dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 198 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 198 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

479 000 zł61 m² 7 814,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości z radością prezentuje nową inwestycję! W ofercie znajduje się 3-pokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 61,3 m z ogrodem o powierzchni 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

285 000 zł52 m² 5 480,77 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie z balkonem blisko uczelni Powierzchnia ok 52 m2 -salon z wyjściem na balkon -wnęka ( możliwość przerobienia na sypialnię lub garderobę ) -sypialnia -kuchnia -łazienka Czynsz: ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

420 000 zł24 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

24-metrowa kawalerka przy ulicy Broniewskiego na warszawskich Bielanach. Mieszkanie do remontu. W oknach zamontowane rolety, nieduży balkon z widokiem na ul. Broniewskiego. W łazience wanna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kórnicka

Swarzędz,wielkopolskie

470 420 zł57 m² 8 184,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Idealna propozycja dla osób poszukująca cichego, spokojnego i blisko natury miejsca zaledwie kilka minut od Poznania. Jednocześnie miejsca, w którym znajdziesz wszystko co jest potrzebne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

996 000 zł78 m² 12 730,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do współpracy pośredników 1,23% brutto fv. - nowe, gotowe mieszkanie. Stan deweloperski - Bez podatku pcc 2%, komfortowy rozkład, świetna lokalizacja. Jest to przestronny, narożny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Szkolne

Kraków,małopolskie

619 000 zł47 m² 13 170 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Łączę ludzi chcących sprzedać mieszkanie z ludźmi, którzy ich potrzebują i szukają. 4 alternatywy Tel: wspaniały Efekt przy Małym Nakładzie! Wielki potencjał drzemie w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Turawska

Wrocław,dolnośląskie

620 496 zł50 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż piękne, funkcjonalne mieszkanie od zachodu, z ogrodem 36.96 mkw. Zakup od dewelopera, bez prowizji i podatku pcc. Termin oddania wrzesień 2024 r. Mieszkanie 50.04 mkw składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

749 000 zł40 m² 18 706,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

English below. Sulma Real Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę dwupokojowego mieszkania w stanie deweloperskim przy ul. Rydlówka w Krakowie. Lokalizacja: nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

405 500 zł52 m² 7 723,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Czy chciałbyś znaleźć swój nowy dom we Wrocławiu lub okolicach? Dzięki dostępowi do niemal każdej inwestycji deweloperskiej w mieście, twoje nowe mieszkanie jest na wyciągnięcie ręki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bolesława Śmiałego

Poznań,wielkopolskie

530 000 zł63 m² 8 360 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Polecamy na sprzedaż świetnie zlokalizowane - blisko szybkiego tramwaju - mieszkanie 3-pokojowe na os. Bolesława Śmiałego w Poznaniu. Mieszkanie o metrażu ok 63,5 m2 położone jest na IX.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

339 000 zł47 m² 7 173,09 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 47,26m2, położone na I piętrze w niskiej zabudowie na Bliskim Zaodrzu w Opolu. Składa się z dwóch niezależnych pokoi, (jeden pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nadgórna

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

169 000 zł48 m² 3 535,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji! Mieszkanie o powierzchni 47,80 m2 zlokalizowane na 4 piętrze przy ul. Nadgórnej 47 w Grudziądzu. Składa się z: - słonecznego salonu z aneksem kuchennym, - dużej sypialni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Lublin,lubelskie

592 081 zł62 m² 9 490 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 62,39 m2 na parterze w 3 piętrowym budynku. Opis mieszkania: pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 20,18 m2 z tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bema

Wrocław,dolnośląskie

999 900 zł67 m² 14 928 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun nieruchomości: tel. Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym 35.2 m2, - Sypialnia 11.3 m2, - Pokój 7.18 m2 m2, - Przedpokój 8.78 m2, - Łazienka 4.52 m2, Najważniejsze informacje: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gazowa

Kraków,małopolskie

1 400 000 zł73 m² 19 178,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1868

Kraków, kazimierz, kamienica, parter i niecodzienne mieszkanie w sprzedaży. Poniżej szczegóły warte chwili uwagi. Lokalizacja: krakowskiego Kazimierza przedstawiać nie trzeba. Ulica Gazowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Gdańsk,pomorskie

459 000 zł38 m² 12 207,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Z przyjemnością oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 37,60 m , usytuowane w dzielnicy Gdańska - Nowym Porcie. To idealne miejsce dla singli, par oraz rodzin, które cenią sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maratońska

Radom,mazowieckie

339 000 zł47 m² 7 266,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Dwupokojowe 46,65m, położone na drugim piętrze, w odnowionym bloku czteropiętrowym przy ulicy Maratońskiej. Budynek monitorowany zarządzany przez wspólnotę mieszkaniową. Posiada ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wincentego

Warszawa,mazowieckie

1 214 000 zł68 m² 17 852,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 68 m , 4 piętro w 5-piętrowym bloku z 2002roku zlokalizowane -warszawa, targówek, ul. św. Wincentego. Świetna lokalizacja ul Sw. Wincentego osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nefrytowa

Wrocław,dolnośląskie

541 122 zł42 m² 12 768,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kupujący nie płaci prowizji, ani podatku pcc 2% Rozkład: - pokój dzienny z aneksem 18.25 m - sypialnia 13.13 m - łazienka 4.03 m - przedpokój 6.96 m - balkon 4.11 m Oddane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stabłowicka

Wrocław,dolnośląskie

349 001 zł53 m² 6 597,37 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Stabłowicka/okazja/tanio!/królewiecka/3pok.! przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie do remontu o powierzchni 52m2, mieszczące się na parterze 2-piętrowej kamienicy z 1935r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Elbląg,warmińsko-mazurskie

598 000 zł98 m² 6 114 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Mamy przyjemność sprzedać Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 97,81m2, w ciekawej lokalizacji. Lokal usytuowany na trzecim i ostatnim piętrze w kamienicy w Elblągu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marcina z Wrocimowic

Warszawa,mazowieckie

540 000 zł34 m² 15 957,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 33,84 m znajdujące się przy ul. Marcina z Wrocimowic w Warszawie. Nieruchomość położona jest na I piętrze bloku mieszkalnego z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Poniatowskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

200 000 zł20 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja Kawalerka po remoncie 20 M2, pokój, aneks kuchenny, łazienka, mieszkanie wyposażone i umeblowane, gotowe do wprowadzenia, idealne jako mieszkanie dla studenta lub jako inwestycja. Niskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Droga Męczenników Majdanka

Lublin,lubelskie

436 000 zł46 m² 9 388,46 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Zapraszam do zakupu 3 pokojowego mieszkania położonego w dzielnicy Kośminek przy ulicy Drogi Męczenników Majdanka 49. Mieszkanie przestronne o ustawnym układzie, gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

479 000 zł61 m² 7 814,03 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja już w sprzedaży, nie czekaj zarezerwuj mieszkanie w cenie przedsprzedażowej. W ofercie mieszkanie 3-pokojowe na parterze, o powierzchni 61,3 m2 z ogrodem oraz dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Leśne

Koziegłowy,wielkopolskie

439 000 zł51 m² 8 540,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Rezerwacja Polecam na sprzedaż słoneczne, 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na os. Leśnym w Koziegłowach. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze niskiego budynku. Na powierzchnię 51,4 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

505 102 zł39 m² 12 806,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

U nas mieszkanie pomaga Ci wybrać architekt i projektant wnętrz! Ponad 70 inwestycji w Poznaniu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Odbieramy do 21:30, zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Czeladnicza

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł148 m² 8 446 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Niezwykłe mieszkanie W niezwykłym miejscu, tuż przy wawerskich lasach. Współczesna kamienica, w budynku 9 mieszkań. Całkowita powierzchnia to 148,34 m2 na co składa się: - mieszkanie 117,49.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sienkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

949 000 zł67 m² 14 168,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W sprzedaży dwa ostatnie apartamenty. Doskonała lokalizacja w samym centrum miasta, na przeciwko Ogrodu Botanicznego. Kamienica znajduję się w środku budynków, dzięki czemu nie słychać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jabłonna

Jabłonna,mazowieckie

413 000 zł30 m² 13 766,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 1-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, z dużym balkonem znajdujące się w malowniczej okolicy na ogrodzonym i bezpiecznym osiedlu Rajska Jabłoń w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ziębicka

Poznań,wielkopolskie

632 250 zł57 m² 11 142,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,74m2 znajdujące się na parterze w bloku przy ul. Ziębickiej. Marzysz o mieszkaniu w mieście i w otoczeniu natury? Osiedle jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Łódź,łódzkie

370 000 zł48 m² 7 650,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,36 m , usytuowane na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku z cegły w samym centrum Łodzi przy ul. Zielonej. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Makuszyńskiego

Rzeszów,podkarpackie

649 000 zł53 m² 12 245,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż: urokliwe 3-pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem w Rzeszowie, ul. Makuszyńskiego Szukasz komfortowego mieszkania z przestronnym ogródkiem w spokojnej okolicy? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Poznań

Luboń,wielkopolskie

219 000 zł38 m² 5 748,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 38,10 m2 zlokalizowane na 1 piętrze w budynku przy ul. Armii Poznań 47a w Luboniu. Składa się z: - 2 pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazienki - przedpokoju. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Akademicka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

370 000 zł38 m² 9 736,84 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wykończona kawalerka z sypialnią, bezpośrednio od właściciela. Możesz być pierwszym użytkownikiem. IVp., winda. Miejsce parkingowe w hali garażowej dodatkowo płatne (15 000zł) Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jasna

Warszawa,mazowieckie

870 000 zł38 m² 22 894,70 zł/m²

 

Piętro:14/22

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mamy do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy skrzyżowaniu ulic Marszałkowska i Świętokrzyska. W bezpośredniej odległości: - metro - linia M1 i M2, - filharmonia, - muzeum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

328 000 zł56 m² 5 817,67 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3 pokoje o powierzchni 53,90m 2 , z balkonem - Lubin, przylesie. Rozkładowe mieszkanie dwustronne z jasną kwadratową kuchnią w bloku po termomodernizacji. Atrakcyjny, funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komuny Paryskiej

Wrocław,dolnośląskie

430 000 zł38 m² 11 315,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie w sercu Wrocławia o powierzchni 37,85m2 Mieszkanie wyposażone, gotowe do wprowadzenia bez dodadtkowych nakładów finansowych - Powierzchnia: 37,85.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Nowolipki

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł19 m² 28 947,40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 19 metrów na Warszawskim Muranowie na 5 z 6 pięter w kamienicy z windą z 1950 roku. Mieszkanie po generalnym remoncie, aktualnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nałkowskich

Lublin,lubelskie

380 000 zł48 m² 7 888,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Zapraszam do zakupu dwupokojowego mieszkania położonego w dzielnicy Wrotków, przy ulicy Nałkowskich 100. Mieszkanie przestronne i dwustronne o ustawnym układzie, do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Poznań

Poznań,wielkopolskie

1 182 910 zł82 m² 14 425,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni użytkowej 82m2 z tarasem o powierzchni 44m2. Ta piękna nieruchomość znajduje się na ostatniej kondygnacji w kameralnym, nowym budynku.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij