dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 178 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 178 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Koncertowa

Lublin,lubelskie

479 000 zł58 m² 8 301,56 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas!.Rewelacyjna oferta zarówno dla rodziny z dziećmi jak i inwestora. Dwustronne, czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze w bloku z windą przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Franciszkańska

Koszalin,zachodniopomorskie

380 000 zł31 m² 12 246,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 2 pokojowe, w wysokim standardzie z balkonem w nowym budownictwie w Koszalinie. Zachęcamy do zakupu tego pięknego mieszkania w Koszalinie przy ul. Franciszkańskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Radom

Radom,mazowieckie

315 000 zł38 m² 8 289,47 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości północ oferuje do sprzedaży mieszkanie modne, wygodne świetnie usytuowane na 5 piętrze, zadbanego wieżowca. Mieszkanie jest umeblowane i wyposażone, jedynie wymaga odmalowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

594 000 zł35 m² 17 173 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Opiekun nieruchomości: tel. Mieszkanie o powierzchni 34,59 m2 mieści się na 3 piętrze 4-piętrowego budynku przy ul. Długiej. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Rojna

Łódź,łódzkie

228 700 zł27 m² 8 501,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przytulna Kawalerka w Łodzi - idealna dla Ciebie! Myślisz o funkcjonalnym mieszkaniu w Łodzi? Ta kawalerka przy ul. Rojnej 50C to doskonały wybór! Znajduje się na 4. piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodkiewicza

Kraków,małopolskie

690 000 zł40 m² 17 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Lokalizacja: - mieszkanie zlokalizowane jest na 1 piętrze w 3-piętrowej kamienicy. - w otoczeniu nieruchomości znajdują się m.in. liczne restauracje, kawiarnie, sklepy, szkoły, szkoły -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł66 m² 12 106,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwość wykończenia pod klucz Idealne dla Rodziny mieszkanie. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Krapkowice

Krapkowice,opolskie

299 000 zł57 m² 5 245,61 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego położonego na IV piętrze bloku mieszkalnego w Krapkowicach -otmęcie. Mieszkanie o powierzchni 57 m składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

853 309 zł74 m² 11 571,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Piękne duże wygodne mieszkanie dla rodziny 2+1 na Nowych Jeżycach. metraż: 73,74 m2 plus loggia 7.9 m2 - wysokość 2.62 m - położenie Zachód;Wschód - realizacja 2025-12 - prosto od dewelopera. #.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

389 000 zł47 m² 8 238,03 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Atrakcyjne, trzypokojowe mieszkanie w zadanym wieżowcu na osiedlu Zarzew. Lokal znajduje się na ósmym piętrze, co daje świetne widoki oraz doskonałe doświetlenie. Położenie nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Niedziałkowskiego

Zabrze,śląskie

314 886 zł81 m² 3 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Tuż przy sumteren zamknięty4 pokoje Mieszkanie przy ulicy Niedziałkowskiego w Zabrzu. Lokal usytuowany na pierwszym pietrez trzykondygnacyjnej kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 80,74 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rytelska

Gdańsk,pomorskie

459 548 zł35 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: -duża część dzienna -świetna lokalizacja -kameralna okolica ze świetnym połączeniem z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

580 000 zł48 m² 12 185 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do sprzedaży mieszkanie położone na os. Przyjaźni, w świetnie skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Nakło Śląskie

Nakło Śląskie,śląskie

395 000 zł67 m² 5 895,52 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowa inwestycja W nakle śląskim - gmina świerklaniec! Małe Osiedle 6 budynków w zabudowie szeregowej. Do sprzedania funkcjonalny dom jednorodzinny - apartament położony w Nakle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górna

Piotrków Trybunalski,łódzkie

360 000 zł65 m² 5 538,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Witam. Posiadam na sprzedaż mieszkanie własnościowe o wymiarach 65 metrów kwadratowych. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, korytarza, kuchni, osobnej łazienki i ubikacji. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Drwęcka

Warszawa,mazowieckie

1 147 986 zł79 m² 14 537 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego, dwupoziomowego mieszkania na Pradze Południe przy ulicy Drwęckiej. Planowany termin oddania: 31 marca 2026 roku! skrót: na sprzedaż 79-metrowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Legnica

Legnica,dolnośląskie

249 000 zł36 m² 6 916,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Legnicy. Położone na wysokim parterze w bloku. Składa się z obszernego pokoju z wyjściem na balkon, dużej kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

637 956 zł59 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

od południowego zachodu - super słoneczne! Nowa inwestycja na Gdańskim Jasieniu przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii Krajowej i Trójmiejskiej Obwodnicy z świetną komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

617 000 zł55 m² 11 127 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe budownictwo kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Chełm,lubelskie

273 008 zł45 m² 6 093,93 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Obniżka ceny do końca lipca - warto skorzystać! Mieszkanie po generalnym remoncie, na 2 piętrze, w bloku, ul , J. Słowackiego - koło stadionu. Mieszkanie : 48,8 m2, na 2 piętrze, przygotowane do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołobrzeska

Gdańsk,pomorskie

890 000 zł67 m² 13 283,60 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Mieszkanie z olbrzymim potencjałem, 2 minuty spacerem od Parku Reagana Nieruchomość Mieszkanie położone jest na 1 piętrze. Składa się z salonu, kuchni, sypialni, pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

289 000 zł64 m² 4 516,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Szczawnie Zdroju 3 pokoje jasna kuchnia przedpokój łazienka z wc Mieszkanie do drobnego odświeżenia, łazienka po kapitalnym remoncie przystosowana dla osób niepełnosprawnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zgoda

Warszawa,mazowieckie

960 000 zł37 m² 26 087 zł/m²

 

Piętro:8/25

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż funkcjonalny apartament o powierzchni 36,8 m2, który znajduje się w prestiżowej lokalizacji z doskonałą infrastrukturą w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

525 500 zł52 m² 10 127,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

" sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie. Mam do zaoferowania trzypokojowe mieszkanie z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. de Gaulle'a

Zabrze,śląskie

218 000 zł35 m² 6 300,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Atuty nieruchomości: * Do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych * Dobra lokalizacja blisko Politechniki Śląskiej * Niskie koszty eksploatacyjne * Pełne umeblowanie wraz z wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Katowicka

Poznań,wielkopolskie

1 054 137 zł104 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 104,37m2 oferowane w ramach dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej, w bliskiej okolicy jeziora Malta. Nowoczesny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

329 000 zł48 m² 6 854,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam Państwa do obejrzenia i zakupu mieszkania znajdującego się na włocławskim osiedlu Śródmieście, świetna lokalizacja tuż obok licznych urzędów, dyskontów i przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pawia

Wrocław,dolnośląskie

620 000 zł50 m² 12 449,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Wrocław, krzyki ul. Pawia - znane, cenione oraz polecane południe Wrocławia! Kameralny, niski, nowoczesny budynek z 2006 r., położony w cichej uliczce wrocławskich Wojszyc. Osiedle ogrodzone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

368 000 zł38 m² 9 735,45 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Szukasz Kompaktowego mieszkania ? Zależy Ci na dobrym punkcie komunikacyjnym ale i w cichej okolicy ? Zależy Ci duże ilości zieleni wokół bloku ? bingo! Serdecznie polecam na sprzedaż 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowopogońska

Czeladź,śląskie

199 000 zł31 m² 6 339,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferta na wyłączność! tylko W realton nieruchomości! klucze W biurze! zapraszamy inne agencje do współpracy! Polecam przytulne mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Nowopogońskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reduta

Kraków,małopolskie

800 000 zł46 m² 17 406,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Biuro Nieruchomości aprest ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż przy ul. Reduta w Krakowie. Nieruchomość o powierzchni 45.96m2 znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Janika

Zabrze,śląskie

329 000 zł70 m² 4 695,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie gotowe do wprowadzenia Z potencjałem na 3 pokoje Idealny dla osób poszukujących przestrzeni Lokal znajduje się w Zabrzu, zaborze ul. Ks. Pawła Janika. Składa się z: salonu, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

709 000 zł75 m² 9 414,42 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! U podnóża masywu legendarnej góry Ślęży w Sobótce powstało wyjątkowe osiedle. To kameralny kompleks ze strefą wellness.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bruna

Warszawa,mazowieckie

810 000 zł38 m² 21 315,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, mokotów Stary, ul. Bruna Metraż: 38 m + balkon Piętro: 6/10 Cena: 810 000 zł Czynsz: 500 zł Stan prawny: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Litewska

Wrocław,dolnośląskie

359 000 zł26 m² 13 593 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

-wolne od zaraz- przedmiotem sprzedaży jest kawalerka przy ul.Litewska 20 (Psie pole-Wrocław) Rozkład mieszkania: kuchnia 5,12m2; pokój 15,93m2; łazienka 2,75m2; przedpokój 2,88m2 Mieszkanie jest gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Galileusza

Poznań,wielkopolskie

599 000 zł50 m² 11 980 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Opiekun oferty Małgorzata Majchrzak Marzy Ci się nieruchomość położona w zielonej, malowniczej okolicy, ale z dobrym dostępem do komunikacji miejskiej? bingo! Serdecznie polecam na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej

Włocławek,kujawsko-pomorskie

279 000 zł42 m² 6 642,86 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękne mieszkanie w centrum Włocławka Lokalizacja: ul. Pow, włocławek Piętro: 1 Powierzchnia: 42 m Opis nieruchomości: oferujemy na sprzedaż urocze mieszkanie położone w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Chorzów,śląskie

269 000 zł46 m² 5 789,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie (46,46 m2) w stanie do remontu przy ul. Dąbrowskiego 84 w Chorzowie. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 2-piętrowego bloku. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lublin,lubelskie

585 000 zł48 m² 12 129,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania na sprzedaż o powierzchni 48.23 m2, znajdującego się na drugim piętrze niskiego bloku z windą z 2024r. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

559 000 zł33 m² 16 766,70 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska 0% prowizji. Oferuję na sprzedaż nowe mieszkanie deweloperskie w inwestycji zlokalizowanej tuż przy Odrze, na Starym Mieście. Kawalerka o łącznej powierzchni 33,34mkw. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radockiego

Katowice,śląskie

440 000 zł62 m² 7 096,77 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

agencyjnej! Jeśli szukasz ustawnego, przestronnego mieszkania w Katowicach, w doskonałej lokalizacji, idealnie nadającego się nawet dla dużej rodziny. Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Miło.