dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 190 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 190 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jana Olbrachta

Warszawa,mazowieckie

1 199 999 zł70 m² 17 142,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 4-pokojowe 70 m Wola Prezentujemy 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m , zlokalizowane przy ulicy Jana Olbrachta na Woli, warszawa. Nieruchomość doskonała pod inwestycję lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piekary Śląskie,śląskie

470 442 zł68 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Najważniejsze informacje: bez prowizji! - nowa zabudowa - nowoczesne i atrakcyjne Osiedle na Lipce - kolejny etap inwestycji ( 2023 - 2025 ) - blisko parku - widokowa i zielona okolica - różne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

675 000 zł51 m² 13 181 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Krzyki | 3 pokoje | taras | tramwaj | dwustronne Lokalizacja: ul. Opolska Rok budowy 2011 r. Ilość pokoi: 3 Powierzchnia użytkowa: 48,7 m2 Powierzchnia wewnętrzna: 51,21 m2 Piętro: parter Cena - 675.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wejhera

Gdańsk,pomorskie

734 300 zł41 m² 17 997,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż oferujemy słoneczne mieszkanie po generalnym remoncie, położone w prestiżowej dzielnicy Gdańsk Żabianka. To doskonałe miejsce na mapie Trójmiasta, które zapewnia nie tylko szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Newtona

Poznań,wielkopolskie

649 000 zł70 m² 9 324,71 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Tobis Nieruchomości Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Pracujesz z najlepszymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Inwalidów

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł51 m² 22 549 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż! Tylko u Nas! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego o powierzchni 51 m2 przy Generała Zajączka. Mieszkanie znajduje się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Libiąż

Libiąż,małopolskie

275 000 zł52 m² 5 238,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

NA sprzedaż wyjątkowe mieszkanie W libiążu. Oferujemy mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia. Oferujemy mieszkanie O metrażu 52,5M2, trzy pokoje, przynależna piwnica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małopolska

Rzeszów,podkarpackie

638 090 zł53 m² 12 039,40 zł/m²

 

Piętro:6/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Pobitno ul. Małopolska 3 pokoje 53 m balkon piwnica blok z 2019 r winda dostosowane do osób niepełnosprawnych nowoczesne wyposażone w sprzęt rtv i agd doskonałe połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł47 m² 20 416,90 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,53m2, usytuowane na 7 piętrze w budynku z 1966 roku zlokalizowane na Woli. Blok ocieplony, winda w nowoczesnym standardzie. Mieszkanie dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chorzów,śląskie

199 000 zł36 m² 5 564,88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane w Chorzowie II, blisko centrum miasta. Idealne miejsce dla osób ceniących sobie wygodę i łatwy dostęp do komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Szajnowicza-Iwanowa

Kielce,świętokrzyskie

575 000 zł48 m² 11 855,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż piękne i komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48,5 m2 z tarasem 15m2, miejscem postojowym oraz komórką lokatorską w garażu podziemnym, położone przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sandomierska

Gdańsk,pomorskie

819 000 zł82 m² 9 987,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż duże i jasne 3 pokojowe mieszkanie (82m2)z oddzielną kuchnią w świetnej lokalizacji Gdańsk - Orunia Św.Wojciech w otoczeniu pięknego lasu, rzeki Radunia i ścieżek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

405 000 zł47 m² 8 690,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 46,60m2 na czwartym piętrze w kameralnym bloku w dzielnicy lsm. Mieszkanie Trzy przestronne pokoje Kuchnia Przedpokój Łazienka z wc Dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stokłosy

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł90 m² 7 766,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wnętrze mieszkania emanuje nowoczesnym stylem, jednocześnie zachowując ciepło i przytulność. Duże, panoramiczne okna pozwalają na dostęp obfitemu światłu słonecznemu, co nadaje każdemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Orzeszkowej

Lębork,pomorskie

229 000 zł19 m² 12 040 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferuję uroczą kawalerkę o powierzchni 19,02 m2 położone w centrum miasta przy ul. Orzeszkowej w Lęborku. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze. Na powierzchnię 19,02 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Batalionów Chłopskich

Białystok,podlaskie

583 000 zł80 m² 7 287,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Prezentujemy atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 80 m , położone na trzecim piętrze w zadbanym bloku z 1992 roku. To przestronne, dwustronne mieszkanie wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grabczaka

Kraków,małopolskie

1 599 000 zł120 m² 13 174,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Ostatnie dostępne mieszkanie! Przestronne, jasne i funkcjonalne! Oddanie budynku do użytkowania listopad/grudzień 2024. Mieszanie w standardzie deweloperskim istnieje możliwość wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

634 600 zł67 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie w inwestycji zlokalizowanej ok. 10 minut jazdy samochodem od Starego Miasta o powierzchni 66,80 mkw. w skład którego wchodzi: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

401 400 zł43 m² 9 392 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Murapol Osiedle Szafirove - Połączenie natury z bliskością miasta Oddanie do użytku IV kwartał 2025 teraz promocja! Oprócz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stwosza

Głogów,dolnośląskie

270 000 zł47 m² 5 693,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Oferuję na sprzedaż mieszkanie świeżo wyremontowane, z nową instalacją elektryczną 3-pokojowe mieszkanie o pow. 47,42 m.kw, znajdujące się na 2 piętrze, czteropiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

549 900 zł31 m² 17 739 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Wstrzymane Tym razem zapraszam na Mokotów przy metrze Wilanowska - idealna lokalizacja tak do zamieszkania jak i pod wynajem! Fajny układ : = 1 pokój widną oddzielną kuchnią = = pokój dzienny-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Rolnicza

Tarnów,małopolskie

225 000 zł25 m² 8 858,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przytulne 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 25,40 m2, usytuowane na parterze. Położone jest przy ul. Rolniczej w Tarnowie, w pobliżu sklepu "Lidl". Kawalerka aktualnie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ogrodowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

275 000 zł39 m² 7 105,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1992

Przestronna kawalerka Z balkonem! cena: 275 000 zł powierzchnia: 38,70 m2 I piętro wszystkie media Z miasta Mieszkanie całkowicie umeblowane wraz ze sprzętem agd. Mieszkanie mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Chmielniki

Chmielniki,kujawsko-pomorskie

560 000 zł58 m² 9 655,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta dostępna tylko W biurze makler! Przedmiotem oferty jest komfortowe mieszkanie typu M4 położone na nowym osiedlu na terenie zamkniętym w miejscowości Prądocin. Budynek położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Elektryczna

Lublin,lubelskie

410 000 zł49 m² 8 367,35 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Bronowice z widokiem na panoramę Lublina. Mieszkanie usytuowane na 6 piętrze w bloku wyposażonego w 2x nowe windy. Mieszkanie ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostatnia

Kraków,małopolskie

951 000 zł48 m² 19 979 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

|R| Property prezentuje 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Grzegórzki przy ul. Ostaniej w Krakowie. Lokalizacja: na sprzedaż komfortowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Ostatniej w Krakowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grudziądzka

Wrocław,dolnośląskie

660 000 zł52 m² 12 726,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Bez prowizji dla klienta kupującego Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na Karłowicach wraz z garażem. 3 lata temu przeprowadzony generalny remont, wraz z wymianą tynków, wszystkich instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Centrum

Łaziska Górne,śląskie

204 000 zł34 m² 5 926,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujący nie ponoszą dpdatkowych kosztów obsługi biura nieruchomści "revelio " ( Oferta na Wyłączność ). Do sprzedania atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 34.42 m2 składające się z 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

270 000 zł36 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu mieszkanie, które znajduje się na 2 piętrze ocieplonej kamienicy i ma powierzchnię 36 m 2 na którą składają się: pokój 1 : Duży pokój z ilością miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

899 000 zł90 m² 10 011,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje wyjątkowe mieszkanie w zabudowie szeregowej wraz garażem w bryle budynku oraz komórką lokatorską znajdujące się na osiedlu Miłocin. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Północna

Brodnica,kujawsko-pomorskie

234 840 zł39 m² 6 021,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prestiżowy Apartament w stanie deweloperskim zlokalizowany w miejscu znakomicie skomunikowanym z obwodnicą Brodnicy. Osiedle położone jest na obrzeżu miasta (wieś Karbowo) ul. Północna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Liliowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

670 000 zł82 m² 8 131,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Urokliwe mieszkanie mieszczące się przy ulicy Liliowej 19 w Olsztynie. Ciesz się komfortem i wyjątkowym charakterem tego lokalu na 1 piętrze, położonego w lokalizacji cenionej za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

469 000 zł40 m² 11 772,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1902

Mam przyjemność zaprezentować przestronną kawalerkę o powierzchni 39,84 m2. Mieszkanie jest usytuowane na parterze kamienicy przy ul. Sienkiewicza, niedaleko Ogrodu Botanicznego i Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł50 m² 12 948,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż przytulne dwupokojowe mieszkanie znajdujące się przy ulicy Mehoffera 70b na osiedlu bmi na Tarchominie. Mieszkanie Mieszkanie o powierzchni 50,2m2 składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Topograficzna

Warszawa,mazowieckie

740 000 zł62 m² 11 935,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego, przestronnego mieszkania 3-pokojowego cichego i widnego, idealnego dla pary, rodziny z dziećmi lub pod wynajem. Informacje o mieszkaniu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Młyńska Boczna

Kraków,małopolskie

395 000 zł25 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Dzień dobry, posiadam mieszkanie na sprzedaż: sypialnia + łazienka + kuchnia przejściowa o łącznej powierzchni 25 m2 przy ul. Młyńskiej. Lokalizacja: dzielnica: olsza ul. Młyńska Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

397 000 zł39 m² 10 179 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta zarezerwowana! Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z bardzo słonecznym ogródkiem! O ekspozycji zachodniej w kameralnym, tylko 4-piętrowym budynku z windą. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marczukowska

Białystok,podlaskie

760 000 zł70 m² 10 933,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy przestronne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 69,51 m , zlokalizowane w sercu miasta. To doskonałe miejsce dla tych, którzy cenią sobie wygodę, funkcjonalność oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

1 297 000 zł50 m² 25 940 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Chcesz mieszkać w Sercu Krakowa? A może szukasz inwestycji na wynajem, która zapewnia zysk? Mamy dla Ciebie mieszkanie w zabytkowej, odrestaurowanej kamienicy z wyjątkową historią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja św. Jana Pawła II

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

470 000 zł56 m² 8 444,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu nowoczesne, przestronne mieszkanie 3 pokojowe z osobną, widną kuchnią, łazienką oraz przedpokojem. Nieruchomość o powierzchni 55,66 mkw, mieści się na wysokim parterze.