dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 142 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 142 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radockiego

Katowice,śląskie

349 000 zł37 m² 9 321,58 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! koniecznie zobacz spacer 3 D ! Szukasz mieszkania do zamieszkania bez ponoszenia jakichkolwiek nakładów finansowych, do wprowadzenia 'od tak', w południowej, zielonej Części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pogonowskiego

Łódź,łódzkie

1 045 000 zł80 m² 13 072,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mam na sprzedaż świetnie położone mieszkanie przy ul. Legionów - osiedle Legionów 66. Blok ma 4 piętra, z czego mieszkanie mieści się na 1 piętrze. W budynku znajduje się winda. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

1 150 000 zł154 m² 7 487,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

6-pokojowe mieszkanie o łącznej pow. ok. 153,59 mkw., usytuowane w klimatycznej kamienicy wybudowanej w latach 30-tych XX w., zlokalizowanej w bardzo cichej i spokojnej okolicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

359 000 zł48 m² 7 464 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości w swojej ofercie sprzedaży posiada funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48,1 m2, usytuowane na 3 piętrze w wieżowcu przy ul. Osińskiego na Olsztyńskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grunwaldzka

Plewiska,wielkopolskie

699 000 zł70 m² 9 985,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Marzysz o tym, by po całym dniu pracy zrelaksować się w ciszy i spokoju- ta nieruchomość jest właśnie dla Ciebie. Jeśli szukasz idealnie skomunikowanej nieruchomości - trafiłeś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Rzeszów,podkarpackie

789 000 zł77 m² 10 203 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

W ofercie biura Prosper Home na sprzedaż mieszkanie 77,33m2 z antresolą ok. 23m2 ul. Jana Pawła II Szukasz gotowego mieszkania w niskiej, kameralnej zabudowie w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opolskich

Opole,opolskie

420 000 zł53 m² 7 924,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 53,2 m2 w centrum Opola na ulicy Książąt Opolskich. Mieszkanie składa się z 2 przestronnych i ustawnych pokoi oraz dużej kuchni i małej łazienki. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karmelkowa

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł52 m² 12 480,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Idealne mieszkanie na zakup dla siebie lub na inwestycję! Wykończone w wysokim standardzie, przestronne z dużym balkonem! Słoneczne i przestronne mieszkanie położone jest na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Choroszczańska

Białystok,podlaskie

465 000 zł34 m² 13 880,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nie zwlekaj, piękne mieszkanie!zakup bez podatku 2% pcc! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie w nowo wybudowanym apartamentowcu przy ul. Choroszczańska/ Zwycięstwa. Blok 4 piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Leszczynowa

Wrocław,dolnośląskie

780 000 zł66 m² 11 818,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż 3-pokojowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 66m2 na wrocławskim Muchoborze Wielkim Rozkład pomieszczeń: *salonu z aneksem kuchennym ( ok. 25 m2 ) *pokoju (ok. 13 m2) *sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

417 100 zł55 m² 7 583,64 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Narożny apartament trzy-pokojowy w lokalizacji Oś. Kukułek, z mega dużym salonem w najbardziej zielonej dzielnicy a jednocześnie prawie W centrum, dodatkowo duży balkon 4,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kopernika

Warszawa,mazowieckie

639 000 zł29 m² 22 264,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka w samym centrum stolicy, idealna propozycja dla Inwestora. Lokalizacja: ul. Kopernika 6 przy ul. Foksal i ul. Szczygla w Warszawie Wejście do mieszkania od ul. Szczygla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Długa Grobla

Gdańsk,pomorskie

819 000 zł40 m² 20 475 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego w prestiżowej inwestycji Nowa Grobla przy ul. Długiej Grobli, zrealizowanej przez renomowanego dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lasówka

Kraków,małopolskie

620 255 zł41 m² 15 080,30 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na piątym piętrze w siedmiopiętrowym bloku z windą. Zakup bez podatku pcc 2%. Mieszkanie ma bardzo funkcjonalny układ o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miłoszycka

