dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 361 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 361 ogłoszeń

540 000 zł25,11 m² 21 505,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Przestawiamy nadmorski apartament w pożądanej lokalizacji! Letni apartament lub dodatkowe źródło dochodu ? Nadmorski klimat i okolica stwarza wiele możliwości! Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

827 000 zł46 m² 17 978,26 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Bielany Ul. Starej Baśni - autobusy i tramwaje: 300 m - metro : 1,3 km do stacji Stare Bielany Mieszkanie 46 m2 z otwartą na salon kuchnią, z balkonem i piwnicą, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

411 650 zł37 m² 11 125,68 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Komfort życia w mieście, szybki dojazd i przestrzeń do odpoczynku po pracy. Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , zlokalizowane w Katowicach.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł49 m² 7 530,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie po remoncie o łącznej powierzchni 49m2. Położone jest przy ulicy Zabielskiego w miejscowości Rajgród. Składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

1 849 000 zł93 m² 19 881,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mint Property oferuje na sprzedaż trzypokojowe, klimatyczne mieszkanie na Starym Mieście. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w krakowskiej kamienicy. Budynek jest zadbany i zarządzany.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł62 m² 6 596,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Przytulne 3 pokoje przy Parku Zadole Katowice Ligota Na sprzedaż przestronne, słoneczne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 62 m , zlokalizowane przy ul. Zielonogórskiej.

Szczegóły ogłoszenia

521 700 zł40,13 m² 13 000,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Apartamenty 100 m od morza - Mielno Szmaragdowa! Na sprzedaż apartament 2 pokojowy o pow. 40,13 m2 z balkonem, położony w Mielnie przy ul. Szmaragdowej, zaledwie 100 m od morza!.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł48 m² 23 937,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowo-apartamentowym Harmonia Oliwska. Osiedle stworzone dla osób, które cenią sobie komfort i najwyższą.

Szczegóły ogłoszenia

1 039 000 zł112 m² 9 276,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2019

112 M/ II poziomy / balkon / 2 naziemne miejsca postojowe / 2019 / ok.UL. Buforowej Oferta zarówno dla rodziny ,jak i dla inwestora. Do sprzedaży bardzo ładne, przestronne mieszkanie, z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

441 507 zł34,67 m² 12 734,55 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł58 m² 16 706,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż jasne, słoneczne i w pełni wyposażone mieszkanie 58 m2, 2-pokoje z osobną kuchnią, położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Gdańska Siedlce ul. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł53,60 m² 7 444,03 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

2 pokojowe mieszkanie - 53,60 m2 Widok na park w Gułtowach Polecam nowocześnie urządzone, ustawne 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią. Mieszkanie o pow. 53,60 m2 przeszło kapitalny.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł72,80 m² 8 997,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zakupu lokalu mieszkalnego położonego w enklawie w Gdyni Obłużu, budynek położony wśród zieleni, równocześnie w pobliżu szkoła, przedszkole, zaplecze sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

1 460 000 zł234,40 m² 6 228,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

Biuro Nieruchomości aprest zaprasza do zapoznania się z ofertą połowy bliźniaka położonego na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych, które sprzyja odpoczynkowi i rodzinnej atmosferze.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł124,38 m² 4 261,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

Biuro "wex" Nieruchomości oferuje do sprzedaży przestronne czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 124,38m2 położone na pierwszym piętrze w odrestaurowanej kamienicy w Słupsku przy.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł47,80 m² 15 251,05 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w okolicy ul. Szczytnickiej we Wrocławiu. Dodatkowym atutem nieruchomości jest spektakularny widok niczym nieprzesłonięta panorama.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł33,52 m² 25 358 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Apartament na najwyższym piętrze przy motławie Luksusowa inwestycja nad samą Motławą | Nowoczesna architektura | Eleganckie wnętrza | Industrialny klimat | Nowa dzielnica blisko historycznego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

526 519 zł45,86 m² 11 481,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

- topowa lokalizacja w centrum miasta wysoki i stabilny popyt na najem - Zainwestuj w prestiż - nowoczesna, elegancka architektura klasy premium - świetna komunikacja i wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł52,15 m² 29 807,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2 pokoje | 52,15 m2 I ogród 130m2 I Madison Apartments I Żoliborz Wyjątkowy, jasny, narożny apartament, położony na parterze, na zamkniętym, prestiżowym osiedlu Madison Apartments.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł55,70 m² 13 267,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Tecnocasa prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55,72 m przy ulicy Tuchowskiej w Krakowie Kurdwanów / Podgórze Duchackie. Oferta na wyłączność. We speak English. If you're.

Szczegóły ogłoszenia

554 000 zł37,50 m² 14 773,33 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Opiekun oferty Emilia Sokół tel.   pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,5 m2 w dobrej lokalizacji! Podstawowe informacje: mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł48,60 m² 3 086,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Wygodne mieszkanie w Głogowej w Gminie Krośniewice. Mieszkanie w bloku na terenie zadbanego osiedla z terenem zielonym, altaną i placem zabaw dla dzieci. Bloki ogrzewane gazowo.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł140 m² 8 214,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2013

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego i komfortowego dwupoziomowego mieszkania, zlokalizowanego na pierwszym piętrze przy ul. Granicznej, na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

1 451 495 zł44,03 m² 32 966,04 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zamieszkaj w najlepszym miejscu dla życia w centrum Warszawy 10 minut metro Rondo onz 20 minut - do Dworca Centralnego i centrum handlowego Złote Tarasy Na sprzedaż elegancki 2-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł87,50 m² 3 657,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 87,5 mkw położone na 1. piętrze kameralnego budynku w Różance. Przestronny salon z dużą ilością światła i przytulna sypialnia sprawiają, że.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł71,61 m² 6 563,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

oferta na wyłączność biura Szukasz komfortowego i atrakcyjnego mieszkania w Raciborzu? Cenisz sobie przestrzeń oraz doskonałą lokalizację? To propozycja idealna dla Ciebie - jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 300 zł77,33 m² 11 370,75 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Projekt obejmuje nowoczesne osiedle składające się z 80 mieszkań, znajdujących się podwarszawskiej Lesznowoli. Mamy również inne metraże i powierzchnie ogródków. Kupujesz bez prowizji,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

406 900 zł40,69 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Już teraz umów się na wizytację wybranego mieszkania! Oferujemy nowe, 2 pokojowe mieszkanie na parterze apartamentowca jako przykład jednego z wielu lokali mieszkalnych mieszczących się.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł81,20 m² 6 145,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 81,20m2, zlokalizowane na parterze kamienicy w Wejherowie przy ulicy Sobieskiego. Opis nieruchomości: kamienica 3 - kondygnacyjna w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł100 m² 8 590 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż jasne, dwupoziomowe, bezczynszowe 5-pokojowe mieszkanie z dwiema łazienkami położone przy ul. Chabrowej na Sławinie, w kameralnym, niskim bloku. Duży garaż z miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł66,96 m² 12 679,21 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Lokalizajca Nieruchomość znajduje się w Gdańsku przy ul. Kołobrzeskiej. Jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska- przymorze Wielkie. Przeznaczonych dla osób ceniących bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

1 740 000 zł60 m² 29 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Elegancki apartament w sercu Warszawy Nowolipie | 60 m + taras 15 m Wyjątkowa cisza i kameralność w samym centrum stolicy to rzadkość, którą oferuje ten piękny apartament na.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł78,20 m² 7 608,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Czasowo wstrzymane! Oferujemy do sprzedania bardzo ładne, słoneczne mieszkanie położone na 2 piętrze centrum Jeleniej Góry. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 62,60 m2 składająca się.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł50 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przytulne, dwustronne i bardzo widne mieszkanie położone w jednej z najbardziej klimatycznych części Warszawy - na Saskiej.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł75,65 m² 11 619,30 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

**3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, położone, przy Al. Jana Pawła II** * powierzchnia nieruchomości 75,65 m2 * 3 pokoje z aneksem kuchennym, łazienką z wc oraz dodatkowym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Mokotów Służew , ul. Rzymowskiego gotowe do zamieszkania. Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 35,2 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 470 000 zł78 m² 18 846,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Opis nieruchomości Przedmiotem oferty jest przestronne mieszkanie o powierzchni 77,17 m , zlokalizowane przy ulicy Tanecznej 61f na warszawskim Ursynowie. Lokal znajduje się na kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania 2 pokojowego położonego w Świętochłowicach ul. Sportowa 7 zlokalizowanego na 4/4 piętrze w bloku bez windy. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł86,50 m² 4 971,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Nieruchomość inwestycyjna, gotowa do najmu! W bardzo dobrej cenie! Bliskie sąsiedztwo Uniwersytetu ekonomicznego. Opis nieruchomości: mieszkanie pięciopokojowe o powierzchni użytkowej 85 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 989 500 zł107 m² 18 593,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 107 m , zlokalizowane na 1. piętrze budynku przy ul. Mielczarskiego na warszawskim Ursynowie. Idealne dla rodziny szukającej.

Szczegóły ogłoszenia