dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 357 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 357 ogłoszeń

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka - pokój z kuchnią, łazienką i przedpokojem Powierzchnia - 28mkw. Piętro 2/4. Rozkład - z przedpokoju wchodzimy do pokoju i łazienki. Z pokojudo kuchni Wykończenie -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia na sprzedaż mieszkania w nowej inwestycji położonej przy ul. Sikorskiego w Głogowie Małopolskim. Oferta dotyczy mieszkania na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 684 zł67,60 m² 24 862,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ekskluzywne osiedle położone na granicy Gdyni Orłowo i Sopotu przy ul. Bernadowskiej, w miejscu spotkania Parku Krajobrazowego z brzegiem Bałtyku. Nowo powstała inwestycja z segmentu.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł48,28 m² 4 763,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

**2 pokoje 4 piętro do remontu ul. 1 maja świetna lokalizacja** Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane przy ul. 1 maja na 4 piętrze w 4-piętrowym budynku. Lokal stanowi doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

584 000 zł83,63 m² 6 983,14 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy Państwu nową kameralną inwestycję składającą się z 4 budynków mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej, położoną w malowniczej miejscowości Mójcza, w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł53,26 m² 12 749 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania z balkonem w spokojnej, zielonej dzielnicy Świnoujścia. Na jego powierzchnię 53,26 m składają się: * Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel:   Nowa kameralna inwestycja usługowa na zielonych Sołtysowicach! Lokale idealne pod najem krótkoterminowy! Oddanie w 2027 roku. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł41,26 m² 17 668,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Hot oferta! tylko W pepperhouse! Na sprzedaż nowy, wykończony w wysokim standardzie apartament o powierzchni 41,26m2 położony na 1. piętrze prestiżowej inwestycji przy ulicy Liliowej 3!.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł46,90 m² 6 930 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (2 pokoje z kuchnią) o powierzchni 46,9m. Mieszkanie położone na trzecim piętrze kamienicy w samym centrum Częstochowy-.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł43,16 m² 14 596,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Inwestycja prizma, gdańsk ul. Dąbka prizma to kameralna inwestycja mieszkaniowa inspirowana światłem, przestrzenią i minimalizmem. Nazwa odzwierciedla ideę pryzmatu - symbolu przejrzystości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Kupujący bez prowizji Rewelacyjna lokalizacja, bardzo dobry punkt, 5 minut do piaszczystej plaży, 10 minut do Monciaka, molo i dworca pkp, a jednocześnie cicha spokojna uliczka. Posesja.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł62,22 m² 6 252,01 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa właściciel nieruchomości. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,22 m2, położone na 4. piętrze w 10.piętrowym bloku z winą przy Wyzwolenia 4.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł67,40 m² 13 338,28 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. św. Wincentego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 10 piętrowym budynku. Rok budowy: 1985 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł85,42 m² 9 306,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Komfortowe, nowoczesne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 85,42m2 w Mysłowicach przy ulicy Katowickiej na osiedlu Bończyk - Ptaki. Mieszkanie w idealnym stanie technicznym, nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł76 m² 19 473,68 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie 76 m Osiedle Saska, gocław (praga-Południe) Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 76 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł73,79 m² 5 081,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż duże, przestronne mieszkanie w Jaśle przy ulicy Stanisława Kadyiego. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze. Powierzchnia mieszkania wynosi 73,79 m . Pomieszczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł57 m² 14 385,96 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Kraków Mistrzejowice os. Oświecenia nieruchomość: oferujemy na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m , położone na parterze jedenastopiętrowego bloku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 161 072 zł87,96 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem - Apartamenty Radzikowskiego Lokalizacja: ul. Radzikowskiego, kraków - Bronowice / Prądnik Biały Metraż mieszkania: 87,96 m Ogródek:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 368 zł45,76 m² 17 927,62 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

WYJĄTKOWA OFERTA - MIESZKANIE W KAMERALNEJ INWESTYCJI, BRONOWICE WIELKIE NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ.

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł53,87 m² 1 819,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. śląskim, w powiecie bytomskim przy ul. Brzezińskiej 25/2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z balkonem usytuowane na IV piętrze w bloku z dwiema nowoczesnymi windami przy ulicy Kościuszki. Lokal składa się z przestronnego salonu, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł57 m² 14 543,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 57,67 m , położone na 2. piętrze czteropiętrowego budynku przy ul. Teligi w Krakowie, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Szczecina na Gumieńcach, przy ul. Rezedowej. To propozycja dla osób, które szukają komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł41 m² 14 390,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m , położone w Krakowie na Ruczaju. Lokal znajduje się na 3. piętrze w 3-piętrowym bloku mieszkalnym z 2011 roku. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia. Zakończenie budowy przewidziane na czerwiec 2027 roku. Nowoczesne, słoneczne i nowe, 2-pokojowe mieszkanie z dużym Tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł98 m² 12 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Gotowa inwestycja W sercu beskidów! doskonałe rozwiąznie inwestycyjne! - wynajmuje się przez cały rok i przynosi regularne zyski. Oferujemy na sprzedaż ciekawą nieruchomość położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 882 zł26,55 m² 14 684,82 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna przestrzeń życia, biznesu I inwestycji | W centrum krakowa Funkcja mieszkaniowa i biznesowa | Potencjał inwestycyjny | Możliwość odliczenia vat | Topowa lokalizacja |.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

651 955 zł72,52 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Eleganckie 4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem i szybkim dostępem do A4 - dla aktywnych zawodowo | Tarnów, ul. Skrzyszowska, osiedle Nowa Pradolina I pow. 72,52 m 2 Przedsprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

294 000 zł53 m² 5 547,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 53 m , zlokalizowane na parterze w kameralnym budynku z cegły przy ul. Filtrowej 15. Atuty nieruchomości: - 53.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

702 744 zł74,76 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

** Brak podatku 2% pcc ** *** 0% prowizji od kupującego *** Mam przyjemność przedstawić Państwu 4-pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej w spokojnym i zielonym otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 890 zł70,99 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Royal Space ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży nowego, 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 70,99 m zlokalizowanego w dzielnicy Kraków-Podgórze, rybitwy, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 027 278 zł55,23 m² 18 600 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Podgórze, okolice bonarki, 3 pokoje, 6 piętro, pow: 55,23 M2 od dewelopera, bez podatku pcc I prowizji termin oddania: koniec 2025 r. Zapraszam do zakupu, wygodnego, trzypokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

734 368 zł42,40 m² 17 320 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł50 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż, dostępna wyłącznie w Blue Real Estate - komfortowe 2-pokojowe, wyremontowane mieszkanie z tarasem, znajdujące się na zamkniętym osiedlu w dzielnicy Gumieńce. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

576 156 zł43 m² 13 398,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie 2-pokojowe Wrocław, poświętne Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchnii 43,32 m , zlokalizowane na parterze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

266 000 zł42,97 m² 6 190,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

M-2 z dwoma balkonami, do własnej aranżacji Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 42,97.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł46,13 m² 11 467,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Atuty funkcjonalny układ pomieszczeń jedyne mieszkanie na piętrze - pełna prywatność słoneczny balkon miejsce parkingowe dodatkowa przestrzeń - strych przynależny do mieszkania kameralny, niski.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł55,60 m² 8 003,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe mieszkanie na I piętrze na Osiedlu Młodych! Mieszkanie do remontu. Na powierzchnie mieszkania ok. 55,6 m2 składa się salon w wyjściem na balkon, osobna kuchnia, 2 sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

677 500 zł59,05 m² 11 473,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż 3 pokoje z balkonem z ekspozycją południowo-wschodnią o powierzchni 59,05 m2 w inwestycji 'osiedle Pastelowe', które w sposób naturalny łączy ze sobą spokój.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł52,66 m² 5 601,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa super cena Biuro akm nieruchomości posiada w swojej ofercie do sprzedania ciepłe i bardzo oszczędne, trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,66 m2 przy ulicy Mickiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 690 000 zł82,09 m² 20 587,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do sprzedaży oferujemy apartament pokazowy. Apartament znajduje się w budynku w kompleksie pięciu budynków na ogrodzonym i monitorowanym osiedlu. Mieszkanie wykończone pod klucz!.