dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Warszawa,mazowieckie

686 880 zł38 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji I bez podatku pcc! Praga Północ ul. Jagiellońska - nowe osiedle Bulwary Praskie Stan deweloperski - mieszkanie już oddane, dostępne od już | pełna własność | możliwy zakup na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 300 000 zł78 m² 29 483,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

3-pokojowy apartament 78M2, z widokiem na zieleń, taras 30M2 budynek: apartamentowiec ogrody wilanów znajduje się przy ul. Zdrowej w sercu Wilanowa. Został wybudowany w 2020 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rembertowska

Poznań,wielkopolskie

614 877 zł50 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,99 m2 znajdujące się na parterze w bloku przy ul. Rembertowskiej. Wyjątkowe i kameralne osiedle usytuowane bezpośrednio przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienkiewicza

Leszno,wielkopolskie

688 000 zł93 m² 7 385,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

nowy lokal mieszkalny w Lesznie (64-100), w centrum, ul. Henryka Sienkiewicza , o powierzchni 93,15 m kw., 5 pokoi, w tym 1 z aneksem kuchennym o pow. 33m2, korytarz, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

422 900 zł41 m² 10 252,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dopytaj o rabat na miejsce parkingowe: zapraszamy do Biura Sprzedaży w godzinach 9-18, w sobotę od 9-14, gdzie znajdziecie Bezpośrednią ofertę w najlepszych cenach! najlepszy układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głogowska

Wrocław,dolnośląskie

529 999 zł39 m² 13 555 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie w super lokalizacji na Wrocławskim Szczepinie ( Dzielnica Stare Miasto ) 5minut do Rynku blok po termomodernizacji , remoncie elewacji , piony wodno-kanalizacyjne po wymianie ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Polanki

Gdańsk,pomorskie

919 163 zł47 m² 19 375,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: duża część dzienna wyjątkowe osiedle świetna lokalizacja duży taras Gotowe do odbioru kupujesz bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

399 000 zł29 m² 13 868,60 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie o powierzchni 28,77 m2 zlokalizowane w Rzeszowie - przy ulicy Paderewskiego w nowym bloku. Mieszkanie mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Narwik

Warszawa,mazowieckie

889 000 zł47 m² 18 914,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne i w pełni wykończone mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu, do którego możesz od razu wprowadzić się i mieszkać :) Metro Przytulnie urządzony balon - na którym kilka osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Anielewicza

Warszawa,mazowieckie

877 000 zł54 m² 16 240,70 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na wysokim parterze z oknami na zieleń w odnowionym budynki obok Polin Muzem Historii Żydów Polskich. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

925 040 zł75 m² 12 385,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna okolica * Gotowe do odbioru Przestronne mieszkanie z dwoma balkonami. W skład mieszkania wchodzi: -Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białystok,podlaskie

459 000 zł60 m² 7 650 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Polecam zapoznanie się z ofertą ciekawego, zadbanego i przytulnego mieszkania znajdującego się na Osiedlu Białostoczek. Mieszkanie o bardzo wygodnym układzie - trzy oddzielne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brożka

Cieszyn,śląskie

420 000 zł62 m² 6 563 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy do zaoferowania duże, przestronne , jasne mieszkanie , na parterze bloku mieszkalnego na osiedlu Banotówka w Cieszynie w cenie 420 tysięcy. Mieszkanie; - powierzchnia 61,5 m2. - 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

1 799 000 zł82 m² 21 939 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Partnerzy w nieruchomościach prezentują: przestronny, gustownie wykończony apartament z dwoma balkonami w samym centrum Krakowa. Inwestycja Grzegórzki Park to nowoczesne budownictwo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Suwałki

Suwałki,podlaskie

225 000 zł38 m² 5 984,04 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Prezentujemy Państwu wyjątkową okazję do nabycia mieszkania do remontu, zlokalizowanego na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku, w północnej części miasta. To mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzemieniecka

Warszawa,mazowieckie

985 000 zł42 m² 23 357,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż gotowe mieszkanie 42,17m2 wraz z 6 metrową loggią z widokiem na zieleń, usytuowane na 1 piętrze z 4, w bloku z windą i garażem podziemnym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

675 000 zł34 m² 19 852,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty tel. Jasne, w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m2 zlokalizowane w okolicy Ronda Wiatraczna. For English scroll below | On parle français Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Chorzów

Chorzów,śląskie

370 065 zł38 m² 9 850 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta bez prowizji, brak podatku pcc I jakichkolwiek ukrytych kosztów. Oferta bezpośrednio od dewelopera termin oddania inwestycji III kwartał 2025 W naszej ofercie znajdują się również inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

967 000 zł50 m² 19 194,10 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie o powierzchni 50,14m2 plus 4, 98m2 dodatkowej powierzchni zabudowanej werandy znajduje się na ostatnim - 17 piętrze inwestycji rondo wiatraczna, na ul. Grochowskiej 207. Ta część Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

660 000 zł43 m² 15 421 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zadbane, słoneczne dwupokojowe mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze w 4-piętrowym budynku z windą. Nieruchomość zlokalizowana w Ząbkach w okolicach ulic. Poniatowskiego, orlej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

490 000 zł39 m² 12 684 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

00% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą zdjęcia pokazują przykładową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

