dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 199 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 199 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. NSZZ Solidarność

Pruszcz Gdański,pomorskie

548 681 zł53 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową. Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie. Dzięki położonej kilkaset metrów dalej tzw. północnej obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bacciarellego

Wrocław,dolnośląskie

649 999 zł48 m² 13 485,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Przedmiotem oferty jest trzypokojowe mieszkanie o powierzchni około 48 m2, znajdujące się na bardzo zielonym osiedlu Bartoszowice. Mieszkanie jest wyposażone i nadaje się do wprowadzenia lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sierocińska

Legnica,dolnośląskie

410 000 zł44 m² 9 425,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! oferta bez pośredników! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na IV piętrze w budynku z windą. Osiedle Lawendowe Tarasy przy ul Sierocińskiej w Legnicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Spółdzielczości Pracy

Lublin,lubelskie

578 546 zł52 m² 11 212,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bez Prowizji i Podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie 3 pokojowe w nowo powstającej inwestycji na al. Spółdzielczości Pracy 47 Metraż 51,6 m2 Piętro 1 / Budynek 2 Cena miejsca parkingowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lilli Wenedy

Kraków,małopolskie

710 000 zł57 m² 12 456 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Więcej informacji Mail: wszystkie oferty na stronie: oto Alternatywa: do sprzedania przestronne mieszkanie o powierzchni 57 m2 (mieszkanie 55,3 m2 + piwnica 1,7 m2), położone na osiedlu Prokocim Nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Browarna

Piła,wielkopolskie

848 016 zł82 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Jeśli myślisz o poprawie komfortu życia, większej przestrzeni dla rodziny lub do realizowania swoich pasji, częstszym obcowaniu z zielenią, ale nie chcesz rezygnować z walorów jakie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Czereśniowa

Gdańsk,pomorskie

340 000 zł27 m² 12 592,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowe osiedle - Wiśnowa Aleja! Gdańsk, ul. Czereśniowa kawalerka stanie deweloperskim. Mieszkanie gotowe do odbioru, zlokalizowane na parterze w nowej inwestycji Wiśniowa Aleja, deweloper robyg. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lutyńska

Wrocław,dolnośląskie

517 745 zł59 m² 8 759 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Kontakt do doradcy: pm silesia nieruchomości Nowe 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mielczarskiego

Warszawa,mazowieckie

1 170 000 zł94 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

W mieszkaniu są skosy. Najniższy punkt, to wysokość 142 cm, najwyższy 380 cm. W każdym pomieszczeniu są 2 bardzo dobrej jakości drewniane okna dachowe Velux, które zapewniają dużą ilość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Trzebnicka

Wrocław,dolnośląskie

549 000 zł47 m² 11 592 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Opiekun oferty: tel. Rozkładowe odświeżone dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,36 m2 położone na drugim piętrze w pięknej kamienicy przy ul. Niemcewicza. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Akademicka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

490 000 zł54 m² 9 060,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bezpośrednio od właściciela. Gotowe do zamieszkania. Miejsce postojowe w hali garażowej (koszt 15 000zł). Wykończone, wysoki standard! podłoga drewniana Quick Step włoskie płytki (pełen gres).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koralowa

Lublin,lubelskie

725 000 zł62 m² 11 781 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż na lubelskim Węglinie! To przestronne mieszkanie o powierzchni 61,5m2 zapewni komfortowy styl życia dla całej rodziny. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sztormowa

Warszawa,mazowieckie

3 200 000 zł118 m² 27 118,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Przedstawiamy Państwu komfortowe, 4 pokojowe mieszkanie na sprzedaż w centralnej części Mokotowa - osiedle Marina Mokotów. Lokalizacja - inwestycja Marina Mokotów powstała w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdańsk,pomorskie

1 050 000 zł84 m² 12 552,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zakupu przestronnego, 4-pokojowego mieszkania o powierzchni niemal 84 m , znajdującego się na drugim piętrze nowoczesnego budynku w Gdańsku, dzielnica Srebrniki przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Poznań,wielkopolskie

929 000 zł68 m² 13 758,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny apartament o atrakcyjnym metrażu i położeniu na mapie Poznania. Inwestycja Grunwaldzka 240 znajduje się komfortowej części poznańskiego Grunwaldu, z bardzo dobrze rozbudowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krótka

Lubawka,dolnośląskie

190 000 zł46 m² 4 130,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie Do sprzedaży mieszkanie pow. około 46 m2 +piwnica na parterze położone blisko zalewu Bukówka z widokiem na góry w miejscowości Lubawka. Mieszkanie jest funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kominiarska

Wrocław,dolnośląskie

495 850 zł42 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel: mieszkanie z dwoma pokojami o łacznej powierzchni 42,25 m2 położone jest na parterze w budynku dwupiętrowym. Dostępne są również mieszkania o innym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białowieska

Wrocław,dolnośląskie

571 857 zł40 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy nowe 2 - pokojowe mieszkanie na 8 piętrze o powierzchni 39,99.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Gdynia,pomorskie

957 000 zł51 m² 18 676,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam do zaoferowania fantastyczny apartament z ogródkiem zlokalizowany z centrum Gdyni! Nieruchomość z dużym potencjałem aranżacyjnym - możliwość wydzielenia zamkniętej kuchni; idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przemysłowa

Kraków,małopolskie

1 180 000 zł61 m² 19 309,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

NA sprzedaż 2 pokojowe, nowoczesne mieszkanie W inwestycji garden residence opis nieruchomości Apartament o powierzchni 61,11 m2 zlokalizowany jest na 2 piętrze w nowoczesnej inwestycji przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Pomorska

Wrocław,dolnośląskie

775 000 zł83 m² 9 366,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Poniżej 9,5tys/pomorska/dla Rodziny/inwestycja Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe we Wrocławiu przy ul. Pomorskiej, znajdujące się na 1 piętrze w kamiennicy. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Kopisto

Rzeszów,podkarpackie

612 000 zł49 m² 12 590 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Biuro Sprzedaży Rzeszowskie Nieruchomości zaprasza do zakupu urokliwego mieszkania dwupokojowego w samym sercu Rzeszowa, przy ulicy Kopisto. To wyjątkowa oferta dla osób ceniących wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Kromera

Wrocław,dolnośląskie

645 000 zł55 m² 11 727,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 55 m2, położone w dzielnicy Śródmieście - Psie Pole, okolice Placu Kromera. Usytuowane jest na piętrze 2/4p., apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Romaszewskiego

Warszawa,mazowieckie

490 000 zł27 m² 18 148,20 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż kawalerka na warszawskich Bielanach. Mieszkanie ma powierzchnie 27m2 i położone jest na parterze budynku z lat 70-tych. Lokal jest w stanie do remontu, co daje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kutrzeby

Wrocław,dolnośląskie

967 500 zł118 m² 8 182,51 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Osiedle Nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i znakomitą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Starołęka

Poznań,wielkopolskie

563 000 zł46 m² 12 349,20 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc bezpośrednio rataje dla studenta - blisko Politechnika Pod własne cele mieszkaniowe, jak i na doskonały najem. 2 pokoje z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Częstochowa,śląskie

606 500 zł55 m² 11 001,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Jeden z dwóch ostatnich apartamentów gotowych do odbioru. Idealny dla tych, którzy nie chcą czekać! Mieszkanie na parterze z balkonem na Osiedlu Brzozowym. Osiedle składa się z czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wesoła

Zalasewo,wielkopolskie

475 000 zł41 m² 11 585,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szukasz 2 pokojowego mieszkania w nowym budownictwie? Marzysz o zamieszkaniu w spokojnej zielonej okolicy? Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą, komfortowej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kminkowa

Plewiska,wielkopolskie

649 000 zł84 m² 7 744,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie 3-pokojowe z ogródkiem, ul. Kminkowa, plewiska. Wgn Poznań Krauthofera oferuje do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie usytuowane przy ul. Kminkowej w Plewiskach. Atuty: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowowiejska

Warszawa,mazowieckie

1 850 000 zł108 m² 17 129,60 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Digitalbroker prezentuje idealne mieszkanie idealne dla rodziny, baź na inwestycje. Nieruchomość sprosta oczekiwaniom klientów ze względu na korzystny układ pomieszczeń. Lokalizacja przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bożka

Bytom,śląskie

225 000 zł45 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie 45 m2 w Bytomiu przy ul. Arki Bożka. Bardzo dobra lokalizacja. W pobliżu (ok.200 m od mieszkania) znajdują się: przystanki autobusowe i tramwajowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Robotnicza

Wrocław,dolnośląskie

278 999 zł15 m² 18 575,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Dobra inwestycja/kawalerka przy Robotniczej+klima Na sprzedaż mikrokawalerka po kapitalnym remoncie niedaleko ul. Legnickiej. Oferujemy na sprzedaż 15 metrową kawalerkę zlokalizowaną w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dorodna

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

287 000 zł36 m² 7 974,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania z osobną kuchnią, położonego w bydgoskim Fordonie, przy ulicy Dorodnej. Oferta obejmuje lokal mieszkalny i przynależną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sekutowicza

Lublin,lubelskie

583 000 zł68 m² 8 598,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w budynku z 1994 r. - bez windy. Mieszkanie do własnej aranżacji, składa się z: - salonu (ok.19m2) z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zdunów

Kraków,małopolskie

1 040 000 zł67 m² 15 485,40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Apartament 67.16m2 w Nowym Budynku z dwiema łazienkami/ Kraków. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w przytulnej, cichej okolicy, która zapewnia świetny dojazd w każdy zakątek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kutrzeby

Wrocław,dolnośląskie

1 080 000 zł131 m² 8 264,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Promocja! Do końca sierpnia cena mieszkania została obniżona aż o 120 tysięcy, nie zwlekaj i podpisz umowę w atrakcyjnej cenie! oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

333 990 zł56 m² 5 964,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3 pokojowe wolne od zaraz - Fordon Lokal składa się z ; - salonu - 2 sypialni - kuchni - łazienki z wc - przedpokoju Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Północna

Lublin,lubelskie

697 400 zł50 m² 14 001,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnym kompleksie budynków przy ul. Północnej w Lublinie. Nieruchomość położona na 2 piętrze w 5 piętrowym bloku. Przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

1 082 500 zł76 m² 14 245,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartamentowiec w topowej Lokalizacji we Wrocławiu naprzeciwko Wrocławskie Ogrodu Botanicznego, tuż u stóp największych architektonicznych perełek Wrocławia Ostrów Tumski, rynek Wrocławski.