dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 142 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 142 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

1 187 355 zł61 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja na Bronowicach gotowe do odbioru Jasne i przestronne 3 pokoje z tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Wrocław,dolnośląskie

533 900 zł29 m² 18 700,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 10.2026 * Świetna lokalizacja Mieszkanie idealne na start, lub jako inwestycja. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żołnierzy Wyklętych

Poznań,wielkopolskie

624 000 zł58 m² 10 758,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Posiadam dostęp do wszystkich wolnych lokali po co szukać więcej ? Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży oferty biura sprzedaży dewelopera. Nie płacisz prowizji! odbierz klucz już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Warszawska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

510 000 zł50 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 2 pokojowego mieszkania usytuowanego na poziomie II piętra w niskim bloku apartamentowym "nowa Cegielnia" zlokalizowanym przy ul. Warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Biesal

Biesal,warmińsko-mazurskie

319 000 zł80 m² 3 978 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

M2 Olsztyn prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 80,2 mkw w miejscowości Biesal, gm. Gietrzwałd wraz z oddzielną działką o pow. 0,098 ha. Nieruchomość znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł57 m² 14 017,50 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta deweloperska 0% prowizji. Oddane do użytku! Oferuję na sprzedaż gotowe mieszkanie deweloperskie w inwestycji zlokalizowanej tuż przy Odrze, na Starym Mieście. Mieszkanie 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

409 000 zł43 m² 9 489,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia! Doskonałe mieszkania w zabudowie szeregowej w znakomitej lokalizacji na południu Rzeszowa. Dostępne różne metraże mieszkań oraz mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

827 986 zł62 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3 pokojowe mieszkanie z 2 balkonami - świetnie skomunikowane - nowe bez pcc i prowizji. Na co zwracasz uwagę szukając nowego mieszkania? - komunikację? Tramwaj 7 min, autobus 2 min -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

617 500 zł33 m² 18 912,70 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 33m2 w centrum miasta. Idealne mieszkanie dla singla, pary lub inwestycje. W skład mieszkania wchodzi: *przestronny pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

368 000 zł92 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż w kamienicy o powierzchni 92 m2 przy ulicy Armii Polskiej. Informacje o mieszkaniu Mieszkanie dwustronne z dobrym rozkładem znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Roosevelta

Piła,wielkopolskie

279 000 zł47 m² 5 886,08 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe W pile na zamościu ul. Roosevelta III piętro, winda, balkon-loggia. Mieszkanie o pow. 47,40 m2 w wieżowcu, bardzo słoneczne i przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Słubicka

Polkowice,dolnośląskie

510 264 zł71 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu mieszkanie deweloperskie - oferta bezpośrednio od dewelopera. Bezpłatna rezerwacja! gwarancja ceny! Niskie koszty aktu notarialnego - bez podatku pcc. 0% prowizji dla Biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

440 000 zł50 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

przedam urokliwe mieszkanie o powierzchni 50m2, położone na osiedlu Kmity. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku z roku 1975. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

669 900 zł56 m² 11 962,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Pragniemy zaprezentować Państwu do sprzedaży ładne, rozkładowe i funkcjonalne mieszkanie w Krakowie na osiedlu na stoku. Mieszkanie usytuowane jest na czwartym piętrze i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

199 000 zł53 m² 3 776,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1907

Do sprzedaży oferujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie wraz z garażem, usytuowane w spokojnej dzielnicy Stary Lesieniec w Boguszowie-Gorcach. Nieruchomość o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

1 379 700 zł63 m² 21 900 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Przestronne i wygodne 2 pokojowe mieszkanie z osobną i jasną kuchnią w świetnej lokalizacji - idealne na start lub jako inwestycja na wynajem. Budynek: budynek 5 piętrowy z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wierzbowa

Gałowo,wielkopolskie

320 000 zł82 m² 3 888,21 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy również usługę bezpłatengo pośrednictwa kredytowego. Biuro posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz licencję zawodową pośrednika W obrocie nieruchomościami. Bezpiecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrąg

Warszawa,mazowieckie

755 000 zł38 m² 19 723,10 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Polecam zadbane, bardzo ciche, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 mkw z loggią, położone w atrakcyjnej śródmiejskiej dzielnicy Warszawy na zielonym Powiślu. Mieszkanie po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szczytnica

Szczytnica,dolnośląskie

219 000 zł47 m² 4 620,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Cena do negocjacji! Do sprzedania ustawne oraz jasne mieszkanie w miejscowości Szczytnica. Mieszkanie po generalnym remoncie w wysokim standardzie na 4 piętrze. Mieszkanie środkowe, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

800 000 zł46 m² 17 316 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mam przyjemność zaprezentować 2 - pokojową nieruchomość na Muranowie. Usytuowaną na zamkniętym osiedlu. Lokalizacja charakteryzuje się rozwijająca infrastrukturą w okolicy. Lokalizacja Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

309 000 zł64 m² 4 798,14 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko u nas w biurze! Szukasz mieszkania w centrum miasta? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie z osobną kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hetmańska

