dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 182 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 182 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rumia,pomorskie

399 000 zł43 m² 9 204,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Okazja! na sprzedaż mieszkanie 2 pokoje rumia ul. Błoń Janowskich stan deweloperski bez dodatkowych opłat: kupując tą nieruchomość z naszą pomocą kupujący nie zapłaci prowizji! opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Głowackiego

Kraków,małopolskie

496 750 zł26 m² 19 465,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zakup bezprowizyjny - głowackiego Oferujemy do zakupu mieszkanie o powierzchni 25,52 m2 w inwestycji w Bronowicach z terminem oddania na 3q2025. Mieszkanie posiada balkon pow. 4,4 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Współczesna

Gdańsk,pomorskie

539 000 zł47 m² 11 371,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Atuty: - w idealnym stanie, gotowe do zamieszkania - wykończone w wysokim standardzie, nowe sprzęty - prywatne miejsce parkingowe i komórka lokatorska - duży balkon - słoneczna ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cybernetyki

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł55 m² 20 989,20 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,79 m2 na Mokotowie. W skład nieruchomości wchodzą: - salon z aneksem kuchennym, - sypialnia, - łazienka - korytarz. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł44 m² 13 588,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwustronne mieszkanie wschodnio-zachodnie w pobliżu lasów i parków, a jednak w dobrej lokalizacji aby dojechać do centrum, czy wyjechać z miasta. Nie płacisz prowizji, ani.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Aleksandra Fredry

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 250 000 zł49 m² 25 370,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament dwu pokojowy, znajdujący się w apartamentowej części 5***** Hotelu aquarius spa, połączony łącznikiem z hotelem. W obiekcie znajduje się strefa spa -basen z podgrzewana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Zwierzyniecka

Warszawa,mazowieckie

1 085 550 zł42 m² 25 995 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowe ~ 42-metrowe mieszkanie z 41-metrowym ogrodem w prestiżowej lokalizacji na Mokotowie przy ul. Zwierzynieckiej 8D Idealne połączenie natury i miejskiego życia! Nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

2 250 000 zł107 m² 21 010,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

107m, 4 pokojowy Apartament w wysokim standardzie na zamkniętym Osiedlu Mat3czny, ul. Rydlówka - Kraków Dane techniczne apartamentu: - metraż: 107,09 m - Liczba pokoi: 4, w tym dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Kraków,małopolskie

826 503 zł55 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Klient zwolniony z podatku pcc oraz prowizji. Na życzenie możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 3-pok mieszkanie w prestiżowej inwestycji na Prądniku Białym. Apartament składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ogińskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

335 000 zł42 m² 8 072,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1994

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z balkonem, położonego przy ulicy Ogińskiego na bardzo znanym w Gorzowie osiedlu Górczyn. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Śmigłego-Rydza

Łódź,łódzkie

305 000 zł43 m² 7 096,32 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj na zielonym osiedlu, jednocześnie w bliskości do infrastruktury miasta! Dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 42,98 m2 z balkonem w standardzie: do remontu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Kromera

Wrocław,dolnośląskie

744 999 zł68 m² 10 986,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Kromera | 3 pok | Rozkład | Garaż!. Polecam na sprzedaż komfortowego i słonecznego mieszkania, położonego bardzo blisko centrum miasta - przy skrzyżowaniu kromera/toruńska. Okna mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

445 000 zł39 m² 11 352 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Poszukujesz mieszkania na zielonym osiedlu? Szukasz gotowego mieszkania ze wygodnym dojazdem do centrum Warszawy? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! podstawowe informacje Mieszkanie na sprzedaż położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

520 000 zł64 m² 8 137,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Wyjątkowa oferta Powierzchnia: 63,9 m Liczba pokoi: 3 Kuchnia: oddzielna, w pełni wyposażona Łazienka: funkcjonalna, z prysznicem Piwnica: 12,70 m Lokalizacja: śródmieście, plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

410 000 zł42 m² 9 761,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1926

Jelenia góra blisko centrum. Mieszkanie 42M2 wysoki standard Oferta dla klienta szukającego mieszkania wygodnego, komfortowego do wprowadzenia w wyjątkowym miejscu na uboczu centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

508 000 zł58 m² 8 740,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości Twoje M Prezentuje na Sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z widną kuchnią na 3 piętrze. Idealne pod wynajem lub dla rodziny! Prezentujemy Państwu 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 3 Maja

Elbląg,warmińsko-mazurskie

685 000 zł65 m² 10 594 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zostań właścicielem mieszkania w budynku Neonowa Point przy ulicy 3 maja 15. Nowoczesny budynek, jedno miejsce parkingowe w hali garażowej, 2 windy, a przede wszystkim komfortowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

519 000 zł61 m² 8 570,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W naszym biurze! Z przyjemnością prezentujemy Państwu piękne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60m2 na os. Karpackim (jednostka B). Mieszkanie znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

548 018 zł50 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Polecam na sprzedaż mieszkanie o pow. 49,82 m2 położone na nowym osiedlu nieopodal Śródki w Poznaniu. 0% prowizji brak podatku pcc 2% zakup bezpośrednio od dewelopera lokalizacja: świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

569 000 zł85 m² 6 731,34 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Sprzedaży Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję na mapie Rzeszowa realizowaną na ul. Lwowskiej. Inwestycja w zabudowie szeregowej dwu lokalowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sztolniowa

Rybnik,śląskie

259 000 zł49 m² 5 249,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Poszukujesz przestronnego i nowoczesnego M3 w dobrej lokalizacji Rybnika? Sprawdź komfortowe M3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jasielska

Poznań,wielkopolskie

497 760 zł45 m² 11 143 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe - rzuty i wymiary na ostatnim zdjęciu Zapewniamy darmową pomoc doradcy finansowego Mieszkanie z ogródkiem 32 m2 Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bunscha

Kraków,małopolskie

541 002 zł32 m² 16 677 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Do sprzedania mieszkanie położone w dzielnicy Ruczaj - ul. Bunscha w nowym gotowym (tylko 3 piętra) bloku z windą. Kawalerka o powierzchni 32,44 m2 z balkonem - ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

457 419 zł34 m² 13 593,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jako architekt i projektant wnętrz pomogę Ci znaleźć i wybrać właściwe mieszkanie. Zaproponuję możliwe zmiany w układzie funkcjonalnym. Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Noakowskiego

Włocławek,kujawsko-pomorskie

359 000 zł61 m² 5 914,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Przedstawiam Państwu doskonale wykończone, 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Południe w niskim bloku. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze, posiada klimatyzację i bio-kominek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolności

Choszczno,zachodniopomorskie

245 000 zł48 m² 5 125,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Choszczno, do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe, piętro 2, w sąsiedztwie jeziora - 245 000,00 zł. Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w niskim dwupiętrowym bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

719 438 zł64 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 63,95m2 znajdujące się na pierwszym piętrze w trzykondygnacyjnym bloku przy al.Sikorskiego. Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

739 000 zł66 m² 11 129,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez podatku pcc! cena deweloperska - 739 000 zł Inwestycja powstała w zacisznej części Wrocławia, z dala od intensywnego tempa centrum miasta. Jednocześnie dobra infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Aleja Rzeczypospolitej

Warszawa,mazowieckie

1 890 000 zł91 m² 20 769,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Wygoda to prawdziwy luksus, a tu jest on odczuwalny w każdym m2. Poznaj przestrzeń, w której Twoja Rodzina może rozkwitać w harmonii, spokoju oraz poczuciu bezpieczeństwa. Tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 034 083 zł97 m² 10 647,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

U nas mieszkanie pomaga Ci wybrać architekt i projektant wnętrz! Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Odbieramy do 21:30, zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

925 000 zł133 m² 6 954,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: polecamy 4 pokojowe mieszkanie 133 m2 położone na 3 piętrze, czteropiętrowego piętrowego bloku Górzyskowo Mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Idealne dla dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zduny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

219 000 zł37 m² 5 918,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam mieszkanie w centrum miasta znajdujące się na pierwszym piętrze w kamienicy. Mieszkanie37m2, do remontu Lokal składa się z salonu z aneksem kuchenny, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

897 000 zł41 m² 21 878,10 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1933

Do sprzedania piękne dwustronne mieszkanie w zadbanej kamienicy położone przy ulicy Słowackiego (metro Plac Wilsona w zasięgu wzroku), składające się z: salonu sypialni oddzielnej widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bacewiczówny

Warszawa,mazowieckie

735 000 zł42 m² 17 417 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Zakup tylko gotówkowy. Lux oferta! dostępne od zaraz. Metro stokłosy! okazja! 2 duże ustawne bardzo widne pokoje , kuchnia wc, łązienka osobna -dostępne od zaraz! nie można kredytować, grunty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Poznań,wielkopolskie

180 000 zł56 m² 3 214,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Odstąpię mieszkanie w systemie tbs! Oferta jest skierowana do osób oczekujących na mieszkanie będących na liście ptbs! Mieszkanie 2 pokojowe 56m2 na parterze w 3 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kilińskiego

Łódź,łódzkie

950 000 zł76 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

WE speak english - do not hesitate to contact us Societa ma przyjemność przedstawić mieszkanie o powierzchni 76 m w cieszącym się niesłabnąca popularnością Ilumino. Ilumino znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

499 000 zł40 m² 12 506,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Ząbki / osiedle kopernik 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,9 m2 / balkon / do remontu lub studio nagraniowe do pracy do odświeżenia. Atuty: świetny układ mieszkania - 2 oddzielne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Koszalin,zachodniopomorskie

435 000 zł70 m² 6 178,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Osiedle tulipanów Nowa inwestycja deweloperska 'osiedle Tulipanów' na obrzeżach Koszalina. Kameralne osiedle obejmuje 26 bezczynszowych lokali mieszkalnych położonych na parterze lub piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orkana

Jelenia Góra,dolnośląskie

630 000 zł78 m² 8 076,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Numer ogłoszenia 1628 Biuro Nieruchomości Optima ma Państwu do zaoferowania dwupoziomowe mieszkanie na ul. Orkana. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze i składa się z: przedpokoju Łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

357 306 zł32 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży 1 pokojowego mieszkania z balkonem w stanie deweloperskim Piętro: 1 Cena mieszkania: 357 306,00 pln Powierzchnia mieszkania: 31,62m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ogrodowa

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

302 300 zł30 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta Przedmiotem sprzedaży jest nowoczesny apartament o powierzchni 30,23 m kw. położony na trzecim piętrze budynku. Apartament składa się z: holu 4,32 m. kw. Łazienki 4,52 m. kw. Salonu.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij