dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 205 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 205 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

980 000 zł50 m² 19 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Sprzedam dwa apartamenty dla turystów, przeznaczone na wynajem krótkoterminowy. Apartamenty są na jednej księdze wieczystej. Jest to gotowy biznes z bardzo dobrymi opiniami klientów na znanym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

478 368 zł46,67 m² 10 250,01 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferta limitowana! Osiedle Poezji w Gliwicach to kameralne osiedle złożone tylko z dwóch niskich, trzypiętowych budynków mieszkalnych o ciekawej architekturze, z garażami na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

507 800 zł50,78 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Kameralne osiedle złożone tylko z dwóch niskich, trzypiętowych budynków mieszkalnych o ciekawej architekturze, z garażami na kondygnacji parteru. Zagospodarowanie terenu stanowić będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

506 500 zł50,65 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które od pierwszego dnia może zarabiać na siebie? Booking z oceną 9,9! lux Ten apartament jest już przygotowany pod najem krótkoterminowy bez remontów, bez dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł48 m² 7 687,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży lokal mieszkalny usytuowany z Łapach na doskonałym pierwszym piętrze w bloku wielorodzinnym przy ulicy Piaskowej 2C. Mieszkanie dwustronne, środkowe, o powierzchni 48,51mkw, 2.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł58 m² 6 034,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecamy atrakcyjny lokal mieszkalny 58mkw, usytuowany na IV piętrze w bloku mieszkalnym przy ul. Osiedlowej 3. Mieszkanie dobrze skomunikowane, świetnie zagospodarowane, jasne, przestronne, bogate.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł56,75 m² 11 964,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Koniuchy | Ul. Bartkiewiczówny | 3 pokoje | 56,75 m2 Tylko u nas! Mieszkanie na sprzedaż, w bardzo pożądanej lokalizacji przy ul. Bartkiewiczówny w Toruniu. Mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ceglana

Brynów-Zgrzebnioka Katowice

696 545 zł60,57 m² 11 499,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką, wc i balkonem, mieszczące się w inwestycji Ceglana Park w Katowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ceglana

Brynów-Zgrzebnioka Katowice

465 481 zł35,67 m² 13 049,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Oferujemy 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką, tarasem i ogródkiem, mieszczące się w inwestycji Ceglana Park w Katowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ceglana

Brynów-Zgrzebnioka Katowice

671 363 zł56,90 m² 11 799 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, mieszczące się w inwestycji Ceglana Park w Katowicach.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł67 m² 11 328,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Rudak | Strzałowa | 3 Pokoje - Antresola | 67 m2 | Sosnowy Las bez prowizji dla kupujących. Gotowe do wprowadzenia, komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie z antresolą, w bardzo wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł58,90 m² 8 981,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż czyste, zadbane i nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58,9 m , położone na 4. piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku na spokojnym i zielonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł58,50 m² 8 017,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone w Białymstoku na osiedlu Słoneczny Stok przy ulicy Witosa. Lokal znajduje się na 3. piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku. Bardzo praktyczny.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł54,05 m² 5 827,94 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 54,05 m , położone na 2 piętrze ocieplonej kamienicy. Lokal stanowi pełną własność i przynależy do niego piwnica (3,73.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł45,03 m² 17 743,73 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie Prezentowane mieszkanie to prawdopodobnie ciekawe rozwiązanie dla kogoś, kto szuka dwupokojowego lokalu w spokojnej, a przy tym nowocześnie zaprojektowanej okolicy, która zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne 3-pokojowe mieszkanie w samym sercu Jeleniej Góry! Lokalizacja: centrum Jeleniej Góry Powierzchnia: 75 m +8m2 piwnicy Piętro: III Cena: 529 000 zł Czynsz:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 040 zł48,08 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, zlokalizowane na Osiedlu Zbytki, w północnej części Warszawy. O inwestycji Osiedle Zbytki to harmonijne połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

755 874 zł59,99 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

3-pokojowe mieszkanie z kuchnią, łazienką i balkonem, zlokalizowane na Osiedlu Zbytki, w północnej części Warszawy. O inwestycji Osiedle Zbytki to harmonijne połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

815 864 zł59,99 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką, tarasem i balkonem, zlokalizowane na Osiedlu Zbytki, w północnej części Warszawy. O inwestycji Osiedle Zbytki to harmonijne.

Szczegóły ogłoszenia

763 230 zł61,80 m² 12 350 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta sprzedaży mieszkania - 3 pokoje, dwustronne, stan deweloperski | ostatnie lokale Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

509 900 zł53 m² 9 620,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż własnościowe, jasne i słoneczne, 2. pokojowe mieszkanie, usytuowane na 2. piętrze niskiego bloku z 2002 roku. Nieruchomość znajduje się w samym centrum nowej części Polic,.