Rzeszów,podkarpackie

370 000 zł37 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

1 pokój | 37m2 | ul. Hetmańska | Rzeszów Prezentowane 1 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 37 m2. Położone jest na parterze w niskim bloku z cegły. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Police,zachodniopomorskie

399 000 zł50 m² 8 005,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,84 m , usytuowane na 2 piętrze w 4-piętrowym niskim bloku przy ul. Wyszyńskiego w Policach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Architektów

Rzeszów,podkarpackie

999 000 zł64 m² 15 609,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mam ogromną przyjemność zaprezentować Państwu niebanalną nieruchomość na sprzedaż! Zapraszamy do sprawdzenia najnowszej oferty biura Stoprocent Nieruchomości! Apartament znajduję się na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warsztatowa

Opole,opolskie

375 000 zł56 m² 6 696,43 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu przestronne mieszkanie położone w jednym z niskich bloków na ulicy Warsztatowej w Opolu. Mieszkanie o powierzchni 56 m2 , oraz przynależnej piwnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piłsudskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

259 000 zł47 m² 5 487,29 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią z wyjątkowym widokiem na Park Siemiradzki Mieszkanie jest na 10 pietrze w bloku z windą składa się: kuchnia- po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siemiradzkiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

425 000 zł66 m² 6 453,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż przepiękne, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 66 m , mieszczące się na parterze odnowionej kamienicy na Okolu - ul. Siemiradzkiego W skład pomieszczeń wchodzą: - 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Władysława Łokietka

Kraków,małopolskie

1 550 000 zł137 m² 11 314 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2017

*** Oferta na wyłączność *** *** O% prowizji, klucze w biurze *** Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona przy ul. Na Popielówkę (rejon ul. Łokietka) na którą składają się dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasielska

Poznań,wielkopolskie

540 000 zł49 m² 10 975,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Z ogromną przyjemnością chciałbym zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie do samodzielnej aranżacji na poznańskich Podolanach. Mieszkanie położone jest przy ul. Jasielskiej. Okolica zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Reymonta

Chełm,lubelskie

199 000 zł29 m² 6 838,49 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie na parterze w kamienicy przy ulicy Władysława Reymonta w Chełmie. Nieruchomość znajduje się w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

479 000 zł61 m² 7 814,03 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja już w sprzedaży, nie czekaj zarezerwuj mieszkanie w cenie przedsprzedażowej. W ofercie mieszkanie 3-pokojowe na parterze, o powierzchni 61,3 m2 z ogrodem oraz dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sosnowiec,śląskie

269 500 zł37 m² 7 283,78 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Komfortowe mieszkanie w ulubionej dzielnicy Sosnowca jaką jest Sielec, poleca się na sprzedaż. Mieszkanie ma 37m2 i znajduje się na 10 piętrze a składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gazowa

Wrocław,dolnośląskie

949 000 zł66 m² 14 462 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 65,62m2 na prestiżowym osiedlu Lokum di Trevi! * budynek z 2019r * zamknięte osiedle, ochrona, monitoring * wysoki standard wykończenia Układ: * przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Nitschmanna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

500 000 zł116 m² 4 319,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marywilska

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł46 m² 12 003,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty tel. Podstawowe informacje: na sprzedaż jasne dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim. Blok stoi na granicy osiedla, wzdłuż pasa zieleni. Powierzchnia nieruchomości to 45,82 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

320 000 zł37 m² 8 648,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Zapraszamy do zakupu urokliwego mieszkania o powierzchni 37 m , zlokalizowanego w centrum. Mieszkanie znajduje się na parterze i składa się z dwóch oddzielnych pokoi. Posiada aż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

1 081 243 zł55 m² 19 605,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż komfortowe trzypokojowe mieszkanie w okolicach ul. Mieszczańskiej o powierzchni 55,15m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 5 piętrowym apartamentowcu z 2020r. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Kraków,małopolskie

795 500 zł64 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc W ofercie mieszkania od 2 do 5 pokoi, powierzchnia od 34,55m2 do 108,13m2 gotowe II kwartał 2025 *preferowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

593 737 zł61 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Promocja - zadzwoń - zapytaj! Bez podatku pcc. Bez prowizji pośrednika. Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca komfortowe 4-pokojowe mieszkanie z balkonem na poznańskich Ratajach. Szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Letniskowa

Józefosław,mazowieckie

680 000 zł49 m² 13 821,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Rozkładowe , 2 pokojowe mieszkanie w Józefosławiu. Salon z wyjściem na 8m taras, z którego wychodzimy na piękną, osiedlową zieleń Salon jest połączony z kuchnią, którą można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Błoń Janowskich

Rumia,pomorskie

616 040 zł65 m² 9 434 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja położona w odległości 3 km od Gdyni i 10 km od plaży w Mechelinkach, w otoczeniu zieleni i kameralnej zabudowy. W pobliżu przedszkola, szkoła, park handlowy.