atutem jest duża swoboda aranżacyjna tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

395 000 zł37 m² 10 606,90 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie spółdzielcze własnościowe o metrażu 37,24 m2 z balkonem, z którego można delektować się pięknymi widokami na panoramę Szczecina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Ropczyce,podkarpackie

259 000 zł49 m² 5 329,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Homever ma przyjemność zaoferować Państwu mieszkanie zlokalizowane w Ropczycach przy ul. Armii Krajowej. Mieszkanie o powierzchni 48,6 m2 w stanie do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kolbego

Warszawa,mazowieckie

999 999 zł63 m² 15 873 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie 62,2 M2 | 3 pokoje | ursynów prywatne osiedle dla kogo : Mieszkanie idealnie spełni oczekiwania rodziny 2+2, lub inwestora poszukującego mieszkania na wynajem. Budynek: mieszkanie zlokalizowane.