dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Parzęczewska

Zgierz,łódzkie

349 000 zł57 m² 6 123 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 56.6 m2 na drugim piętrze w zielonej okolicy w Zgierzu. Mieszkanie po remoncie, gotowe do zamieszkania. Funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

389 980 zł57 m² 6 841,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Drzwi Otwarte 29-31.07 ( w godzinach 9-18 ) gdzie znajdziecie Bezpośrednią OFERTĘ w najlepszych CENACH! Specjalna okazja na zakup pięknego, przestrzennego mieszkania w wyjątkowej cenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Czysta

Wrocław,dolnośląskie

528 699 zł27 m² 19 509,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy nowe 1 - pokojowe mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni 27,10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krępowieckiego

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł42 m² 15 476,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mam przyjemność zaprezentować przytulne, urokliwe mieszkanie zlokalizowane w sercu Woli, mieszczące się zaledwie kilka minut spacerem od stacji metra Księcia Janusza. Mieszkanie jest idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

986 730 zł93 m² 10 626 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne i wygodne mieszkanie 4pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Zapewniamy darmową pomoc doradcy finansowego Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów 500m od Warty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrocławska

Kraków,małopolskie

760 000 zł40 m² 19 225,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Dzień dobry, posiadam mieszkanie na sprzedaż: salon z aneksem kuchennym + sypialnia + łazienka + przedpokój o łącznej powierzchni 39,53 m2 przy ul. Wrocławskiej lokalizacja: dzielnica:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hawelańska

Poznań,wielkopolskie

390 875 zł31 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą bardzo funkcjonalnej kawalerki na 1 piętrze o powierzchni 31,27 m2. Powierzchnia pomieszczeń: salon Z aneksem kuchennym 21,32 m2 łazienka 4,64 m2 hol.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Karłowicza

Kielce,świętokrzyskie

269 000 zł30 m² 8 967 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Oferujemy na sprzedam 1 pokojowe przytulne mieszkanie o powierzchni 30m2 na ul. Mieczysława Karłowicza na ksm. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym. Blok zabezpieczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł40 m² 16 582,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Mam przyjemność zaprezentować kawalerkę, z częściowo otwartą kuchnią, usytuowaną na Pradze Południe. Zielona i spokojna okolica, w bliskiej odległości od ch Promenada atuty Cicha,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

680 000 zł40 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Мы также говорим на русском! ul. Chodkiewicza - Grzegórzki. Nieopodal ul. Grzegórzecka, ul. Daszyńskiego oraz ul. Pola vibehome ma przyjemność zaprezentować Państwu urocze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

740 000 zł75 m² 9 879,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Sprzedam 4 pokojowe mieszkanie przy ul. Kopisto w Rzeszowie! Mieszkanie posiada powierzchnię 74,9 m2 i usytuowane jest na trzecim piętrze w niskim bloku z cegły. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szobera

Warszawa,mazowieckie

685 000 zł46 m² 14 891,30 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania z dużym ogrodem tuż przy planowanej stacji Metra Lazurowa (500 metrów od wyjścia z budynku), pętla autobusowo-tramwajowa znajduje się 400.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sadowa

Wieliczka,małopolskie

735 000 zł72 m² 10 159 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Komfortowe 4 -pokojowe mieszkanie W wieliczce N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż gotowe do zamieszkania, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,35 m 2 z przynależnymi 2 miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szpitalna

Leszno,wielkopolskie

347 010 zł27 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W pierwszym etapie budowy oferujemy do sprzedaży 57 komfortowych mieszkań 1 i 2 - pokojowych w budynku z windą. Mieszkania są o pow. od ok. 25 m2 do ok. 49 m2 o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Lublin,lubelskie

1 442 560 zł90 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego! Niepowtarzalny, 4-pokojowy apartament o pow. 90,16m2 z południowo-zachodnim tarasem o pow. 66,66m2. Salon z aneksem kuchennym i 3 sypialnie położone są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szpora

Gdańsk,pomorskie

480 000 zł40 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie do remontu/gruntownego odświeżenia, mieszczące się na wysokim parterze. Nieruchomość zlokalizowana przy ul. Szpora Gdańsk Chełm budynek: budynek z 2008r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

630 000 zł50 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedmiotem sprzedaży biura nieruchomości Royal Broker jest nowe, świeżo wykończone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 przy ulicy Wieniawskiego. Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Łódź,łódzkie

340 000 zł44 m² 7 659,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Klimatyczne mieszkanie w bloku z ceły na parterze, łódź Górna. Okolice Górniaka, w niedalekiej odległosci hale targowe, rynek, piotrkowska, doskonały dojazd do centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Wrocław,dolnośląskie

410 000 zł27 m² 14 985,40 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 27,36m2, blisko centrum Wrocławia w dzielnicy Szczepin przy ul. Legnickiej w pobliżu pl. Jana Pawła II. Kawalerka składa się z: - przedpokoju, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słoneczna

Katowice,śląskie

565 301 zł60 m² 9 350 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania w nowej inwestycji położonej w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Katowic - Koszutce.! kupuj bezpośrednio od dewelopera - bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

440 000 zł53 m² 8 353,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nieruchomości Dudek oferują Państwu 3 pokojowy apartament w Jeleniej Górze - Cieplicach. Apartament mieści się w nowo wybudowanym budynku z 2022 roku. Lokal położony na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

