dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 198 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 198 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Lublin,lubelskie

579 000 zł52 m² 11 134,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

2 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone w niskim bloku przy ulicy aleje Racławickie. Mieszkanie położone na czwartym piętrze w bloku bez windy, rozkładowe, dwustronne. Po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława IV

Gdynia,pomorskie

649 000 zł52 m² 12 376 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Z przyjemnością prezentujemy Państwu to urokliwe mieszkanie o powierzchni 52m , położone w samym sercu miasta, zaledwie kilka kroków od plaży, bulwaru Nadmorskiego oraz malowniczego Skweru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bajana

Wrocław,dolnośląskie

759 000 zł59 m² 12 919,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Do sprzedaży 3 -pokojowe rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58,75m2. Rozkład pomieszczeń: *pokój1 *pokój2 *pokój3 *kuchnia *łazienka *wc *przedpokój Powierzchnie dodatkowe: *balkon/loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

754 375 zł60 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w nowej inwestycji realizowanej na Krakowskich Mistrzejowicach zakup bez prowizji I pcc Termin realizacji II/III kw. 2025 r. Możliwość wykończenia pod klucz!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Warszawa,mazowieckie

1 880 663 zł101 m² 18 554,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

** ursynów I prowizja 0% I zielona okolica I bez pcc metraż 45.15 m2 - 142.07 m2 ** Oferuję kompleks mieszkań na Ursynowie. To co wyróżnia inwestycję to ponadstandardowa wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

419 000 zł53 m² 7 905,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Opiekun oferty: prestige Nieruchomości Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży przytulnego i gotowego do wprowadzenia się mieszkania trzypokojowego zlokalizowanego na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł41 m² 16 707 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 41m2 sadyba, świetnie skomunikowane Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 41,3m2, usytuowane na 2 piętrze 4 piętrowego budynku z 1972 roku, zlokalizowane na warszawskim Mokotowie-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Aleja Jana Pawła II

Białystok,podlaskie

609 000 zł60 m² 10 066 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 60,5 m2, zlokalizowane na 4 piętrze, w apartamentowcu z 2010 roku, przy Al. Jana Pawła II. Przestrzeń mieszkalną stanowią: - 2 sypialnie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sekutowicza

Lublin,lubelskie

543 000 zł68 m² 8 008,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w budynku z 1994 r. - bez windy. Mieszkanie do własnej aranżacji, składa się z: - salonu (ok.19m2) z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bohaterów Lenino

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

439 000 zł70 m² 6 289,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na I piętrze niskiego bloku ul. Boh. Lenino, os. Górczyn. Mieszkanie o pow. 70 m2, składa się z osobnej kuchni, 4 osobnych pokoi, w tym salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łódź,łódzkie

290 000 zł36 m² 8 096,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży mieszkania 2 pokojowego na Dąbrowie. Mieszkanie o powierzchni 35,82m2 w pełnym rozkładzie z balkonem, położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Elbląska

Warszawa,mazowieckie

698 000 zł49 m² 14 244,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie 49m2 z balkonem, po generalnym remoncie na Żoliborzu ul. Elbląska za 698.000zł Mieszkanie składa się z 3 pokoi (18m2, 11,55m2, 6,57m2), oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerwieńskiego

Kraków,małopolskie

629 000 zł42 m² 14 919 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w okolicy ulicy Czerwieńskiego w dzielnicy Prądnik Biały w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - przedpokój - duży ustawny pokój - mniejszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tysiąclecia

Pruszcz Gdański,pomorskie

515 000 zł53 m² 9 716,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Nowa oferta w mio casa! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53m3 w centrum ścisłym centrum Pruszcza Gdańskiego. Lokal mieszkalny znajduję się 1 piętrze 4 piętrowego budynku z 1970.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Boiskowa

Wrocław,dolnośląskie

412 020 zł33 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zielona część Wrocławia * Mieszkanie idealne na start Idealne na start mieszanie z tarasem i ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

958 500 zł52 m² 18 550,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Do zakupu proponuje 3 pokojowe mieszkanie z balkonem (4,5 m2), położone w inwestycji przy ul. Rydlówka - w niedalekiej odległości od Ronda Matecznego. Powierzchnia 51,67 m2 - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Opole,opolskie

455 000 zł47 m² 9 591 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Z ogromną przyjemnością przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na trzecim pietrze niskiego budynku przy ul.Grota Roweckiego w Opolu. Mieszkanie o powierzchni 47,44 m2 nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

739 900 zł51 m² 14 409 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Funkcjonalne wygodne mieszkanie Z przydomowym ogródkeim doskonała lokalizacja - dobra cena - polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje wrocław krzyki, ok. P. Wawrzyniaka / 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzyleska

Wrocław,dolnośląskie

528 300 zł38 m² 13 826,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy nowe 2 - pokojowe mieszkanie na 5 piętrze o powierzchni 38,21.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sportowa

Szamotuły,wielkopolskie

581 464 zł80 m² 7 230,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 80,42 m2 znajdujące się na III piętrze w bloku przy ul. Sportowej. Osiedle znajduje się nieomal w centrum Szamotuł, położonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Dębica,podkarpackie

425 860 zł71 m² 5 981 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

W ofercie biura Prosper Home na sprzedaż mieszkanie 71m2 w Dębicy ul.Piłsudskiego DLA BIURA! KUPUJĄCY NIE PŁACI PODATKU PCC! OSTATNIE MIESZKANIE CZEKA NA CIEBIE! OPIS MIESZKANIA: - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

