dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 198 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 198 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Choszczno,zachodniopomorskie

450 000 zł64 m² 7 053,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Choszczno, ścisłe centrum, mieszkanie o pow. 63,80 m2, 3 piętro, w bloku z 2020 roku, z windą, na sprzedaż za 450 tys. zł. Obniżona cena. Mieszkanie jest już gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Na Popielówkę

Zielonki,małopolskie

1 120 000 zł95 m² 11 820,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Studio Nieruchomości Kraków prezentuje 4 pokojowy apartament, dwupoziomowy z tarasem i balkonem, o pow. użytkowej 94,75 m2 (pełna ok. 120 m2) przy północnej granicy Krakowa - Zielonki /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szarotki

Szczecin,zachodniopomorskie

629 000 zł38 m² 16 552,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 2 pokoje, 38m2, wysoki standard, bulwary Odrzańskie Nowoczesny Apartament w Inwestycji Bulvary Odrzańskie - Szczecin Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

299 000 zł35 m² 8 518,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przedstawiam Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,1 m2 na bydgoskim osiedlu Błonie. W mieszkaniu trwa remont, który zostanie zakończony za miesiąc. Istnieje możliwość zakupienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

Gdynia,pomorskie

545 000 zł39 m² 13 974,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker a sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, bardzo dobrze skomunikowane w Gdyni ( Witomino ) przy ul. Polskiego Czerwonego Krzyża 1. Powierzchnia 39m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

379 000 zł63 m² 6 015,87 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjnie położone i zadbane trzypokojowe mieszkanie o pow 63 mkw w dzielnicy Zagórze. Mieszkanie to odrębna własność , bardzo zadbane , gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zwycięstwa

Poznań,wielkopolskie

440 000 zł46 m² 9 565,22 zł/m²

 

Piętro:parter/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie z ogromnym potencjałem, idealne dla osób szukających przestronnego lokum do własnej aranżacji. Znajduje się na ul. Zwycięstwa, jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wasilków

Wasilków,podlaskie

369 000 zł38 m² 9 584,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Przedstawiam ofertę nieruchomości znajdującej się w doskonałej poszukiwanej lokalizacji w Wasilkowie nieopodal Białegostoku. Mieszkanie do zamieszkania doskonale usytuowane przy lesie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gajowa

Białystok,podlaskie

519 000 zł72 m² 7 218,36 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie posiada funkcjonalny, dwustronny układ pomieszczeń, jest jasne i słoneczne. Na powierzchni 71,90 m znajdują się: duży salon z wydzieliną przestrzenią jadalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

345 295 zł47 m² 7 346,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do Biura Sprzedaży po najniższą możliwą cenę. Dostępni jesteśmy w godzinach 9-18, w sobotę od 9-14, gdzie znajdziecie Bezpośrednią ofertę w najlepszych cenach!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Federowicza

Kraków,małopolskie

865 050 zł55 m² 15 728,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezprowizyjnie, bez pcc, bez ukrytych kosztów z dodatkowymi rabatami tylko dla naszych klientów M9 gotowe iiq25 Mam przyjemność zaprezentować do zakupu 3pok mieszkanie w nowopowstałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bazarowa

Piekary Śląskie,śląskie

599 000 zł63 m² 9 470,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Ogłoszenie prywatne bez prowizji dla pośredników Mam do zaprezentowania Państwu na sprzedaż nowoczesne i komfortowe 3 pokojowe mieszkanie z balkonem o pow. 63,25 m2, znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miedzińskiego

Rawicz,wielkopolskie

247 000 zł41 m² 6 024,39 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie 2-pokojowe w cichej, spokojnej okolicy, ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

759 991 zł64 m² 11 936,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie w szeregu | Ogródek | 3pok. |Wilczyce!.|.|. Tylko U nas! Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,6m2 + duży ogródek ok 110 m2. Opiekun oferty : Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Baildona

Katowice,śląskie

849 000 zł73 m² 11 581 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Luksusowy Apartament z Imponującym Widokiem na Katowice - Komfort i Elegancja w Sercu Miasta Cena: 849 900 pln | Powierzchnia: 70 m | Liczba pokoi: 3 | Piętro: 10/11 | Czynsz: 850 pln.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

435 630 zł34 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Inwestycja na Gdańskim Jasieniu przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii Krajowej i Trójmiejskiej Obwodnicy z świetną komunikacją z centrum Gdańska i lotniskiem. W najbliższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

629 000 zł40 m² 15 924 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

We speak English, call for more details! English version below. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z tarasem, w wysokim standardzie - ul. Blizanowicka. Podstawowe informacje: cena: 629 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przy Bażantarni

Warszawa,mazowieckie

793 000 zł53 m² 14 962,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe na Ursynowie w cichej okolicy. 2 minuty do metra Natolin Ogrzewanie: miejskie; stan wykończenia: do zamieszkania; czynsz: 930 zł; forma własności: pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pięciolinii

Warszawa,mazowieckie

1 450 000 zł87 m² 16 691,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 86,87m2, usytuowane na parterze w niskim budynku z końca lat 70-tych zlokalizowane na warszawskim Ursynowie, przy ul.Pięciolinii. Klatka schodowa po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

2 354 260 zł150 m² 15 645 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. Wyjątkowy penthouse z okalającym tarasem i widokiem na las! Willowa zabudowa i najwyższy standard! Otoczenie nieruchomości: apartament znajduje się na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

595 000 zł45 m² 13 251,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mam ogromną przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości zlokalizowanej w ścisłym centrum Poznania przy placu Cyryla Ratajskiego. Lokal mieszkalny usytuowany na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Poznań,wielkopolskie

649 000 zł63 m² 10 267,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Na nowo powstającym osiedlu proponujemy do sprzedaży bezczynszowe mieszkanie w stanie deweloperskim w standardzie pasywnym (superenergooszczędnym).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hetmańska

Białystok,podlaskie

699 000 zł62 m² 11 274,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

** Mieszkanie z ogródkiem ** 62 m2 plus 27m2 ogródek ** duży, funkcjonalny w dobrej lokalizacji ** ul. Hetmańska** Mieszkanie dwustronne, 3-pokojowe o pow. 62 m2 w dwupiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rumia,pomorskie

569 000 zł52 m² 10 900,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Rezerwacja Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w Rumi przy ul. Kosynierów o powierzchni 52,2m2. Położone na pierwszym pietrze z dwóch w kameralnym budynku na osiedlu Rumia Park. Tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reja

Wrocław,dolnośląskie

430 000 zł37 m² 11 621,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 36.52 w doskonałej lokalizacji na Wrocławskim Placu Grunwaldzkim. Mieszkanie usytuowane na piętrze 1/10 bloku (z windą) z lat 70tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

455 400 zł66 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Ksd Development prezentuje wyjątkowy apartament w zabudowie szeregowej znajdujący się na malowniczym osiedlu Solno w Inowrocławiu przy ulicy Wrzosowej. To doskonałe miejsce dla tych, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czarnomorska

Warszawa,mazowieckie

742 000 zł56 m² 13 202,80 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Opiekun oferty tel. Rozkładowe 3 - pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 56,2 m2 na Stegnach. Mieszkanie wymaga remontu. Można zaaranżować przestrzeń jak się chce. Balkon ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sołtysowska

Kraków,małopolskie

669 000 zł32 m² 20 673,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości Home Estate z przyjemnością prezentuje przytulny, dwupokojowy apartament o powierzchni 32,36 m2, zlokalizowany przy ulicy Sołtysowskiej w Krakowie. Mieszkanie nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Paprzyce

Paprzyce,pomorskie

280 000 zł71 m² 3 935,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe blisko Słupska w m. Paprzyce. Mieszkanie o pow. 71,14m2 na parterze w dwurodzinnym budynku mieszkalnym. Budynek posadowiony na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

377 000 zł48 m² 7 887,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferujemy Państwu do sprzedania mieszkanie 3 pok. o pow.48m2 mieszczące się na os. Staszica w bloku z lat 80 na 3 piętrze wraz przynależnym balkonem i piwnicą. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

270 000 zł38 m² 7 105 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Umowa przedwstępna spisana Tylko u nas na sprzedaż Pełnorozkładowe mieszkanie dwupokojowe z balkonem w niskim bloku Lokalizacja: spokojne osiedle w Aleksandrowie Łódzkim Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Nasypowa

Szczecin,zachodniopomorskie

669 000 zł86 m² 7 795,39 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Super lokalizacja * pomorzany * ulica nasypowa! Nowy budynek! Nowoczesna architektura! Super lokalizacja - Pomorzany - wspaniałe tereny spacerowe/rekreacyjne! Ogrzewanie podłogowe! Gotowe do odbioru! Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stojałowskiego

Kraków,małopolskie

730 000 zł67 m² 10 895,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż przestronne, jasne i ustawne mieszkanie przy ul. Stojałowskiego/ Halszki w dzielnicy Podgórze Duchackie Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze 4 piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sportowa

Rzeszów,podkarpackie

439 000 zł50 m² 8 706,86 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,42 zlokalizowane w Rzeszowie na ulicy Sportowej. Układ mieszkania: - salon - pokój - pokój - kuchnia -łaznieka Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Leśna

Gdynia,pomorskie

799 000 zł49 m² 16 306,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż komfortowe 2- pokojowe mieszkanie składające się z sypialni, dużego salonu z kuchnią, łazienki i przedpokoju. W sypialni i salonie szafy w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zawadzkiego Zośki

Zielona Góra,lubuskie

389 000 zł48 m² 8 138,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Oferta w biurze prospace Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni niemal 48m2, z oddzielną kuchnią oraz balkonem. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w niskim bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

730 000 zł39 m² 18 717,90 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

***oferta dostępna wyłącznie U nas** Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą dostępnej od zaraz rozkładowej 2 - pokojowej, funkcjonalnej oraz jasnej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

590 000 zł39 m² 15 112,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

NA sprzedaż: wygodne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się we Wrocławiu na ul. Lothara Herbsta nr 8 (boczna ul. Sołtysowickiej). Ciche i zamknięte osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopianowa

Gdynia,pomorskie

1 299 000 zł126 m² 10 293 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 5-pok. mieszkanie o pow. 126,2m2 w Gdyni Dąbrowie z pięknym widokiem na dolinę rzeki i las. Nieruchomość mieści się w kameralnym budynku na 1-piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chorzowska

Katowice,śląskie

599 999 zł50 m² 12 019,20 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Loftowy apartament z 50m tarasem mieszkanie Mieszkanie o powierzchni 49,92 m 2 na którą składają się salon z aneksem kuchennym, sypialni na antresoli, przedpokoju, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

470 000 zł29 m² 16 206,90 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Atuty: - 1,5 km do plaży w Brzeźnie - piękne nowe osiedle z dużymi perspektywami - liczne tereny zielone i ścieżki rowerowe - 10 minut samochodem do Starówki - dostęp do siłowni.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij