dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 357 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 357 ogłoszeń

949 000 zł72,61 m² 13 069,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1953

Budynek: mieszkanie mieści się na 4 piętrze w kamienicy wzniesionej w 1953 roku. Wybudowano ją z cegły, a dach pokryto dachówką ceramiczną. Ogólny stan całej nieruchomości jest.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł71,60 m² 5 432,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w centrum Malborka ul. Sienkiewicza Podstawowe informacje: lokalizacja: malbork, ul. Sienkiewicza Powierzchnia mieszkania: 71,6 m Piwnica: ok. 3 m Piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia. Zakończenie budowy przewidziane na marzec 2027 roku. Nowoczesne i nowe, 1-pokojowe mieszkanie - apartament w bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

708 661 zł66,23 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Patron Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 4- pok. mieszkanie w unikalnym miejscu, dla osób szukających równowagi między życiem prywatnym a zawodowym. Bliskość natury.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

778 895 zł67,73 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Blue Real Estate z dumą przedstawia wyjątkową ofertę mieszkań na nowym osiedlu w dzielnicy Gumieńce! Oferujemy przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 67,73 m2, które zapewni.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł67 m² 10 432,84 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67 m , położone na 2. piętrze w zadbanym budynku z windą (5 pięter). Nieruchomość wyróżnia się przemyślanym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania nieruchomość podzielona na 3 niezależne mieszkania 2-pokojowe zlokalizowana w kamienicy przy ulicy Oddziałów Młodzieży Powstańczej w centrum Katowic, blisko rynku. Kamienica po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

478 890 zł41,20 m² 11 623,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania słoneczne mieszkanie 2-pokojowe w niskiej cenie i świetnej lokalizacji, zapewniającej wygodę szybkiego przemieszczania się po całym Trójmieście! Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł52,53 m² 4 949,55 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

CO sprzedajemy? Trzypokojowe mieszkanie o pow. 52,53 m , znajdujące się na 5 piętrze, dziesięciopiętrowego bloku z windą. Gdzie znajduje się mieszkanie? Przy ulicy: budowlanych na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

394 000 zł37,68 m² 10 456,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż wykończony apartament inwestycyjny 2-pokojowy w nadmorskiej miejscowości Sztutowo. Lokal usytuowany jest na parterze w 2 piętrowym bloku. W pobliżu pełna.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 999 zł105 m² 15 238,09 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Przedstawiam Państwu na sprzedaż przestronne, funkcjonalne. Nieruchomość znajduje się na 3. piętrze nowoczesnego budynku z 2017 roku i wyróżnia się trójstronną ekspozycją, która.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

869 533 zł57 m² 15 254,96 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3 pokojowe 56,90 m2 + balkon 8,30 m2 ochota/włochy - obok wkd Raków 5 minut do wkd 11 minut warszawa śródmieście To idealna propozycja dla osób ceniących sobie nowoczesny design, dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł40,47 m² 11 094,64 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Damian ponikwia Agent prowadzący   Przestronny apartament w sercu w Ustronia! Lokalizacja: ustroń - Kuźnia, ul. Daszyńskiego. Zaledwie 1 km od serca miasta, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Oferta na wyłączność .Mieszkanie przy deptaku w Krynicy -Zdrój. Mieszkanie o pow.43,20m2 ( powierzchnia mieszkania z powierzchnią przynależną-strychem) położone w Krynicy Zdrój.

Szczegóły ogłoszenia

42 000 zł25,61 m² 1 639,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

lokal mieszkalny nr 12 o powierzchni 25,61 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Racławickiej 16 wraz z udziałem wynoszącym 214/10.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 479 000 zł117 m² 12 641,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję apartament o metrażu 117 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Bielany w Krakowie. Dokładna lokalizacja: ul. Sokola. Apartament jest gotowy do odbioru.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł106,29 m² 2 813,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie bezczynszowe o pow. 66 mkw ze strychem i ogrodem przystosowane dla osoby niepełnosprawnej Bezczynszowe mieszkanie na wsi na parterze domu 3-rodzinnego w Niedalinie, o pow. 66.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 999 zł90 m² 12 777,77 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Biuro Dom Nieruchomości w Olsztynie oferuje: na sprzedaż wyjątkowe, przestronne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 90 m , usytuowane na trzecim piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł65,44 m² 3 040,95 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie posiadamy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65,4 m2, położone na parterze budynku czterorodzinnym w miejscowości Stok, zaledwie 7 km od Łagowa i około 15 km od Świebodzina.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 000 zł68,71 m² 8 150,20 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Pragniesz uwolnić się od rosnących czynszów za mieszkania zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży bezczynszowych apartamentów o powierzchni 68,71 m2 zlokalizowanych na oś.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 670 zł65,70 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

556 500 zł53,23 m² 10 454,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Osiedle sosnowe w Ustroniu Unikalny projekt o nowoczesnej architekturze z obszernymi tarasami,zielonymi ogródkami i przeszkleniami na pełną wysokość kondygnacji. Z uwagi na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

518 016 zł53,96 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci pcc! Mieszkanie 2 pokojowe w stanie deweloperskim położone jest na parterze w bloku z ogródkami w dzielnicy Ponikwoda w Lublinie. Na powierzchnię użytkową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

583 000 zł37,48 m² 15 554,96 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zacznij zarabiać pasywnie dzięki nieruchomości którą można oddać w zarządzanie krótkoterminowe z przewidywaną stopą zwrotu 6% w skali roku. Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowa niższa cena! nowe, umeblowane mieszkanie Z balkonem dąbrowa tarnowska, ul. Jagiellońska Na sprzedaż nowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 58,2 m , położone na.