345 000 zł14 m² 24 642,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Przepiękny lokal/ kawalerka gotowa do zamieszkania. Formalnie lokal użytkowy, ze względu na małą powierzchnię 13,32 metra plus balkon 2,5 metra. Doskonała lokalizacja, ul. Grójecka 194,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sportowa

Blachownia,śląskie

245 000 zł45 m² 5 460 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie na parterze w centrum blachowni. Prezentuje ;aleja Nieruchomości lokalizacja ;blachownia, centrum,ul.Sportowa OPIS NIERUCHOMOŚCI Mieszkanie w Blachowni o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

917 000 zł51 m² 17 980,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

* oferta wyłącznie w naszej agencji * Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie na warszawskim Dolnym Mokotowie - parę kroków od Łazienek Królewskich! Lokal w stanie do remontu (okna i drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Janowa Wola

Kraków,małopolskie

499 000 zł24 m² 20 852,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Posiadamy w swojej ofercie na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 24m położone na parterze 4-piętrowej kamienicy z 1920 roku, położone na Starym Podgórzu w pobliżu Placu Bohaterów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

724 784 zł60 m² 12 079,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe położone na parterze (wysoki parter) w 4 piętrowym apartamentowcu z windą. Powierzchnia mieszkania to 60 m2, na którą składa się salon 28,2m2 z otartą kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Popiełuszki

Rzeszów,podkarpackie

679 000 zł64 m² 10 609,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Z ogromną przyjemnością prezentujemy na sprzedaż piękne mieszkanie przy ul. Popiełuszki, niedaleko Uniwersytetu Rzeszowskiego. Jest to idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Południe

Rybnik,śląskie

350 000 zł72 m² 4 861,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Komfortowe M5 z Dużym Tarasem - 72m , os. Południe Rybnik Szukasz przestronnego i nowoczesnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warcisława IV

Szczecinek,zachodniopomorskie

250 000 zł62 m² 4 065,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Obniżka ceny! przestronne mieszkanie 3 pokojowe. Szczecinek ul. Warcisława IV. Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny o pow. 61,50m2, położony na 2 piętrze kamienicy, składający się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hemara

Warszawa,mazowieckie

570 000 zł40 m² 14 207,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Białołęka Brzeziny, ul. Hemara | nowe Osiedle Miasteczko Brzeziny dewelopera Napollo z 2024 roku | przystanek autobusowy: pod bramą osiedla | przy osiedlu 2 szkoły, sklepy i przedszkole 40,12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

720 000 zł71 m² 10 140,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Tylko U nas! Słoneczne mieszkanie w Gdańsk Kowale- ogród 200 m2 nieruchomość: mieszkanie 3 pokoje o powierzchni 71 m 2 , w którego skład wchodzi: - słoneczny salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mątwicka

Warszawa,mazowieckie

719 000 zł48 m² 14 979,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 47,90m2 zlokalizowane na Ochocie / Stara Ochota. Nieruchomość położona na 1 piętrze w trzypiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łączna

Chełm,lubelskie

245 000 zł37 m² 6 568,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Oferuję kawalerkę o powierzchni 37,3 m , znajdującą się w centrum miasta, zaledwie 100 m od urokliwego parku. Mieszkanie jest usytuowane na pierwszym piętrze we wspólnocie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Miodowa

Warszawa,mazowieckie

863 000 zł32 m² 26 968,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1754

Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości zlokalizowanej przy ulicy Miodowej na warszawskim Starym Mieście. Budynek: lokal usytuowany jest na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kutrzeby

Wrocław,dolnośląskie

832 500 zł83 m² 10 025,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opis tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia *gotowe w IV kwartale tego roku tylko teraz cena niższa O 10 % cena przed promocją 925000 zł Parterowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Chorzów

Chorzów,śląskie

549 000 zł107 m² 5 111,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 107,40m2 w skład którego wchodzi: - salon - 3 sypialnie - kuchnia - przedpokój - komórka - 2 łazienki Kamienica w centrum Chorzowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł63 m² 7 920,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe 63m2 w Rzeszowie ul. Marszałkowska. W ofercie biura Stoprocent-Nieruchomości mieszkanie 3 pokojowe o pow. 63m2 Mieszkanie znajduję się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

698 817 zł65 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego! Mieszkanie 4-pokojowe o pow. 65,31m2 z zachodnim balkonem o pow. 5,99m2. Stan developerski zostanie oddany w III kwartale 2025r. Zakup wolny od podatku pcc 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

1 361 376 zł95 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja w Centrum Krakowa IV kwartał 2024 Funkcjonalne 4 pokoje z loggią 3,6m2 *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Opole

Opole,opolskie

289 000 zł25 m² 11 592,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu kawalerkę na sprzedaż. Lokalizacja Kawalerka znajduje się w Opolu, w dzielnicy Śródmieście Dane ogólne mieszkania: na ścianach w całym mieszkaniu znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bobrzyńskiego

Kraków,małopolskie

767 000 zł51 m² 14 998 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

/ osiedle europejskie / 2 pokoje / balkon / osiedle strzeżone / Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się przy ul. Bobrzyńskiego. Nieruchomość położona na osiedlu Europejskim, które.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij