dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 190 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 190 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Szklarska Poręba,dolnośląskie

529 594 zł41 m² 13 002,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Lokale mieszkalne 8% vat w nowej inwestycji Inwestycja Żeromskiego 15 to wyjątkowo zlokalizowany kompleks budynków mieszkalnych, położony w jednej z bardziej malowniczych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

1 139 000 zł65 m² 17 585,30 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gotowe do zamieszkania 3 pokojowe mieszkanie z balkonem w nowym budownictwie! atuty: - cicha i spokojna okolica - mieszkanie zadbane, gotowe do zamieszkania od zaraz - w pełni wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chemików

Włocławek,kujawsko-pomorskie

199 000 zł39 m² 5 102,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 39 m , położone na parterze czteropiętrowego bloku z cegły. To doskonała okazja dla osób, które chcą stworzyć własne, wymarzone wnętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszki

Katowice,śląskie

790 000 zł175 m² 4 514,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:1920

* mamy przyjemność zaprezentować Państwu bardzo atrakcyjną nieruchomość: mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 173 m2 znajdujące się na 4 piętrze z czteropiętrowej zabytkowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielonogórska

Opole,opolskie

1 133 690 zł94 m² 12 043,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować Państwu inwestycję pod nazwą atlantis prestige park II etap realizowaną we wschodniej części Opola, w dzielnicy Malinka, przy ul. H. Kamińskiego. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rejtana

Wrocław,dolnośląskie

709 000 zł58 m² 12 194,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przy Dworcu 3pok rozkład/po remoncie/piwnica Oferujemy na sprzedaż mieszkanie po kapitalnym remoncie znajdujące się na 5 z 5 pięter w kamiennicy przy ul. Rejtana 7. Do tej pory świetnie się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

379 000 zł45 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Przedstawiam 2 pokojowe mieszkanie po remoncie obok Maufaktury. Lokal usytuowany jest na 2 piętrze. Pełna własności z kw. Na 45m2 składa się: * salon * sypialnia * kuchnia * łazienka wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Główna

Wrocław,dolnośląskie

645 000 zł54 m² 11 944,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie z dwoma balkonami i podziemnym miejscem parkingowym. Mieszkanie ulokowane jest w zacisznej części budynku (nie od strony ulicy) na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bytkowska

Katowice,śląskie

539 000 zł46 m² 11 598,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Tylko W realton oferta na wyłączność Z przyjemnością pragnę zaprezentować Państwu przytulny, gotowy do zamieszkania apartament z balkonem, znajdujący się w Katowicach na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

469 000 zł78 m² 6 012,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu pięknie zaaranżowane mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy, w dzielnicy Tarninów. Do nieruchomości prowadzi droga: cicha ulica. Budynek rodzaju:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Płochocin

Płochocin,mazowieckie

580 000 zł92 m² 6 304,35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do sprzedaży duże 92 m2 przestronne 3 pokojowe (z możliwością przerobienia na 4 pokoje) mieszkanie w Jozefówie - Płochocin, gmina Ożarów mazowiecki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

249 820 zł26 m² 9 608,46 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Najmniejsza kawalerka na inwestycje. w lokalizacji Oś. Kukułek, z mega dużym salonem w najbardziej zielonej dzielnicy a jednocześnie prawie W centrum. Umowa rezerwacyjna tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wojska Polskiego

Jurata,pomorskie

2 450 000 zł62 m² 39 389,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Tylko U nas Przedstawiamy Państwu unikatowy 3 pokojowy apartament z tarasem usytuowany w najpiękniejszym miejscu uwielbianego kurortu Jurata, tuż obok linii brzegowej Zatoki Puckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 3 Maja

Zabrze,śląskie

298 000 zł100 m² 2 985,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1914

Atuty mieszkania * duże pokoje * okna skierowane na południe i północ * dwa balkony Oferta dla inwestorów lub par, które chcą stworzyć swoją przestrzeń od podstaw. Mieszkanie na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowicka

Wrocław,dolnośląskie

549 000 zł35 m² 15 654,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zakupu kawalerki z wydzieloną sypialnią po generalnym remoncie w popularnej części miasta Perełka jakich niewiele we Wrocławiu w poszukiwanym otoczeniu Sky Tower-Pl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

569 000 zł30 m² 19 288,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Mam przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę o powierzchni 28m2 zlokalizowaną na Starym Mokotowie. Mieszkanie znajduję się na 2 piętrze w dziesięciopiętrowym bloku wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

797 208 zł45 m² 17 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kameralna inwestycja deweloperska mieszkania gotowe do odbioru kraków - bronowice ok. ul. Armii Krajowej | ok. Parku Miejskiego korzyści mieszkania W zielonym otoczeniu są ogromne! jeśli przy wyborze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Poznań,wielkopolskie

830 000 zł72 m² 11 532,60 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowy blok, gotowa inwestycja. Ostatnie dostępne mieszkania 3-pokojowe z balkonem. Zakup bez pcc i prowizji! - Przestronne mieszkanie o funkcjonalnym układzie pomieszczeń. - industrialny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

399 000 zł60 m² 6 600,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyłączność. Przedstawiamy nową ofertę. Na sprzedaż mieszkanie w Szczawnie Zdroju. Lokalizacja gwarantuje ciszę i spokój, dosłownie kilka minut od wejścia do Parku, domu Zdrojowego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Plewiska,wielkopolskie

649 000 zł91 m² 7 155,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Chciałbyś zamieszkać w dużym, dwupoziomowym mieszkaniu? Z dedykowanym miejscem postojowym i możliwością korzystania z przydomowego ogródka? Zapraszam na prezentację nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Trzebińska

Krzeszowice,małopolskie

474 000 zł70 m² 6 752,14 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

A3-11 Do sprzedaży ostatnie mieszkania w Młoszowej 4 pokojowe z balkonem - 70 m2 w cenie 474.000 zł. Nie płacisz pcc 2% Nie płacisz prowizji biura! Inwestycja na granicy miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wisła

Wisła,śląskie

400 807 zł33 m² 12 190 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera! Apartamenty Vistula to inwestycja o wysokim standardzie która zlokalizowana jest w niedalekiej odległości od ścisłego centrum Wisły przy ul. Spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pod Fortem

Kraków,małopolskie

920 000 zł45 m² 20 444,40 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mam przyjemność zaoferować Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 45 m , położone w nowoczesnym budynku, który został oddany do użytku w 2021 roku. Mieszkanie charakteryzuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szafera

Lubliniec,śląskie

675 000 zł113 m² 5 968,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

To mieszkanie to idealna propozycja dla tych, którzy cenią sobie komfort, spokój oraz nowoczesne rozwiązania. Bez pośredników skontaktuj się z nami bezpośrednio i umów się na prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy

Kielce,świętokrzyskie

1 645 000 zł104 m² 15 890,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Nieruchomości Prezentuje na sprzedaż : Apartament dwupoziomowy w wersji Premium Zanurz się w luksusie apartamentu dwupoziomowego i poczuj prawdziwy komfort życia! Proponowana oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

957 040 zł68 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkania gotowe do odbioru! kraków - prądnik biały ok. UL. Pachońskiego / ok. Dworku białoprądnickiego Pragniemy zaprezentować Państwu nowe osiedle mieszkaniowe o niskiej intensywności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Legionów Polskich

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

470 000 zł56 m² 8 364,48 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Rezerwacja Zapraszamy Państwa na prezentacje dwupoziomowego mieszkania usytuowanego na VI piętrze w VI piętrowym bloku z windą z 2009 roku zlokalizowanym przy ul. Legionów Polskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łódź,łódzkie

475 000 zł54 m² 8 796,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Bałuty - Okolice ul. Zgierskiej. Świetna lokalizacja, bardzo dobre połączenie z Centrum, w sąsiedztwie znajduje się Park Adama Mickiewicza (na Julianowie). Blok z 2004 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Tychy

Tychy,śląskie

225 000 zł27 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zakupu, kawalerka 27m2 umieszczona w bloku na 4pietrze w centrum Tychów,os C Umeblowane gotowe do wprowadzenia lub wynajęcia jako inwestycja. W mieszkaniu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

249 900 zł50 m² 4 998 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam ustawne, słoneczne, 3 pokojowe mieszkanie w Kowarach. Lokal położony jest przy ul. Leśnej Nieruchomość znajduje na 3 piętrze w bloku 4 piętrowym. Nieruchomość do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

964 236 zł64 m² 15 073,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez pcc I prowizji Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie o pow. 63,97 m2, zlokalizowane na 1. piętrze nowego 5-piętrowego budynku, powstającego na warszawskim Kole (bemowo na granicy z Wolą).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

695 000 zł54 m² 12 951,90 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Dzień dobry, zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania przy ul. 1 sierpnia 30. Lokal położony jest na 10 piętrze w budynku z 1974 r. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Norwida

Ruda Śląska,śląskie

229 000 zł40 m² 5 725 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje | 40m2 Balkon Ogrzewanie z sieci miejskiej Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rudzie Śląskiej przy ul. Cypriana Norwida. Lokal znajduje się na 1 piętrze 10-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

599 000 zł87 m² 6 908,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Odkryj wyjątkową nieruchomość na Bezrzeczu! Zapraszam do obejrzenia oraz zakupu wyjątkowego dwupoziomowego mieszkania od pierwszego właściciela! To mieszkanie jest niezwykle jest bardzo przytulne mimo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

220 000 zł59 m² 3 728,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1924

2 pokojowe mieszkanie W extra cenie Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na Zawarciu. Lokal umiejscowiony na 2 pietrze w kamienicy. Jego powierzchnia to 59 m2, na ktorą skladają się: -2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł49 m² 19 242,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Mam przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjną ofertę, jasnego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 49,37 m2 położonego na 1- szym piętrze w kamienicy z 1951 r. usytuowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

308 134 zł40 m² 7 703,35 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do Biura Sprzedaży po prawdziwą najniższą możliwą cenę. Oferta na Wyłączność! Dostępni jesteśmy w godzinach 9-18, w sobotę od 9-14, gdzie znajdziecie Bezpośrednią ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górna Droga

Warszawa,mazowieckie

589 000 zł44 m² 13 386,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu przestronne, słoneczne, przytulne i zadbane dwupokojowe mieszkanie własnościowe o powierzchni użytkowej 44m2 z balkonem 3m2. Lokal znajduje się na szóstym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fordońska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

500 000 zł57 m² 8 747,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż duże mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 57 m 2 mieszczące się na wysokim parterze w bloku z cegły z 2006 roku. Blok mieści się na zamkniętym osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Borkowska

Gdańsk,pomorskie

499 660 zł50 m² 9 907,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością prezentujemy nową inwestycję mieszkaniową na rynku pierwotnym - apartamenty przy ul. Borkowskiej. To wyjątkowa szansa na zakup nowoczesnego mieszkania w prestiżowej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

449 350 zł41 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2