dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 357 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 357 ogłoszeń

530 000 zł48 m² 11 041,67 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Dobre Klucze przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania powierzchni 48 m2. Nieruchomość znajdujące się w wieżowcu z windą na 4 piętrze os. Nowe Miasto. Trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie z dwiema sypialniami, położone na 2. piętrze w kameralnej inwestycji w świetnej lokalizacji. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 000 zł75,91 m² 7 508,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania, zlokalizowanego w Częstochowie przy ul. Makuszyńskiego 155. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł60,50 m² 16 363,64 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż przestronne i ustawne 2-pokojowie mieszkanie w kompleksie z 2009 roku wybudowanym przez firmę Ronson. #lokalizacja# Stare Miasto / ul. Kazimierza Wielkiego. Doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

1 153 637 zł75,79 m² 15 221 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: krzysztof Dudek tel.   Nowe 3-pokojowe mieszkanie z 2019 roku, położone w centrum miasta na Kępie Mieszczańskiej. Wyposażone, gotowe do zamieszkania od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł47,86 m² 15 440,87 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta na wyłączność Na sprzedaż wyjątkowy apartament o pow. 47,53 m2, położony w nadmorskiej miejscowości Sarbinowo idealna inwestycja z gwarantowanym dochodem! Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

498 000 zł45,51 m² 10 942,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 45,51 m2 na kameralnym osiedlu mieszkaniowym ja_sielska na poznańskich Podolanach. Jeśli chcesz zamieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

754 800 zł49,33 m² 15 301,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,33 m , położone w Warszawie Ursus, w kameralnym, niskim budynku na terenie ogrodzonego i monitorowanego bloku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł77,14 m² 8 426,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 77,14 m2 znajduje się na 4 piętrze 4-piętrowego bloku przy ul. Podwisłocze na osiedlu Nowe Miasto w Rzeszowie. Idealnie sprawdzi się dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

403 596 zł39,96 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 54,88 m2 + ogród ok. 80 m2 w nowej inwestycji mieszkań w zabudowie szeregowej przy ul. Krakowskiej. Do mieszkania przynależy: obowiązkowe.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł61,08 m² 12 524,56 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości w Toruniu Nowoczesne 3 pokoje | wysoki standard | garaż + box Szukasz mieszkania, do którego wchodzisz.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł90,78 m² 8 977,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

*** jeszcze niższa cena - nie zwlekaj *** Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupoziomowego mieszkania na ul. Nadawki w Wasilkowie (os. Dolina Cisów) o imponującej.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł113,83 m² 17 130,81 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Oferta bez prowizji Polecamy do sprzedaży komfortowy przestronny apartament w atrakcyjnej lokalizacji bezpośrednio przy Parku Grabiszyńskim jednym z największych i najbardziej lubianych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

4-pokojowe mieszkanie w Turku ul. Polskiej Organizacji Wojskowej. Przestronne, rozkładowe mieszkanie, z dobrym dostępem do komunikacji miejskiej. W najbliższym otoczeniu pełna.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł51,50 m² 16 679,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,5 m, położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku z windą z 2016 r. przy ul. Śliwkowej w Krakowie (czyżyny). Mieszkanie gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł46,77 m² 9 621,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż oferujemy strych w stanie otwartym, bez wydzielonych ścian i łazienek. Jest to celowy i przemyślany zamysł, który daje przyszłemu właścicielowi pełną swobodę.

Szczegóły ogłoszenia

1 081 900 zł66,99 m² 16 150,17 zł/m²

 

Piętro:9/41

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Podkarpackie, ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż apartament w inwestycji Olszynki Park w Rzeszowie przy ul. Fryderyka Szopena. Nieruchomość W47 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł52,30 m² 5 717,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 52,3 m z balkonem i piwnicą ul. Rycerska, os. Piastów w Głogowie. Jeśli szukasz mieszkania, które łączy komfort, funkcjonalny układ i świetną.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł33 m² 17 727,27 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Hot oferta! dostępna tylko U nas! atuty: - lokalizacja - Pełna infrastruktura handlowo- usługowa - Bliskość komunikacji miejskiej - Funkcjonalny układ pomieszczeń - 15 minut spacerem do morza.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł105 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Prezentujemy klimatyczne i przestronne mieszkanie usytuowane w Śródmieściu Szczecina. Nieruchomość o powierzchni ok. 105m mieszczące się na I piętrze odrestaurowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł67,10 m² 11 326,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Sprzedam ciche, komfortowo urządzone, przestronne i w pełni wyposażone mieszkanie mieszczące się na 1 piętrze w jedno-kondygnacyjnym budynku, położonym w Gdańsku Osowej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