629 009 zł59 m² 10 679,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Popowice/park/3pok/7pietro/media miejskie/port popowice! Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57,90 m 7 piętro w blokuwrocław, popowicebalkon mieszkanie 3 pokojowe 57,9 m2 plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, Powstań Narodowych

Poznań,wielkopolskie

355 000 zł24 m² 14 791,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż kawalerkę położoną I piętrze w wysokim bloku z windą na os. Powstań Narodowych na poznańskich Ratajach. Na powierzchnię 24,4 m2 składają się: - pokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 199 000 zł72 m² 16 620,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mam przyjemność zaprezentować 3 - pokojową nieruchomość w Warszawskiej dzielnicy Ursynów. Jest to doskonała nieruchomość dla osób ceniących sobie ciszę i spokój, oraz dostępność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wolności

Zabrze,śląskie

250 000 zł60 m² 4 196,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Tylko W realton! Klucze w biurze - zadzwoń i umów się na prezentację! 2 pokoje | 59,58m w ścisłym centrum Zabrza | ul. Wolności Mieszkanie przy ulicy Wolności w Zabrzu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowicka

Wrocław,dolnośląskie

459 999 zł35 m² 13 214,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Blisko centrum/gajowicka po remoncie+piwnica Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Gajowickiej - blisko Centrum, ze świetnym dojazdem do Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sokołowska

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł59 m² 12 652 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Odkryj miejski raj w kamienicy, gdzie każdy oddech to świeżość zieleni, a każdy krok niesie Cię bliżej miejskiego życia. Tylko 50m dzieli Cię od metra dzięki któremu w 6 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

997 553 zł70 m² 14 269,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez pcc I prowizji Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie o pow. 69,91 m2, zlokalizowane na 1. piętrze nowego 5-piętrowego budynku, powstającego na warszawskim Bemowie na granicy z Wolą. Dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

370 000 zł49 m² 7 520,33 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe na wschodzie w Żyrardowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Rzeszów,podkarpackie

492 000 zł50 m² 9 781,31 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ul. Dąbrowskiego w Rzeszowie - 3 niezależne pokoje, oddzielna kuchnia, duży balkon. Nieruchomość idealna pod wynajem na pokoje dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wagrowska

Poznań,wielkopolskie

585 000 zł55 m² 10 636,40 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkania od dewelopera nie płacisz prowizji Nie płacisz pcc .Posiadamy zwiększone rabaty - ograniczona ilość!. Zadzwoń już dzisiaj #telefon Promocja oferuje mieszkania o różnych układach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

550 140 zł32 m² 16 969,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Zapraszam do zakupu lokalu usługowego z funkcją mieszkalną. Kawalerka jest wykończona pod klucz z meblami i sprzętem agd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

391 470 zł53 m² 7 428,27 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dopytaj o rabat na miejsce parkingowe: zapraszamy do Biura Sprzedaży w godzinach 9-18, w sobotę od 9-14, gdzie znajdziecie Bezpośrednią ofertę w najlepszych cenach! Jedyny taki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Władysława Jagiełły

Gdańsk,pomorskie

489 000 zł42 m² 11 642,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na Sprzedaż wykończone 2-pokojowe Mieszkanie przy ulicy Władysława Jagiełły Mieszkanie o powierzchni 41,33 m2 zlokalizowane na wygodnym i najbardziej pożądanym pierwszym piętrze składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

330 000 zł47 m² 7 021,28 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Południowe 2 pok. w lokalizacji Oś. Kukułek, z mega dużym salonem w najbardziej zielonej dzielnicy a jednocześnie prawie W centrum. Umowa rezerwacyjna tylko 1000 zł Sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ciołkosza

Warszawa,mazowieckie

799 999 zł54 m² 14 705,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Jeśli potrzebujesz mieszkania, którego lokalizacja zapewni najwyższy komfort życia to ta oferta będzie idealna dla Ciebie! Mamy przyjemność zaprezentować Ci klimatyczne mieszkanie zlokalizowane przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Nowy Świat

Siedlce,mazowieckie

755 000 zł119 m² 6 333,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2010

Atrakcyjne mieszkanie w nowym budownictwie zaprojektowane z myślą o sześcioosobowej rodzinie. Nieruchomość położona na osiedlu Rodzinnym jednej z najbardziej pożądanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Raszyn

Raszyn,mazowieckie

905 000 zł107 m² 8 434,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Bez pcc i prowizji! Gotowe do odbioru! Sprzedam 4-pokojowe 3-poziomowe mieszkanie o powierzchni 107,3 m2 z ogródkiem 78,14 m2 i samodzielnym wejściem położone na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niedziałkowskiego

Zabrze,śląskie

170 079 zł44 m² 3 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Tuż przy sumteren zamknięty2 pokoje Mieszkanie przy ulicy Niedziałkowskiego w Zabrzu. Lokal usytuowany na drugim pietrze trzykondygnacyjnej kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 43,61 m2, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

152 999 zł39 m² 3 909,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Świetna okazją W super cenie! Na sprzedaż M3, mieszkanie dwupokojowe do własnej aranżacji! Nieruchomość ta, znajduje się w Jastrzębiu Zdroju, os 1000lecia. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jesionowa

Wrocław,dolnośląskie

999 999 zł64 m² 15 738 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Luksusowy apartament z widokiem na miasto Opiekun oferty: tel. licencja pfrn nr 28332 Otoczenie: okolica charakteryzuje nowoczesną zabudową połączoną z bliskością zielonych.