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł57 m² 12 358,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Gotowe do zamieszkania wysoki standard! Gorąco polecam mieszkanie trzy pokojowe położone we Wrocławiu na nowym zamkniętym osiedlu przy ul. Miłoszyckiej. Mieszkanie składa się z: - korytarz - 7,36 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

546 350 zł29 m² 19 136,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% prowizji! Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 28,55 m2 z balkonem. Inwestycja została zaprojektowana tak aby Twoje życie było łatwiejsze, a wszystko czego potrzebujesz znajdowało się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

426 892 zł38 m² 11 234 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe na Ratajach o powierzchni 38 m2 na piątym piętrze z dużym balkonem. Doskonała lokalizacja Osiedla jest propozycją dla singla, studenta, seniora czy osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wilanowska

Wrocław,dolnośląskie

666 000 zł50 m² 13 344 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 3 pokoje w budynku z 2010 roku, znajdujące się na ulicy Wilanowskiej, w dzielnicy Psie Pole we Wrocławiu. Mieszkanie wg Księgi Wieczystej ma 49.91 m2, składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niecia

Rzeszów,podkarpackie

509 000 zł39 m² 13 496,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Cena do negocjacji atuty: nowe budownictwo: mieszkanie z 2021 roku, wykończone w wysokim standardzie. Przystosowane dla osób niepełnosprawnych: winda z poziomu zero oraz położenie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

1 500 000 zł195 m² 7 692,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe położone w spokojnej części miasta. Ta nietuzinkowa nieruchomość oferuje wyjątkową przestrzeń oraz komfortowe warunki życia dla całej rodziny. Na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

480 000 zł74 m² 6 486,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży komfortowe i przestronne, trzypokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w zadbanej, trzypiętrowej kamienicy w sąsiedztwie gliwickiego Rynku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

397 700 zł54 m² 7 317,39 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Drzwi Otwarte 19-20.07 ( piątek w godzinach 9-18 , Sobota 9-14 ) gdzie znajdziecie Bezpośrednią OFERTĘ w najlepszych CENACH! NAROŻNY apartament trzy-pokojowy w lokalizacji Oś. Kukułek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

399 000 zł56 m² 7 125 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż klimatyczne mieszkania po generalnym remoncie. Lokal umeblowany. Na 56m2 mieści się: - przestronny salon z aneksem kuchennym - sypialnia - przedpokój - łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wodnika

Gdańsk,pomorskie

400 000 zł25 m² 15 772,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1995

W pełni wyposażona kawalerka z garderobą i piwnicą w dobrze skomunikowanej lokalizacji! Nieruchomość składa się z przedpokoju, przestronnego salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Halicka

Kraków,małopolskie

798 000 zł34 m² 23 272,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Opis mieszkania: jasne mieszkanie o powierzchni 34,29 m2. Przestrzeń apartamentu oferuje *część dzienną z aneksem kuchennym, *sypialnię *łazienkę Właściciel posiada w ofercie 8 lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kępa Tarchomińska

Warszawa,mazowieckie

762 000 zł59 m² 12 893,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Jesteś oszczędny? Ta inwestycja spełni Twoje oczekiwania. Inwestycja jest już ukończona, zatem od razu możesz się wprowadzić. Dlaczego tutaj mniej zapłacisz za eksploatację? Zapewniają to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

845 000 zł95 m² 8 915,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie z kw i własnością w gruncie 4-pokojowe 94,78m2 w poniemieckim budynku na I p. wybudowany z czerwonej cegły na Sołtysowicach. Wysokie na 3,80m. Drewniane, dębowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Marymoncka

Warszawa,mazowieckie

485 000 zł27 m² 17 963 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Kompaktowe Mieszkanie na Bielanach, ul. Marymoncka 35 - Twoje Nowe Miejsce Przy Metrze! Mieszkanie o powierzchni 27 metrów kwadratowych, zlokalizowane na Bielanach przy ulicy Marymonckiej 35.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Baczyńskiego

Jasło,podkarpackie

296 000 zł57 m² 5 192,98 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie składa się z 4 pokoi, holu, kuchni, łazienki, oddzielnego wc oraz balkonu. Lokal znajduje się na 10 piętrze 11 -piętrowego wieżowca,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wośnicka

Radom,mazowieckie

390 000 zł58 m² 6 782,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Oferuję do sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni 57,5m2 z kw bez obciążeń, położone na trzecim piętrze niskiej zabudowy usytuowane na osiedlu Wośniki w Radomiu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łepkowskiego

Kraków,małopolskie

995 851 zł63 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bezprowizyjny - od dewelopera Oferujemy do zakupu mieszkanie położone w nowopowstającej inwestycji na Prądniku Czerwonym przy ul. Łepkowskiego - termin ukończenia inwestycji to 2q2026.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Monte Cassino

Warszawa,mazowieckie

615 000 zł37 m² 16 554,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy dla Ciebie przepiękne mieszkanie praktycznie gotowe do zamieszkania w bardzo dobrej lokalizacji na Woli. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie po remoncie. Jedynie kuchnia wymaga remontu wg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bajana

Wrocław,dolnośląskie

775 000 zł55 m² 14 090,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Przestronne mieszkanie na Gądowie - Komfort i funkcjonalność w dobrej lokalizacji! Lokalizacja: ul. Bajana, gądów, wrocław Powierzchnia: 55 m2 + balkon Liczba pokoi: 3 Mieszkanie dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Sarbinowo

Sarbinowo,zachodniopomorskie

424 773 zł39 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji od kupującego! mieszkanie dostępne od Listopad 2024r Nowe, 2 -pokojowe mieszkanie - apartament w bloku z windą w Sarbinowie około 300m od morza i plaży! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piłsudskiego

Wrocław,dolnośląskie

734 900 zł46 m² 15 804,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

inwestycja/piłsudskiego/centrum/roi 12%/3pok./top!/premium Gotowiec inwestycyjny! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż luxusowy apartament w samym centrum Wrocławia! Komfortowy, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

379 211 zł35 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Lokal usługowy z funkcją mieszkalną o powierzchni projektowej 34,79 m2 położony2na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku Opis mieszkania: pokój o pow. 13,01 m2 Kuchnia o pow. 9,13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

1 190 000 zł64 m² 18 698,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowe mieszkanie na osiedlu porto - blisko Plaży Oferta skierowana zarówno do osób szukających swojego miejsca na ziemi, second home, idealnie sprawdzi się dla rodziny jak i tych którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grenady

Warszawa,mazowieckie

700 000 zł36 m² 19 353,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 36,17 m2, z balkonem , usytuowane na 2 piętrze, przy ul. Grenady na Woli. Na powierzchnię składają się: 2 pokoje, jeden z wyjściem na balkon ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

505 600 zł70 m² 7 222,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Drzwi Otwarte 29-31.07 ( piątek w godzinach 9-18) , gdzie znajdziecie Bezpośrednią OFERTĘ w najlepszych CENACH! Jedyny taki i zarazem NAJLEPSZY układ 4 pokoi na inwestycji, dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Serafitek

Poznań,wielkopolskie

317 000 zł19 m² 16 960,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Kawalerka idealna dla studenta lub studentki! Tuż przy Politechnice! Sprintem 1,5km lub 1 przystanek tramwajem na awf! Polecamy mikroapartament o pow. 18,69m2, znajdujący się w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korkowa

Warszawa,mazowieckie

797 000 zł52 m² 15 475,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferuję na sprzedaż klimatyczne i przestronne 3 pokojowe mieszkanie z możliwością adaptacji na 2 o powierzchni 51,5 m2. Lokal znajduje się na 4 z 5 pięter w kamerlanym budynku.