743 187 zł51,79 m² 14 350 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

407 970 zł30,22 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 30,22 m2 na 7 piętrze w 7-piętrowym budynku na nowoczesnym osiedlu na Czechowie w Lublinie. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 059 000 zł99,88 m² 10 603 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Przestronne mieszkanie z antresolą, tarasem i 2 miejscami garażowymi - wysoki standard, niebuszewo Szczecin Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni ponad 105 m po podłodze,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 000 zł65 m² 9 538,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 65 m , położone na pierwszym piętrze w kameralnej zabudowie szeregowej. Nieruchomość idealnie sprawdzi się zarówno dla rodziny, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 000 zł130,50 m² 6 360,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Oferta Dewelopera. Wszystko w cenie, bez żadnych dopłat. Istnieje możliwość obejrzenia w tygodniu jak Również w sobotę lub niedzielę po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

376 557 zł40,49 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

| na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 40,49 m2 dostępne na II piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mazańcowicka 41 mieszkania bezczynszowe w Czechowicach-Dziedzicach Wybierając mieszkanie przy ul. Mazańcowickiej 41, stawiasz na komfort, oszczędność i nowoczesne rozwiązania, które.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł63,70 m² 11 444,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Przestronne 4 pokoje z loggią | Morena, ul. Wileńska | Dwustronne. Na sprzedaż funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,70 m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

694 176 zł61,98 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecamy Państwu apartament położony w urokliwej, nadmorskiej miejscowości Trzęsacz. Budynek znajduje się zaledwie ok. 500 m od pięknej plaży. Idealna oferta dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł35,50 m² 25 915,49 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: apartament 35,33 m z ogródkiem oraz tarasem w luksusowej inwestycji Bursztynowe Apartamenty - Stegna Opis nieruchomości Na sprzedaż nowoczesny apartament położony na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł96 m² 18 229,17 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 96,65 m , położone na zielonym, nowoczesnym osiedlu Soho na warszawskiej Pradze-Południe. Lokal znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

418 071 zł37,18 m² 11 244,51 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł57,50 m² 6 243,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie, ul.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł42,79 m² 6 426,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie M-3 o powierzchni użytkowej 42,79 m2, usytuowane na wysokim parterze w Rybniku, obręb: chwałowice - Józefa Pukowca, województwo ś lą skie.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł97,59 m² 8 187,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkania na ławicy z przynależnym garażem oraz miejscem postojowym. Rok budowy 2023. Szukasz nowego miejsca do zamieszkania w świetnej lokalizacji Poznania? Nowoczesne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

392 000 zł48 m² 8 166,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wichary nieruchomości - bezpieczeństwo transakcji , doświadczenie , wiedza i znajomość lokalnego rynku. Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji Katowice ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 673 100 zł128,70 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Penthouse - przestrzeń, która zachwyca Adres: ul. Jeziornej 2|63 w Giżycku Widok na park i jezioro Niegocin Powierzchnia: 128,70 m Piętro: 6 | 6 Taras: 61,83 m Esencja luksusu.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł43,59 m² 11 241,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie w centrum Serocka Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,59 m2, położone na 2 piętrze w kameralnym, dwupiętrowym bloku, w centrum Serocka - tuż.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł37 m² 7 972,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,19 m z przynależną piwnicą, zlokalizowane przy ul. Wojska Polskiego. Nieruchomość położona jest w spokojnej okolicy, z dostępem do parkingu.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł40,45 m² 24 721,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zapraszam na prenetację stylowego, 2-pokojowego apartamentu w kameralnym budynku w spokojnej okolicy. Apartament 2-pokojowy położony na wyższym parterze nowoczesnego apartamentowca. Lokal.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij