dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 046 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 046 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Białystok

Białystok,podlaskie

439 000 zł59 m² 7 453,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

*** 4 pokoje *** *** Do własnej aranżacji *** *** os.PIASTA *** BLISKO CENTRUM*** Polecam do sprzedaży funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe położone na czwartym piętrze w niskim 4-piętrowym bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

589 000 zł74 m² 7 959,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje wyjątkową okazję! Nowoczesne Mieszkanie na Miłocinie - ul. Myśliwska, rzeszów Szukasz komfortowego miejsca do życia w Rzeszowie? Odkryj to przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pawła z Krosna

Kraków,małopolskie

1 499 000 zł142 m² 10 556,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Super cena za metr kwadratowy- 10 555 zł! Wyjątkowa- nowa inwestycja na sprzedaż na Krakowskich Klinach. Emmerson nieruchomości oferuje na sprzedaż, bardzo nowoczesne, przestronne mieszkanie ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pułaskiego

Sopot,pomorskie

4 290 000 zł132 m² 32 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Apartament w Dolnym Sopocie o powierzchni 132 metrów kwadratowych, osobna kuchnia,2 balkony, garderoba, kameralny budynek w bocznej ulicy, 2 miejsca postojowe w hali garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Darwina

Warszawa,mazowieckie

645 000 zł34 m² 18 970,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

*tylko U nas* Zapraszam do zapoznania się z ofertą dostępnego od zaraz, stylowego 2 - pokojowego, funkcjonalnego oraz cichego apartamentu, znajdującego się na warszawskiej Pradze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sosabowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

950 000 zł75 m² 12 666,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego i komfortowego mieszkania o powierzchni 75m2, położonego w atrakcyjnej lokalizacji w Szczecinie na Osiedlu pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

509 000 zł52 m² 9 702,63 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu Projektant w Rzeszowie. Mieszkanie posiada powierzchnię 52,46 m2 i usytuowane jest na 3 piętrze, w 8 piętrowym bloku z windą z 2024.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Ślężna

Wrocław,dolnośląskie

430 000 zł27 m² 15 925,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna kawalerka z balkonem i widokiem na Park Skowroni Przedmiotem sprzedaży jest przytulna kawalerka o powierzchni 27m2 , położona w bloku znajdującym się przy ulicy Ślężnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kowary

Kowary,dolnośląskie

349 000 zł50 m² 6 980 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja mieszkanie Z tarasem, balkonem I miejscem postojowym W bloku Z cegły. Nieruchomości marles przedstawiają Państwu ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania w Kowarach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brzozowa

Sulejówek,mazowieckie

550 000 zł70 m² 7 891 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam 3 pokojowe bezczynszowe mieszkanie w zielonej, zacisznej części Sulejówka. Mieszkanie z dużym potencjałem. Do częściowego remontu. Mieszkanie zajmuje pierwsze piętro 3-lokalowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grodzka

Wałbrzych,dolnośląskie

379 000 zł55 m² 6 865,94 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Pośrednikom dziękuję. Prywatne wyremontowane w tym roku w nowoczesnym stylu mieszkanie na 1p w 7piętrowcu. Nowe meble w zabudowie. Z trzeciego pokoju wydzielona cześć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Waryńskiego

Szklarska Poręba,dolnośląskie

480 000 zł33 m² 14 545,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu na sprzedaż wyjątkowy apartament w Szklarskiej Porębie. Apartament usytuowany jest na drugim i ostatnim piętrze apartamentowca z 2021 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Pokoju

Kraków,małopolskie

555 000 zł37 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zespół Annderson prezentuje do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o pow. 37 m2 przy al.Pokoju. Świetna oferta inwestycyjna, mieszkanie wynajęte. Mieszkanie położone na wysokim parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zajęcza

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł51 m² 22 408,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,32m2, usytuowane na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku/kamienicy z 1935 roku zlokalizowane w Śródmieściu- powiśle- ul. Zajęcza. Wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wielkopolska

Łódź,łódzkie

521 600 zł64 m² 8 150 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Nasze przestronne 3-pokojowe mieszkanie to idealna przestrzeń dla rodziny z dziećmi. Mieszkanie nadaje się dla klienta prywatnego jak i pod wynajem. Położone w znakomitej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czartoryskiego

Wrocław,dolnośląskie

890 150 zł69 m² 12 867,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu 3-4 pokojowe mieszkanie idealne dla każdego o powierzchni 69,18m2 z balkonem z widokiem na zieleń. Mieszkanie jest zlokalizowane przy ul. Czartoryskiego (deweloper.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Majakowskiego

Warszawa,mazowieckie

739 000 zł48 m² 15 237 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

.Wola Koło! Piękny lasek! Nieopodal osiedla przy ul. Majakowskiego! Stacja Metra Młynów! Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie 48,5m2. Do remontu! Usytuowane na 2 piętrze budynku 4-piętrowego z roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczęść Boże

Ruda Śląska,śląskie

180 000 zł47 m² 3 837,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1897

Przestronne Jasne M3 *pół kamienicy na sprzedaż* - więcej informacji w opisie Główne atuty nieruchomości: - cicha i spokojna okolica - rozkład pomieszczeń - bliskość terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kijowska

Katowice,śląskie

475 000 zł42 m² 11 229 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu do sprzedaży w pełni wyposażony 2 pokojowy, przytulny i jasny apartament na nowoczesnym Osiedlu Franciszkańskim. Apartament o powierzchni 42,3 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Częstochowa,śląskie

585 366 zł79 m² 7 392,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Brak prowizji dla kupujących! Zapraszamy Państwa do zapoznania się z inwestycją Osiedle Loretańska. Realizowana inwestycja zlokalizowana jest w Częstochowie przy ulicy Loretańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tułodzieckich

Sierpc,mazowieckie

260 000 zł49 m² 5 306,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez prowizji! Mieszkanie o powierzchni 49 m2 zlokalizowane na 4 piętrze w budynku przy ul. Braci Tułodzieckich 14b w Sierpcu. Składa się z: - 3 pokoi, - kuchni, - łazienki, - przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przedwiośnie

Gowarzewo,wielkopolskie

699 000 zł89 m² 7 831,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

4 pokojowe mieszkanie, 2-poziomowe W nowo wybudowanym budynku! gotowe do wprowadzenia się! Jeśli poszukujesz mieszkania gotowego do wprowadzenia się, bez ponoszenia dodatkowych opłat związanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Grota-Roweckiego

Gdańsk,pomorskie

990 000 zł62 m² 16 074 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Prezentujemy wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 61 m , położone w nowoczesnym budynku przy ul. Grota-Roweckiego w Gdańsku-Siedlce. Zaprojektowane z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

665 000 zł38 m² 17 426,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie: pełna własność z kw, bez obciążeń, świadectwo energetyczne w trakcie załatwiania Drugi właściciel Powierzchnia 38,16 m2 , wysokość 2,80m Okna mieszkania skierowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

809 107 zł68 m² 11 886,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zapraszam na prezentację tego mieszkania - jest gotowe do odbioru! najlepsza cena W tej lokalizacji! Budynek gotowy, wolne miejsca w hali garażowej, winda, podwójny balkon, idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obozowa

Kraków,małopolskie

589 000 zł40 m² 14 725 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe położone na spokojnym, bezpiecznym osiedlu na Ruczaju. Niska zabudowa, dużo zieleni, blisko różnego rodzaju sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kraszewskiego

Strzebielino,pomorskie

315 000 zł54 m² 5 881,25 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

1. Inwestycja Osiedle Kraszewskiego - Etap 1 2. Opis lokalu + rozkład pomieszczeń 3. Doskonała lokalizacja 4. Wysoka jakość budownictwa 5. Bezpieczeństwo zakupu 6. Finansowanie + obsługa 7. Solidny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ludwiki

Warszawa,mazowieckie

2 885 000 zł103 m² 27 990,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Sprzedam nowe, niezamieszkałe i wykończone 4-pokojowe mieszkanie 103,07 m2 na osiedlu Ludwiki 4a wybudowanym przez Dom Development. Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym - 36,51 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

614 550 zł41 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opis Oferta Przedmiotem sprzedaży jest apartament o powierzchni 40,97 m kw. położony na piątym - ostatnim piętrze budynku. Atutem apartamentu jest balkon o powierzchni 9,74 m kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bartla

Kraków,małopolskie

550 000 zł43 m² 12 672,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Prof. Wojciecha Bartla w Krakowie, na parterze trzypiętrowego bloku z 2017 roku w atrakcyjnej, spokojnej i bardzo zielonej okolicy miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zgrzebnioka

Tychy,śląskie

670 000 zł75 m² 8 933,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Czteropokojowe M w topowej lokalizacji od zaraz mieszkanie Mieszkanie o powierzchni 75 m 2 na którą składają się kuchnia, salon, trzy pokoje, przedpokój, łazienka oraz wc. - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Wojska Polskiego

Pruszków,mazowieckie

1 299 000 zł90 m² 14 478,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferuję na sprzedaż wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 89,72 m , usytuowane na 3. piętrze w zadbanym budynku z windą. To idealne miejsce dla rodziny ceniącej sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Komedy

Wrocław,dolnośląskie

506 064 zł36 m² 13 999 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Gotowe do wejścia 2M z dużym balkonem+komórka Lokalizacja: jagodno ul. Komedy Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym oraz dużym balkonem. Mieszkanie jest częściowo umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pandy

Warszawa,mazowieckie

1 389 000 zł78 m² 17 899,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Wyjątkowa Oferta Sprzedaży Mieszkania po Remoncie - ul. Pandy 11, warszawa Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego, świeżo wyremontowanego mieszkania, które łączy nowoczesny design z komfortem życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

1 595 000 zł89 m² 17 879,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

3 pokojowe mieszkanie blisko centrum kamienica mieszkanie przy Filtrach mieszkanie w kamienicy kamienica przedwojenna mieszkanie z dużą piwnicą 3 pokojowe mieszkanie w przedwojennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

1 299 997 zł92 m² 14 075,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1952

Cena Netto: 1.056.910,57 PLN Niepowtarzalna Oferta Inwestycyjna na Starych Bielanach VAT 23% cena lokalu zawiera podatek VAT 23% Telefon: Oferujemy do sprzedaży trzy w pełni wykończone mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

1 045 125 zł40 m² 26 128,10 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przedstawiam Państwu niezwykły apartament położony w budynku Angel River przy ul. Walońskiej, idealny dla pary lub singla o powierzchni 40m2 z dużym balkonem. Centrum Miasta! Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

517 875 zł41 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie do remontu generalnego. Dwa osobne pokoje z oddzielną, widną kuchnią. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń (patrz załączony rzut mieszkania). Ciche i jasne, z widokiem na drzewa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

999 000 zł63 m² 15 752,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Mam Państwu do zaoferowania piękne, wyjątkowo zaprojektowane 3-pokojowe mieszkanie położone w centrum Wrocławia, 650 m od Wrocławskiego Rynku. Lokal znajduje na 2 piętrze w kameralnym 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odlewnicza

Kraków,małopolskie

1 649 000 zł151 m² 10 920,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż oferuję mieszkanie 151 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Bronowice w Krakowie. Dokładna lokalizacja: ul. Odlewnicza. Cena: 1 649 000 pln za mieszkanie + 37 000 pln za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

779 000 zł29 m² 26 973,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż nowoczesne mieszkanie zlokalizowane na ostatnim piętrze wyjątkowego budynku, znajdującego się tuż obok stacji Metro Stadion.