dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 193 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 193 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

695 000 zł53 m² 13 140,50 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Szanowni Państwo, na sprzedaż słoneczne 3-pokojowe, ustawne mieszkanie położone przy parku i jeziorze "balaton" na Gocławiu (praga Południe). Na lokal składają się trzy pokoje (o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Płosa

Warszawa,mazowieckie

1 380 000 zł64 m² 21 562,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji osiedle: nowoczesne - 2019 r osiedle z monitoringiem i ochroną. Na terenie znajdują się tereny zielone z nasadzeniami. Stan prawny: pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czarnomorska

Warszawa,mazowieckie

742 000 zł56 m² 13 250 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Posiadamy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na Mokotowie Mieszkanie o powierzchni 56,20 m Parter w 12-piętrowym bloku z 1972 roku. Balkon, piwnica, zewnętrzne miejsce parkingowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

645 000 zł53 m² 12 274 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mam Państwu do zaoferowania klimatyczne 2 pokojowe, jednopoziomowe mieszkanie, znajdujące się na parterze w 3 piętrowym budynku mieszkalnym - kamienica, w okolicy ulicy J.Kraszewskiego, E.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

679 000 zł44 m² 15 431,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartament w Arkona Residence idealne miejsce zarówno do mieszkania w sercu miasta jak i do wynajmów krótko i długoterminowych. W pełni umeblowany i wyposażony w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

790 000 zł54 m² 14 629,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Piękne mieszkanie /54mkw/2pokoje/garderoba/balkon/garaż/blisko parków /apartament 2023 Mieszkanie o powierzchni 54,07 m2, z balkonem, znajduje się na 3 piętrze w 3-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Promienna

Tarnów,małopolskie

340 000 zł60 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 60m2 znajdujące się na ul. Promiennej w Tarnowie, okolica cicha i zielona. Mieszkanie znajduje się na VII piętrze w X piętowym bloku z windą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gagarina

Chorzów,śląskie

266 000 zł48 m² 5 541,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe, chorzów Batory Os. Kaliny ul. Gagarina 6 Jestem jedynym właścicielem tej nieruchomości i oferuję mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

740 000 zł62 m² 11 908,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania 3-pokojowego o powierzchni 62,14 m2 przy ul. Miłej- osiedle Drabinianka. Mieszkanie z dobrym dojazdem do centrum miasta, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kormoranów

Gliwice,śląskie

378 000 zł42 m² 8 894,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję mieszkanie na osiedlu sikornik przy ul Kormoranów w niskim bloku na trzecim piętrze. Lokal o powierzchni 42,5m2 składa się z przedpokoju, łazienki, sypialni z balkonem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Barcza

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

570 000 zł47 m² 12 099,30 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Jeśli poszukujesz niestandardowego mieszkania w wysokim komforcie położonego 10 minut od centrum miasta, ta oferta jest dla Ciebie. Oferuję wykończone w wysokim standardzie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popiełuszki

Rzeszów,podkarpackie

679 000 zł79 m² 8 610,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3 pokoje | 78,89 m2 | ul. Popiełuszki | Rzeszów | oś. Nowe Miasto Prezentowane 3 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 78,86 m2. Położone jest na parterze w niskim bloku, z 1990 r. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Sadowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

187 000 zł25 m² 7 510 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Sprzedam wyposażoną kawalerkę - ul.Sadowa. Mieszkanie o powierzchni 24,90 m2 znajduje się na parterze dwupiętrowej, zmodernizowanej kamienicy przy ulicy Sadowej. Najbliższe sąsiedztwo to zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

366 788 zł37 m² 9 967,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

549 999 zł55 m² 9 927,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Stare miasto/centrum/łęczycka/okazja!/top/rozkład/2pok! Obniżona cena! toplokalizacja! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie mieszczące się przy ul. Długiej na wrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Współczesna

Borkowo,pomorskie

619 000 zł61 m² 10 159 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Przestronne i bardzo zadbane 3 pokojowe mieszkanie na parterze w niskim budynku z 2011 roku. Komfort mieszkańców podnosi niespełna 12 metrowy taras z widokiem na zieleń. Okna wychodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

482 890 zł58 m² 8 317,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam lokal dobrze skomunikowany, w dynamicznie rozwijającej się okolicy! Idealne miejsce dla osób aktywnych, którzy cenią komfort i chcą być blisko z naturą a zarazem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 099 000 zł80 m² 13 737,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez podatku pcc! cena deweloperska - 1 099 000 zł Prestiżowa inwestycja powstała tuż przy Odrze, na Starym Mieście. Tej wyjątkowej lokalizacji zawdzięcza swój charakter - wielkomiejski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klonowica

Toruń,kujawsko-pomorskie

389 000 zł37 m² 10 640 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie zaprojektowane przez projektanta wnętrz, wysoki standard wykończenia, doskonała lokalizacja- blisko starówki i umk, w pobliżu Parku Bydgoskiego, zainwestuj, idealna lokalizacja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Tarnów,małopolskie

339 000 zł61 m² 5 557 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy lokal usytuowany w pięknej, stylowej kamienicy zlokalizowanej nieopodal centrum. To idealne miejsce zarówno na mieszkanie, jak i na prowadzenie działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Komputerowa