567 817 zł45 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego! Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 44,71m2 ze wschodnią wystawą okien i balkonem o pow. 3,68m2. Salon z aneksem kuchennym i sypialnia na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

380 000 zł38 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam bezpośrednio (bez prowizji) mieszkanie po remoncie 38m2, 2 pokoje, 3,5 piętro w Górze Kalwarii. Urokliwe i zielone miejsce. Ogrzewanie miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Terespol,lubelskie

135 000 zł39 m² 3 470,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jednopoziomowe mieszkanie w Terespolu rezerwacja! Nowa niższa cena! Położone na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku - lokalizacja - przy ul. Wojska Polskiego - mieszkanie jednostronne -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Królewiecka

Wrocław,dolnośląskie

724 259 zł72 m² 10 129,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez pcc, bezpośrednio od dewelopera! Na sprzedaż mieszkanie w inwestycji położonej na Maślicach w okolicy ul. Królewieckiej z balkonem oraz tarasem, zapewniającymi znakomity widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mroza

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

429 000 zł59 m² 7 246,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Szanowni Państwo, biuro Gozdan Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania dwupoziomowego, które znajduje się w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Kraków

Kraków,małopolskie

464 900 zł28 m² 16 603,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż mieszkanie 28 m2 po generalnym remoncie. Meble w zabudowie od stolarza (aneks kuchenny i szafa w przedpokoju), nowe parapety, drzwi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

760 000 zł57 m² 13 392,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Wyjątkowe mieszkanie w ścisłym centrum Szczecina - plac S. Batorego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania położonego w prestiżowej lokalizacji przy Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Kielce,świętokrzyskie

373 000 zł47 m² 7 987,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje Ofertę sprzedaży lub zamiany! Idealne mieszkanie dla rodziny. Prezentujemy Państwu na sprzedaż lub zamianę przestronne mieszkanie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł40 m² 16 060,40 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Promocyjna cena! na Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 40,41m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin idealne pod wynajem. Etap w trakcie realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białej Koniczyny

Warszawa,mazowieckie

1 170 000 zł51 m² 22 986 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Do sprzedaży piękne mieszkanie dwupokojowe w prestiżowej inwestycji na warszawskich Stegnach/ Mokotów. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym (wyposażonej w sprzęty agd -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. 1 Maja

Zgierz,łódzkie

599 000 zł97 m² 6 181,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Rezerwacja! Na sprzedaż 3 pokojowe przestronne mieszkanie, gotowe do wprowadzenia, zlokalizowane na tętniącym życiem Nowym Mieście w Zgierzu (ulica 1 Maja). Mieszkanie o powierzchni 96,9 m2 ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

421 000 zł43 m² 9 822,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie Przedstawiamy mieszkanie o pow. 42,86 m2 przy ul. kpt. Jana Drzewieckiego znajdujące się na parterze. Atuty mieszkania: - wykończone z materiałów wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Poznań,wielkopolskie

1 032 300 zł67 m² 15 495,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Obsługa bezprowizyjna, bez pcc Poznań, nowe Miasto Rynek: pierwotny Termin oddania: i kwartał 2025 Ostatnie wolne mieszkania w tej inwestycji - możliwość negocjacji. Na sprzedaż wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tuwima

Białystok,podlaskie

275 000 zł32 m² 8 694,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż mieszkanie położone przy ulicy Tuwima na osiedlu Antoniuk w Białymstoku. Polecamy nieruchomość dwupokojową o powierzchni 31,63m2. Lokal znajduje się na parterze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wał Miedzeszyński

Warszawa,mazowieckie

1 435 000 zł115 m² 12 478,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, dwupoziomowego mieszkania położonego w zielonej dzielnicy Wawer. To idealne miejsce dla rodzin ceniących sobie spokój, bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cmentarna

Rakoniewice,wielkopolskie

250 000 zł49 m² 5 102,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentuję świetnie zlokalizowane mieszkanie do remontu w Rakoniewicach. Nieruchomość znajduje się na ul. Cmentarnej. Mieszkanie wymaga remontu, ale jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prusa

Piła,wielkopolskie

399 000 zł60 m² 6 658,88 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe - piła - ul. Prusa (osiedle górne) spokojne I zielone osiedle Z licznymi nasadzeniami, boiskami I placami zabaw - idealne dla rodzin Z dziećmi! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

826 648 zł59 m² 14 082,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Lokalizacja: wrocław, ul. Kamińskiego Powierzchnia: 58,7 m Liczba pokoi: 2 Prowizję pokrywa strona sprzedająca. Dodatkowe atuty: antresola, duży taras, salon z aneksem kuchennym, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szosa Okrężna

Toruń,kujawsko-pomorskie

309 000 zł32 m² 9 641,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Pragnę przedstawić kawalerkę na sprzedaż zlokalizowaną w pobliżu miasteczka akademickiego umk w Toruniu. Mieszkanie - 32 m2 - 309 tyś zł Garaż - 17m2 50 tyś zł Łączna cena 359 tyś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Na Popielówkę

Zielonki,małopolskie

1 299 000 zł108 m² 12 035,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

D jak dom -" w sam raz " dla rodziny zanim przeczytasz - zobacz spacer wirtualny I poznaj wnętrze Chciałbyś zamieszkać otulony zielenią a jednocześnie cieszyć się bardzo dobrą.