dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 198 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 198 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

458 776 zł39 m² 11 794 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zadzwoń - zapytaj - umów się na spotkanie! Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca 2-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami na poznańskich Ratajach. Atrakcyjna lokalizacja: szybki dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Waryńskiego

Poznań,wielkopolskie

585 000 zł54 m² 10 823,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecam do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie. Lokal o powierzchni 54,05m znajduje się na 3 piętrze w niskim bloku z cegły. Duże, ustawne pokoje oraz świetny układ sprawia, że jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Komorniki,wielkopolskie

699 000 zł77 m² 9 047,37 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferta dostępna tylko u nas! - wynagrodzenie doradcy pokrywa sprzedający! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania położonego w Komornikach przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cieszyńska

Kraków,małopolskie

769 000 zł62 m² 12 403 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Funkcjonalne, 3 pokojowe mieszkanie nieopodal Nowego Kleparza. Położone na 3 piętrze wyremontowanej kamienicy przy ul. Cieszyńskiej. Rewelacyjnie skomunikowane z dowolnym punktem miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowogrodzka

Warszawa,mazowieckie

1 990 000 zł105 m² 18 952,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1913

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Cenisz sobie niezależność, przestrzeń życiową i życie miejskie, to apartament w kamienicy w samym sercu Warszawy to miejsce dla ciebie! Wysokie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Katowice

Katowice,śląskie

750 000 zł81 m² 9 305,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Wyjątkowe mieszkanie na dwóch poziomach - szyk i elegancja! R E Z E R W A C J A! Zapraszam do wyjątkowego mieszkania - 80,6 m2 na dwóch poziomach czyni wygodną przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lasówka

Kraków,małopolskie

683 000 zł36 m² 18 972,20 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prezentuje Państwu na sprzedaż nowe, dwupokojowe mieszkanie wykończone w wyższym standardzie w bardzo dobrej lokalizacji w Krakowie. Świetna propozycja zarówno dla młodych par jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mnich,śląskie

239 000 zł41 m² 5 834,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mamy przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie w cichej i spokojnej części Mnicha obok Chybia! Nieruchomość o powierzchni ok. 41 m 2 mieści się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bierutowska

Wrocław,dolnośląskie

408 500 zł34 m² 12 004,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Kawalerka na Psim polu/bierutowska/hydral/ bardzo dobre na wynajem! Na sprzedaż ładna kawalerka dwupoziomowa z dużymi oknami i funkcjonalną antresolą na Psim Polu we Wrocławskim Parku Biznesu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Edisona

Zamienie,mazowieckie

849 000 zł59 m² 14 510,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Unikalna nieruchomość, takich mieszkań na rynku pojawia się niewiele, o gródek i jakość wykończenia podbija wartość, koniecznie sprawdź! - na żywo robi świetne wrażenie Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

985 000 zł54 m² 18 240,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Przestronny dwupokojowy apartament położony w doskonałej lokalizacji przy ul. Kasprzaka. Apartament posiada oddzielną widną kuchnię, dodatkowym atutem jest przestronna garderoba i wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

497 870 zł36 m² 14 025 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Umów spotkanie celem obejrzenia lokali na żywo od poniedziałku do soboty! Spytaj o promocje na harmonogram - i zapłać dopiero przy odbiorze lokalu! idealny koncept dla inwestorów I osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrocławska

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł63 m² 11 904,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam bezpośrednio, atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną widną kuchnią, łazienką, wc, przedpokojem, balkonem. Mieszkanie narożne, rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

659 000 zł45 m² 14 618,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nieruchomości Grzybek oferują do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 45,08m w rejonie Czyżyn, położone jest na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym bez windy. Lokal mieszkalny sprzedawany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Karwno

Karwno,pomorskie

199 000 zł740 m² 268,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Karwno - wieś kaszubska w Polsce, położona w województwie pomorskim, w powiecie bytowskim, w gminie Czarna Dąbrówka. Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Włodarzewska

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł70 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Skrót najważniejszych informacji: lokalizacja: warszawa, ochota, ul. Włodarzewska Powierzchnia: 69,7 m Pokoje: 3 Piętro: 1. piętro w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Święta Katarzyna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

595 000 zł61 m² 9 829,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Siechnice/3pok./lux./ratusz/balkon/parking/komórka Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe, słoneczne i ciepłe mieszkanie w Siechnicach o powierzchni 60,52m2. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

624 000 zł41 m² 15 220 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie 41 m2, 1 pokojowe, na 3 piętrze. Łazienka z dużą wanną. Do mieszkania przynależy piwnica. Ładne, ciche, jasne mieszkanie na Bemowie z dużym balkonem.Oddzielna kuchnia. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sportowa

Juszkowo,pomorskie

800 000 zł130 m² 6 171,89 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej 129,62 m2 z ogródkiem w pięknej zielonej okolicy! " Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stryjeńskich

Warszawa,mazowieckie

824 000 zł52 m² 15 846,20 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Wspaniałe miejsce do mieszkania z naszego paroletniego doświadczenia (doskonale się również wynajmuje, więc to też opinia bardzo zadowolonych najemców).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Miękinia

Miękinia,dolnośląskie

419 923 zł54 m² 7 798 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkań o powierzchni od 88,00 m2 do 135 m2 usytuowanych na parterze lub pierwszym piętrze w nowo powstających budynkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ciołkowskiego

Gdańsk,pomorskie

1 150 000 zł72 m² 15 972,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż piękne, słoneczne mieszkanie na Gdańskiej Zaspie, idealne dla rodziny lub na wynajem. Szczegóły mieszkania: lokalizacja: gdańska Zaspa Odległość do morza: 30 minut spacerem Wyposażenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rokosowska

Warszawa,mazowieckie

1 110 000 zł52 m² 21 346,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Nowoczesny, jasny, wysoki (2,75 m) apartament w pięknej, odnowionej kamienicy z lat pięćdziesiątych, przy ul Rokosowskiej 1 na Starej Ochocie. Dwustronne mieszkanie z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gniewska

Gdynia,pomorskie

424 000 zł43 m² 9 846,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie w samym centrum Gdyni Chyloni. W pobliżu wszystkie sklepy, przychodnia, przedszkole, szkoła i przystanek skm i zkm, doskonałe połączenie z całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zakątek

Chełm,lubelskie

298 007 zł46 m² 6 520,94 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ciekawe mieszkanie przy ul. Zakątek - boczna ul Lubelskiej, 100 m od Kameny, w stronę Zachodu, miejsce ciche ale blisko centrum. M3 - 2 pokojowe, ładne , z dobrym rozkładem. Mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bergiela

Gdańsk,pomorskie

726 000 zł72 m² 10 083,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie 3 pokojowe O powierzchni 71,74 M2, w bezpiecznej, zielonej I prężnie rozwijającej się dzielnicy. Wyposażone mieszkanie mieści się na 3 piętrze budynku z 2006r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdynia

Gdynia,pomorskie

518 321 zł42 m² 12 297,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam do zaoferowania bardzo komfortowe mieszkanie 2 pokojowe w jednej z najszybciej rozwijających się dzielnic Gdyni. W skład oferowanego apartamentu wchodzą: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja 600-lecia

Sochaczew,mazowieckie

500 000 zł63 m² 7 936,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m2 przy al. 600-lecia w Sochaczewie. Lokal mieści się na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym. Przed blokiem znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Elbląg,warmińsko-mazurskie

280 000 zł38 m² 7 388 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Wspaniała lokalizacja - ulica Urocza w Elblągu. Mieszkanie doskonałe dla rodziny lub inwestora. Mamy przyjemność sprzedać nieruchomość z potencjałem, która czeka na osobę z głową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Łęcze

Łęcze,warmińsko-mazurskie

375 000 zł58 m² 6 465,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferta: sprzedam mieszkanie 3 pokojowe w Łęczu, znajdujące się na pierwszym piętrze dwukondygnacyjnego budynku mieszkalnego. Lokalizacja: okolica, przy której mieści się nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Barbary

Bytom,śląskie

299 000 zł102 m² 2 937,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 101,80 m za cenę 299 000 zł (do negocjacji), co daje 2937 zł za metr kwadratowy. Nieruchomość typu mieszkalnego znajduje się na parterze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

794 463 zł58 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie na sprzedaż rozkładowe, nowe, 3 pokojowe o metrażu 57,99 m zlokalizowane na 4 piętrze w budynku 4-piętrowym z windą w dzielnicy Psie Pole Poświętne we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Stanów Zjednoczonych

Warszawa,mazowieckie

739 000 zł50 m² 14 866,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie. Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze Na 49,71 m2 składają się: - pokój 17 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Mickiewicza

Warszawa,mazowieckie

589 000 zł29 m² 20 310,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Dla konesera - wielbiciela żoliborskich klimatów. Stary żoliborz - przy stacji metro plac wilsona Wejście do Parku Żeromskiego - około 300 metrów. Muzeum Historii Polski na Cytadeli Warszawskiej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Topolowa

Rumia,pomorskie

499 000 zł54 m² 9 252,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie w domu jednorodzinnym z działką 182m , z miejscem parkingowym, ogrodzonym terenem i balkonem. Mieszkanie można obejrzeć w dniach 12/13 lipca - proszę o kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

671 737 zł65 m² 10 349 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Promocja - zadzwoń - zapytaj! Budynek gotowy we wrześniu 2024r. Zakup bez pcc i prowizji. Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca komfortowe 4-pokojowe mieszkanie na Ratajach: - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

255 000 zł42 m² 6 144,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w topowej Części Piaskowej Góry. 2 pokoje Jasna kuchnia Przedpokój Łazienka z wc Balkon Lokal ciepły i słoneczny. Do mieszkania przynależy duża piwnica. pod budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

293 998 zł43 m² 6 868 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja Murapol siewierz jeziorna: ekologiczna Dzielnica nad Zalewem Przeczycko-Siewierskim Murapol Siewierz Jeziorna to wyjątkowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wańkowicza

Warszawa,mazowieckie

770 000 zł38 m² 20 067,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wygodne mieszkanie o powierzchni 37 m na warszawskim Ursynowie. Nieruchomość jest doskonale skomunikowana, znajdując się zaledwie 50 metrów od stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł38 m² 11 870,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w centrum Wrocławia przy ul. Piłsudskiego ( idealne na start lub pod inwestycję) (for English see below) opis Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 37,91 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kurpiowska

Toruń,kujawsko-pomorskie

394 900 zł50 m² 7 850,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie 2 pokojowe na 2 piętrze przy ulicy Kurpiowskiej , osiedle Koniuchy. Na powierzchnię 50,30m2 składa się: - 1 pokój 17m2 od strony zachodnej - 1 pokój 10m2 od strony wschodniej - kuchnia 12m2.