Warszawa,mazowieckie

1 790 000 zł105 m² 17 047,60 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Witam. Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie. W skład mieszkania wchodzi: jasna kuchnia otwarta na jadalnie i salon, 3 nieprzechodnie pokoje, garderoba, 2 łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

669 390 zł86 m² 7 799,93 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą ofertą przestronnego apartamentu dwupoziomowego z małym ogródkiem do zagospodarowania. Dane Techniczne Mieszkania: parter: salon: 21,64.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kurlandzka

Wrocław,dolnośląskie

748 000 zł53 m² 14 196,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Kupujący nie płaci pcc! Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 52,69 m2, usytuowane na pierwszym piętrze trzypiętrowego budynku mieszkalnego z 2023 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

499 000 zł57 m² 8 754,39 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Świetna lokalizacja | 57 m 2 | 3 pokoje | balkon | ustawne I przestrzenne | lokalizacja: mieszkanie położone jest w ścisłym centrum miasta, nieopodal Centrum Handlowego "galaxy".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stokłosy

Gdańsk,pomorskie

702 500 zł89 m² 7 922,63 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową. Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie. Lokalizacja: gdańsk ul. Stokłosy Cena: 702 500,00 Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bokserska

Warszawa,mazowieckie

670 000 zł29 m² 23 103 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą Na całość osiedla składają się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Witoszyn

Witoszyn,zachodniopomorskie

249 000 zł100 m² 2 477,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Oferuje do sprzedaży 5 pokojowe mieszkanie do małego remontu w Witoszynie na 1 piętrze w budynku trzy rodzinnym za cenę 249 tys. zł o powierzchni 100,50m2 Mieszkanie o pow. 100,50 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Białystok,podlaskie

409 999 zł41 m² 9 958,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

**sprzedam mieszkanie**antoniuk**bezpośrednio**2 pokoje**cena do negocjacji** Oferuję sprzedaż (bezpośrednio od właściciela, bez dodatkowych kosztów) dwustronnego mieszkania znajdującego się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rzeszowska

Opole,opolskie

699 000 zł75 m² 9 332,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie przestronne o fantastycznym rozkładzie I ustawne pokoje I duży przedpokój I trzy sypialne I salon z dużym balkonem typu loggia I możliwość wydzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Oleska

Opole,opolskie

380 000 zł42 m² 8 962,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

I duża ustawna kawalerka I Ścisłe centrum miasta I Balkon i piwnica I do remontu I Ogrodzony teren I Zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Focha

Chrzanów,małopolskie

373 000 zł77 m² 4 844,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam mieszkanie w Chrzanowie 373,000zł za 77.2m2 Spokojna okolica, bez korków i gwaru dużego miasta, wszędzie blisko i wszystko pod ręką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł60 m² 10 815,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Zapraszamy do zakupu komfortowego, rozkładowego mieszkania, zlokalizowanego w atrakcyjnej dzielnicy Szczepin przy ul. Łęczyckiej, w samym sercu Wrocławia. Szczegóły Mieszkania: powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

735 000 zł57 m² 12 872,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Prezentuję na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,1 m , położone na wysokim parterze budynku z 2010 roku, znajdującego się na warszawskiej Białołęce przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Paderewskiego

Gdynia,pomorskie

836 000 zł76 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gotowe do wprowadzenia, słoneczne mieszkanie w nowoczesnym budynku z 2022r. Osiedle Beauforta, niskich apartamentowców dewelopera Euro Styl. Gdynia Pogórze, ul. Ignacego Paderewskiego 13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Dziatwy

Warszawa,mazowieckie

585 000 zł33 m² 17 857,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Z przyjemnością prezentujemy Państwu piękne, dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji Aroma Park na warszawskiej Białołęce. Jest to wyjątkowa propozycja dla osób ceniących sobie luksus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 819 000 zł129 m² 14 146,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez podatku pcc! cena deweloperska - 1 819 000 zł Prestiżowa inwestycja powstaje tuż przy Odrze, na Starym Mieście. Tej wyjątkowej lokalizacji zawdzięcza swój charakter - wielkomiejski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 3 Maja

Lubartów,lubelskie

269 000 zł45 m² 5 969,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie sprzedaży mieszkania w Lubartowie: zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w Lubartowie. Nieruchomość o powierzchni 45.06 metra kwadratowego składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

1 210 000 zł96 m² 12 604,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przestronny i cichy apartament na osiedlu Browarna w Tomaszowie Mazowieckim. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie bardzo funkcjonalne z dużą ilością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

329 000 zł43 m² 7 651,16 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Szanowni Państwo, serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży w pełni umeblowanego mieszkania znajdującego się w sercu Toruńskiej starówki. Informacje podstawowe: niski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grabskiego

Lublin,lubelskie

514 000 zł50 m² 10 265,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Wygodne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,7 mkw na parterze w niskiej zabudowie na nowoczesnym, kameralnym osiedlu przy ulicy Grabskiego, blisko szkół, przedszkoli i udogodnień: basen,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fenikowskiego

Reda,pomorskie

449 000 zł58 m² 7 741,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie to idealny zakup inwestycyjny. Mieszkanie generuje miesięcznie 1800 zł przychodu, gotowy najemca! Zapraszamy do zakupu wyjątkowego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 58 m2 w centrum.