dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 205 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 205 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

558 000 zł37,30 m² 14 959,79 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Przestronna kawalerka z ustawnym salonem, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą tej 37,3m 2 nieruchomości! Mieszkanie znajduję się na wysokim parterze w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

652 701 zł39,54 m² 16 507,36 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferta dotyczy 1-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, garderobą, łazienką i ogródkiem, mieszczącego się w V etapie inwestycji Viva Piast w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

598 550 zł34,77 m² 17 214,55 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferta dotyczy 2-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, łazienką i dwoma balkonami, mieszczącego się w V etapie inwestycji Viva Piast w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

608 237 zł35,09 m² 17 333,63 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferta dotyczy 2-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, mieszczącego się w VI etapie inwestycji Viva Piast w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł37 m² 18 864,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż kawalerka na Wilanowie przy ul. Księdza Prymasa Augusta Hlonda 10g w prestiżowej Ostoi Wilanów. Nieruchomość znajduje się w 3-piętrowym bloku z windą z 2014 roku.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł57,30 m² 12 722,51 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

3-pokojowe mieszkanie Z osobną kuchnią I loggią kraków, bronowice, ul. Armii krajowej lokalizacja: prezentowane mieszkanie znajduje się przy ul. Armii Krajowej w dzielnicy Bronowice.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł43,75 m² 18 034,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem - gotowe do zamieszkania lub jako inwestycja Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni niespełna 44 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

459 000 zł54,36 m² 8 443,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości Galicja Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę sprzedaży mieszkania 3 pokojowego z dużym 113,79m2 ogrodem. Prezentowane mieszkanie jest mieszkaniem skrajnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 712 zł45,96 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Oferta przedstawia 3-pokojowe mieszkanie typu komfort z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem. Mieszkanie znajduje się w budynku B2 inwestycji Fuelda w Poznaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

523 000 zł46,10 m² 11 344,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Hot oferta Mieszkanie M02 w budynku B cena ofertowa 553.000 zł nowa cena w maju 523.000 zł Oferta przedstawia 3-pokojowe mieszkanie typu KOMFORT z aneksem kuchennym, łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

551 520 zł45,96 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Oferta przedstawia 3-pokojowe mieszkanie typu komfrort z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem. Mieszkanie znajduje się w budynku B1 inwestycji Fuelda w Poznaniu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w nowej inwestycji Praga Piano przy ulicy Żupniczej 27a o powierzchni użytkowej 39.81 m.2 Mieszkanie gotowe do użytkowania. Inwestycja Praga Piano cieszyły.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł62 m² 11 112,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Joker house nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż nowe, wyposażone i jeszcze niezamieszkałe mieszkanie 3 pokojowe przy ul. Sikorskiego w Rzeszowie, dzielnica Biała! Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł78,63 m² 13 353,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1860

Ekskluzywny loft z antresolą | Inwestycja Fabryczna 17 "wenecja" Oferujemy na sprzedaż spektakularny apartament typu loft, będący kwintesencją nowoczesnego designu i miejskiego stylu życia.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł55,15 m² 12 964,64 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Polecamy na sprzedaż klimatyczne, przestronne , a jednocześnie bardzo funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe w południowo zachodniej części Poznania przy ul. Jeleniogórskiej 7. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 670 000 zł56 m² 29 821,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Stylowe mieszkanie z ogrodem w urokliwej dzielnicy Gdyni Orłowo, oddalone kilkanaście minut spacerem od morza. Nieruchomość znajduje się na nowo wybudowanym drugi etapie inwestycji Nowe Kolibki.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł36,06 m² 17 332,22 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Słoneczne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,06 m2 z balkonem i przepięknym widokiem na Odrę Prestiżowy apartament usytuowany w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

661 540 zł68,20 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, trzech sypialni, dwóch łazienek i dwóch loggii, mieszczącego się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 972 zł52,67 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i loggii, mieszczącego się na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

731 172 zł67,08 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, dwóch łazienek i dwóch loggii, mieszczącego się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł57 m² 9 982,46 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

-sprzedaż bezpośrednio od dewelopera- zapraszamy do zakupu nowoczesnego mieszkania o powierzchni 57,43 m . Apartament zlokalizowany jest na parterze, z przynależnym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł36,60 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Klimatyczna kawalerka zlokalizowana w kołobrzeskim porcie, 50 metrów od plaży. Usytuowana na 5 piętrze, w budynku z windą i lokalami usługowymi na parterze. Przestronna,.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł65 m² 40 000 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Widokowy apartament z frontowym widokiem w inwestycji Granaria w samym sercu Gdańska na Wyspie Spichrzów z widokiem na Motławę i Stare Miasto Atuty: doskonała lokalizacja (.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł70 m² 10 714,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszamy na prezentację! To jest miejsce idealne dla rodziny. Własny ogródek, a dodatkowo balkon. Duża przestrzeń z dużymi możliwościami. To mieszkanie zlokalizowane jest w Radomiu na.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł36,29 m² 7 853,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Numer oferty W biurze: sm/el18/2025 Oferta wyłącznie w naszym biurze. Mamy do zaoferowania mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane na Starych Bałutach na 3 piętrze w bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

3 770 000 zł137 m² 27 518,25 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

140-to metrowy penthouse z 200-tu metrowym tarasem. Widok na panoramę miasta. Urządzony i gotowy do zamieszkania. English description below - please do not hesitate to contact us Na potencjalnego.

Szczegóły ogłoszenia

955 000 zł65 m² 14 692,31 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przestronne 3-pokojowe Z klimatycznym ogródkiem lokalizacja, budynek Prezentujemy dwustronne, przestronne mieszkanie o powierzchni 64,79 m2, położone na parterze budynku przy ulicy Orlińskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie położone w nowoczesnym budynku dwukondygnacyjnym składający się z jedenastu budynków mieszkalnych jednorodzinnych, dwulokalowych w niskiej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 259 900 zł78,90 m² 15 968,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż perełka w samym sercu Gdańska - apartament o powierzchni 78,9m2 z bajecznym widokiem na wieże kościołów. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane w kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł71,50 m² 11 888,11 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 1000.00 zł; Budynek: blok, z lat 90-tych wyremontowany/ocieplony; Standard mieszkania: częściowo wyremontowane; Dodatkowo: balkon, drzwi antywłamaniowe; W pobliżu:.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł68,09 m² 9 972,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Słoneczne, przestronne mieszkanie dwupoziomowe w Zieleniewie, 5 minut od centrum Kołobrzegu. Zlokalizowane na kameralnym osiedlu wśród zieleni, z dala od zgiełku. Usytuowane na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł51 m² 19 588,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Stary Żoliborz - Plac Lelewela, przy Skwerze Igora Newerlego. Prestiżowa, poszukiwana lokalizacja. Przestrzenne (wysokie na 280 cm), słoneczne i ciche mieszkanie na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł39 m² 13 820,51 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Prezentuję nowoczesne, 39-metrowe.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł41,40 m² 15 676,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Poszukujesz mieszkania gotowego do wprowadzenia, w dobrej lokalizacji i świetnej cenie? To Twój najlepszy wybór! mieszkanie: na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł62 m² 10 967,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szukasz komfortowego mieszkania w Opolu? Znajdziesz je w dzielnicy Półwieś , w budynku z 2016 roku. Mieszkanie ma 62 m i położone jest na drugim piętrze. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł52 m² 17 307,69 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Kraków, stare Miasto al. 29 Listopada 39 Oferujemy do sprzedaży 3- pokojowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 52 m2 zlokalizowane w nowoczesnym apartamentowcu przy Al. 29 listopada.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł55,43 m² 7 198,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę sprzedaży mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 55,43m2. Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze i przynależy do niego.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł63,06 m² 7 595,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca 479 000 zł | 3 pokoje | Balkon | Świetna lokalizacja | Gotowe do najmu krótkoterminowego Na sprzedaż przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł53,83 m² 12 056,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem i 2 miejscami w hali garażowej - Gdańsk Opis mieszkania: na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł42 m² 14 761,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 42 m , położonego przy ul. Kaukaskiej na warszawskich Stegnach. Lokal usytuowany na 8.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł52 m² 12 288,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną kuchnią, zlokalizowane w budynku z lat 90-tych w dzielnicy Gdańsk Jasień, ul. Rycerza Blizbora. Spokojna okolica z łatwym dojazdem do obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł27,96 m² 29 649,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wola, ul. Karolkowa, 28 mkw, 1 pokój z wnęką sypialnianą, loggia, garaż Nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Rezydencja Vice Versa przy ul. Karolkowej 7, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

588 000 zł37,90 m² 15 514,51 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Żoliborz - sady żoliborskie Dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie na trzecim piętrze w siedmiopiętrowym budynku na Sadach Żoliborskich. W skład mieszkania wchodzą: - salon 15,6 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł37,93 m² 9 886,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż mieszkanie, które daje coś więcej niż metraż daje wygodę codziennego życia. 37,93 m zostało tu dobrze wykorzystane lokal został przekształcony z kawalerki w funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł47,76 m² 11 515,91 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż komfortowe,.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł42,34 m² 14 383,56 zł/m²

 

Piętro:2/5